Debate dhe keqkuptime në studio.“I thithur” në qafë Sara braktis në takim Geljanin - Përputhen6Prill

1M visualizzazioni1 112

  Për'Puthen është një talk show dashurie, i cili sjell histori të vërteta dhe të gjalla të njohjeve mes të rinjve . Ashtu sikundër ato ndodhin në jetën reale, pa filtra. Aty paraqitet zhvillimi i njohjeve të reja mes protagonistëve, por trajtohen edhe fenomene që ndodhin çdo ditë në shoqërinë tonë, përtej shkëlqimit të televizionit.
  Autore: Olsa Muhameti
  Moderatore: Bora Zemani
  Opinionist: Arjan Konomi
  Për më shumë vizitoni: top-channel.tv/
  Subscribe to "Top Channel" on IThomes Channel for NEWS and TV
  Shows HERE: bit.ly/2Y15KwK
  For more content from click HERE: www.top-channel.tv
  Like Top Channel on Facebook HERE: bit.ly/2FglWTs
  Follow Top Channel on Instagram HERE: bit.ly/2uaYG2U
  Follow Top Channel on Twitter HERE: bit.ly/2TJndeH
  #Perputhen#TopChannel

  Pubblicato il 8 giorni fa

  Commenti

  1. Ajnishah Rexhepi

   Antonela:Po flet dikush? Bora:Po po flet dikush është mevlani. Të tha qepe🤣🤣

  2. Nertil Tili

   Bravo arjan ja dhive te trrejave atyre fallcove Antoneta jasemina dhe sara me vk aty me baxhella se ato ska koplet fallo sa per fam dhe bravo princi jan llumi shqiperis te trreja.

  3. Sadije Coli

   P

  4. Fation Agaraj

   Bravo Rinian... Come hai parlato e come ti sei ritirato nei confronti di Antonella... Questa cosa ti fa onore...

  5. Fation Agaraj

   Antonella ti prego se l’unica che sei veramente più falsa di tutte. Facevi la commessa in Italia come se fossi la più brava, e alla fine sei finito in un emissione e fai la cameriera di giorno. Ma secondo voi quale negozio al mondo lascia un dipendente così a lungo lontana dal luogo di lavoro!!! Quindi non ditemi che tutto lì dentro non è organizzato e falso!!! Albanesi state perdendo la vostra dignità!!!

  6. Fation Agaraj

   Per una volta Ariani ha detto una cosa giusta come le ragazze devono rispondere, e ha risposto bene a Sara che è veramente maleducata, come è anche Antonella veramente maleducata e poi alla fine anche Jasmine è veramente maleducata.

  7. Altinë Hyseni

   21:30 mua m duket qe ky mevlani xhelozon antonelen

  8. D. H

   Bravo Geljan qe s're pre e ksaj zuskes

  9. Xheladin Elezi

   uk e di si e lejoni at princ mullarin aty hiqeni nga aty ooooooo perputhen

  10. Xheladin Elezi

   bravooooo Arian deri me sot kurr me mir ske fol jepju edukat dhe gjuhe shqipe se si duhet te flitet ✌🏻✌🏻✌🏻✌🏻🇦🇱✌🏻🇦🇱🇽🇰🇦🇱🇽🇰

  11. xhensila sulaj

   ylli geljani

  12. xhani ibershimi

   Edhe une boks baj edhe shenja kam

  13. Ina

   Bleriam hallallllll nuk te duhet Antonela

  14. Loris Maliqi

   Te ha blerimi hahahahah

  15. Nertila Fjerza

   Një herë në javë duhet të lënë të zgjedhin meshkujt femrat !

  16. Bes Bau

   GELJAN VELLA TE LUMTE 👍👍👍 JA BERE SHAH MAT KSAJ SHTRIGE TE FLLIQT!!! TI BLERIM SHKO FALE NAMAZIN DHE MOS HA MUT KOT E KOT.. GELJANI ESHT TOP DJAL 👍👍👍

  17. Travel with ANNA

   ithomes.info/net/tcpqmc-jhZecgXo/video

  18. Linda Jeta

   Giljani 💥👏

  19. Mirvete Doda

   Bravo te qoft ty Gelian 👏👏👏👏

  20. Piera Matteoni

   1

  21. Piera Matteoni

   O bora thirri mendjes. Ku shkon me ate veshje skandaloze. Moj fshatarke

  22. Leila Kopshti

   👑ARIAN KONOMI 👑 Mëndje ndritur 👏

  23. Tiktok Official

   Se ka provu t harixhiut kjo sara pranaj fol kshu😂

  24. Albert Mince

   Arjani ka lujt mendsh me kta kllufa😂😂😂😂😂😂

  25. Νίκος Γαλαίος

   O geljan cja bere mir asaj lepirses qe lepijet me te gjith ashtu ben ajo me te gjith , loj e ka ajo po lere per tu ber e famshme 🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮doli dhe dhia me bisht perpjet mortja la fanaret ne greqi dhe tha prit te behem e famshme qe te rritet klientela te gjitha kshtu e duan ato arrogantet llumi i shqiperis shiko per pak fam ca bejn si femra hith e prit rrasuni bananen mesa mudesi te krni cuna dhe ne fund te dites heeec vazhdo rrugen 🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮

  26. Laura Kasemi

   O princ te lumte goja sa mir jua bere ketyre ...

  27. Liridon Stublla

   Oooooj poshtersina o perbindsha. Pse bre spe fshini emisionin kejt veq reklamat edhe emrin perputhen me lan. A n400 an doni me nuk pare e me fitu a. Me shikime e klikime tona . Na emisionin dojm me kqyr se dyqanet e reklamat i kqyrem ne tjeter kanal

  28. Ansel Ansel

   Antonela je shum shum femer fallco . Je shum e flliqt 🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮

  29. Leda Rouka

   A Jasmine shko moj se nuk ke ftyr te efendosh Princin ti se je nje femer e ulet ke ftyr ti ik... Budallaqe 🤑🤑🤑🤑

  30. Franceska Kovaci

   Princ mos bjer preh e llumit të shoqërisë . Ato janë plehra

  31. Mer Vaa

   54:15 kush e pa shikimin mes Rinianit dhe Blerimit

  32. apollonia fier

   Po cfaj ka ky qe kto jan baxhella

  33. Food For the soul

   Mir e tha Princi, llumi Shqiperis!

  34. Ervin Kacoli

   Po miza ne koken e Arjanit !! Boni ulje parkimi !! Hahahaah min 41

  35. Majlinda Koci

   ithomes.info/net/nZaIuMmDrWmuhno/video

  36. Orhan Veapi

   Bora ... a me vaj je ly qe zdret qekaq shum a qka u ba ...??!!

  37. Lindita Azemi

   Ky blerimi me ngjan sikur esht nga komuna e likoves dsht e vertet apo jo..seps ekam pasur ne gjenerat me duket

  38. Lala Mimi

   Shum mirë ja bërë Arjani këtyre femrave

  39. Genis Alija

   Une jam Genis 6t vjec. Ju lutem me beni like dhe subcribe 🙏🙏

  40. Naim Kica

   Shume fake po behet emisioni me aktrime e shantazhe qe ska nevoj

  41. The Joker

   18:10 e andej shifeni super pjes Bravo Arjan

  42. 123

   Të lumtëëë o Giljan të lumtëëëë 👍👍👍

  43. Ihedina Basha

   Antonela ma mire eshte me dal pi perputhen

  44. Eneida Gjeka

   Rinian i love u Je i vetmi djal i vertet aty brenda

  45. Andreas Shqipetar

   Prap u ben shoqe keto laraskat 🤮🤮🤮🤮

  46. Davidoff667king

   na keni ca trapin me ket perla shopin

  47. valdet ademi

   Moj sara ta paska ba 8m2 🤣🤣🤣🤣

  48. Fire Boy

   Princi te lumte goja!

  49. Blerim Mazreku

   Antonela shko pastro ne Itali

  50. Eri

   Arjan po këto vajzat ketu meqe nuk vinkan për këta djemtë për ke paskan ardhur?! Per kameramanet apo gazetaret e Top Chanel?! 🤔🤔 Kini respekt dhe per djemt. Flas si femer.

  51. M F

   Bravo Geljan qe siu dhe provokimeve te sares, edhe ajo q thot po jam femer, vetem femer qe sje

  52. MONIKA KOS

   Arjane sote me to pelqeve qe ja mbydhe gojen ketyre vajzave dhe Mevlani bravo qe need ja in mbydhe gojen Antoneles

  53. MONIKA KOS

   Antonela te kisham nje vanjes si ti do ta beja hash ke be kujte ti ngjash eshte dhumbe ne Shqiperi ike andej se keni len shume cuna ne Itali po ju presin

  54. MONIKA KOS

   Antonela Jasimina Sara duet te iki Sidomos Antonela eshte and pler sa plastiko ke ber te surati te buzet Antonela sa makjaxhe ke be ven mo plake moj pa edukate kushe e la nga fsmilja jote qe ta maresh ti edukaten

  55. Sajmir Leta Deliu

   O Antonella, ti nuk i vin te kpucët Rinianit

  56. Sajmir Leta Deliu

   Bravoooooooo Gilian

  57. Sajmir Leta Deliu

   Bravoooooooo Arian Konomi

  58. Sajmir Leta Deliu

   Giljan je fantastik....po Sara nuk është me nivel me ty...ti meriton më shum !

  59. Erdi Inihash

   Merni kto gocat e qoni me noj maje mali te kullosin lop apo dele se nga fjalori jan .0.

  60. Alex Smith Smith

   U ka dalë boja ,thjesht skenar

  61. Gonn Berd

   Hiqeni ket antonelen se na e qau trapin

  62. Rovena Gusho

   Sara Antonela te degjeneruar goje shpuze mendje femije hipokrite

  63. B13 Team

   Sikur sara me jaminen ishin armiq🙄😂😂😂fucking hell sa fake jan

  64. Lori Vojko

   HIQINI DHELPRAT SE E FLLIQET EMISIONIN OOOOOO TCH

  65. Mergim Gashi

   Kush mendon si un qe:Bora eshte e dashuruar ne Mevlanin apo un jam tull krejt???

  66. Lorisjana Kaloti

   Oooo idiote femer ooo antolela

  67. Adelina Coka

   Do shof bishtalecin tim esht me interesant MOODDDDDD🤣👑

  68. Bunajmin Shabani

   Bravo Rinian

  69. Goca Shqipetare

   Shyqyr o Arjan qe u zgjove, se kishim kohe qe e prisnim kete reagim. Nuk mbahen keto “ tre mosketieret “ 🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️

  70. Goca Shqipetare

   Une kam qene kunder Antoneles “ since day one”... thjesht na e peshtirosi gjinine femerore

  71. Kica Nebi

   Ne pjesen e 3 te takimit e dalloi thithjen ne qaf kjo karja 😏😏😏

  72. leonida ajazi

   Pak me te shkurter duhet ta kishte vesh fundin Antonela😂😂😂😂

  73. Fatjon Coli

   Ato 3 goca po e prishin emisjonin

  74. Fatjon Coli

   Llum i shqiperis jan ato 3 gocat nxirreni mor jasht se jan flliqesina edhe jan shemulli keq

  75. Μαρια Μετα

   ARJAN SA SHUM ME PELQEN KUR FLET!!!!!!! ♥️👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻 Sara Antonela Jasmina femra me koti nuk kam par ne jeten time !!!!!!! 🤮🤮🤮🤮🤢🤢🤢🤢

  76. Klevin Resuli

   Kushe e vuri re ne minuten 41:19 arjanit I kalone nje mize ne koke 😀

  77. Erlind Elezaj

   55:29 presori shpjegon mesimin un e nderpres me pas i kerkoj falje presorit edhe e nderpres prap dhe keshtu dal me shqelma jash

  78. S P

   E.more blerim po ma qon mallin e gomarit te babes gjysh. Edhe mundohesh me gramatik hahaha fol more blerim čisti ship hahahaha

  79. Najsi Boraku

   👍🏻

  80. Erlind Elezaj

   Shikoni min 45:23 🤣😂😂😂😂 po i ha menderja se ka fshir mir

  81. Sy Kaltri

   Bravo Mevlan sa Bukur i Tha Qepe 🤣🤣

  82. OSI Moeller

   Obobo Jazmin,,,, Antonela,,,, Sara na hapen barkun 🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮👌🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮

  83. Kujtim Krasniqi

   Ju jeni Tmerri Shqipris Tmerri

  84. Θωμα Κονδιλι

   E me Bora ca problemi ke ti. Llumi i shoqerise Shqiptare jane keto Shembull per tu shmangur.

  85. S P

   Princ i leshit te pshurrsha kulturen tane qe kaske duhet ndonjera nga gocat te hyn ne kok me at mikrofon. Kok bosh qenke meore kali...

  86. OSI Moeller

   O bobo Antonela sa idiote obobo 😂😂😂😂😂

  87. Epabazuar

   Kjo antonela flliq shkodren se ne i majm vajza e i edukojm persmari po kjo ska pas bab per njat ka dal kshtu

   1. Epabazuar

    Me e rrit vajzen me e ba sa i pel edhe me te dal kare nga mend e kokes veq antonelen kam pa

  88. Alexa Kasa

   Kush e dgjon tqeshuren e jasmines ne cdo situat 😂

  89. Background video SK

   Pershëndetje miq Çudi UNË prisja ndonjë sub nga ju Megjithatë, ju mirëpres Jeni të mirë ju🙋‍♂️👍👁👈👈👈👈👈

  90. tsiou tsiou

   Ti Sara mos kujto se Jan budallenj djemt ti tallesh ti surrat mute

  91. blina k

   Princi bravooooooo

  92. Kristi Grizhaj

   Bravo Riniani...

  93. Daniela Daniela Pana

   Kush nuk e ben dot lidhjen e pamjes se aristeles nga prime ku eshte shfaq per here te pare dhe tani Ps.vajza me e mire e emisionit

  94. ariela elmazi

   Riniani shume djale i vendosur eshte treguar, s’ka pse lepihet kot me nje femer.

  95. Muja Curri

   Jav kalli zemrat Atdheu.i lumt vendasit tim nga kosova po pse jeni xheloz oodjem Jepnja doren Atdheut se asht facer vlla mosubani xheloz ju djemt se pomdoket qe dotju bahet kancer Atdheu Respekt

  96. Ritvan Rrapi

   Nje gje se kuptova une, gjithe keto cuna bosa, per 3 femra qe tallin b..., ne emision.

  97. Genève Suisse

   O Giljan dhe jo vetem ti por te gjithe djemte ne studio,mos beni si ju thone keto laraskat e shemtuta fallco pamja (jo natyrale por te bome)fallco sjelljet vec rrugacerine kane te veten keto.Hajde ketu te une ta shoh mire shenjen Sara dhe Giljani I shkon,jo Giljan kush eshte ajo te urdheroj ty 'eja ketu'te shohin shenjat e veta ato se duket kush jane kur flasin,ne sjellje,gjestet qe bejne..jane shume te ulta.

  98. Soni Elbasan

   turp

  99. Mimmo Relax

   Ku jan femra per shpi kto mer pajzotin e modh

  100. Gch Vb

   Antonela te lan cunat pranoje....dhe sa per ju vajza qe shikoni shenja te thithura ke djemt shikoni veten qe puthi ne emisjon edhe prap dhemt dalin me ju ...edhe respekti fitohet nuk blihet po umbas kohen duke ju ndjekur juve 😏