Al Pazar - 27 Shkurt 2021 - Show Humori - Vizion Plus

216K visualizzazioni221

  www.vizionplus.tv
  albanianpazar
  alpazarvizionplus
  vizionplustv
  VizionPlusTV
  VizionPlusTV
  Nje shfaqje nga Agron Llakaj ne boshtin e se ciles eshte loja, shakaja e kripur dhe e zgjuar me realitetin tone e ngerthyer nepermjet lajmit politik, ekonomik dhe social.
  #vizionplustv #alpazar #agronllakaj
  ------------------------------------------------------------------
  Subscribe: ithomes.info

  Pubblicato il Mese fa

  Commenti

  1. arben hysi

   Humori eshte si gjella,,po se trazove digjet!!

  2. Anna Anushi

   Hahah sa Kam qesh me llafe story tamam love story mbas kamerave ๐Ÿคฃ๐Ÿคฃ๐Ÿคฃ๐Ÿคฃ๐Ÿคฃ๐Ÿคฃ๐Ÿคฃ๐Ÿคฃ๐Ÿคฃ u kenaqa

  3. bocoy noiu

   ku esht aneja me xheovicen?

  4. Andre TxT

   Dyshja eshr super aktore

  5. Andre TxT

   ku esht aneja me xheovicen?

  6. Lajmi fundit nga perputhen

   ๐Ÿ˜‚๐Ÿ˜‚๐Ÿ˜‚๐Ÿ˜‚๐Ÿ˜‚

  7. Marina Marina

   O gone na kenaqe me humore tuaja

   1. bocoy noiu

    prezantusja Inger.Pastaj kur shikon qe ben edhe politik te hap barkun.

  8. Neta Haxhi

   Aneja รซshtรซ mรซ e mira

  9. ceerw buty

   Dyshe ๐Ÿ’ž๐Ÿ’ž๐Ÿ’ž๐Ÿ’ž๐Ÿ’ž๐Ÿ’ž๐Ÿ’ž๐Ÿ’ž๐Ÿ’ž๐Ÿ’ž๐Ÿ‘Œ๐Ÿ‘Œ๐Ÿ‘Œ๐Ÿ‘Œ๐Ÿ‘Œ๐Ÿ‘Œ๐Ÿ‘๐Ÿ‘๐Ÿ‘๐Ÿ‘๐Ÿ‘๐Ÿ‘

  10. Ana Ana

   ๐Ÿ˜‚๐Ÿ˜‚๐Ÿ˜‚๐Ÿ˜‚

  11. qopoy dnon

   A moj Fiqo po c'eshte keshtu moj me ra te fiket kur pash foton e gjimnazit sa e mire ke qen me te raft nje pik ste njohi djali fare

  12. Perparim Gashi

   Aneja mungoooon

  13. yasio bolo

   Shume bukur bravo

   1. ceerw buty

    Dyshe ๐Ÿ’ž๐Ÿ’ž๐Ÿ’ž๐Ÿ’ž๐Ÿ’ž๐Ÿ’ž๐Ÿ’ž๐Ÿ’ž๐Ÿ’ž๐Ÿ’ž๐Ÿ‘Œ๐Ÿ‘Œ๐Ÿ‘Œ๐Ÿ‘Œ๐Ÿ‘Œ๐Ÿ‘Œ๐Ÿ‘๐Ÿ‘๐Ÿ‘๐Ÿ‘๐Ÿ‘๐Ÿ‘

  14. tba thebloodyalboz

   Princi nga New Yorku i Boboshticรซs ๐Ÿ˜‚๐Ÿคฃ๐Ÿ˜‚๐Ÿ˜‚๐Ÿ˜‚๐Ÿ˜‚๐Ÿคฃ๐Ÿคฃ๐Ÿคฃ๐Ÿคฃ๐Ÿคฃ๐Ÿคฃ

  15. Tata Tata

   Mesimi online me i bukri Agron Llakaj & Genc Lleshaj jeni artista

   1. qopoy dnon

    A moj Fiqo po c'eshte keshtu moj me ra te fiket kur pash foton e gjimnazit sa e mire ke qen me te raft nje pik ste njohi djali fare

  16. aladin

   vetem humor nuk eshte ky, ca gomarlleqe dhe duro nje tufe gomeresh .

  17. Esmeralda Berohiti

   U can get o9lollllllloooop

   1. yasio bolo

    O Kane drreng leket drreng hec aty ngopja.Po nje varse e trash te verdh nuk ke??ca bossi ne mo

  18. Shpresa Loshi

   Hahaaa

  19. Arian Mucollari

   Ik. More pirdhuni. Injorante. Humor leshi

  20. Fatmir Beu

   O gone e ke mbushur polt me kurva,ku cave u hapen kembet e duan tu futet topi,e ca I nxierin si ne burdello,,emision e humor I degjeneruar,leshi o gone,,

  21. Pellumb Ismaili

   Humor pa krip,bajat,kur ishte Aja dhe filiz perleshi kishte pak lezet dhe konkuronte me portokallin dhe klanifornia tani te hap barkun dhe shemtin ja jep Agroni Xhevua dhe ajo prezantusja Inger.Pastaj kur shikon qe ben edhe politik te hap barkun.

  22. Mario Mario

   Vari lesht

  23. Ben Cantona

   Humor leshi dhe bastard.Humoriste te shtrydhur ,te tredhur dhe te lodhur nga vitet.

  24. ioanna122

   Po mir lopen e kemi rrac te mir po demin nuk e di cfar rrace esht e Saliut apo e Edit

  25. Lucia Angela

   Ja u thate trute njerezve me keto emisione . Telev. duhet futur ne kuti dhe pik

  26. Lucia Angela

   E verteta e atij populli I tille eshte ,te tille ka dhe politikanet !!

  27. Vasilika Ffbdd

   ๐Ÿ˜‚๐Ÿ˜‚๐Ÿ˜‚๐Ÿ˜‚๐Ÿ˜‚โ™ฅ๏ธโค๏ธโค๏ธโค๏ธโค๏ธโค๏ธโค๏ธ

  28. ela ela

   Dyshe ๐Ÿ’ž๐Ÿ’ž๐Ÿ’ž๐Ÿ’ž๐Ÿ’ž๐Ÿ’ž๐Ÿ’ž๐Ÿ’ž๐Ÿ’ž๐Ÿ’ž๐Ÿ‘Œ๐Ÿ‘Œ๐Ÿ‘Œ๐Ÿ‘Œ๐Ÿ‘Œ๐Ÿ‘Œ๐Ÿ‘๐Ÿ‘๐Ÿ‘๐Ÿ‘๐Ÿ‘๐Ÿ‘

  29. Martina Skerma

   A moj Fiqo po c'eshte keshtu moj me ra te fiket kur pash foton e gjimnazit sa e mire ke qen me te raft nje pik ste njohi djali fare

  30. Martina Skerma

   O Kane drreng leket drreng hec aty ngopja.Po nje varse e trash te verdh nuk ke??ca bossi ne mo

  31. Shero Avdo

   Dyshe je e Fort ๐Ÿ˜‚๐Ÿ˜‚ ,po na ka marr malli per Lemen dhe ajo ishte e fort

   1. Zeqir Kalemi

    cc

  32. Teuta Kastrati

   Na kenaqet o Agron jeni te pazevendesueshem

  33. Aleksandra Sandra

   Bravooo ๐Ÿคฃ๐Ÿคฃ๐Ÿคฃ

  34. ela ela

   KUR TE VIN VERONIKA DHE BASHA JU DO TA R...... NI GJITHE ๐Ÿคฃ๐Ÿคฃ๐Ÿคฃ๐Ÿคฃ๐ŸคฃSA BUKUR E LUHNI

  35. ela ela

   ๐Ÿ˜‚๐Ÿ˜‚๐Ÿคฃ๐Ÿคฃ๐Ÿคฃ๐Ÿคฃ๐Ÿ‘๐Ÿ‘๐Ÿ‘๐Ÿ‘๐Ÿ‘๐Ÿ‘๐Ÿ‘Œ๐Ÿ‘Œ๐Ÿ‘ŒKETO TA R..... N TE GJITHE

  36. Klaus calbrese

   Ore si ka mundesi Tan Dylaku si cun i zgjut qe eshte te lejoj ne tv e vet kte far show. Ore ky show eshte per turp, si nga skenari, loja e aktoreve, skenografia etj. Po a nuk e shifni Gon Llakajn qe seshte per kte pune, prototip katunar Tepelene, nje imitues i mire ka qene, po i ka ngel ora 30 vite prapa. Vini re qe te gjithe te ashtuquajturit aktore i ikin, se arrijne deri aty sa ta kuptojne se cfare show po bejne, shyqyr qe i vjen Xhevo pijaneci. Po ata korcaret jane per faqe te zeze po ashtu. A keni sy ne balle o njerez. Jepi drejtim Tano a Genti kush eshte in charge, se seshte me Gonja per kte pune, boll me se lat nom, e ulni per kot nivelin e televizionit tuaj

  37. Mirela ร‡elaj

   Je i mathe Agron Llakaj daaaa daaa dush he surrel o gomare thote Agroni dhe Genci bravooรฒo ๐Ÿ‘จโ€๐Ÿ’ผ๐Ÿ‘จโ€๐Ÿ’ผ avash more Surrel persh italia ๐Ÿ˜€๐Ÿ‘๐Ÿ‘๐Ÿ‘๐Ÿ‘๐Ÿ‘

  38. ๋ฉœ๋ก ๊ณผ์ญˆ๊พธ๋ฏธ

   1 ore e 40 min demek hunor dhe ne fund njeriu smund te fiksoj asnje batute. i madhi Paulin Preka dhe e madhja Zyliha Miloti 20 min humor me teme toka jone dhe ne fund bilanci fjale e batute ose me than shqip mu pshurr ne brek nga te qeshurit . me kete humor qe bejn ne al pazar na e kan qelur barkun aman qa bahet bre . ku kemi perfunduar

  39. Xhelida Ridela

   Albano Prodani &Alekks Prodani (djali & nipi i aktorit humorist korcar Aleko Prodani) ๐Ÿ‘๐Ÿ‘๐Ÿ‘๐Ÿ‘๐Ÿ‘

  40. Leone Le

   ร‡far skandali...๐Ÿ˜ฑ๐Ÿ˜ฑ๐Ÿ˜ฑ Burrat pleq qรซ edhe kalamjtรซ smunden ti bรซjnรซ me qeshur me kรซtรซ lloj humori,ku vetรซm humor smund tรซ quhet๐Ÿ˜ข๐Ÿ˜ข๐Ÿ˜ข Veรงohet vetรซm aktori me emrin Genci qรซ i jep kuptim dhe ngjyra atyre skeรงeve ku รซshtรซ ai i pranishรซm ๐Ÿ‘๐Ÿ‘

   1. Klaus calbrese

    ke te drejte per turp eshte, Gon Llakaj e ka pergjegjesine ne fakt, se eshte ne momentet e fundit te ashtuquajtur karriere dhe kerkon te mbahet akoma aty

  41. Castriot1

   Bo Ca Bohet. Ikona te Humorit Shqiptar.

  42. Nermin Murati

   Aktor shume i mire Prodani.

  43. Jolanda Gjeluci

   Bravo Antonela!

  44. Ildi Lura

   Bravo Antonella ๐Ÿ˜Š

  45. Arta Bako

   Bravo al pazar

  46. Castriot1

   Bo bo Aktore te Mrekullushem.

  47. Castriot1

   Xhefri&Prodani&Genc Lleshi Ikona

  48. Aron Kurti

   Oj

  49. IndoDoesStuff

   Goni je shume llapazan perveqese ke edhe te tjera

   1. KKK

    Po kari po

  50. Alberta Alameti

   ๐Ÿ˜‚๐Ÿ˜‚๐Ÿ˜‚๐Ÿ˜‚๐Ÿ˜‚๐Ÿ˜‚๐Ÿ˜‚๐Ÿ˜‚๐Ÿ˜‚๐Ÿ˜‚๐Ÿ˜‚๐Ÿ˜‚๐Ÿ˜‚

  51. Sofia Xysos

   Jepni nje dore EDIT se nuk i dalin 2 duar per te vjedhur PS i duhen 3 duar

   1. Sofia Xysos

    @aladin jepja mamase ,motres gruas vajzes karagjoz

   2. aladin

    ha mut ha

  52. Rovena Gusho

   Fantastic

  53. Bashkim Kajmaku

   Shume bukur bravo

  54. Mikaela Gjini

   Antonela, ti je nji aktore e lindun e me shum talent๐Ÿ‘ Shkodrant dhe Mirditoret duhet tโ€™jen , teper krenar, per kyt perfaqsim dinjtoz tandin, nโ€™skenen e Al Pazar. Tโ€™premtojm, qe do tโ€™ndjekum cโ€™do debutim tandin e tโ€™urojm fat e mbarsi, nโ€™rrugen e bukur e njikohsisht, teper tโ€™vshtir tโ€™artit๐Ÿ™๐Ÿฅฐ

   1. Mikaela Gjini

    @Almira MuleAntonela paraqitet, si zonja Dudie, tek pjesa โ€œPa nam e nishanโ€ , minuta e 1.24.28

   2. Almira Mule

    Ne cfare min mer pjese Antonela ktu se dua ta shikoj

  55. antoneta met

   uuu sa mire gefri.โค๐Ÿ™‹โ€โ™€๏ธ

  56. antoneta met

   bravooooooo๐Ÿ‡ฆ๐Ÿ‡ฑ๐Ÿ‡ง๐Ÿ‡ฌ๐Ÿ‘‘๐Ÿ‘โค๐Ÿ™‹โ€โ™€๏ธ๐Ÿคฃ๐Ÿคฃ๐Ÿคฃ๐Ÿคฃ๐Ÿคฃ๐Ÿคฃ๐Ÿคฃ๐Ÿคฃ๐Ÿคฃ๐Ÿ‡ฆ๐Ÿ‡ฑ

  57. Maria Vasili

   ๐Ÿ‘๐Ÿ‘๐Ÿ‘๐Ÿ˜‚๐Ÿ˜‚๐Ÿ˜‚๐Ÿ˜‚โค๏ธ

   1. Nora Shkalla

    Artiste e humorist te perkryer jemi krenar qe atdheu yn ka artitest te tille ๐Ÿ’ฏ๐Ÿ’‹๐Ÿ–๏ธโญโญโญโญ๐Ÿ‘๐Ÿ‘๐Ÿ‘๐Ÿ‘Per nga. Italia ๐Ÿ‡ฎ๐Ÿ‡ช๐Ÿ‡ฎ๐Ÿ‡ช๐Ÿ‡ฎ๐Ÿ‡ช๐Ÿ‡ฎ๐Ÿ‡ช๐Ÿ™‹โ€โ™€๏ธ๐Ÿ’ฏ๐Ÿ’‹๐Ÿ‡ฆ๐Ÿ‡ฑ๐Ÿ‡ฆ๐Ÿ‡ฑ๐Ÿ‡ฆ๐Ÿ‡ฑ๐Ÿ‡ฆ๐Ÿ‡ฑโค๏ธโค๏ธโค๏ธโค๏ธ๐Ÿ’ฏ๐Ÿ’‹๐ŸŒˆ

  58. Vjollca Rushani

   Jeni te mrekullueshem brabooooo๐Ÿ˜‚๐Ÿ˜‚๐Ÿ˜‚๐Ÿ˜‚๐Ÿ˜‚

  59. EDISON DRAMOLLI

   ๐Ÿ˜‚๐Ÿ˜‚๐Ÿ˜‚๐Ÿ˜‚ u be' demi gey

   1. Esmeralda Berohiti

    Lllllllllllolloopi

   2. Esmeralda Berohiti

    Lolllllllooolllllllllloollllllllllollllllllllllllllooll

   3. Esmeralda Berohiti

    Looll

   4. Esmeralda Berohiti

    Pop. Llllll.mmllklkklkmmmlm. Il tuo nomelp non po i lIl. . ...l mmmmmmmmmmmmpp lmmmmmlllllllllllllllllllll moloppppilool ppppplppopipoip ll Mlika l

   5. Esmeralda Berohiti

    Lobqlll

  60. Kujtim Hodaj

   Rrofshi e gezofshi ju qe qe na jepni buzeqeshjen ne te largurve f.l.m italia

  61. Valbona Kasa

   ๐Ÿคฃ๐Ÿคฃ๐Ÿคฃ๐Ÿคฃ

  62. Dor Dory

   hahahaha Tajsoni ๐Ÿคฃ๐Ÿคฃ๐Ÿคฃ๐Ÿคฃ...Ky djal ka talent aman