Gold AG - Prej Shqipnie (Official Video)

Gold AG

436K visualizzazioni42

  @ONIMA - smarturl.it/ONIMA

  Gold AG - Prej Shqipnie (Official Video)
  Connect with Gold AG
  Facebook | GoldAG.Legend
  Instagram | arianagushi
  #GoldAg #PrejShqipnie #Onima

  Pubblicato il 2 mesi fa

  Commenti

  1. Antreas Babinis

   Je i madh gold

  2. Arjon Hoxha

   Respekte i degjoj me lot ne sy kenget e tua

  3. berat mateçi

   Pershendetje krejtve fansat e GOLDIT ju pershendes nga MATEÇI vllezer e motra shqiptar

  4. rebeli otr

   i rritun me keng te goldit qe i vogel ala nuk e shikova tu kendu per troge ose per lux hallall

  5. Dea Curraj

   BRAVO GOLD AG JE SHUM I MIR KJO KENG ME KA PELQY SHUMMMM

  6. Gezime Llanaj

   Na i rrengjethe mishin me kete keng bravo 👏

  7. FF_ Banditi

   Tlumt ajo goj je kengntari ma i mir si kam pa naji her te pershendes prej shqiprie o gold

  8. Krume Banane

   Like kush mendo se gold ag esht kengateri ma i mir ne shqiperi🔥🔥🇦🇱🇦🇱🇦🇱😍👑

  9. Sadik Duka

   O te lumte goja .Lum ato prinder qe te kan.Te jene krenar per ty Arian 👏👏👏👏

  10. Seby Neziri

   Ooooooooooooooooooooooooo 🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥u. Kallllllllllllll

  11. Best Music

   ithomes.info/net/z5WCtNZueoeObaQ/video BROTHERS SHQIPERI KOSOVE

  12. Lori 1

   Taman amin .besnik prenga

  13. Edel Malerei

   Suhareka 🇦🇱🇦🇱🇦🇱

  14. Selman Arifi

   Kalla Shqipe Kalle se kshu e don shqiptaria Ska armik qe na frig

  15. FAIK Asani

   Gjith deshmoreve Allahu i shperblefte me xhenet ne boten tjeter.

  16. Al Pekato

   ❤️❤️❤️🇦🇱

  17. Kleida Marku

   🥺❤❤🇦🇱🇦🇱🇦🇱

  18. Artan Xhafa

   Te lumte goja Gold 👏lavdi trimave 🙏🇦🇱

  19. Crna Gora

   Agim Agushi ❤🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱💪🏻💪🏻😎😎❤❤❤🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

  20. Crna Gora

   😍😍😍😍😍😍😍🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱💪🏻💪🏻💪🏻💪🏻🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱❤❤❤❤❤❤❤

  21. Belma Fazlic

   🔥🔥

  22. Bexhet Gorenca

   rofsh shqipni si na dhurove pushken dhe buken

  23. Day Light

   Shum Mir.

  24. Muslim Portal

   Jane 64 Serb(apo shkije siç i thone vllaznia) qe i kane bo dislike konges.

  25. Rilind Ukperaj

   turp qai se ka ba dislike ni qisi kange nuk meriton kurr dislike like kush mendon si une

  26. Ramadan Berisha

   Baba arjan

  27. Abdullah Abdullah

   Ma hangsh Karin Gold Ag

  28. Fatmir Vokrri

   Jane 72 deshmore qe humben jeten ne luften ne kosov nga shqiperia🇦🇱🇦🇱

  29. Shqipëria Tirana

   👍🇦🇱

  30. Kujtim Kurtaj

   Goldi asht nr 1 te kam ❤ inderum

  31. Nein Nicht

   Oh po mir e paske thur 🤝Dhe Vllau jem ashtu ka ra 🥲 me armatim te Rrasa e Zogut 🥲

  32. Nein Nicht

   Respekt 🇦🇱 Lavdi 🇦🇱😢

  33. dcoog anml

   jam krenar qe kem nje djal si ti nga vendi im LUGINA E PRESHEVES

  34. Brian Brian

   ❤❤❤❤❤❤👐👐👐👐

  35. Shkelzen Sadiku

   O KALLE KALLE KALLE 🔫🔫🔫🔫🔫

  36. Rock girl

   kush ma ban like zoti ja rujt familjen edhe kejt ato qe i don shum ❤️👏🏻

  37. Nexhdet Qufaj

   Zemra te kendofte gjithmone, Lavdi deshoreve te Kombit.

  38. Boston MA

   Bravo Gold Ag, fjalet me te bukura nje nga kengtaret me te mire.

  39. ShakerBlack 44

   *KRENAR QE JAM SHQIPTAR*

   1. Rock girl

    Legjenda e kombit Shqiptar eshte vetem 1 Gold Ag Zoti te rujt kudo qofsh gjithmon

  40. Aron Gjoni

   Ky nuk bahet bajat kurr.. Hallall i qoft

  41. Eduard Xhensila

   👋

  42. eleo ima

   O sa me mungon mj shqiperia ime 😭😭😭😭😭

  43. vbddfy euuyt

   Te kendoft zemra o Djali i Shqiperis 🦅🇦🇱🇽🇰❤️

  44. Ndue lleshi

   muzikt e gold ag te gjitha i kam ngju po hera par qe komentoj

  45. EMILJANO JASHARI

   O ma miri i Shqipnise etnike 🥰🙏. Zoti mos ta nalt zanin asnjeher per kto keng tbkr qe ben. Respekte nga Italia Arian ( Gold Ag) 🔥🔥🔥

  46. Leonard Abazi

   Kenget tuja te pa vdekshme

  47. Ani—mode1999

   Respekt 🇦🇱🇽🇰

  48. Elvi Giulia

   Rroft shqipria etnike

  49. Gjuci Erti

   Te rujt zoti shqipe🇦🇱🇽🇰

  50. Qendresa Gashi

   Qun Lajqi i ka hije keto interpretime vetem ai di bukur me i be.

  51. flutura sheqeri

   Zoti truejt more djal per kto kang kaq te permallshme 😢😢 Faleminderit nga ty

  52. Anita Lushaj

   Bravo Gold 🇦🇱🇦🇱

  53. rai regi

   Legjenda e kombit Shqiptar eshte vetem 1 Gold Ag Zoti te rujt kudo qofsh gjithmon

  54. Zyrafete Kadrijaj

   LAVDI TE GJITH DESHMORVE QE RAN PER LIRI E TY GOLD AG TE LUMT GOJA

  55. Arsid Isufi

   Gold Ag vec me dy fjale trim dhe patriot

  56. Kings Flewyo

   Shqiptare me zemer,te gezofte zoti gjithmon Zotni

  57. berat mateçi

   Legjenda e xhallë GOLD AG të përshëndes nga MATEÇI

  58. Rukije Ljuma

   I madh je Goldi 🙏🙏🙏

  59. valton trolli

   bravo Gold respekt ke shum nga suhareka per kto kang te mira zoti ju rujt urime 28 nëntori gjithve shqiptarve kudo qe jan respekt 🇦🇱💪👏👏👏👏

  60. Alesio Hajdini

   Rrespekt o CUN LAJCI na fal se ate qe sta kan ba shkijet ta ban shqiptaret te nxorren me lyp buken e gojes ne rrug ndersa ti na fale vetem emocione me artin tand rrespekte gold shyqyr qe te kemi se te jet per kta tjeret harrojm qe jemi shqiptar

  61. Fattti Jemm Fattti Jemm

   po pse nuk po e ben edhe nje bashpunim me nikoll nikprelaj ma te miret jeni ❤️🇦🇱❤️🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱❤️🙏🙏🙏🙏

  62. Fattti Jemm Fattti Jemm

   te lumte o.gold

  63. Amir Iseni

   Urime 28 Nëntori Shqipe me dy krena 🇦🇱

  64. babyy booo

   28.11.2020 urimee pavarsin shqiperi 108🇦🇱🇦🇱🙏🙏🙏🙏🙏🙏

  65. Leonard Elezaj

   Me Jet te gjate Djali Gold Ag

  66. Edi Shehu

   Bravo shqipe hallall qumshti nenes

  67. Juri Bakiasi

   Motrat ne pith 50 serbeve me 50 dislike

  68. Hagji Hoti

   Bravisimo Gold 🇮🇹🇮🇹🇦🇱🇦🇱🇦🇱

  69. Age Biblekaj

   Suksese 🍀🙏

  70. Marios bitri

   🇦🇱❤🇽🇰🥰💪💪💪💪

  71. J M

   Te kendoft zemra o zot. Keshtu siq na gezon ne me kto keng kaq te mira te ka gezu zoti me djal bash sot me dat 28 sikur kishe deshir ta plotesj zoti ket deshir urime djalit past jet te gjat e sa m te lumtur 🤲🤲🤲

  72. kushtrim rexha

   Respekt Per Gold Ag e Per ata qe ben dislike jeni qoban te sllave

  73. illyrians

   🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱 deri ne fund

  74. B gashi

   Respekt Gold AG

  75. Funny Bee

   Per gjithe Shqiptaret: ithomes.info/net/pZWAxLOsfY11qaA/video

  76. Alban Albania

   Një super këngtar. Nga ata këngëtarë që do ti rezistojnë kohës. Siç i rezistojnë trimat e këtij vendi. Respekte Gold. GËZUAR FESTËN E FLAMURIT. 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

  77. Ad Pirla

   Kush thot se ne nga Shqipria nuk kemi derdh gjak per Kosoven Shqipri Kosov ni esht 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

  78. Baki Bajrami

   Heu t'knoft zemna he Burr 🇦🇱💪

  79. Sinani Armend

   Zoti truit goldi

  80. Akif Erdogani

   Gold ag me I miri të ruajt zoti

  81. Arjan Marku

   Gold shum e thjesht je njesh allahu te rujt

  82. Haris Ibrahimi

   Respekte Arian 🇦🇱

  83. Sali Ajvazi

   Te lumt goja gold ag hallah tkoft

  84. Shpend Haka

   🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🦅🦅🦅🦅🦅🦅🦅🦅🦅🦅🦅🦅🦅🦅

  85. Engjull 12

   KUDO QE NDODHEN SHQIPET ZOTI I RUJT

  86. KOSOVO IST KOSOVO

   Respect prej Germanyes SHIPET e mi 👍😁👌🇩🇪❤🇽🇰🇦🇱 🇪🇺

  87. f.h h

   zoti teruajt te kendoft zemra dhe shpirti o legjend e rrall kndo e mos u ndal .per burrat dhe trimat shqiptar.allahu te ruajt e te ndihmoft ne cdo hap te jetes tende

  88. Mobil Samiri

   Gold bosi halla

  89. Hamid Kusi

   ZOTI te begatoft

  90. Bali Ism

   Bravo Zoti te rujt, jet te gjat, te lumtur me shum shendet 👍👍

  91. Aleksander Suçi

   VETEM NJË KOMB KA NË KËTË VEND SHQIPERI ETNIKE UÇK

  92. Evzi Salihi

   Respekt per Gold AG. Dhe shume te Respektuarin z,Çun Laçin🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱👏

  93. Muhamer Isufi

   O Arian Zoti hallall ta boft njish je ♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️

  94. Drilon Diana

   Vetem nje te keqe e ka kjo kang Se osht 2:55

  95. Besim Gjibegjiu

   respekt shum nga zemra pr UÇK lufterart e lufts UÇK TAN JETN JUM KAN E KAMU KAN DERI SAT MARR FRYM JAM IGATSHM PR LUFT🦅🦅 UÇK🦅🦅🦅🦅🦅🦅🦅🦅🦅

  96. Doni

   Te paska deshtu mbjedhja e flokve😂

  97. Servis Albania

   Brabo👏👏

  98. Xhevdet Qafleshi

   Te lumt o trim ti me jep forc ateher edhe kur jem i ifektuar nga coviti je madh