"Ndrangheta", Hoxha: Ndertimi industria e pastrimit te parave, politika ka te njejtin "donator”

83K visualizzazioni80

  Per informacionet me te fundit klikoni:
  Web: abcnews.al/
  Facebook: abcnews.al/
  Instagram: abcnewsal
  Subscribe kanalin tone ne: youtube:ithomes.info
  #abcnews #abcnewsalbania

  Pubblicato il 2 mesi fa

  Commenti

  1. Durrsaku 1960

   Ju jeni isoj,komunista te kuq e blu,jeni te gjith me u denu ,HU ne MYTH,Ne sum,turr,verr ose ne CULO.

  2. Klodian Meco

   O gazetare k...dgjohe tjetrin ca flet

  3. BLOOD JXHK

   Si thot Italiani "Ne Tirane e Durres behet biznes se ne veri e jug jan kafshe" e dijn italianet se ne Malsi e Laberi i qihet nona mat te mirit

  4. Enjoyed the moment

   padyshim do ju pelqeje ithomes.info/net/1aibl9xsmK16e5g/video

  5. Marsel Gina

   Po permend sekserin e ilr metes "Edi Fero "

  6. GREEn wallters

   Ky Taulanti e fut gojen mu tek Bytha editi. Ja han mutin me kuptimim e mire Te fjales

  7. GREEn wallters

   Pse nuk flasin me mediat, shikoni para nje jave thashe, vetem 3 dite do zgjase. Ja pra sic e shikoni edhe mediat nga politika jane, nuk ka rendesi . SALA , edi , luli, meta . Te gjithe jeni Te perlyer Keq. Felliqsira. Cne qe sna e permenden me bolelepiresin Lali Eri.

  8. Alma Fisniku

   Votoni partite e vogla kushdo qofte por por jo PD PS LSI

  9. Tani Karafili

   C cfcfc y x c x. X vc

  10. Tani Karafili

   Vi

  11. ႩმRჄ ႩმRiႩႶტ

   Respekt për Tan Hoxhën, në qoftë se don të luftosh mafien shqiptare duhet të bësh atë që bëri Enver Hoxha të gjithë politikanët e nivelit të parë dhe të dytë nga 91 deri sot ti pushkatosh dhe familjet e tyre deri në brez të dytë ti perzesh nga Shqipëria,

  12. D.N. GLOBAL CONSULTING SHPK

   Boll me lojra fjalesh o Tao... Tan Hoxha i zberthen tamom gjonat. Bravo 👏👏👏👏

  13. Ermal Cara

   Taulanti mdrageta shqiptare

  14. Fatbardha Ramadani

   Vbbvvvalipazarrdhjetenjedhjetor

  15. Fllanxa Mena

   Artan Hoxha ,Klodjana Lala jeni fantastike

  16. Fllanxa Mena

   Hajduti i hajdutve kur mundohet me ba moral tjerve o zot

  17. Arjan Balla

   Te lumte Artan Hoxha shume i sakte ne çdo detaj 👏👏👏💪💪💪🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

  18. lvp rioni

   Une nuk cuditem se mafia ka hyre ne gjermani amerike france belgjike holland se itali po e po

  19. Klajdi Kume

   Ju ngeli kopilu ne shak mor klysh kurve

  20. Fatmir Qyteza

   Toyota. Yaris. Moter. Qire. Katunare

  21. Eduart Taci

   Po ky korrupsion.., ka 30 vjet.

  22. myslym turkay

   Mos ngatarroni MAFIN me hajduta ordiner si kta tanet. Duhet ta ken privilegj nqs mafia bashkpunon me ktu. Po nuk meten me zhulsa ata kto jan thjesht perfitusa nga situata.

  23. ALKUKES

   Njejten gje pse lodheni kot mut njeri hale tjetri

  24. Theo wolf m

   1 MILLION lek paguante lsi per nje vote normal Likja leket e NDRAGETES 🤣🤣🤣

  25. The Black Rat Inn

   ketu nuk duhen zgjedhje, ketu duhet rrevolucion. ketu duhen varur ne litar gjithe politikanet. ose ndryshe ky vend ka marre fund. o lali eri te qifsha fisin o fytyre e korruptuar o qen bashk me ramen berishen dhe meten

  26. Gezim Xhaja

   O balla..o palla ku flet dhe ti per politike mos mbete qen dhe gomar pa u mar me politike

  27. Skender Vorfaj

   Duam Vetvendosjen ne Shqiperi nuk ka rrug tjeter per vendin.

  28. Bes Bau

   SHTET BANDITESH!!! PAS GJITH KTIJ LLUMI QE KAN BE BERISHA DHE META ME SHUUUM TE TJERE, ASNJE AKUZE SKA 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️E LEJE ME BURG ETJ.. APO SKENI PROVA? 😂😂😂😂😂 PROVA KA AQ SHUUUM SA QE CDO FSHATAR DO TI KISHTE BURGOSUR KTA FLLIQESIRA TE KORUPTUARA!!!!

  29. Bes Bau

   PSE TALLENI ME SHQIPTARET?? PO A SU KAP ILIR META LIVE DHE ME ZE ME PRESH NE DORE A?? CKA NDODHI?? GJYKATSIT BASTARD E ARKIVUAN FAKTIN QE ISHTE KORUPSION 100%SH.. META U KAM ME VIDEO DHE ZE.. SOT ESHT PRESIDENT DHE GJOJA MBRON KUSHTETUTEN🤦‍♀️🤦‍♀️😂😂😂JOOOOO ILIR META MBRON VETEM MILIONAT QE I KA VJEDHUR NGA SHQIPTARET.. BERISHA VRAU NE 21 JANAR 4 SHQIPTAR.. GERDECI, DJALI I BERISHES NGA U BE MILIONER PA FIJE SHKOLLE?? KU JAN ATA PROKUROR "SPECIAL" 🤦‍♀️😂😂😂😂😂.. JAN PJESE E KORUPSIONIT.. SKAN KOQE TJU AFROHEN POLITIKANVE.. PSE MOR FLLIQESIRA BEHENI PROKUROR, KUR SKENI KOQE TE BURGOSNI NJERZIT E POLITIKES?? UN SKAM KOQE PER PROKUROR DHE KAM ZGJEDHUR TE PUNOJ NE FABRIK.. TE ISHA PROKUROR DOT KISHA SHQAROSUR GJITH POLITIKEN E KORUPTUAR.. POR NJERZIT E NDERSHEM SI LEJOJN TE BEHEN PROKUROR.. META PER NJE GJYKATSE TE KUSHTETUTES DOJKE TE DJEG GJITH SHQIPERINE. I REZIKOHET PASURIA MARAMENDESE QE KA VJEDHE DHE KA SHANTAZHUAR SI PDn ASHTU DHE PSn.. ME KET PRESIDENT SHQIPERIA TA HAROJ HAPJEN E BISEDIMEVE ME BEn.. EUROPA STE PRANON ME POLITIKEN E KORUPTUAR DERI NE FYT.. INVESTIME SDOT VIJN AS EDHE NJE.. VETEM NGA TURQIA NDOSHTA.. DOT NDERTOJN XHAMIA.. INVESTUESIT SERIOZ SHKOJN NE SERBI, MAQEDONI ETJ.. NE SHQIPERI ASNJE INVESTIM I NDERSHEM SVJEN.. AS UN SDOT INVESTOJA NE SHQIPERI.. NE NJE VEND KU SKA DREJTSI.. KU NE CDO VEND DUHET TE KORUPTOJSH NGA POLICI I THJESHT DERI TE KRYEBASHKIAKU.. GJERMANIA KA DEKLARUAR HAPTAZI SE NE SHQIPERI SMUNDET TE INVESTOHET SE SKA DREJTSI DHE SIGURT INVESTUESI DOT SHANTAZHOHET QE TE PAGUAJ GJOBE.. NDRANGETA DOT INVESTOJ 🤦‍♀️😂😂😂😂😂 INVESTUES TE NDERSHEM ME KET POLITIK TE KORUPTUAR SKA KURRE ME PAT!!!!

  30. Bes Bau

   OOO ARTAN HOXHA.. PO THUAJ BRE BURRE TE VERTEN.. SI OPOZITA DHE POZITA JAN TE ZHYTUR NE KORUPSION DERI NE FYT.. META ESHT KOKA E KRIMIT!!! 80 %E POLITIKES SHQIPTARE JAN TE KORUPTUAR DERI NE FYT.. NATYRISHT QE E MBROJN NJERI TJETRIN SE SECILI JA DI LLUMIN TJETRIT.. PA REFORMEN E DREJTSISE SHQIPERIA KURRE SDOT EC PARA!!! OOO TA QIFSHA SPAKUN SE EDHE SPAKUN KTA FLLIQESIRA E KAPEN.. MBAJENI MEND SE EDHE AMERIKANET DOT IKIN NGA KY VEND QE ESHT TOTAL I KORUPTUAR.. PASTAJ DO TI BASHKOHEMI PERANDORISE OSMANE SE EUROPA ME KTA POLITIKAN AS QE DO TE FLAS.. E HAROJENI HAPJEN E BISEDIMEVE PER NE BE.. ARBEN KRAJA DUHET TE DORHIQET DHE TJA LIROJ VENDIN NDONJE PROKURORI TE GUXIMSHEM.. SKA KY GUXIM TE BURGOS NDONJE POLITIKAN.. NJE PROKURORE RUMUNE E SHKATROJ POLITIKEN E KORUPTUAR.. NE KROACI NJE PROKUROR I GUXIMSHEM E FUTI KROACINE NE BE.. PO ATA TRIMA PROKUROR KAN KOQET NE VENDIN E DUHUR. KTA TANEN JAN VET PJESE E KRIMIT

  31. Bes Bau

   ILIR META ESHT KOKA E KRIMIT, SBASHKU ME FLLIQESIREN BERISHA DHE DJEMT E TIJ!!! BASHA POASHTU.. DHE SHUM QEVERITAR SHQIPTAR.. PSE FOLNI KOT E KOT FJALE PALIDHJE.. NATYRISHT QE NE SHQIPERI LULEZON KORUPSIONI DHE POLITIKA E KORUPTUAR DERI NE FYT.. CDO POLITIKAN SHQIPTAR DO SA ME SHPEJT TE PASUROHET SE SI DIHET TE ARDHMES.. KAP CAT KAPISH SE NESE EUROPA NA PRANON SDOT KEMI MUNDESINE TE VJEDHIM SHQIPTARET, SIC E KAN BE CE 30 VJET.. A PYET SPAKU SE SI U BE META PA FIJE SHKOLLE MILIONER?? MONIKA QE EMRIN SDI TA SHKRUAJ, SI U BE MILIONERE?? BASHA ME 40 VJET PA FIJE SHKATHTESIE SI U BE MILIONER?? SHUUUM SHPEJT EUROPA DOT JU PRANON NE FAMILJEN E SAJ 😂😂😂😂NE VITIN 2050..KUR TE VDESIN KTA FLLIQESIRA.. E MORET NJE POPULL TE TERE NE QAFE!!! SPAKU AKOMA ESHT NE GJUM SE ESHT DIMER DHE ARUSHA DIMRIN E KALON NE GJUM!!!

  32. Bes Bau

   KSHTU NDODH NE NJE SHTET KU PRESIDENTI ESHT KOKA E KRIMIT.. KU KRYETARI I OPOZITES PA NJE DIT PUNE ESHT MILIONER.. MONIKA E LSI QE ESHT BE MULTIMILIONERE.. SHUM QEVERITAR MILIONER ETJ.. A PYET SPAKU SE KUSH NDERTON KULLA NE TIRANE?? DHE NGA VIJN ATA LEK? PASTAJ EUROPA SNA DO 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️JOOOO NA VETEN SE DUAM QE I VOTOJM KTA FLLIQESIRA..

  33. Xhevdet Osmani

   Partite politike ne Shqiperi jane dege te se njejtes peme. Nuk ka ndryshim mes tyre. Populli eshte fajtori kryesor qe rri e degjon perallat e tyre, por nuk ngrihet e i sistemin nje here e mire. Jo vetem qe se ben kete, por do shkoj e do ti votoj si qorr sic ka qene gjithe jeten e vet.

  34. Enrik Rushan

   Po ky eshte kapitalizmi atere kthejuni ku ishit dhe cme beni llogje pse si u be amerika kapitalizem pa korupsion nuk ka arojeni ju zdoni beni socializem diktatura e proletariatit I vjen hakut ketij korupsioni se i var neper shtylla keta me koke poshte

  35. sazan xhemalaj

   TAO TAO IA KE MARE DOREN JE BERE SPECIALISTE E SERVIL ME I SHPIFUR I RIPJERDHJE I VODHE DRUTE E LIBRAZHDIT EDHE PARAT E DROGES ME TOJAR AKOMA DO LEPISH PO U BERE QENE RRUGESH E DO TE ZERE TERBIMI SE I KE SHENJAT E SEMUNDJES NGJANI SHUME ME TUFEN E QENVE TE RILINDJES

  36. D Han

   Keta gazetaret mire qe njollosin popullin se asgje tjeter nuk bejn dhe nxjerin rrogat e tyre

  37. eksigimenos tipos

   O tani o kok pith. Po mundohesh te akuzosh qeverin berisha per cdo gje. Por thuj ty pse nuk te heton njeher spaku, nga i gjen ti kaq hum lek o te qifsha ate gruat ate byth shtremur

  38. Leo nardo

   Une jetoj ne itali, dhe nuk behet buj ketu ku ka ndodhur, po ta themi me shqip nuk i rruhet njeriut se ca ka ndodhur as nuk do tja dije njeri, kush u arrestua dhe pse u arrestua ne shqiperi bejne sikur ne jemi Danimarca dhe na paska ndodhur skandal ne shpi se permenden disa emra ne pergjime kur flasin me njeri tjetrin, o milet i therrisni mendjes se e bete popullin vetem mafie krim droga vrasje, skeni pune tjeter, ik o tani shit ndonji banane ne pazar bej ndonji pune te dobishme se na ke car k***in cdo dite ne IThomes do te durojme ty, krimi mafia vrasja leshi preshi e vklliqe pa lidhje

  39. AGIM BACKA

   Artan hoxha je bo si politikanet gazetaraja te be 10 her 1 pytje ti i jep pergjigje tjeter

  40. DENALD VEJZATI

   Shtet banditesh gjakpirsash

  41. Doris Xhihalli

   Gani malushi

  42. Sander Kaci

   Mafja e Ndragetes komandon gjith shtetin e ita...dhe me gjer.

  43. Fredi Proga

   Rispekt ZOTI HARTAN HOXA

  44. Xhevahir Disha

   Gazetari me i mir hoxha

  45. I LOVE ENGLISH

   Po mire qe Giovanni Falcone dhe Paolo Borsellino nuk kemi, po me Artanin c'kane qe e ofendojne. Rrace ...

   1. Mirxhan Luca

    Por gjithsesi ta "falenderojme"se na tregon kush jane te fortit e qyteteve se ato nuk i di njeri hahahhahah.Si sdoli nje gazetar te na tregoji emrat e kapove ,zvkapove,me prova,me motive te denoncoje trafiqet e vrasjet.Kto bojn leksione historie si u vra ky si u vra ai,(kush ishte me i forti afrim roboti).Gje tjeter sdine.kam pas respekt per tan hoxhen si gazerar ne fillimet e veta por tani me duket se po behet thjesht komentues per veprimet

   2. Mirxhan Luca

    Te flasi te gjitha ,jo gjysme te verteta se ne gazetari gjysme e verteta eshte genjeshter,te flasi si gazetar jo si opinionist se si funksionon mafia e di gjithe bota.Ne si shqiptare kenaqemi me pak ,dhe themi kemi gazerare trima ,me thuaj nje operacion qe ka nisur nga nje gazetar shqiptar ....trima gazetar jane ato ne itali qe kan lene jeten per ideal jo kto zorrzopet tane

  46. ART VISION

   Spak Skap Kaps

  47. Παναγιωτης Μαυριδης

   Artan te lumte goja ty mire po ata ne qeverri apo ne opozite apo ilir floriri nuk ja u ndien fare. Mjere per ne. Respekte Artan

  48. Mustafi Abdula

   vaj halli nga nderkomtaret ....ti vije nje i huaje te me pastroj OBORIN.ose te me thote se cka duhet bere

  49. Bob Bobi

   Oooooo Tani ,o koke bole ....Ik mor kar se flet bla bla ...Pse nuk i thua emrat ,apo del aty dhe na can karin ,o thes me mut....

  50. ItsChris

   vetem per llafe jane si puna jote dhe asgje nuk behet

  51. ItsChris

   mire te na behet se jemi trima me njerin tjetrin se po te te luftojme me nje qe nuk e njohim ja futim vrapit

   1. Benjamin Iseni

    Bravo 👍

  52. Visar Pasai

   Ti je me rop qir balla

  53. Luma 111

   Shtet bandash Bangladesh hesapi

  54. i am not you

   Doli tani me imagjinaten e nje horoskopisti patetik i lodhour nga injoranca qe ka brenda ne tulen e kokes

   1. GB МУСЛИЕВ

    mos u merzit per 20% he tkeqen

  55. Makiavel Nikolo

   Nje shembull konkret : miku dhe ortaku i Taulant Balles i quajtur Edmond Bego po nderton nje gratacel ne Tirane.Meqe foli Taulanti...verifikojeni e dine te gjithe

  56. Mario 01

   Tan Hoxha ishalla te run zoti se shume ke rreziku gjith ket periudhe. Muhabeti eshte se Shqiperia nuk bohet mo me ato plehra qe jan aty. Jan si rrjet merimange te lidhur te gjith me njeri-tjetrin. Eshte shume e trrishtueshme. Shpresoj qe te behet Shqiperia 1 dite 🙏 me njerez te paster e qe te ndihmojne popullin e varfer

  57. Hira Baftic

   Hahaha i

   1. Gezim Hoxhaj

    niidmetismet

  58. marsela me

   Cudia me e madhe tri dite zgjat Nuk do tju hyje gjemb ne kembe

  59. Galaxy S3

   Po si si kupyoni kush jan emrat mor derdimena.U cac e u cyne nedjat perdite.Palla

  60. Galaxy S3

   Bravo Tano.Je i papare.Te rujt Zoti vlla.Te gjith i dime kush jane,jo me drejtesia qe e di dhe e di.Poooooooooor jane te impliku te gjith partite,dihet.Sa do presim?

  61. Juve Juventus

   Or ktu jan grop tgjith uhuuuu shum thell rrenjet kshu do ngelet populli ha derrin 🤮

  62. Fatmir Kadisi

   Mos u merziti shoku do te dali e gjitha

  63. Bardhok Brushtulli

   LOJ POLIKIKE E GAZETAR E POLITIK

  64. Orges Pasha

   Pse kot i shpalli brukseli partit politike në shqipëri banda kriminale.

   1. lvp rioni

    Se ato ne bruksel nuk jane banda 😂

  65. Bledi Meka

   Artan lpo thuaj emrin atij Bolinos se na cmende

  66. Luka Luka

   O te qifsha ropt mor pederast muti kelysh kurve taulant bushtra

  67. Giovani Pugliese

   Shume mllef ke me Spakun o kokebole. Te kane lene ne hije e nuk te japin informacion. U mesove keq.

   1. Kastriot Doda

    @1superlovefire o vllai edhe un jam ne at sport po' sesht e Mir te pasojat per shumicen jemi nji milion njerez e perdit ka vrasje ne shqiperi kto Jan konsegunzat po nejse esht tem shum e thell kjo esht shqiperia jon

   2. 1superlovefire

    Kastriot Doda S'eshte thelbi tek e verteta sepse te gjithe e dime te verteten . Ti nga qyteti yt nuk e di se kush eshte " i forti" qe ka lidhje me politiken psh? Ça tha ndonje te re ky kokbolja qe ti , une , NE nuk e dinim???

   3. Kastriot Doda

    A esht tu te djeg bytha ty se po' thot te verteten

  68. Adriatik Mustafaj

   Pall kari balla

  69. Adriatik Mustafaj

   Çe pyesni kete rrembythje

  70. Leonard Sulaj

   Te gjitha i di ți nezir

   1. 1superlovefire

    Leonard Sulaj Haha .... Nezir??? kush eshte ky Neziri?

  71. illyrans warriors

   mos flisni me te madhe populli shqiptar po flen gjum. jo se ne ndalojm mafjen italiane por te ndjekim politikanet shqiptar

  72. Erik Andrea

   Shume e kritikojne Artan Hoxhen por kur kane nevoje te mesojne makinacionet e krimit e te pushtetit tek A. Hoxha kthehen. A. Hoxha eshte thjesht cfare dhjetra gazetare investigative te tjere DUHET te jene e nuk jane. Keshtu qe mo u ankoni se perse ai NUK I BEN TE GJITHA por kerkoni qe edhe gazetare investigative te tjere te bejne aq sa ben ai. Fatkeqesisht i numerojme me gishtat e nje dore gazetaret investigative si A. Hoxha sot ne Shqiperi. Per mua A. Hoxha ne mos me i kompletuari, eshte medoemos ne 3 me te miret dhe e ndjek me interes. Ka kufizime edhe ai, te cilat do doja t'i kalonte. Psh A. Hoxha mbulon korrupsionin e pushtetit brenda vendit, por NUK e permend ndonje here se sa korrupsion edhe padrejtesi na IMPORTOHET dhe IMPONOHET nga faktori nderkombetar. Jam i sigurte se A. Hoxha eshte i vetedishem per lojen e piste qe nderkombetaret luajne me popullin shqiptar. Nga ana tjeter nuk jam ne vend te tij, keshtu qe nuk mund ta gjykoj, por gjithsesi, ky kufizim i A. Hoxhes le per te deshiruar. Do doja shume te shihja A. Hoxhen t'i kushtonte pak vemendje faktorit te jashtem dhe nderkombetar ne pergjithesi, por nga ana strategjike eshte e udhes qe te mos i besh te gjithe armiq.

  73. Genève Suisse

   *Oj kurve Librazhdi (Balla),ka folur prokuroria Italiane jo prk e Albanistanit,duhet te rreagoje ambasada USA*

  74. Moon Safari

   Ska gje. New York, Las Vegas, Miami etj u ndertuan prej mafias.Pse jo edhe shqiperia.

   1. Moon Safari

    @Alblend Homogjene? Se kuptova. Popullata e US kurre nuk ka qene homegjene. Mafia ne Jug te Italise i kishte punet ne rregull derisa doli idjoti Toto Rina dhe i shpalli lufte shtetit. Al Capone ishte "krimineli" me i madh ne amerike qe mirrej me "lende ilegale" qe pas disa vjetesh u bene legale vetem sa i kofiskuan Pauline shteti. Hollanda eshte i vetmi shtet kunder hyrjes se shwiperise ne EU se e di se momentin qe marihuana legalizohet shqiperia e monopolizon tregun te cilin ata e prodhojne, konsumojne dhe trafikojne ne EU (Marihuanen, Kokainen, Mdma/Ekstazi).

   2. Alblend

    @Moon Safari usa duhet te jete mjaft homogjene nga zhvillimi,keshtu qe s'ben dallim te vecante... Jugu i Italise akoma nuk ngre koke, calabria ku lindi ndrangheta .. qe cilesohet ketu, apo te tjera aty rrotull. Mafjet s'kane tru per investime serioze. S'mendoj se eshte ashtu si e mendon ti.

   3. Moon Safari

    @Alblend Nuk thashe se e gjitha USA u ndertua nga mafia, por qytetet que permenda gjithesesi.

   4. Alblend

    Nuk e di a u ndertua prej mafies usa apo sepse politikisht futi hundet kudo, interesat personale e te kombit njekohesisht. Vendet me mafje me te madhe degradim e luftra civile kane pasur.

   5. Moon Safari

    @Edi Sina fatkeqsisht Jane pjese e lojes per kete gjenerate te pare, pastaj gjenerata e dyte I fusin leket në ndertim e turizem edhe behen legjitim. Ecim tutje.

  75. Engjel Veizaj

   Ike moter qire

  76. Jan Jan

   Car kerkoni nga Tani?.Tani eshte pa mbrojtje jete...Tani e ka shtepine ke kati 5 ashtu si ti...Tani, apo koka e tije, kushton fare pak per ta! (ndoshta 20 mije euro ) lagr qofte !!!... Tan Hoxha shume po flet!!.. Emrat spo i thote qeveriu me garden ,me shikun e me policine mbas bythe!.. Tani, eshte nga me kurajozet ne nje shoqeri barbaresh,vrasesish, dhe hajdutesh qelizor ...Kurajo Tani dhe te uroj shume fat !!...Nje gazetar me rroge qe flet me shume se shefi policise...me shume se kryetari SPAKUT...dhe me shume se ata qe marrin rrogen 5 milionshe per te hetuar keto pune.. ....Tan Hoxha eshte nje dele, nje kallamare ne mes ujqish, mes zagaresh, mes peshkaqenesh dhe funderrinash te gatshem per krim me pagese ne cdo minut!!!

   1. ledjo gordani

    Pse kati i 5ste i bie te rezidenca me roje private e kodres se diellit?!

   2. Leonard Sulaj

    Fiks fare

   3. GB МУСЛИЕВ

    100% e vertet bravo 👏👏👏

  77. Rruga Hyjnore

   Llojet e magjisë ithomes.info/net/ubiEqdGDkHuaiHY/video

   1. Apoca Lisse

    Pershendetije , shiko kam 1 histori te babesushme por e VERTET.... dicka para se te lind ? , kur kam qen 7 vijec kam ren pa ndijenja e jam zgjuar mbas disa oresh e nga ai moment filloj te me shfaqet dicka si sy perball meje ? . Me pas ne 2007 ne itali dhjetor , punova 40 minuta me shum se te tiert e ishte errsuar TEK VARREZAT E PARMES , mbas shpines degjoj zhurm te fort e perplasje gjersh e kam ik me vrap , ne prill 2012 me shfaqen kriatura te shpifura burra gra kalamaj e nji tym qe me zaptoij rredh e qark e nga ajo dit e der sot nuk me lejn rehat dit nat ca nuk shof lloj lloj gjona ZOTI ESHT I MADH.. kam pa shen marian jezuin e 1 drit qe me tha un jam zoti i abrahamos e me ka len 1 sms .....kam par edhe vet dreqin e demont me kan godit ....kam 1 kryq te vogel ne dor e shenja gozhde ne kemb jan te vogla por jan e me dhembin shum , a me ndimon ? se si eshte kijo histori se jam ne hall FLM.

  78. Hondo Hondo

   Populli budall që po i shikon dhe ndigjon që këta jan të gjith bashk prandaj duhet ti ndëshkoni asnjë nga këta që kan udhëhequr nuk duhen votuar në rast se doni jetën tuaj votoni vetëm partit e reja.

   1. 1superlovefire

    Hondo Hondo Po po, Parti te reja me individe te vjeter , ish-anetare te partive te vjetra si Topalli me Topuzin ( Patozin).

  79. Hondo Hondo

   Për këtë pun jan prishur të gjitha ndertesat historike të kombit për të ndërtuar mafia dhe Rama dhe Veliaj duhet të ndëshkohen si antishqiptar bashkpunues me mafien dhe kundër interesave të kombit

   1. bukaniku ab

    @champion po po ,, por comenti in ishte jo per ty ,, po per hondo hondo

   2. champion

    @bukaniku ab permenda vec kryesoret se me permend kto qe Jan poshte ketyre nuk mbarojme deri neser

   3. bukaniku ab

    po.Berisha,, Basha , Meta, dhe nja 100 o 200 zagare horra te tjer ku me shum e ku me pak te shperndar ne gjith vendin? Po Dakon ku e le ?

   4. champion

    Kjo eshte e keqja te ne shqipetaret , qe Ca thojne e keqja eshte rama me veliaj, per Ca tjere eshte berisha e basha e per Ca tjer meta dhe monika... Kur e verteta eshte se kto Jan te gjith bashke zihen sa me rrejte ty dhe mu

  80. Hondo Hondo

   Ballaësht halja e G 99 çprisni prej këtij plehre u bë shqipëria që në gojën e njeriu që tani ka hapur syt dhe që i ka pasur brekët me tum vaj me det për shqipërin ku ka arrit

  81. Kuku kuku

   Ta solli tojoten me tre miliona Euro je i vetmi politikan qe nuk ju beson njeri i piset kafsh e neveritshem ikni lerini popullin te qet o plera politikan mafioz mashtrusa

  82. Refat Fier

   A ore kopuk Ndyresir ..yy qen

   1. Arsen Likaj

    Ore pith motre ai flet drej je si moter qirat e pushtetit

   2. Loox 4545

    Hahahaha super koment ore kopuk

  83. Toni Prifti

   Un nuk kuptoj me nje rrog 200 Euro ne shqiperi kush I blen ato apartemente nga 150000 Euro

   1. Artin Arti

    PO SI NUK E KUPTON O MIK...ME JETESEN NE SHQIOERI..NJE APERTAMENTE DO KUSHTONTE JO ME SHUM SE 25 MIJ EURO...ESHT IFLACION FISKAL...PER PARATE E PISTA..DHE CMIMEVE TE NGRITURA ARTIFICIALISHT...QE NUK KAN TE BEJN ME JETEN DHE EKOMOMINE SHQIPTARE...DHE KJO QUHET UPASTRIM PARASH...KETO NDERTIME BEHEN PER PERSONA...QE NUK KAN TE BEJNE ME EKONOMINE REALE TE SHQIOTAREVE....NE AKOMA NUK KEMI TREG SHTEPIASH NGA MERKATA E BANESAVE...

  84. Mirxhan Luca

   4 vjet pergjime me operacion mbi 500 forca nga g.d.f,carabinieria,dia ,policia dhe ky gazerari thote peshq te vegjel ,perqendrohu tek 6 -7 emrat shqiptare tek lista shiko kush eshre doktoresha mos na fol se si i lajne parate.shiko operacionet e meparshme si operacioni "stige" dhe mos thuaj peshq te vegjel se nuk lodhet 4 vjet per peshq te vegjel.Fol me emra mos e shkel idealin e gazetarise

  85. Mirxhan Luca

   O gazetar jep emra konkret jo me aludime se nuk eshte e veshtire per te kuptuar gazetarin italo shqiptar ,lavatrice bollino.pastaj tano me serioz kur flet per Nicola Gratterin dhe jo Gratieri mos ja ul vlerat nje heroi ne itali kur i quan peshq te vegjel kush jane peshq te vegjel "princi" apo financieret e ndraghetes per ballkanin.gratteri dhe nino di mateo jane si giovani falcone dhe paolo borsellino qe kan 30 nen skorte.

  86. Rakip Halilaj

   Po ky nuk është i lidhur me matjen? Po lekët në tajota jari nuk çen të Taulantit por uzhduk ajo punë.

  87. Dallas Tyson

   Artan po nuk fole me emra je edhe ti me këta hajdutë të rrezikshëm, flet në tv.për të marrë ndonjë lek, leni lloqet,po nuk the emrat as edhe një njëri nuk të beson ty.

  88. Lorenc Protoduari

   O artan ekeni lodhur popullin me kto tema perdite kto i dime shume mire qe ktyre nuk ju interereson per popullin se kane Kalu 30 vjet po kta mostra Jan ti vetem nje gje shif ke pare ndonje nga kta te jete prane atyre deme qe ju mbyten tokat e fshatrat katastrofe kush do i demshperblej kta njeres asnji po i lini kto mbrrockulla po mjere shqipria ne ke dore qeverriset na hajduter

  89. Sokol Ivanache

   O palle kush I jep tendrat lulzim basha? Ju jeni mafie e gjalle po fain ekan byth lypirsat çë ju mbeshtesin.

  90. SOKOLOF

   PO DHE JU GAZETARET KOT FARE JENI MORE. DHE NE QOFTESE NXIRNI NE PAH NJE VJEDHJE APO NJE MEGA SKANDAL NUK E BENI SE IU VJEN KEQ PER POPULLIN OR JOOOOO. E BENI PER INTERESA TUAJA, PER FAME PER TE MBUSHUR XHEPAT TUAJA. LEGENA JENI EDHE JU. NE SHQIPERI DUHET TE BJERI NJE BOMB ATOMIKE. DHE NGA KJO BOMBE DUHET TE SHPETOJNE FEMIJET E VEGJEL DHE NJERZIT E NDERSHEM. VETEM KESHTU BEHET SHQIPERIA.ME NJE SUPER RESTART

   1. bukaniku ab

    Ehe ,, ty te shqetson karriera e gazetarit ?? Po kjo bot esht kriju per interes,, mjafton qe interessi im te perkoj me ate te tjerve ,, qe ajo qe bej un sjell mir e jo keq per shoqerin

   2. Erinddd

    Ndonjë zgjidhje më inteligjente nuk ke? Leri bombat, ka plot mënyra për ta bërë Shqipërinë më të mirë, ti merresh me gazetarët jo më ata që vënë ligje... Keq puna

  91. Lorenc Protoduari

   Po ju shikoni si ekeni bere qafen bashke me ata ordinerat e tjere qe jeni ulur ne ato karrige qe keni vjedhur votat me nje these miell dhe 500000 leke te vjetra sì nuk ju vjen turp dilni naper TV dhe flisni kemi bere kte kemi kte ju skeni bere asgje vetem Ikeni bere shume deme popullit jeni pasuruare me gjakun e popullit