Tayna x Flori Mumajesi x Cricket - Magdalena

3,5M visualizzazioni1 479

  ❌ Follow Tayna:
  tayna​
  ❌ Follow Flori Mumajesi:
  iamflorimumajesi
  ❌ Music produced & mixed by CRICKET:
  cricket.music​
  ❌ Follow Friends Entertainment:
  friends.ent​
  Music & Produced by Cricket
  Lyrics & melody by
  Endrit Mumajesi MUMA, TAYNA, Flori Mumajesi
  Mixed by Cricket
  Master by Lorenc Aliaj
  Executive Producer Rinor Hykolli
  Video Imagine Films
  © 2021 Sony Music / Friends Entertainment. All Rights Reserved.

  Pubblicato il 12 giorni fa

  Commenti

  1. soinhu foitu

   Urime pavarsia Sa like dhe comment shkojnë për 13 vjet shtet Kosova 😘💙💛🍚🌝🌞

  2. Filiz Öncü

   😍❤️❤️🌹💥💥

  3. Eni Sulaj

   Pak pak dhe pse zgjati shume pak dashnia ishte nalt nalt🔙🔜

  4. Tayna kida xhensila Queen

   Tayna ti je perandoresh i vipave shqiptar

  5. Kejsi Isufaj

   Like kush po e degjon kengen duke lexuar komentet.

   1. soinhu foitu

    0:09 ke xhomat ne Bruksel 😉

  6. Shqiperia

   ithomes.info/net/3c6SkMeHsG2KmJw/video

  7. Shqiperia

   TAYNA JU JENI SHUMY E BUKUR 😘😍☺️🇦🇱

  8. Kejsi Isufaj

   Kenget e taynes jane hiti i vitit Tayna-Kida👍 Melinda-Rina👎

   1. Kejsi Isufaj

    Ke pelqeni me shume Tayna-Kida apo Melinda-Rina. Une Tayna-Kida ato po qe jane kengetare.

  9. Shpetim Lushi

   ...♡...

  10. Elife Sherifi

   Si ka mundesi qe Flori edhe kur renkon "Magdalenaaa", tingellon aq bukur!

  11. Melek Mobile

   Hit🔥

  12. Melek Mobile

   Super bashkpunim🔥🔥🔥🔥🔥🔥

  13. Melek Mobile

   Wow

  14. Shqiponja Bogiqi

   Qit naj keng me te bukur vetem vet

   1. bodoti qwiu

    Nasa e qon helikopterin n’mars e na e kena zbulu magdalenen bravo bre krenar me juve 🤣

  15. Anila Thaci

   Soo nice song love u soo munch tayna im ur fans,u are soo beaudy girl and soo good,nise singerrre🔥💚🍉

   1. bodoti qwiu

    QWX

  16. Vaide Ahmetaj

   Zeri embel flori

  17. Xanadu Color

   We missed Florii😍😍😍

  18. Tuana Xheladini

   ma te miret jeni

  19. Dee99n

   0:09 ke xhomat ne Bruksel 😉

  20. Adas Dzw

   Love u tayna from algeria 🇩🇿

  21. Esther Bumann Hänni

   du bist di schonzte fon der welt

  22. Bardhyl Dyrnjaja

   Flori mumajesi si gjithmon i papam me kenget e tij

  23. No Name

   🇦🇱

  24. Xixa TV

   Shikoni kanalin tonë për videot me të fundit 👇👍

  25. Klea Sulaj

   Tayna Magdalena Flori???????

  26. Esmerald Elezi

   Vetem per florin e pelqej kte keng 👏

   1. Esmerald Elezi

    Mbehet qefi 😁

   2. Elife Sherifi

    Edhe une :P

  27. Huanito Buci

   Beni like🤩🤩😚😚😇😇

  28. X__X __X__5 HD

   QWX

  29. Horse Power

   Nasa e qon helikopterin n’mars e na e kena zbulu magdalenen bravo bre krenar me juve 🤣

  30. viktoriarama

   Flori I love u but this is one is a big disappointment 😩 limonatë Tayna girl your voice rocks ❤️ Hot babe💋

  31. laura

   Like kush do taynen

  32. Frances Xh

   Bukur Flori..

  33. Esjana Dauti

   Palidhje😫😝

  34. Xhevaire Menkshi

   🙏🙏🙏⭐️⭐️⭐️🌎❤️❤️❤️👼🌷🌷

  35. Rifat Rufa

   Jom myt tu pi per ni dashni

  36. Rishav kumar

   Most love from india 🇮🇳🇮🇳🇮🇳

  37. Aneri Bala

   Kush mendon se tayna me kenget e fundit e ka Prishur fare?

   1. bardhyli77

    Vetem ti

  38. Bjorna Draci

   ky tingulli me kujton Burrat me te zeza😅

  39. Mangekyou Sharingan

   6/10

  40. Rinesa Beqiri

   🥰🥰🥰❤❤🥰❤

  41. Helan Guru

   Alle Songs bis jetzt Baba

  42. ar. linda

   please let the next song be Linda ....☺️🤪🥶 .nice 🎧🤩🥰

  43. Yllka Mustafa

   YLBETËShYIIKA

  44. Yllka Mustafa

   😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍

  45. Saranda Jaha - Hasani

   Flori✨

  46. Eljana Buci

   me pelqen tayna vetem te kjo keng.Cuditerisht........

  47. alket moli

   Uau ka dal shume e bukur kenga

  48. lyrics songs

   Subcribe kanalin tim nese mendoni qe tayna ish reperja ma e mir kurse melinda dhe Rina nuk mund t'i afrohen tayness

  49. Lea Ana

   ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

  50. bodoti qwiu

   [Si no quieres sub *** e, está bien, pero no lo hagas t esparcir el odio 🙏

  51. Romesa Haliti

   Tayna është Baba i repit tayna 💋❤️💋❤️💋💋💋💋💋💋

  52. Xhuana Mazelli

   🇦🇱🇦🇱🇽🇰🇽🇰😘😘😘yje te dy

  53. Dormer Tekst

   Lyrics / Teksti [Pre-Chorus: Tayna, Tayna & Flori Mumajesi] Magdalena Jam myt tu pi per ni dashni Magdalena Sa here kesh po kan e di Magdalena A t'dhemb zemra kur menon? Magdalena Nuk e thu po prape e don [Chorus: Flori Mumajesi] Magdalena, Magdalena Magdalena, Magdalena [Verse 1: Flori Mumajesi] Edhe pse nuk kena guxu me qen bashke Prape kemi jetu Une pa ty ti pa mu Pak pak Edhe pse zgjati shume pak pak Dashnia ishte nalt, nalt Edhe pse jemi te lendu Kujt i thu te dua nga mrena ? Kujt i thu te du? Jena jеna Si ma bon jeten pa mu Jetеn pa mu Si ma bon jeten pa mu Jeten pa mu [Pre-Chorus: Tayna, Tayna & Flori Mumajesi] Magdalena Jam myt tu pi per ni dashni Magdalena Sa here kesh po kan e di Magdalena A t'dhemb zemra kur menon? Magdalena Nuk e thu po prape e don [Chorus: Flori Mumajesi] Magdalena, Magdalena Magdalena, Magdalena [Verse 2: Tayna] Pi hapi syte Kur po te sheh ty me t’tjera Lule s'ka mo Bashke me ty shkoj pranvera Ajo t'ka thone harrom E mrena menime t'tjera Po rren vec kot Ajo zemer e ndjera Kallxom a m'don a m'don Se po pritem Gabimin e njejt na t'dy e perseritem Kallxom a m'don a m'don Se po pritem Ku gabum qysh me rujt na nuk ditem Bridge: Flori Mumajesi] Si ma bon jeten pa mu Jeten pa mu Si ma bon jeten pa mu Jeten pa mu [Chorus: Flori Mumajesi, Tayna] Magdalena Jom myt tu pi per ni dashni Magdalena Sa here kesh po kan e di Magdalena A t’dhemb zemra kur menon Magdalena ime Nuk e thu po prape e don

   1. bodoti qwiu

    Tajna quen👸

  54. alalal alalal

   Kur profat na thojn kom prit ma shum prej teje, edhe un kom prit ma shum from this duo ✌🏻

  55. nazmie karaj

   wow

  56. OFFICIALLY SPARSH

   Un niño le preguntó a una niña en una biblioteca: "¿Te importa si me siento a tu lado"? La niña respondió con una fuerte voz enojada; "¡¡No quiero pasar la noche contigo !! Todos en la biblioteca empezaron a mirar al chico y se sintieron avergonzados. Después de unos minutos la chica caminó tranquilamente hacia la mesa del chico y dijo: estudio psicología y sé lo que El hombre está pensando, supongo que te sentiste avergonzado, ¿verdad? El niño respondió en voz alta: $ 300 por una noche ¡Eso es demasiado! y toda la gente en la biblioteca miró a la niña en estado de shock y el niño le susurró al oído: estudio leyes y sé cómo hacer culpable a alguien ... 🤭 Si te gusta el comentario, por favor "escribe" en mi canal ... Sé que escribí mal la ortografía y la gramática 🤗 Pero IThomes no permite la promoción ... Solo toma 5 segundos, gracias ❤️🙏🏻 [Si no quieres sub ***** e, está bien, pero no lo hagas t esparcir el odio 🙏

  57. Giaco Mone

   Very nice👌🏻👌🏻👍🏻👍🏻. Greetings from Italy🇮🇹

  58. Lea Ana

   Shume e bukur me pelqen shume

  59. lapo gee

   Jav qifsha nanen

  60. Arijeta Ahmetaj

   Shum bukur ❤️❤️❤️😘

  61. Elion Enada

   Love it ❤️

  62. bofooit gojo

   parritshem trujt zoti yll bote ....

  63. Senad Arifi

   Kkmjcxtzfgx6z5d41ifooo3lfok3eo

  64. Angjelo Daja

   Magdalena 💕

  65. Ruana Sula

   α ΚΙ ΜΕ ΒΟ ΝΙ ΚΑΝη ΜΟ

  66. Lira

   O Prishtine e dashur 😍! Wow shume kenge e mire ✨✨✨✨✨

   1. bofooit gojo

    MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena ,

  67. Isnije Osmani

   Tajna quen👸

  68. Sokol

   ❤❤

  69. Nila Nila

   Si ma bon jeten pa mu???? O zot kur thirr FLORI MAGDALENA RRENQETHIE MISHI!!!

  70. Aldo Bandilli

   kenge e bukur por ajo melodia te yp nervat kur e digjoj me kufjet e veshit

  71. Problex Alb

   Katastrof muzik

  72. KKK

   Flori e paska akoma zarin ne fyt 🤪

  73. Kejsi Isufaj

   Nuk e di Tayna pse je kaq e mrekullueshme!

   1. matilda luli

    she is amazing

  74. Blend Abdullahu

   ❤️❤️❤️❤️❤️❤️💙💙💙💙💙💙💙💙💙

  75. keli merko

   Shum vari lesht si kenge

  76. Herbal Life

   Tayna... ky nuk është stili jot. Flori 🤮 i shfrytezon të tjerët duke nxjerr vetem veten mirë dhe kete ka bërë dhe më ty.

   1. bardhyli77

    Tayna eshte bombe fare me kete stil, ajo tregon qe mundet te kendoje ne disa fushe jo vetem hip hop dhe rap

  77. Azra Zendeli

   Noch nie so schön Tayna 💖💘

  78. Berat Qufaj

   Special❤tayna

  79. Besim Gerqina

   Tayna a jena shqipe🇽🇰🇦🇱🥂 shkatrim Serbia🇷🇸🇦🇱🇽🇰🇦🇱🇽🇰🇦🇱🇽🇰🇦🇱🇽🇰🇦🇱🇽🇰🇦🇱🇽🇰🇦🇱🇽🇰🇦🇱🇽🇰🇦🇱🇽🇰

  80. BESA

   Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena CKEMI 🤣😁😂😍

   1. Edisad Delaj

    Qyqja😂

  81. Luca Cels

   Kenga e melises ka ber me shum like edhe views se Tayna wtf 🤯

  82. buuu lali

   Flori ja ka ul vlerat Taynes.. nuk i shkon kjo keng Taynes Nuk jan taku as ne video clip as ne studio... Flori ka dasht me tregu veç vlerat e veta asgjè mè shum Tayna nuk e ka pas nevojshme kèt bashkpunim 👎

   1. Arton A

    Shumë e vërtet 👏

   2. Arton A

    @Herbal Life Koment i shkëlqyer 👏

   3. Herbal Life

    Ke shumë të drejtë 👏 Flori i shfrytezon të tjeret dhe ne kete rast Taynen. Ai i merr të gjitha meritat për vete siç bëri dhe më Elvanen... pastaj ajo e la dhe pasi u shkeput prej tij fitoi madhështi sepse Flori ja humb shkelqimin duke nxjerr vetem veten mirë. Tayna nuk shkon fare me Florin dhe kjo kenge është flop sepse Tayna nuk është ne stilin e saj.

  83. Shanel Ismaili

   TAYNA je më e mira e botës 😍😘 je shumë e mirë dhe shumë e bukur shumë e shkathët😍😍😍❤❤❤❤💓💖

  84. Cassie

   90% e komentev Tayna like Melinda coment Phaa😅😅

  85. Drin Hyseni

   Follow ne Instagram shqipet__knej1 NEW

  86. Blerina Kostagianni

   xtgf f

  87. shqip tar

   Esht hera e par qe nje muzik nuk me pleqen lu esht flori. 👎

  88. Alexandra Kristaqi

   Hi

  89. Marjus Stafuka

   Flori🥰

  90. genta ana

   sellma a je ti moter P p

  91. Intuitive Tarot

   Përshendetje, unë jam një lexuese intuitive e letrave Tarot. Ky eshte kanali im i ri, ku mund të shihni leximin e letrave në shqip për shenjën tuaj. Kam vetëm disa ditë që e kam hapur, hidhini një sy, dhe nëse ju pëlqen mos harroni të më bëni subscribe 😊🥰

  92. Esii Goga

   👌🏻😍 me ne fund ndyshe flori 😍supeeer tayna ❤️

  93. Xheii C R

   ❤❤🔥🔥 Greetings from Spain

  94. Anony Mous

   O Florooo mos vdeksh kurre

  95. Katrina Gjoni

   Hiti I 2021👏bravo ta knaqin shpirtin zeri e embel I florit dhe bashkpunim I perkryer👑❤️👑❤️

  96. beta Rajku

   Jeni me te mirit 🤩🤴🧚‍♀️

  97. Savage MadaFaka

   This is pretty good from 🇷🇸🇷🇸🇷🇸

  98. Erblin Zeqiri

   Kang ma palidhje smun gjan

  99. Ben Beny

   Awe yes 🙌🏻

  100. Kevi Tirane

   Na e shpifet hajdute klikimesh