Sinan Vllasaliu ft. Meda & Besnik Qaka - Kolazh (Gezuar 2021)

ArkivaShqip

1M visualizzazioni493

  Facebook: ArkivaShqip
  Instagram: arkivashqip
  Produced by Emracom
  Orkestracioni: Nurteel & Faruki
  Video by MaxProduction
  Available on:
  Spotify: open.spotify.com/album/77F7LIZ7jlFKkpRSjc7BEA
  iTunes: music.apple.com/us/album/kolazh-feat-meda-besnik-qaka-single/1542020162

  Pubblicato il 11 giorni fa

  Commenti

  1. Lule Gashi

   🔥🔥🔥

  2. arsen fier

   Rsspekte per te tre shum kenge e bukur

  3. Fidan Ramadani

   Dfffhhgv 0

  4. UÇK-JA E DUKAGJIN-IT

   Cirkuzattt shhummm te ladrum si curk jeni bo .a po i muwhni hunt kapak e po rengni kapak para gjirimeve a😂😂😂

  5. Ori Ori

   Hhhhjjjkkjjuuujuukjj

  6. jola ola

   Sa bukur ju shkon dhe kjo rryme👍🇦🇱

  7. sami sami

   Belle chanson de Soolking 🇩🇿🇲🇪🇲🇪🇲🇪🇩🇿🇩🇿🇩🇿

  8. Monika

   Legjenda jeni 👑Kur fillon Meda, hypen Energji❤

   1. hen ko

    Super kolazh 👍👍

  9. Jumni Jumni

   Oj grue a ta leshoj klimen....jo bre leshoje meden. Haha Ce meda

   1. hen ko

    3 legjendat👏🎶🎆🧨

  10. Smail Kujovic

   ,ls.,,sosnitvlmübojpipbmjjmmmkl

  11. Smail Kujovic

   Üeäeäè0ööe,ld,lls

  12. Smail Kujovic

   SsäSWäASÄSÄSTEUBFYDSÜSÜSÜSÜSÜSÜÜDÜSSÜÜSÖSÖÖSÖÖSÖSÖSÖSÜÜSÜSÜWÜÜWÜSÜSÜÜSÄÄÄSÄSÄSÄSÄÄ😍😘

  13. Ela Celiku

   🌺

  14. opzz xsin

   3 legjendat👏🎶🎆🧨

  15. bodoti qwiu

   🖐️🖐️🔥🔥🔥🇦🇱🇦🇱🇦🇱🌹🌹🌹❤️💙💚💜🖤💛🧡🌟🌟🌟♥️💘💕💞❣️💓💗💖💝🇺🇲🏳️‍🌈🇹🇿🇺🇬🇹🇼🇺🇳🇺🇦🇹🇻🇹🇹🇹🇷🇹🇴🇹🇳🇹🇱🇹🇰

  16. Tosi Albania

   Vafanculo sinanit se seshte shqiptar, Meden dhe shokun psh

  17. Baba ali

   me pas mundesi qet meden mos me pa ma mire kish qen po jau prish sharmin k'tyre dyve pff

  18. Ledison Sadria

   Mmm9mmmmmmmmmmm

   1. opzz xsin

    SA I BUKURE KY KOLAZH JU LUMTE

  19. Vjosa Krasniqi

   Sa mire këndoni si gjithmonë ju lumt

   1. bodoti qwiu

    🔥🔥🔥

  20. Like aMoon

   Bravo ju koft edhe pasket qen te organizuar ketu se ne potpurin e vitit tkaluar meda kendojke ne vend te sinanit sinani ne vend te besnikut hahahahah legjenda 😍

  21. Leonora

   Mat mirt jeni zani ju shkon si gjith mashallah ♥️ ju 3 e sdritni vendin Qata permas shum palidhje

  22. hen ko

   3 legjendat👏🎶🎆🧨

  23. Halit Berisha

   Super kolazh 👍👍

  24. RiN S

   Super se bashku amo Besniku e ka nje ze brilante ✨👌

  25. Dafina Gashi

   ❤❤❤❤👌👌👌💔

   1. Skenda 1234

    @hen ko jan me qiri

  26. Yllka Selami

   Wooow Woow wooow Remix

  27. Kamela Pashku

   Super keng 👏👏

  28. Leta Berisha

   🌹🥰

  29. Felber Zoje

   FELBER ZOJA

   1. Felber Zoje

    O goja ju lumt o bylbyla gjetmon zemra ju kendoft na knaqt shpirtin😚

  30. Trim Ninaj

   Uty

  31. Izzy S

   potpuri e shkelqyer

  32. pajtesa lakna

   SA I BUKURE KY KOLAZH JU LUMTE

  33. drttyu liqm

   🔥🔥🔥

  34. Greta Myrteza

   Me pelqen nga here kolazhed dhe meda dhe sinan jan te preferuarit per mua

  35. Visar Kalludra

   Aty ku osht sinani ka shyhret respekt legjend

  36. Shpresa Ballolli

   🌍🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤔😷🤗🤗🤗🤗🤗🔐

   1. drttyu liqm

    Çfar "Studio" është kjo ? Si mu kon naj magazin ...

  37. Krasniqi Berat

   👏👏👏

  38. Flora Tahiri

   Besnik Qaka super kengtar gjitha zhanret i kendon.. 👍👍👍

  39. ArdianLimanmeraOfficial

   Më falni për shqetsim ju kisha lutur të gjithve që të bëni subscribed në kanalin tim që të arrij 2 mij. Ju faleminderit të thithve për perkrahje Zoti ju Bekoft!

  40. Yasemin Kurtaran

   Sırbistanda 'da sıgara içne yasağı getirdim özellikle gümrükte çalısan görevlilere yasak var ! 🇲🇩

  41. Diana Telegrafi

   🇦🇱🙏❤️Shumeeeeee Shumeeee Bukuroooo Ju lumtee🍁💯🙏

  42. Marco Marbach

   7p9ü8p

  43. Nora Dem

   ❤❤❤👌

  44. Kosova Ferizaji

   Bravo te treve

  45. nijuo joing

   🔥🔥🔥

  46. Girl Girl

   Like pa e ndegju 🤣🥰🥰🥰

  47. Behare Hoti

   Super veq ma shum kangt e sinanit jan knu

  48. A Belushi

   Çfar "Studio" është kjo ? Si mu kon naj magazin ...

   1. nijuo joing

    Aty ku osht Meda ska ma hite ,Gezuar 2021 🍾

  49. Bruna

   wuw sa bukur Gezuar 2021 . te tre bukur 👏🙏

  50. Flora Zyberaj

   Zoti iu ruajte e iu bekofte gjithmone.Faleminderit per momentet e bukura qe na i dhuroni.

  51. Dita wien

   Super bravo🥂👌👌👌

  52. Zoja Rrahishta

   Artista me plot goj

   1. Lulijeta Ibrahimi

    Hallall ju qoft perfeckt 😍👍👏👏👏👏👏👏

   2. dutoiu hour

    ❤️❤️

  53. Xhane Xhane

   Me te miret. 👍👍👌👌

  54. Sabrije Biqmeti

   Shum mire supper👍

  55. Sumeja Blakqori

   QFAR KËNGE SA E MIR

  56. misolou fout

   🔥🔥🔥

  57. Dorian Velija

   ❤❤❤

  58. Argjentina Kadrijafkfmgnf

   1ido h3💗🎁🎁🏸🎁🎁🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

  59. dutoiu hour

   👏👏👏👏

   1. misolou fout

    qiell dhe pyete atë))

  60. Ramzi David

   Solkinng ft dhorata 🇦🇱🇦🇱🇩🇿🇩🇿🇩🇿🇩🇿🇩🇿🇦🇱🇦🇱

  61. Melazim Vishi

   Gjigant'a. 👌👌👌👌

  62. Alenna usa

   Aty ku osht Meda ska ma hite ,Gezuar 2021 🍾

   1. dutoiu hour

    Was ist das für eine Döner scheisse

  63. Fidan Pllavci

   Sinan Vllasaliu osht king i Musikes edhe si Sinani mo nuk Lind mo nona ky osht Bossi in Kosoves per Musik

  64. shyqeri_sinani

   🇽🇰🇦🇱

  65. cqvio doli

   ❤️❤️

  66. Smirnov TV

   Gehen Sie zur Telegramm-App, suchen Sie den "Walter CoinCoin" - Kanal und verdienen Sie.

  67. Салават Салаватов

   Gehen Sie zur Telegramm-App, suchen Sie den "Walter CoinCoin" - Kanal und verdienen Sie.

  68. Durim Toca

   👏super 🥂

  69. Azra Melek

   Hajde jashaaaaaa

  70. Zima Nzr

   Besnik hallal koft zanin

  71. Cal Wizzarak

   💎🔯✋ ✋ ✋ ✋ ✋ ✋ ✋★ ╮╰ ★ ╮╰ ★ ╮╰ ★ ╮╰ ★ ╮▲▲ ▲ ▲ ▲ ▲ ▲ ▲ ▲ 💎🔯💎🔯💎🔯 *Për shkak të dashurisë. Perëndia dërgoi Birin e tij Jezu Krisht të vdiste në vendin tonë. Tri ditë më vonë. U ngrit nga vdekja.* *Tani Vetëm nga Jezu Krishti. Zoti na ka dhënë dhuratën falas të jetës së përjetshme. Ai do të të shpëtojë dhe do të të shërojë.* *((shiko lart në qiell dhe pyete atë))*

  72. Ozmon Ukaj

   Öoi

  73. Semie Frangu

   👌

  74. Ma Vi

   Was ist das für eine Döner scheisse

  75. Roland Prini

   BRAVO MEDA EDHE SINON VllASALIU EDHE BESNIK QAKA JU PERSENDES RRESPEKT JU RUJTE ZOTI ISHAIIA SHUME E BUKUR MUZHIKA SHQIPRI JASHA JASHA 👍👍👍🖐️🖐️🖐️🔥🔥🔥🇦🇱🇦🇱🇦🇱🌹🌹🌹❤️💙💚💜🖤💛🧡🌟🌟🌟♥️💘💕💞❣️💓💗💖💝🇺🇲🏳️‍🌈🇹🇿🇺🇬🇹🇼🇺🇳🇺🇦🇹🇻🇹🇹🇹🇷🇹🇴🇹🇳🇹🇱🇹🇰

  76. A A

   Si loqka valla bravo super keng ❤️😍💋😘

  77. Hello OO

   Mas miri dej tash bash kponim

  78. Dede Bezhi

   Kënget e mira. Sjelljet si Fmija ☹

   1. jana jana-jana

    Adoleshecn ala se paskan kalu per at sjelljet zerroooo🙄

  79. Nefise Zeneli

   Ju e boni mas miri ju lumtt e knofshi gjith naj knaqt zemren zoti ju knaqt 💃💃💃

  80. AlbanionStallion

   Deutsche Trends kicken wieder 👌

  81. Marjana Gjergji

   👏

  82. Shqipe Shqipe

   Das ist nicht albanisch was stellen diese idioten dar 😅

   1. Shqipe Shqipe

    @Tina was willst du damit jz sagen hahaha jeder hat seine eigene Meinung du Patriotin

   2. Tina

    @Shqipe Shqipe Ein paar Stellen und jetzt? Was ist so schlimm daran? Warum kann man die Musik nicht einfach genießen, sondern muss immer dran kritisieren. Albanische Lieder sind einfach 🔥 egal ob mit oder ohne rumänisch/bulgarisch.

   3. Shqipe Shqipe

    @Tina das ist bulgarisch/rumänisch

   4. Tina

    Die Musik ist Bombe! Dein Kommentar ist irrelevant.

  83. Kqiku Besim

   Meda loqk osht 💚

  84. jimy jimy

   cheesy cheezy cheezy nuk shihet

  85. Dacic Sk.

   i Shum Bukur

  86. Tim Krause

   The song has now 248.000 views

  87. Ambeta Skenderi

   😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭

  88. lejla arifi

   3 legjendat👏🎶🎆🧨

  89. albulena lena

   Shqipettt 🔥🔥🔥🔥🔥

   1. Micail Bogdanovic

    💪

  90. Aurora Ranci

   Lu lumt goja👏👏👏♥️♥️♥️

  91. Animentis

   Danke merkel

  92. Xhylizare Dobrunaj

   👍👍👍👍👍

  93. klinton bekaj

   ×××):👑👑👑🏆🏆🏆

  94. Rita Dua

   Mate miret dhe,

  95. King bessi

   Kta masi vet tqart e qartin edhe muziken MBRETAT

  96. Luljeta Jacobsz

   sorry Meda why ?????? I looove all your songs but this is by far my least favorite of all

  97. Deti Cila

   Ju lumt goja. Te treve. Jeni me te miret

  98. Arian Bossi

   Bravo Meda Sinan Vllasaliu Besnik

  99. Sebehat Ramadani

   Veq kush javka inati se jeni kan gjithmon 👍👍👍👍👍👌👌👌👌👌

  100. Vjosa Pangja

   🌟🌟🌟👌