Full fight: Florian Marku v Miroslav Serban

1,6M visualizzazioni1 065

  Social media sensation Florian Marku maintains his unbeaten record after going the distance for the first time in his career...

  Pubblicato il Anno fa

  Commenti

  1. Kosova Ferizaj

   Kundershtari eshte Chek,mos ta ngatrrojm me Serrb.

  2. Mikel Shkoder

   Ne nderove te rujt Zoti 🇦🇱🇦🇱🇦🇱

  3. Kapiti Gani

   Hero je o Marku.vetem serbve e grekeve qe ju ke ardh hakut. Zoti te bekoft o legjend

  4. Juzna Strana

   Fight with ALEKSANDAR KONOVALOV 🇷🇸

  5. Eni Zeneli

   Hidrauliku rralles dmth ky marku investon te kundershtaret pendthyer qe te fitoj fame

  6. Mary Oxa

   Ah ta kushe thy hunden se e oaska oak te vadhe ja zvogloje pak haahaa e

  7. Mary Oxa

   Nuk kam te ngopur duke par florjan markun kur i mposht kto fytyra o sa gezoj bravo krenarija jon

  8. Aron. S

   bravo florian veq vazhdo boksieri ma i forti nbot je💪💪

  9. Mario Peci

   ithomes.info/net/t5WAmcWIgZmWjqQ/video

  10. Alessio De Francesco

   florjan rrespekte se krenohemi me ty por mjer populli shqiptar qe po vuan tash 100 vjet me kto pushtetaret qe kena te uroj te behesh kampion bote urime

  11. Il3gal Burnout

   BIG ALBANIAN ❤🇦🇱🇽🇰❤

  12. Arsi Basha

   🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

  13. eyesoff tiger

   Mbyte mbyte

  14. ILLYRIANW0LF

   His last name was partly to blame for the beating he recieved. *Marku Number 1* 🇦🇱🇦🇱🇦🇱

  15. Andre heiko

   a very strong and perfect boxer from🇩🇪

  16. Lis Nikoliqi

   Florian “Illyrian Chin” Marku

  17. Daniela Abedini

   Florian mu duke se kishe emocione .shume e zgjate ndeshjen. Nje Boksjer ne nivelin tuaj duhet te na japesh spektakel si Mesi Ronaldua etj. Por ishe perseri shume larte . Duam shume finde nga ty se je larte .SUKSESE.

  18. Arjan Bico

   Respekt FLORIAN marku 🇦🇱🇦🇱🦅💪

  19. Kevin Cairns

   Another six months in a good gym, with his ears open, Serban would have walked it.

  20. Uni dhe Haruni

   I'd like to see Marku in UFC

  21. Destan Begu

   Tnt Marku

  22. Funny Vines

   Illyrian warrior 🇽🇰🇦🇱🇽🇰🇦🇱

  23. Romarjo Demaj

   🇦🇱

  24. Silvio

   Shum i skathet je i pa par ✌👑

  25. Renols Shparthi

   🔥 marku

  26. Atos Pesha

   Ti je per tu bere film mo djale

  27. Nikxtrap lol

   Florian said Im scared of him he is big in the pause before 4th round start

  28. Eqerem Sharka

   Π

  29. cupid love

   Kete e stervit noizy me.duket se ska mundsi😂😂😂👍

  30. Nexhdet Bellaja

   Serban KARPATIAN RUSIAN und FLORIAN DARDAN ILYRIAN ALBANIAN ...

  31. Nexhdet Bellaja

   Serben help putin help PUTIN :-)

  32. Musa Haziraj

   L

  33. Andi31 H

   Florian Marku is a Champ ! He is the best :)

  34. UniKKatiL Mbreti

   #ALBANiAN #BLOOD

  35. Nexhdet Bellaja

   SORRban hahah terrorist karpatovic ... Florian super star ILIR DARDAN ALBANIAN

  36. Daz g

   Marku tires quick no stamina

  37. Observer

   love to florian from greece...

  38. sergi cankaj

   Legend!!

  39. Ani Gjata

   Kar derr je Mark💪🏻

  40. Agim Maka

   Bravo flori to na Ben te ndihemi krenar

  41. Rezart Kraja

   Who is a winner....... the Albanian TNT Florian Markuuuuu

  42. BalkanRadio

   FLORI! ASHT FLORIAN MARKU! MARKU!

  43. Orges Berisha

   sje noooooormal ti

  44. Fatmir Sinani

   BRAVO SHqipe por kët m..t rusi duhet mbytur fare mos ta lësh të dale i gjall nga ringu... Urime zemra e shqiptaris🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

  45. Antoneta Farruku

   U FALENDEROJ SHUMË QË MA VUTË KËT VIDJE SE GJYSHI IMË E DO SHUMË BOKSJERËT SHQIPTAR E KOSAVAR PO PATËT MUNSI MI VENI FALIMINDERIT SHUMË. 😙😙😙😙😙😙😙😙😙😙😙😙😙😙😙

  46. 7

   Marku fight with a broken hand ✌

  47. Liquid-val l

   Marku should of finish the Serb in 1st round. Use your Albanian blood brother. Well done

  48. Alban Bytyqi

   Telumt shqipe krenar mety suksese ne vazhdim telumt

  49. Ervis Sula

   404 error serbia

  50. Selmon Lulaj

   Dora te lumt oji shqipe Rrespekte

  51. Deqan Kosova ALLAHU AKBAR

   Florian Marku Albanien King 🇦🇱🇦🇱

  52. The DON

   The fans are shouting “MYTE, MYTE” that means Kill him. Florian is doing what he was asked to do🇦🇱🇦🇱

   1. The DON

    @Arber Gjor I used “ about that. Were not in gladiator era, it obviously a joke duh.

   2. Arber Gjor

    Stop painting bad image how people see Albanians.

  53. besii1 besii1

   Respect From Germany Shqipe 🇦🇱🇩🇪

  54. Alen Goretic

   👍🇸🇪🇸🇪🇸🇪🇸🇪🇸🇪🇸🇪❤️❤️❤️❤️❤️❤️

  55. Fuck You

   Gregori shqiptar.

  56. The KOSOVO

   Help Please Subscribe

  57. Ahmed Muhammad

   Florian Marku 👑

  58. maroje kralj

   Respekt for Florian marku Albanian 🇦🇱👍 greetings from croatia

  59. david love

   Is the biggest community in the world stupid bich

  60. saeykum wasGeht

   serban was an illyrian breakfast for marku 🇦🇱

  61. Metin Miftari

   Ky vetem me kta karat serb esht ndesh va ka qi nonwn krejtve

  62. Drilon S.t123

   ALBANIA

  63. Drilon S.t123

   🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🤙🏻

  64. Florent Gashi

   . Theonlyone

  65. Michele Balla

   ♥️🇦🇱

  66. Enrik Rushan

   EC Florian bishe je ku sure mos ju lere ketyre se na kana borage me trojet shqiptare

  67. Teuta Sylejmani

   Fol o shka tika qi ropt apo doni ma forian marku kapioni botror

  68. Ismet Kodraliu

   🇦🇱🇽🇰🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇽🇰🇽🇰🇦🇱🇽🇰🇦🇱🇽🇰🇦🇱

  69. Gb D G Vhjh

   ΓΑΜΑΜΕ ΤΗΝ ΑΛΒΑΝΊΑ

  70. Alexadrin Forte

   alos enas pu xexase tin elada pu ton ekane maga

   1. Alexadrin Forte

    πιο πολους ηρωες κ μαγκεσ απο τουσ ελληνες δεν εβγαλε αλη χωρα ακομα κ οι ξενοι ερχοντε απολητιστη κ βαρβαροι κ τουσ κανουμε ανθρωπουσ κ μαγκες ορε ante frent@Andreas Mengri

   2. Andreas Mengri

    Esena giati den se ekane h Ellada maga?

  71. IM Cannon

   Florjani eshte shume njeri me fat qe kishte per mjeshter Jorgon dhe vellezerit e tij! Vellezerit Armagos jane vertet te jashtezakonshem, njerez me vlera dhe e kan Florjanin si vellain e tyre. Nje Bravo e madhe dhe per ata! Respekt per Markun dhe suksesin e tij!!!

  72. myaz channel

   ithomes.info/net/s5Sex7KwaYdppY4/video

  73. Vlonjat. D

   Brave 🇦🇱👏👏👏

  74. elsa taf

   King of albania 🇦🇱❤️👐🏻

   1. Marian Muntean

    Not yet

  75. giocattoli poveri

   Bravo je kampjon. 🇦🇱🇦🇱

  76. Vinz Bad

   🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

  77. Visit Albania

   🇦🇱🇦🇱✝️✝️🇦🇱🇽🇰🇽🇰

  78. Visit Albania

   🇦🇱🇦🇱✝️✝️🇦🇱🇽🇰🇽🇰

  79. Lars Sower

   I think that Markus skull is twice as thick from an average person. That's a typical Albanian characteristic . Quite many of them are build from hard material. But this guy is a very gifted fighter. Speed, strength, self confidence, good technique etc. Some years ago got involved in a fight, and since then he has big trouble with the law. They wouldn't allow him to go out of border, so he lost the chance to become "big" internationally although he had very good chances to become world champion

   1. 7

    @ena dio tria yes he is 4 times but in kickboxen, Not boxen

   2. ena dio tria

    i thought he is a world champion!

   3. 7

    Kick box world champion 2014

   4. inner knowing

    Born to fight huh ? He is very tuff i like him alot ... very nice guy also

  80. dauti dauti

   Shqipe zemer luani

  81. Miri Alliu

   BRAVO FLORIAN 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

  82. Dr Dri

   Krenaria e Shqiptaris Florian Marku 🇦🇱🇽🇰❤❤

  83. Dr Dri

   Krenaria e Shqiptaris Florian Marku 🇦🇱🇽🇰❤❤

  84. Debian

   Florian kur te grushtojn mos ju rri perballe leviz anash lodhia krahet supet qe ti bij mbrotja bllokoja frymen lodhi e bej kombinime me shpejta duke nis grushtat nga brenda jo anesoree preja hovin kundershtarit kur ulet me duart lart anon koken zeje ate moment mos lerr kurre te te grushtoj kundershtari duke i qendru perball shmangu te dali bosh se lodhet me shume. Mos ndalo grushtosh te gjuash, mos ki meshire shume here ke ndalu grushtime mos te te vij keq per kundershtarin kur grushton njera mas tjetres e humbet kundershtari e vetem njera do e zej ate moment KO, po e le me mor fryme ai regain again e te ven perpare se ky ketu vje afer me mrbotje lart largohu maje larg rrotull ringut lodhe. Urime suksese te pafshim kampion bote sa me shpejt.

  85. Aa Ss

   Respekte per legjendën Florian Marku 💪💪bravo shqipe🔥👊

  86. Muhamedali Gilani-Pogragja

   Te lumt dora vlla🇦🇱🖐️

  87. Vladimir Kanani

   Vlk

  88. The Illyrians Are Coming Back

   🇦🇱👑👏👏👏

  89. Bas Qeriqi

   Te lumshin duart o shqipe

  90. Mehmet Berisha

   Well done, boy!

  91. Gezim Recica

   🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱❤️❤️❤️❤️

  92. S M

   🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱♥️♥️♥️♥️🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

  93. Gio Piner

   War machine

  94. diogardi joe

   Wery gud Kommentator. Love USA and God Blass Amerika

  95. eric m

   Very clean fight both of them but Florian is a Lion

  96. Elfons elfons

   🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

  97. GINJAY RAMBO1RD

   Illyrian tank!

  98. Fuck You

   Tysonii Shqiptarrr myyteeenshkavinnqijamotrenn

  99. Lars Sower

   In between round 3 and 4 Markou tells to his corner that he is scared of his opponent. He says that the guy is " heavy"

   1. Rick Astley

    Your mom is heavy 😘

  100. 19 98

   👊🏻🇦🇱👊🏻KRENARIA SHQIPTARIS 👊🏻🇦🇱 FLOOORIAAAAN MARKUUUUUU🇦🇱👊🏻🇦🇱👊🏻🇦🇱