"Si shpëtova nga Covid 19", Gent Zenelaj flet për ditët më të vështira / Fit Station

103K visualizzazioni86

  Subscribe në kanalin “News24 Albania”
  për më shumë lajme: ithomes.info
  website: www.news24.al/
  Ndiq News24 ne facebook : bit.ly/2K4vrI4
  Ndiq News24 ne instagram : bit.ly/2M9HsPn
  Ndiq News24 ne Twitter : News24AL
  #news24albania #lajmeshqip #lajme #lajmifundit #News24AL #news24

  Pubblicato il Mese fa

  Commenti

  1. Jxjxjx Mslsos

   Genti je yll te rujti zoti ....🙏🙏🙏🙏

  2. Travis Stoaty

   💎💎💸💸💸🌸🌸💎💎💎🍀🍀🍀🌸🌸💸💸💸💎💎 *Për shkak të dashurisë. Perëndia dërgoi Birin e tij Jezu Krisht të vdiste në vendin tonë. Tri ditë më vonë. U ngrit nga vdekja.* *Tani Vetëm nga Jezu Krishti. Zoti na ka dhënë dhuratën falas të jetës së përjetshme. Ai do të të shpëtojë dhe do të të shërojë.* *((shiko lart në qiell dhe pyete atë))*

  3. Shkurte Hoti

   Korap perleka

  4. Dava Coku

   Urime o gent

  5. E. S.

   Gazetarja reflekton amatorizem, sorry. Genti i mrekullueshëm. Lum kush e ka pranë.

  6. chin lee

   Ik ore dreq, nuk e prisja kete perrall nga ti, virusi b....

  7. florjan kanapari

   As un nuk e dua dimrin me trishton 😪😪

  8. Mirela Mirela

   Marshallah shume te bukur i paske femijet .ti rujte zoti.

  9. Vjollca Sotiri

   Perpudhetdata1

  10. Liza Kovacaj

   9o

  11. Seevis Cel

   5809

  12. Musa Aliaj

   Je njeri shum i mir te prsh dhe nje mesazh shum te mir per gjith shqiptart

   1. Joel Cene

    X. '

  13. ARBI ARBI

   Respekt! E VERTET NE MES TE AUTOBUZIT PA MASKE.

  14. Elsa Roci

   Shum njeri i mir..zoti qoft me ty

  15. Vlora Vlora

   E R o Genti je ipapare te duam shume pace jete te gjate me gjithe familje

  16. Lumturije Kasa Balla

   Marshallh zoti rujt jeni te mrekllushem ❤❤❤❤🙏🙏🙏🙏

   1. Shefqet Paja

    ✋✋✋✋🙏🙏🙏

  17. Hava Tavani

   Nje baba I mrekullueshme bravo genri me pelqen lume familia qe e ka

  18. MARSELA TOZO

   Njeri i mbrekullushme! Nje shembull per te ter baballaret qe e kalojn nje pjes te mire kafeneve me shok duke haruar qe kan nje familje qe i pret ne shtepi. Zoti te dhente shendet e jet te gjat 🙏

   1. Adem Latifi

    0

  19. Kristina Kotmilloshi

   Genti respeke je njeri shume i mire respeke dhe gjith te mirat te uroj familjarisht

  20. Hysen Derti

   o qullac ti del me tanga ne bore

  21. Massimo Remis

   Uuuuu sa i shëndosh

  22. Hamide Allkoci

   Jemi ne kohen e nje lufte te madhe boterore,o njrez ,duhet te keni kujdesnga kjo kohe e cmendur ruani veten familjen dhe showerine ,mos shkoni ne lokal mos hypni ne autobus vendosni masken kudo qe te shkoni,zbatoni rregullat.

  23. Shpresa Kotini

   Faleminderit per mesazhet qe u percollen .Shendet e dashuri per njeri tjetrin i bejne ditet e bukura..

  24. Liliana Mastoropoulou

   Rrespekte genti je njeri fantastik me gjithe familjen tende te mrekullueshme

  25. Lola Dogani

   Shyqyr qe jeni mir marshalla femijet ti kesh me jet

  26. Flutura Kurani

   Marshalla sa te ngjaka djali me jete te keshe

  27. Valbona Klobocista

   Gentijan je ylle Lume nana Baba qe te. Ka ore vella. Bashke me familjen tande femije i ke ylle bote mashalla qufte e kalur e. Jotja jet te gjate bashke me te gjithe 🙏🏻🤲🏻

  28. Leticia 22

   E Gento nuk e don boren, por origjinen nga qyteiti ku bie shume bore e kemi ne te dy!

  29. Marjeta Muca

   Brava Gentian Zenelaj pershendetje nga ita-

  30. Clirim Maho

   Po lokalet janë plot e vërtetë.po ju si emision nuk e keni hapur këtë problem😉😉😉😉😉

   1. Shpetim Muci

    Çlirim Maho jam me SMS OK që ke shkruar. Po nuk e hapin gojën sepse nuk i le saliu me Lulin metën raman jozefina dhe GENTI BASHKË janë Ajduter të mëdhenj. Sepse u bënë super miljonera këta tek STOP DHE EMISJON OPINION. Të bëhesh super miljonera në Shqipëri ti mundesh ta kuptosh si u arritën këta 3 persona super miljona EURO.

  31. Lili Calamani

   Genti je djal I shkelqyer familiar kujdesesh per femit e familjen tende te bukur bravo,♥️

  32. Evelina Dedej

   Ajde ne FLORIDA temperatura me e ulet eshte 24 ka plazh cdo dite.

   1. Drita Binjaku

    Yes Florida is the best 🇺🇸🇺🇸🇺🇸

  33. Vjollca Kulli

   Marshallah Zoti ti rujt Gentjan dy engjejt 🇺🇸🇦🇱

  34. Jurgen Tafaj

   Nje familje e mrekullueshe je gentian zenelaj

  35. Tirana 2001

   Zoti te ruajte

  36. Marjol Doksani

   Respekt!

  37. B

   Gent Zenelaj je sh i mire shyqyr qe te ka ruajtur Zoti nga virusi ju ruajte Zoti me gjithe familjen tende te bukur

  38. bledi Rrodast Alb

   Je njeri me kemb ne toke Gent!

  39. manjola sinaj

   Jo si nje luft por eshte lufta e tret boterore

  40. Rhjejek Jsjsjsjjajsj

   Nese urene boren..ti qenke llaskuc...

  41. aggelos 13

   Genti te shikoj per dite edhena kenaq te njentamend kemi

   1. Shpetim Muci

    Anggelos 13. Nga të kënaq ky njeri dhe paskeni ( njentamend me këtë njeri që është mendje madh në emisjon STOP

  42. Lume Hoxha

   Te shkuara Genti.pesha po vazhdove keshtu do të të arrijë 1ton.gjynah je dhe djale i ri. kujdesu SA nuk ështe vone.......

  43. Saimir Gjoni

   Po me shendetin nuk ka oooo djale

   1. Agim Kotja

    Gent zeneli hallall je shume I qart kush te dojlete ndegjoj

  44. Toni Araniti

   Po sport nuk bën?!! Se të ka zënë dhjami pak si shumë!!! Merre si këshill jo si ofendim.

  45. Mira

   CENTI FLET SHUME QARTE SAKTE DREJT BRAVO CENTI JU NDJEK CDO NATE KE STOPI JU PERSHENDES NGA AMERIKA

   1. Shpetim Muci

    Mira Genti ke Stopi. Ok. POR me të mire me te SIQERT dhe me tërheqës nga publiku janë ( DEVI E & DORI ) Janë më të mirë pe TEK TOP CENNELL. PE ( STOP ) Keta janë mendje mëdhenj unë për veten time jo se GENTI NUK është i mirë por janë dhe politikane këta tek ( STOP ) Ndihmojnë me shume PARTINE. PD Janë më të bezdisur sepse unë jam anti parti sepse PD na kanë lënë popullin e Shqipërisë pa futur në EVROPË. po të duanë dhe po ta them sinqerisht këta e lanë popullin me SERBINË. RUSINË. GREQINË. Për këta janë mendje medhenj. Sepse në komunizëm isha i psekutuar. Në demokraci është për borgjezet e politikanëve. Nuk është demokraci e popullit demokracia e SALI BERISHËS na dha garanci për firmat fantazmë piramidale me vodhe. Shumë miljona lekë. Sepse si vëllezër motra u kthyem demokrate. Po unë bëra shkëputje e shava Berishën është ENVERIST komunist. Kjo PD. Sa percavi popullin dhe. LSI KËTO parti janë vetëm interes për familjet e tyre. SE sa për popullin qe e carmatosi ky demokrati SHQIPËRINË TONË TË BUKUR. Ky njeri është SERB JO SHQIPTAR. Prandaj shkatërroi Shqipërinë nga leket e popullit qe dertoj ENVER HOXHA për 45 Saliu e shkatërroj me FATOS nano. Ilir meta. Këta janë tradhtare e popullit Shqiptar.

  46. erich rapi

   Bravo Gent per cdo fjale qe ke thene. Cdo fjale qe ke thene eshte zeri dhe mendimi i shumices. Respect ✊

  47. Hektor Zeraj

   sa gjynaf virusi ..................eshte bere 200 kg ky dhe jep leksione per virusin qe te kujdesemi ne !!! i ka vajtur sheqeri dhe kolisterini 800 ketij dhe na thote te vendosim ne maska !!!!... barbon parazit ......

  48. Mr ROBOT 1984

   Shume I fort je vertet, nuk esht e leht te fitosh mbi nje virus mijera vjecar sic esht gribi, bravo je HERO I vertet

   1. TORR NADO

    O shqipe per ca gribi po flet,, PASKA AKOMA QE BESOJN QE KY ESHT GRIB..PER TU HABITUR SA GRIB INTILIGJENT, NE NJE FAMILIE PREJ 5 ANETARESH. KATER SEMUREN KEQ DHE NJE GRUA PLAK 80 VIECARE I SHERBEN KETYRE TE KATERVE.ESHT SI KOKRRA E MOLLES.🤔🤔🤔🤔

   2. Mr ROBOT 1984

    @Vajza Shkodrane nqs flet English do kuptosh shume gjera, Mr 1 qe cdo gje qe kemi mesuar ne jet ose ne shkolle esht genjeshter,kerko karis Kary Mullis,personi Nobel qe krijoj RT PCR TEST rreth 90s dhe vdiq pak muaj para plandemis, kerko EVENT 201,United Nations AGENDA 21 ose 2030,Bill GATES Gavi-covax,world health organisation nga cili kontrollohet? MEDIA?The SPARS PANDEMIC SCENARIO 2025-2028,WORLD ECONOMIC FORUM klaus Schwab the cili esht qellimi? Me fjalen RESET I njerezimit cfar kupton ti? 2 gjera te fundit- esht nje luft kunder njerezimit jo virusit, me zhdukjen e bankonotave dmth cdo gje do jet elektronike dhe digitalizimini e cdo aspekti te jetes sone do marri fund cdo gje qe nga liria e te menduarit jo vetem te folurit dhe cdo gje tjeter, te tregova pak shembuj pasi ekzist mijra, qeverit jan lodra nuk mund te bejn gje, novela 1984 do te duket parajse ne krahesim me ate qe do shohesh

   3. Vajza Shkodrane

    Ishalla nuk të zë covid pa do ta shikosh që është një"grip" i thjeshtë,

  49. Marco Mauro

   Gento je yll bote vlla , shum rrespekt

  50. hekuran gjoka

   nuk bi rrufeja ne h...

   1. Mimoza Sulejimani

    Po pse flisni kështu nuk mund të flisni ëm ëmbël pse duhet me fol për një artist që sa e shikon të bën për të qeshur

   2. Rakip Halilaj

    Pse i thua kështu Gentit o Hekuran.

   3. Rhjejek Jsjsjsjjajsj

    Bravo po kushe m...t eshte ky