Befason Atdheu në takimin e parë me Melisën - Përputhen, 12 Janar 2021

1,2M visualizzazioni1 067

  Për'Puthen është një talk show dashurie, i cili sjell histori të vërteta dhe të gjalla të njohjeve mes të rinjve . Ashtu sikundër ato ndodhin në jetën reale, pa filtra. Aty paraqitet zhvillimi i njohjeve të reja mes protagonistëve, por trajtohen edhe fenomene që ndodhin çdo ditë në shoqërinë tonë, përtej shkëlqimit të televizionit.
  Autore: Olsa Muhameti
  Moderatore: Bora Zemani
  Opinionist: Arjan Konomi
  Për më shumë vizitoni: top-channel.tv/
  Subscribe to "Top Channel" on IThomes Channel for NEWS and TV
  Shows HERE: bit.ly/2Y15KwK
  For more content from click HERE: www.top-channel.tv
  Like Top Channel on Facebook HERE: bit.ly/2FglWTs
  Follow Top Channel on Instagram HERE: bit.ly/2uaYG2U
  Follow Top Channel on Twitter HERE: bit.ly/2TJndeH
  #Perputhen#TopChannel

  Pubblicato il 6 giorni fa

  Commenti

  1. Odeta Odeta

   Bravo Arjan takim vertet i neveritshem

  2. Ardian Isufaj

   💜💜💜💛💛💛💚💚💚💖💖💖💙💙💙❤❤💖💖💗💗💞💞💟💕

  3. Ardian Isufaj

   Flmsidifg k k kxhduxbxuxjxifv xifududk I 9th to the only thing that I 9th to the only thing that 8th of the most popular and a few weeks ago I 9th to the only one who can be a few weeks 5a is 55th to the only thing that matters of 💗💗💗❤❤❤❤💙💙💙💚💚💜💜💛💛💛💖

  4. Ailsa Ni

   T la meilleur, on t adore ???

  5. Z b

   Mjer ajo familje qe e fut shpi meloqen

  6. Maria M

   Please make german subtitle !!!!!!!!!!!!!

  7. manfred werner

   Srz femrat e shqipris jon shum tkallta mas mashqive te bejn te mendosh sikur skan pas kurr mashkell njet kshtu ska femna bot po nuk e kuptoj si mund preken me gjdo mashkell

  8. Momin Hassan Shah

   I am pakistani I am talk to you baby

   1. Ailsa Ni

    shperthej dhe Panajoti si Sindi 😂😂

  9. Atdhe Xharavina

   Pershendetje ky eshte kanali im i youtubet.Subscribe ju lutem. ❤❤

  10. oiuet souiu

   ka dal)

  11. capo plaza

   Atdhe baba❤🇽🇰

  12. mina haj

   Sa zemer gjan kjo Melisa 🤣🤣

  13. Ghenty Dj

   Fake Taxi episode!

  14. Marjeta Meta

   Ledjana je me e mira keshtu vazhdo

   1. oiuet souiu

    Tea doli me ate prostitutin qe kishte ardh per meshkuj i thot ksaj pse del ti 😂😂😂😂

  15. Fabjola Gjeci

   asaj anes bobooo puuuu si ropqire ka dal

  16. driton bekteshi

   Ca bohet kshu 1 miljo per 3 dit

  17. 9.9M View

   ana sduroheshe me buzet e vjetra tani je dhe me e shpift

  18. KoDi

   Ariani shum sakt ka folur per atdheun shum e vertet

  19. Mimi Be

   Tea ke ngelur aty si 💩💩💩💩

  20. hic asgje

   O Mevlan ma nuk e sheh qe ka vetem nje gje ne mendje Melisa prandaj hap syte se nuk eshte per ty

  21. 9.9M View

   te ishte emisioni me bo seks melisa do e bente me te gjithe

  22. 9.9M View

   shperthej dhe Panajoti si Sindi 😂😂

  23. bella vita

   Melisa është e verbëruar nga dashuria për Atdheun.

  24. artan sopa

   O Atdhe mos i thaj flm por thuaj qka duhet A Ekonomit.

  25. artan sopa

   Arian Ekonomi me duket qe i uren KOSOVARET DUKJA IME NGA KENDVESHTRIMI MUND TE JET SHUM REAL.

  26. Bajame Xhixhabesi

   Tea ik nga ky program sic iku andi leree ti me lezet se burr gjete dicka sme pelqeu ci duhet teas se ca ka thon mami ledianes. Ti je gjarper qe fsheh kembet. Dhe ate melisen e tean hiqni nga ky program se do shmangen te gjith flm per mirkuptimin

  27. Eli Im

   Tea vk komplet

  28. Eli Im

   Tea doli me ate prostitutin qe kishte ardh per meshkuj i thot ksaj pse del ti 😂😂😂😂

  29. Emiljano Bregu

   Ik o TEA KARE KE DALE ME GRAZIANON

  30. Ela Emanuela

   Aaa Arjani sa I zgjuar gjithe muhabetin e bere ne menyre te tille qe ta nxjerri nga vetja Atdheun.

  31. Ultimate Trap Mixtapes

   Arian Konomi je shume i zgjuar te lumtë për vlersimin qe dhe , Melisa pls kuptoje Arianin ai po te mbron

  32. s.o s.o

   Tea ik se na ke lodh me ja fut kot mhb je ber bajat mduket ske me qa meresh edhe ja fut kot budalliqeve..takimi melises qa t them mjer ai djal qe i ngec ni vajz si puna melises

  33. Ultimate Trap Mixtapes

   Cka keni o njerez Atdheu din me sy me terheq nje vajz , mesoni pak nga ai pasi ka cfare ju jep! Atdhe i han vajzat me sy

  34. Ultimate Trap Mixtapes

   O Zot sa shkon Melisa me Atdheun , mere vella se do ta zbukuroj Xhakoven , Melisa eshte e zgjuar dhe me shpirt briljanti

  35. Besa Velcani

   Arjan 👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻 gjykim super i drejt i takimit te sotshem.Shyqyr qe kemi ty qe i qarteson oak gjerat dhe tregon qe ne shoqerin shqiptare ka dhe nje pakice qe ka llogjike dhe mendon si ty.Melisa qenka vertet femer e lehte.Ne thelb cdo femer i pelqen nje mashkull si atdheu te joshet etj etj por nese femra nuk permbahet dhe nuk i plas as per opinonin dhe shijen qe le ke publiku ateher mos te te vij keq dhe kur atdheu ashtu si dhe fatjoni nje dite te hedhi tutje pasi te ka perdorur.

  36. Gjani Bushati

   Tea hap syt e gjej burre sa sje vone

  37. Land Land

   Tea se lshon mo karrike ma sa e lshon edi rama madatin e tret 😂

  38. Mentor tori

   Vazhdoni bashkë sejeni si dy yje

  39. Majla Horaj

   Bravo Arjan

  40. Soni Soni

   Ti je femer 0Melisa Mjera nen si tka masanej thua nuk mflet mamaja!!!!!!!!!

  41. miza miza22

   sa e shemtuar ana

  42. Katerina Kristo

   Formulat ja thuaj opinionistit secili e shpreh dashurine ashtu sic i duket asaj i pelqejne ledhatimet dikush tjeter do te bisedoje nuk eshte vendimtar sic mendohet aty a eshte ky nje emision dashurie apo car qellimi i tij eshte qe njerzit te clirojen nga ngurtesia dhe te cohen perpara mendimet perparimtare jo konservatore mendimet e opinionistit jane te mbrapshta

  43. Kate

   Bora Te Dua shumë 💖💖💖

  44. Katerina Kristo

   Une nuk e kuptoj kete opinionist fare ore sa do ti qe cifti me nje program te rije kaq gjate sa thua ti beheni programin nja nje vit adhe te rine me gjate nga goja e tij vjen vetem negativity ti ngateroje dhe fute me sher dhe shkaktoje zen ka mes njerzeve atje dhe ti beje ata te ndihen keq

  45. An na

   meshkujt si atdheu jan vertetuar me kohe qe jan kokrrat e mashtrusve dhe bejn aktorin dhe shumica “biejn preh”. shume mire e tha arjani dhe e mbeshtes

  46. Dark Fire

   Takimi me I bukur . Bravo melisa bravo atdhe .

  47. Nertila Murati

   mos ore late nam

  48. klajdi ziba

   Po fatjoni pse bertet

  49. Teuta Alleshi

   Hdlsksosos❤

  50. H H

   MELISA KUR KA PLAN PËR TAKIM , "MER SHIRINKEN ". KJO "DOZE " E BEN TE LESHOHET PA DUAR .

  51. H H

   more DJALE, MELISA I DO USTALLARE ?? PANAJOT , JU JENI SIMBOLI I KETI EMISJONI. NDERSHERIA E JUAJ, PELQEHENI SHUME NGA OPINIONI PUBLIK ,KA LENE GJURME TE QARTE, IDEAL JU DHE FAMIJEN TUAJ .. PAZARET E MELISES ,DO VEN GJER KU , DHE KJO DO MARE PATENTEN .

  52. Zace Haskoj

   Po u avulluan xhamat do shtyni serdilet perpara✌🏻

  53. Fatos Dervishaj

   arjan ikonomi respekte sepse atdheu aty eshte futur vetem per fame!

  54. Besa Toro

   Plasi melisa nuke je evndosure

  55. Mevlan Shaba

   Pershendetje miq Për vidio te reja Bëni subscribe 👍

  56. Shkelzen Xeni

   Nje pyetje kam une edhe shpresoj te lexohet nga konkurentet ashtu edhe nga drejtuesit. A mund ta di perse ne cdo publikim te bere nga juve disa nga kunkurentet na kerkojne qe tu bejme SUBSCRIBE ne Kanalet tuaja ne you tube? A keni vajtur per show aty apo cfare sepse nuk e kuptoj???? 🤔🤔🤔🤔

  57. V

   Ledijana masi je dentiste kapi shkulja dhembet gjithve ate meritojn ato

  58. V

   Deri sa ju kundervun gjith Ledijanes a si quhet don te thot se eshte me e mira dhe ja kan frigen. Duke se eshte e mir po do duhet pak koh q ta njohem me mir

  59. V

   Kjo melisa do dali edhe me keq se ana 1 si duket. Turp ju qoft

  60. Opjonistit Perputhjes

   Kjo melisa e flliq fare ket emison ska met me kqyr ska lidhje ndjenjant ktu ja fut kokt ky atheu si aj druri that qe don shihet me bukuri me playboy ..po ik more se sdo kqyrum ma ket emison

  61. vajza korçare

   Takimi i Atdheut me Melisen ? Mjaftonte vetëm një dyshek , aty do njiheshin .

  62. Sweet Home

   BRAVO ARJAN MOS FOL ME SE E PRISH I NEVERITSHEM ISHTE ME TE VERTET

  63. Ana Ani

   Tea tamam njeri me Dy ftyra mir qe I Ra maska 😃😃

  64. Arta Musaraj

   Sindi: Rendesi ka qe mua Melissa me la Muratin, te bej ca te doj 😅😂

  65. Arta Musaraj

   Takimi: 😐

  66. altina krasniqi

   e kan kuptuar edhe meshkujt qe kjo perkedhelet me te gjith prandaj sillen keshtu me melisen thjesht kjo vajz esht me pak moral aty turp qesh sindin poo ajo tpakten esht taman vajz kurse ti 🤢🤮

  67. Sy Kaltri

   Kjo Melissa i ka Syt e Dreqit!!

  68. Enis Vebiu

   Bravo lediana te lumt vetem vazhdo

  69. Ald 1

   Melisa po behet autoshkolla emisionit ,duhet ta filloj e me ato hallexhinjt te rreshtit te dyt ti zhvirgjeroj

  70. Gentjana Lucaj

   Melisa 🤮🤮🤮0 🤮🤮🤮🤮

  71. awesomeg

   fatjoni esht kingu ne perputhen

  72. Gentjana Lucaj

   O zot sa femër e neveritshme asht kjo 🤮🤮për mendimin tim femer krejt kot veq tuju dhaperqit me ka të dali 🤮🤮🤮

  73. Bardha Pllana

   Dje u prek mevlani Sot u prek melissa Karma is the bitche baby girl

  74. Sanije Sanije

   tea i thot ledianes pse don tja humbish kohën ndokujt kur stë pëlqen a nfakt vet me gracianon ka harru çka ka bë

  75. Anxhela Emi

   Nje gje spo kuptoj perseri un kjo tea cfar dreqin do aty kjo as nuk fle as gje as takime nuk del me pse nuk e hiqni dhe merni vajza te reja se keni sa meshkuj aty dhe vetem 4 vajza te lira o produksion leshi

  76. Janita Krasniqi

   Sa u deshperova nga Tea e Melisa turp ju qoft sa ju kisha ne qejf u demaskuat .... Lediana bravo 👏 per Edukaten je nje femer e zgjuar .... Arian Konomi meritob nje cmim Nobel apo Oscar je i madh shume Respekt

  77. iKookieMonster

   rrnofshin djemt e kosoves

  78. Anxhela Emi

   Kjo tea si nuse re e gjete gjoja hahah ate qe kerkon cmut do qe rri aty tani te ka dal vetem ajo hunda si patate

  79. Evi Gashi

   Fake taxi +18 melisa me atdheun mos tkish kamera do ja digjte kockat atdheu mbi.

  80. Ar Mi

   Eh mor Luan(Fatjon) erdhi Ledjana nuk ta var faree😂😂😂😂🖐

  81. eliona suma

   Po pse ju gjykoni vetem Ana1 a spati aty faj edhe arioni atij qe i del pun me tgjithhh?!?!?!

  82. Dela Ergos

   Per ate Zot e vetmja qe po e shijon formatin plotesisht eshte Melisa! S'la çun pa e"nxhuf" ! Lot🤣

  83. Aleksandra Spasovska

   Bravo Arjan 👏👏👏

  84. ILLYRIAN Warrior

   Ke zgjodhi melisa?

  85. Laureta beqa

   Takimi me kot qe eshte bere ndonjehere 🤢Atdheu👎🏻🤮

  86. Ylli Kishta

   Atdheu dhe Melisa shkojn shum 😃

  87. BLERTA MORINA

   Melissa, me te gjith djemt mund te vazhdosh jeten perveq Atdheut. A nuk e shef sa idiot eshte dhe si luan me ndjenjat tua? Ai te pas qartë se ti e pelqeve teper shum qe ne momentin e pare dhr e perdori ndjenjat tua deri ne fund te takimitsikur nje seksmaniak I ndezur prej kohesh. Per hire te se qenurit femer te lutem shikoje dhe 10 her takimin dhe gerrditu nga ky ignorant dhe per hire te publikut mos dil me me te edhe sikur perputhen te zgjas me vite.

  88. Esmere Brahimi

   Atdheu trupin pyll e trunin fyll 😅

  89. Dini Aliu

   qa keni be boll takim i bukur

  90. Esmer Alda

   Moj Tea po ben si proferoresh apo tu rrit mendja nga fama . Jeni bere si ndrikulla te gjitha , lat nam .

  91. Mimmo Relax

   Kjo tea ca esht tu bo mo ktu pse se hiqni,apo ka prap rreklama me bo ?

  92. xhesi sula

   Te Gjitha Kundra Ledianes

  93. Mimmo Relax

   Pse ka prit melisa me ftu atdheun tani ??? Hahaha u konsumu me cunat e tjer dhe kaloj ke atdheu 🤣🤣meqe esht personazh pikant hahaha

  94. xhesi sula

   Kjo Ana2 po na can trapin duke hy n cdo mut muhabeti

  95. altina pilinci

   Tea "SHUT UP "

  96. Elmedina Sahiti

   Po gjithashtu sa lendimet i kan ber melises turp dhe marre sepse si meriton melisa keto lendime dhe sindi dhe murati ishallah behen nje qit

  97. Elmedina Sahiti

   Ne nje foto ne yotube kan qitur nje foto qe andi ne fillim ka ardhur ne perputhen per bora zemanit

  98. Bossi Did

   Dashuri xhelozi 🤣🤣🤣🤣🤣🤣

  99. Mirela Lleshi

   Melisa merri copyrights anes 1 se do te akuzoj

  100. Nuse Nusja Ktu

   Nje pytje a eshte emini ne emission 🤔