Mevlani përballë 3 vajzave, ja çfarë ndodhi sot në program - Përputhen, 21 Janar 2021

1,1M visualizzazioni836

  Për'Puthen është një talk show dashurie, i cili sjell histori të vërteta dhe të gjalla të njohjeve mes të rinjve . Ashtu sikundër ato ndodhin në jetën reale, pa filtra. Aty paraqitet zhvillimi i njohjeve të reja mes protagonistëve, por trajtohen edhe fenomene që ndodhin çdo ditë në shoqërinë tonë, përtej shkëlqimit të televizionit.
  Autore: Olsa Muhameti
  Moderatore: Bora Zemani
  Opinionist: Arjan Konomi
  Për më shumë vizitoni: top-channel.tv/
  Subscribe to "Top Channel" on IThomes Channel for NEWS and TV
  Shows HERE: bit.ly/2Y15KwK
  For more content from click HERE: www.top-channel.tv
  Like Top Channel on Facebook HERE: bit.ly/2FglWTs
  Follow Top Channel on Instagram HERE: bit.ly/2uaYG2U
  Follow Top Channel on Twitter HERE: bit.ly/2TJndeH
  #Perputhen#TopChannel

  Pubblicato il Mese fa

  Commenti

  1. Liljana Preza

   Ledi cpate me Erin ishit bukur. Ta prishi mendjen M. Nuk te le Antoni kacurrel. Ketu do jemi Mendoje pak.Ok?

  2. Liljana Preza

   Ana ska qene ndonjehre llapazane dhe ia mbylli gojen Arbri.!Ana i di limitet dhe ska nevoje per Arbrin. PSE IKU? SE NUK E ARRINTE ANEN OK ? MOS IAA FUSNI KOT.

  3. Liljana Preza

   Po Jasmi, ishte bo e mire sot por pa edukate me Andin. Nuk flitet ashtu ne Tv. Ai eshte djale i mire i dashur shume sport jep pozitivitet. Ajo donte vemendjen e te tjereve. U zu kot me Saren.

  4. Liljana Preza

   Guxo dhe lufto. Kerko ndihme. Nuk eshte turp gjithmone nese e do e ndjen.po pres.

  5. Liljana Preza

   Ana ishalla kemi ndonje gje pozitive ne Prajm. Do Zoti.

  6. Liljana Preza

   Ana shyqyr qe se zgjodhi asnjera R. Do me vinte shume inat. Ai besoj do dilte per inat Nuk e di ta lexoj vetem e shikoj se bluan dicka eshte ne siklet se folli ashper dhe si do ta mmenaxhoje tani situaten!?

  7. Liljana Preza

   Ana letra ishte vertet suprize por nenkuptohej se kush ishte zgjedhja. Mua me lle pa fjale por dhe ne ankth. Shpresoj per mire. ZOTI ME JU. 💖💖💖

  8. saliji merxhan

   He moj Ledjana mos u ber kaq serioze aman mos e tepro.Ledina ka dike jashte programit dhe nuk jep as perqafime,ate perqafim qe i doli ne publik ka pas probleme me te dashurin e vet jasht programit dhe kishte nevoj per qetsim pushim.!!! Aty eshte ne prgram vetem per pak fam asgje tjeter ta mbani mend se kjo po aktron

  9. saliji merxhan

   Mos vdeksh kurr Arian konomi je i pa pare na shkrive kur i flet mevlanit e meson dhe au perseri eshte i trashe 😂😂😂😂😂 mendove gjith naten per Ledjanen kur erdh koha takimit te zuri gjumi. Gjunaf per Mevlanin qe su mesua si te sillet me nje femer 🤮🤮

  10. Albany Akakaka

   O mevlan je djal as dhe me ledjanen shkon

  11. ARTUR BOJKA

   Lajf emisjone per puthjen

  12. Ani Cani

   Mevlan mavria 🤣🤣🤣

  13. Naser Quqalla

   QFAR VLERE KI O MEVLAN ma mir .e bo pompa se me te perqafu

  14. Sali Vebiu

   King mevlani 💪💪💪💪💪💪💪

  15. Jona Lazaj

   I pa pare fare Arjan konomi o mevlane mavria hahahahahaha lot 🤣🤣

  16. Mimoza Krashi

   Mevlani esht i martu ne gjermani

  17. Gentjan Cerma

   Mere hiqeni ket melisen esht shum fallco ca i duket vetja ksajt bo si them un i thot mevlanit mos bo si boj un

  18. Ilir Muka

   ithomes.info/net/06iG1NKmqH9mm44/video

  19. Ilir Muka

   ithomes.info/net/06iG1NKmqH9mm44/video

  20. Ilir Muka

   ithomes.info/net/06iG1NKmqH9mm44/video

  21. Rigel Hoxhaj

   Vk melisa me sindin jan me kokrat k...

  22. Eni Babeni

   Bora para se te kalojme ne Reklam, po bejme nje Reklam 🤣🤣🤣

  23. Eni Babeni

   12:26 kjo Melisa mos te flasi fare, se se shihte me Mevlanin

  24. Eni Babeni

   10:46 Aman Mevlan se na e cpife... Njeriu eshte me vones por te pakten sillet ndryshe, tregon ndjese.... Cfare eshte kjo sjellje

  25. Eni Babeni

   10:02 o zot kjo qaramane.... Po te ikje o vajze 🤣🤣🤣🤣🤯

  26. Eni Babeni

   8:04o zot Mevlan behu i rritur, ngele si kalama ne Pubertet.... Te njejtat fjale klishe dhe menyra se si flet, jane te vjetra... 🤣🤣🤣 Tregohu si njeri we gjasme ke eksperienc

  27. Kristi Nasto

   Use me like the "Emision Idiot" button

  28. dortmund dortmund

   Kur e shoh boren si me pa te tharmit e kosit

  29. Fredi Gogoli

   ithomes.info/net/s8-o15aPjI1ofYY/video

  30. Gajti 98

   Tea ka 5 muaj me Andin e spo puthen njeher, ndersa Ledjana duhet me e perqafu Mevlanin se kan qef kto. Hej zot i modh 🙄

  31. Aleksandros Zisiz

   Ledjana nuk me duket vajez qe ka turp per te dhen nje pèrqafim mendoj se ka dica nga jasht

  32. Gjon Dokaj

   I lutem preduksjonit te porosise farmaci se Melissa po' plas nga gjelozija e mevlanit do pije ndonje fotoksin prandaji most len te hyn ne farmaci

  33. Giovo Nika

   Pershendetje produksjoni. Dua te jap mendimin tim! Tea eshte e jashte zakonshme.. femer NUBILE.

  34. Kalem Malo

   O mevlan mbylla gojën asai magjistreckës

  35. Klodi Tafa

   Duhe te futen vajza te rea se melisa -ana-sindi jan vetem per shou jan ber mendje medhaja

  36. Pullumbesha Ahmeti

   BORA PLASI XHELOZIJA NUK KA KUPTIM MIR DHOT MEVLANI

  37. WeSpeak Football

   kuku kur flet edhe sindi qe lun me kukulla hhahahahaha iqr ne vorr kares

  38. QAZIM HOXHLLAKU

   Ti e ke msu bora tflasi kshu moj kuder

  39. Albania

   Ca kalamajsh cou perqafoje haha ikni mer legena shifni veten tuaj

  40. Mikael Mikael

   Live in wafi area not in karama

  41. Astrit Cela

   Kur Melisa thotë kamë respekt vota kundër teje të ikje nga misioni megjithë ato 2 të tjerat me ledjanën ti

  42. Mevlide Veliu

   e keni mbushur emisionin me Reklama , a pranoni edhe reklama te pants "ALWAYS" 😂😂

  43. Laureta Shamolli

   Qekjo melisa ma e pa e dukatë se shqipja don me dalë 🤦‍♀️🤦‍♀️

  44. Edi Musollari

   ALLAHU JU RUAJTE

  45. Edi Musollari

   MEVLNI ZDI TE DALI ME VAJZAT AS RESPEKT NUKE KA GUAN E DASHURON DHE E MBRONE JO ASHTU SI ME URDHER OOO NJEREZ BEJE KETE BEJE ATE

  46. Diella Durgaj

   Mevlani tamam mashkulli shqipetar qe fyen vajzat turpppppp

  47. Martin Cani

   😂😂😂😂😂ndoshta arjani ka si te keq

  48. Katalea Lea

   O Melisa aman ca je ca te duket vetja ti je fmi Lediana bravo ma e mira je mos ta ni se ca thojn

  49. Katerina Papajorgji

   keto takimet e ledjanes jan shum boring shum te nevericme 🥱🥱🥱

  50. stela saliaj

   Kjo Ledjana duket sikur ka nje lidhje jasht e ka bere fjale me te dashurin qe tmarin fam dhe ai nuk e le ta prekin me dore aty. 'jo sjam une tip kshu' Ledjana zemer ti jo se nuk je tip kshu por je komplet mosmirnjohese ndaj Mevlanit. Je shume fallco zemer duket qart per cfare ke vajtur aty por tpakten shtiru bukur jo ashtu hajd tscüss

  51. Roberto Bushi

   Tea dhe Andi kan hedh rrenje ,s'shkulen me qe aty!!

  52. asioe kiou

   Melisa: bla bla bla bla🥴🥴 Une: spo del nje arber tjeter me qetsu dhe melisen sic u qetesua ana... Arjani:dua nje takim 4 min me mevlanin😎🤣🤣

  53. Florika Vrushi

   Melisa harroj veten kur erdhi ne programm i hodhi fundin Fatjonit dhe e futi ne sherr me Anen1 E la fatjonin e filloj me Mevlanin po rrota kthehet mbrapsh

  54. Kosova Gaming

   41:03 e qeshne djallzore

  55. Emelda Poda

   Arjan Konomi mos vdeksh kurre🤣🤣

  56. Dario Dario

   Andi iri vin nga nje kultur Amerikane ku ndahen nerzit me shtresa ku GETOT ne dasem te çiftit i ftuari i thot nuses nqs nuk ndihesh mir me dhendrin ja jam un ketu ne lokal,bar,kafe,rruge e tj por Andi duhet te kuptoji nje gje ze nuk jan te gjith GETO ti presin bolet njerzit Andi ti varin ne ball.

  57. Bamib

   Gjith kohës mevlani më duket shum patriakal. Është shembulli konkret i pjesës dërrmuse të rinis. Arjani si gjithmon një shpjegim me pak fjal po të sakt. Ndërsa lediana se vë pikën mbi i, mevlan ledjana tenxherja kapqkun

   1. asioe kiou

    Melisa: bla bla bla bla🥴🥴 Une: spo del nje arber tjeter me qetsu dhe melisen sic u qetesua ana... Arjani:dua nje takim 4 min me mevlanin😎🤣🤣

  58. Leonora.aronoel Leonora arnoel

   O Sindi o mikroskopike

  59. Lala Lim

   I got second hand embarrassment from watching this

  60. Ghenty Dj

   Pa thene Pershendetje Bora, direkt te komenti 3 une...

  61. DENIS &

   It's a very hard to find the the persons like Mevlan I'm not saying the They're not good .Mevlan It's very natural person who doesn't know how to make Himself good he always though the true It's hard to find and these days people Like him ..

  62. Jonida Balla

   I er if kehf keh key 😂😂😂😂

  63. Jonida Balla

   ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️👌👌👌👌👌👌👌👌💍💍💍💍💍💍💍💍😎😎😎😎😎😎😎😎🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰💋💋💋💋💋💋💋💋

  64. Jonida Balla

   Jrhf jrur hthr htyt ❤️❤️👌🥰👌💍🙏🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🥰🥰❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️👌👌👌👌👌👌👌👌💍💍💍💍💍💍💍💍🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏😎😎😎😎😎😎😎😎

  65. Iva Godole

   O Idioteni Mevlani eshte me i miri mojjj

  66. Suela Kolpepa

   Shihet dita qe ne mengjes. 1 ore eshte shume te presesh, mbasi nuk kishte ndonje aksident.

  67. Lego Fun World

   Kjo Bora nuk mbush, i ben kaq presion Ledianes.

  68. Xhylsym Kastrati

   Melisa sasht tuj dit mo qfar flet...Loko brava je maj miri.

  69. xhensila kostreni

   Melisa .. femra e pa cip qe gjat gjith kohes qe flet mevlani vetem qesh me ironi dhe flet me ironi nje femer qe nuk di te respektoj aspak

  70. Erdi Inihash

   Per kto femna duhet ti lesh ter naten te presin sjan te rena nga hena ,

  71. Ardita Swift

   Mevlan mavria ahahhahahahha....

  72. Ervin Hyskaj

   Ca jan kete lloj keshtu me jan merzitur , nuk jan me per tu par nji emisjon shun fallco

  73. Xhesika Lamthi

   Nuk e di pse mendoj qe fatjoni e ka pas fjalen per( Melisen e Mevlanin. )

  74. Best Music

   ithomes.info/net/lcxx3b6bg3eDmpw/video&start_radio=1

  75. aleks aleks

   Shum shkojn melvani dhe ledjana

  76. Celular Line

   Te kisha qen nga mevlani tashi do te pshurja ne vesh melisa

  77. Celular Line

   Oooj melisa me te fut ke personat me ngjyr nuk dallon fare u bone dhe ti me bo pordh shko aty ke cani bo nai lek aty se per aty e ke vendin

  78. Celular Line

   Dhe sindi qa ka ra 7 kilogram se ka hy me punu me kazem zhgaravin dreqi

  79. Celular Line

   Ca ke oo melisa ca bon si gore aty se nuk te permendi kush emer

  80. Call Me The police

   Ju njerez qe komentoni ktu te hiqni stresin Zoti jua shperblefte. ❤

  81. Kaci Kaci

   Jeni martuar

  82. Punta Cana

   Karagjoz njeri se nuk e meriton fjalen burre. Njeri qe nuk te shikon ne sy, i pa bese.

  83. Belkisa Shehu

   Na duhet Mir takim mes arjanit dhe mevlanit.

  84. indrit tabaku

   Mevlan je nr 1

  85. suelina suelina

   Andi dhe Tea na hapen barkun si "opinionista"...

  86. Romina Hoda

   Ky Almendi eshte shume vari borën.

  87. Kinder the Love

   Fjalia e Melises : " a e ke seriozisht ti " = Monoton 😵

  88. Leonard Ziberi

   Mevlan ma i forti #Kingu I #Kingave

  89. Gresa Krasniqi

   Melisen edhe Sendin per veshi i kisha kap edhe i kisha nxierr jasht nga emisoni shum llafazane

  90. Michela Tare

   Po pusho moj nje puntat o melisa qepe gojen pakten nje puntat na le tmarin veten vesht te tona se tr vje anash papagali 🤦🏻‍♀️

  91. Durim Morina

   Qfar meshkuj të dobt që e ngritin ket kudër melisen Bravo Loco je I madh Loco apo Elvis respekt

  92. Arkid Kid

   From Ana1 qe e dinte qe Fatjoni i bente qellimisht per te gjerat, tani kaluam te Melisa me Mevlin

  93. Tepelena Tepelena

   Liqeni ket melisen dhe sindin se na happen barkun

  94. ela gashi

   do bejn dhe femij tea dhe andi dhe perseri do thon sjemi akoma cift 🙄🤣

  95. Albert Coli

   Shume bukur

  96. Sport Live Stream

   Melissa e ka te kenga se ka shku gati 1milion per pak kohe😅😅😅

  97. Letim Seferi

   😀

  98. Letim Seferi

   😀

  99. gerta hoxhaj

   Tea na cave trapin

  100. Matilda AgolliRanxha

   Kjo Melisa sikur eshte Sulejmani madheridhem 😂😂😂😂do qe ti ket te gjithe djemt per haremin e vet e mbyti xhelozia. 🤣🤣🤣🤣Ledjana nuk ndjen asgje si drru rri🤣🤣🤣🤣lule mos me prej. Anes ja paska ngrene macja gjuhen😂😂😂🤣🤣