Vallja e shpatave te Ilir Metës apo kercimi sensual i Elisa Spiropalit - Stop - 23 Shkurt 2021

RTV KLAN

29K visualizzazioni25

  #Stop #TvKlan | Një format satiro-investigativ nga #SaimirKodra & #GentianZenelaj.
  Presidenti Meta deklaroi nga Vlora, se shqiptarët do të votojnë në 25 prill me karta, pasaporta, apo qoftë edhe me shpata.Por nuk vonoi përgjigjia e kryeministrit Rama, i cili deklaroi, se kreu i shtetit ka humbur marrëdhëniet me trutë e kokës. Në prag të zgjedhjeve të fundprillit, duket se temperatura politike në vend, po njeh vetëm rritje.
  SUBSCRIBE to “RTV KLAN” on IThomes for more videos!
  Për më shumë informacione vizitoni faqen tonë web tvklan.al/
  Videot e fundit nga Tv Klan i gjeni në faqen tvklan.al/video/
  Follow Tvklan on Facebook: tvklan/
  Follow Tvklan on Instagram: rtvklan
  Programet e Tv Klan mund t’i ndiqni edhe në faqen tvklan.al/programe/

  Pubblicato il Mese fa

  Commenti

  1. leana messi

   O Ilir ke pje.dh fare....merr shpatën e nisu në votime ..🤮🤮🤮

  2. iFlex

   Me ardh me votu per ju KURVA

  3. Vivi Papi

   VINI dy vazo me lule e jo kofshe dhe gjokse

  4. Vivi Papi

   VINI dy vazo me lule e jo kofshe dhe gjokse

  5. Vivi Papi

   VINI dy vazo me lule e jo kofshe dhe gjokse

  6. Vivi Papi

   GJEJA me e shemtuare keti emisioni jane 2 vajzat.Jo se ato nukjane te bukura por aty nuk kane asnje kuptim.

  7. mery merymery

   Bravi

  8. Dyshe Stana

   Turp i madhe me pas Ilir meten president dhe me e degjuar Duke dhene leksione ai hajdut

  9. Jam Jam

   Shprehja “hinauf klettern” e pershtatur ne shqip i bie të jetë është loja kala dibrançe “ raqe-raqe, kikiko, sa gishta kam këtu?”...

  10. Bes Bau

   ILIR META ESHT KRYEKRIMINELI NR 1 NE SHQIPERI.. TASH DIHET KUSH ESHT KUNDER ANTARSIMIT TE SHQIPERISE NE BE.. ILIR META KRIMINELI.. DOT DONTE QE SHQIPERIA EDHE NJEHER TE ISHTE E VITEVE TE 90 TA.. NATYRISHT QE TE VIDHTE AKOMA ME SHUM SE SI DUKET NUK ESHT NGOPUR ME MILIONAT E VJEDHURA TE SHQIPTARVE.. META U KAP ME PRESH NE DORE.. CDREQIN DEL DHE FLET SIKUR TE ISHTE ENGJULL?? ME E KEQJA ESHT SE AS PRESIDENT NUK ESHT ME SJELLJEN E TIJ.. KSHTU NE BE?? KURRE.. TURP I MADH PER SHQIPERINE QE NJE KOSOVE QE ESHT SHTETI ME I RI NE EUROPE, DI TE MBAJ ZGJEDHJE TE NJE NIVELI QE JA KALON EDHE GJERMANISE DHE SHUM SHTETEVE TJERA EUROPIANE.. NA TE SHQIPERISE SHUUUM E DUAM LEKUN.. TEJ MASE.. LEKUN DHE PUSHTETIN.. ILIRI MENDON SE SHQIPERIA ESHT SHTEPIA E TIJ.. OOOO HAJVAN NJERI, PO TI RAMA TE BERI PRESIDENT SE NDRYSHE KURRE AS NE ENDERR SDOT VOTONTE NDONJE SHQIPTAR TY PER PRESIDENT.. SKA FIJE TURPI KUR GENJEN DHE THOT UN JAM PRESIDENT I POPULLIT 😂🤣🤣😂😂😂😂😂NDOSHTA MENDON POPULLIN E KONGOS, JO SHQIPERISE.. NJERI PSIKOPAT!!

  11. Arta Bako

   Jeni shume te mir bravo

  12. Κωνσταντίνος Μιλούση

   DUHET TU BENI ERE KOQEVE TE ATYRE QE KERCEJNE MOS U LODHNI KOTDUKE U SHTREMBERUAR.!

  13. Κωνσταντίνος Μιλούση

   Nderroni muziken, skena me makina pertoke, e njejta gjelle, qe servirni, me keto paguheni?

  14. Curraj Eperm

   O nuk ka ma vota shqiptaria se tashe tridhjet vjet te njejtit politikan jan i ndajn votat ne tavolin si votuam si nuk votuam ska met gja ma veq te jete enveri ti zhduk te dy palet se bes nuk ka ma vjedhin hjithqka dhe kurre njeritjetrin se futin ne burg po te jete enveri per nje thes mjell baj pes vjet burg kto me nje thes mjell blejn dhjet vota e mbajn pushtetin sa te don tallen me popullin e shkret mjer ne ku kena ra

  15. Poli Berdufi

   META SHPATAT TE RAFSHIN NE KOKE.KERKON RREMUNJE PERCARJE.MOSTER.

  16. Pelivan Koco

   Ai ka pjerdhur oçuna a re ( muta. ...

  17. Besa Besa

   Mjrre populli Shqiptar,atij I kam hik edhe ty te kan hik ,mjere Shqipnia.

  18. Dyshe Stana

   PZ eshte e vertete se ai ka humb lidhjen me koken

  19. Dyshe Stana

   Te lumte goja edi

  20. Dyshe Stana

   Turp turp Ilir meta

  21. Malvin Kola

   🤦‍♂️

  22. Luciano Premtaj

   Ore po vl rregulloheni audion se ne cdo video audion sikur e merni borxh

  23. Liliana Mastoropoulou

   Po patjeter fli i qet se me ty e tjer si puna jote do meret populli shkret vetem per vota kujtoni popullin I marove florijte mortja te hengert fare e keqe

  24. haxhire mustafa

   😠😠