Al Pazar - Best of nr.3 | 16 Janar 2021 - Show Humori - Vizion Plus

225K visualizzazioni258

  www.vizionplus.tv
  albanianpazar
  alpazarvizionplus
  vizionplustv
  VizionPlusTV
  VizionPlusTV
  Nje shfaqje nga Agron Llakaj ne boshtin e se ciles eshte loja, shakaja e kripur dhe e zgjuar me realitetin tone e ngerthyer nepermjet lajmit politik, ekonomik dhe social.
  Çdo te shtune, ora 21:00 ne Vizion Plus
  #alpazar #vizionplustv #agronllakaj
  ---------------------------------------------------------
  Subscribe: ithomes.info

  Pubblicato il Mese fa

  Commenti

  1. Anna Greene

   Po Beharin pse e largove nga AL pazari ai ishte lezeti i Al pazarit po aq e kane shqiptaret te hellin poshte menjehere .Nuk eshte e pranushme kjo mbaje shokun dhe jo ta shfrytezosh

  2. Anna Greene

   O gone e terpron cik me ato te sharat Po Eni Cobani ta mblodhi fare nuk po meresh me me ate.Shiko ajo nuk e meriton te shahet se po zgjit hallet e popullit .Po ti vetem per te qeshur na ben.Po mos e terpro kaq shume me te share se nuk je perfekt per vete.

  3. Orchidea Blue

   Mi fa morire🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣llafe story😄😄😄

  4. Martina Skerma

   Drreng Dania leket drreng 😹😹e mire o mire MOS esht lamash ai si ATA te tjeret ska,drreng aty👍👍

  5. Braian Musta

   Nu ka ve nosur kufjet ne kopjuter

  6. com

   😂😂😂😂😂😂aneja yll komplet 👍💓💖🙋

  7. Mario ema

   I Thethja❤️ eshte me lot🤣🤣🤣🤣sidomos kurre u ze me pastrusen Dyshen!! 😂😂jan te dy super !!!... Goni per ty nuk flasim se flet dashuria Jon per ty dhe tere perzonazhet qe ti realizon je njesh ARTIS! o patriot!! ❤️❤️

   1. Fisnike Guze

    Fefjaaaa😂😂

   2. Romina Habilaj

    Cchuxĺ⁹qßswàaA!'sqeXs?c amr

  8. Ylli Tajari

   superrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

  9. Arta Bako

   Υλλ

  10. ZIK ZAK

   BRAVO 👏

  11. bukurie omeri

   Οοοο9

  12. Didi

   humore pa lezet fare

  13. Sofia Xysos

   Goni dhe Thethja na bejne per te qeshur

   1. Fisnike Guze

    Me duket se esht Fefja 😂

  14. Florja Bardhoku

   Edhe 2 metra suxhuk Kosove per mu dopsu

  15. Onelda Kasneci

   Shum bukur

  16. Mobile Fashion

   Kadif tradiconal

  17. Flora Gjergji

   ela ela kur shef nje trasmision e shef per te gjudikuar maloket apo per te ren ne sy ke komentet dhe per ftesa pastaj une kur shof qe nje trasmision nuk me pelqen nuk e shof fare e kaloj po sigurisht pa ofendu as malok as qyter as njeri sepse te gjith jemi nga brum buke dhe skan gje ma pak maloket se te tjeret.keshtu se mendo mir para qe te komentosh.

  18. Marima Ulli

   Veri celsin..iku edhe ky program..mos paguaj rroge kot.

  19. Mario Mario

   ju shkerdhefshin gomeret ropt se as humor as lesh spo beni . iku Behari qe bente humor ju te tjeret jeni varu k....

  20. Bexhet Z

   Virusi ka Zene dy jane por Keta se njofin

  21. Dan Sako

   Al pazari pa Behar Merën është bajat

  22. Xhevaire Menkshi

   Super

  23. Luli Luli

   Agron je artist i madh ,por mungesa e Ajes ,Rudines vihet re qdo vit .

  24. tonin sokoli

   Prita dy ore per te qeshe..ndoshta kam hume sensin e humorit..

  25. Shkurt e Shqip

   Nuk e di pse asnje Humor nuk është i bukur si dikur. As al pazar, as portokalli as klanifornia. Moderrnizimi i tepert e fjaltë Banale e kan fajin. Gjithashtu nuk duhet emituar cdo emisjon vk.

   1. Efren106 Lujbask

    Uno l

   2. Efren106 Lujbask

    Ubfx

  26. gilbert kasnija

   Hiqni keta korcarer se na iperzien zorret cdo jave! Mba shkodranen e bukur,xhevon dhe taipin ndryshe gone, shko pirdhu!!

  27. gandia playa

   Na hongert karin me keto te qeshurat fallco

  28. memyself andI

   Aneeeeeeee hahahaa ... Rrofsh Agron sa malet.

  29. Altin Halimi

   Kot ...fare

  30. Food and Travel Embo

   Bravo jeni njesha👏👏👏

  31. ela ela

   TAMOM GONI FOLNI SHQIP

  32. ela ela

   ANTOGONI BOLJA 🙉🙉E TJERA E TJERA SUPER AKTORE 💞💞👌👌👌

  33. ela ela

   SHKODRANIA YLLLLLLLLL BOULJA AKTORE SUPER GJITHA ROLET MALOKJA MA CPIFI CUHNAT TE GJITHE SUPERR

  34. ela ela

   Malokja MA shpifi

  35. ela ela

   Inger =Corona SE duroj dot me ate zerin fallso💩💩💩👎👎👎👎👎

  36. COLI LOLI

   Ju ka mbaruar humori o Gone... po keto jane riperseritje nga viti i kaluar

  37. Dafina Malaj

   Bravo sot qenke nje zonjush e vertet 🌻🌺spikeria

  38. lulja

   Kjo është e vjeter.. Karagjoza

   1. Meleq Llanaj

    lulja MOS U NXEH LEXOJE DHE NJE HER 🤗