Kojshia Show - Arjan Konomi i "PERPUTHEN" (Rrefim rrenqethes per viziten tek UCK-ja)

279K visualizzazioni97

  Kojshia Show me Moderator Sadri Imeri RTK 1

  Pubblicato il Mese fa

  Commenti

  1. Gjystina Lekaj.

   Te ndjeki me knaqesi kur jep mendimet e tua,je i sakte dhe t vleresoj se je i drejte dhe i paanshem.Je vlera e kombit shqiptar.👏👏👏👏👏👏👏Respekte.

  2. Gjystina Lekaj.

   Arjan Konomi,je njeriu adapt n perputhen.Njeri i pregatitur,inteligjent,prezenca e juaj aty asht ka peshe.

  3. Hysnije Derguti

   Shumë njeri I mirë. Arian Faleminderit për punën madhështore që ke bërë në kohët e vështira në Kosovë.🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

  4. The Black Rat Inn

   o njerez, kush eshte nga vlora e njef arjan konomin. pyeteni pak cfar pune ka bere ne peruggia, qe shiste nje femer prosti dhe i lante breket, se eshte edhe vet peder... ja ky eshte i moralishmi arjan konomi... eshte e rrende por e vertete. po te mos ishte person publik e te mundohej ne na jepte mend as nuk do kisha marre mundimin ta shkruaja kete. por publiku duhet ta dije kete per ta kuptuar se cili eshte. se njerez te tille korruptojne popullaten...

  5. YoungLukasz

   Haj more Sadri po shum moderator i lodht je!!! Pom vjen mbare mu kur po fol e qfar pytje bon.... amater - Ma mir kape mshele ket emision more katundar i lodht edhe at ‚‘‘miss Kosova‘‘ po ec bree qfar missi kurr femen ma tkeqe skom pa me 5kg sherk taman per tajland je qasi gjys mashkull... 👎🏼👎🏼

  6. YoungLukasz

   Haj more Sadri po shum moderator i lodht je!!! Pom vjen mbare mu kur po fol e qfar pytje bon.... amater Ma mir kape mshele ket emision more katundar i lodht edhe at ‚‘‘miss Kosova‘‘ po ec bree qfar missi kurr femen ma tkeqe skom pa me 5kg sherk taman per tajland je qasi gjys mashkull... 👎🏼

  7. Greta Myrteza

   Arian je nje njeri qe ke qejf te te degjosh kur flet

  8. Shkodran Shkodran

   Arjan ty duhet me ti shkerdhy ropt me ti keput kembe e duar si shkon e i bjen ne qafe Kristjanit mor kurve mor legen,te qisha ropt se me pas shanc me te pas perpara te shlerdhej ropt ti sharroj kembet mor legen

  9. Ardian Bali

   Te till personash na duhen per kryeminister..persona te qet te ditur e te matur...njeri me vlera

  10. Flora Rexhaj

   Rrnofsh o Arjan konomi 🙏

  11. Cass1anno

   "Masi eshte fjala perputhen a duhet puthen se eshte ne mes Fjala puthen" WTF🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️ sa mbrapa paska mbetur ky?

  12. Labinot Gashi

   Emision i qellum dhe ftesa e arjanit e qellume brravo nganiher kurr sesht von esht dashur t'merr mirnjohje edhe nga shteti po qe ne kemi njerz qe synimin kan perfitime personale se vlersimin e njerzve qe sado pak kan dhen kontribut per liri respekte per Arianin falenderus pa fund

  13. marino leskaj

   Djali nga Vlora na ka Nderuar nje lloje si Ismail Qemali

  14. lina 88

   Nuk kam fjal sa e vlersoi Arianin dhe kudo qe ai del esht pasuri per qdo show👏

  15. Chiara Kristi

   🙏❤❤🇦🇱🇽🇰

  16. Alberto Giorton

   Ju keni fole per rrezikun e jetes se kishte ushtri serbe ne Kosov por askush nuk e din se ai po perballej me nje politikan shum te rendesishem te extremit te djathte ne itali Humberto Bossi Lega Norte sot e ka Salvini kete parti. Aty eshte taman patriotizmi qe ka ber Arjani kolupuçi trim se me ate pamje qe ka nuk e ngaterro kush per shqiptar

  17. Shqipe Selmani

   Te Lumt Respekt për ty i nderuar Arjan Ekonomi👏👏

  18. qamile shehu

   respekte vetem respekte per arjan konomin na ben krenar te gjithe ne

  19. Big-E

   Kta kengtart po du ti marr ndasem

  20. sara ndoj

   Krenar per ty Arjan Konomi🙏🏻👏🏻🙌🏻

  21. Zürcher

   Arjan je i madh.po te ishin te gjith shqiptaret si ti

  22. Eriselda Eriselda

   Raki me gota te plastikes hera par qe shoh dhe besoj hera par dhe per Arjanin te pij raki ne got plastikes🙉🙉

  23. Marku Enkeleid

   Turp qe ste kan mbeshtet baton haxhiu edhe ai karkaleci tjeter 😡 po ndoshta ata jan kundra kosoves e jan te paguar qe te jen sherbetor serb 🤮

  24. Rud Wat

   Si eshte e mundur qe te jape opinion dikush qe vete eshte beqar dhe nuk eshte 'perputhur' ndonjehere vete?! Dikur i madhe Gjergj Fishta shprehej...'shqiptaret jane mesue me nderue llumin'... Arjanit i pelqen puna e fshatit? Sigurisht, nga fshati e ka origjinen, nuk eshte lindur e rritur ne Tirane.

  25. Bardhok Shota

   Pershendetje per kto libra QE ka shkrui arjan konomi 5 a 6 libra me pas shkrui un historin e time 40 libra kisha ber edhe sa per puthje arjan konomi kam 30 vite ne europ pa u shkeput fare ne te gjith globin aka puthje ashtu si thus ti vlla ti flet sipas oreksit ndoshta ndodhin ne permet se ne europ ska shonce kur puth dike ne buz ose dikush te puth kerkon dicka me teper se shoqeri te rrofshin ato bibla QE ke shkuj vlla respekte mos komento pa lidhje se I humb vetes vlerat

  26. Aferdita Alija

   I nderuar Arjan

  27. Merita Nikolli

   Prezantus leshi ky qe prezanton Arjan Konomi nje njeri plot dije RESPEKTE

   1. Mynyr Nunaj

    Merita Nikolli:perderisa i ftuari eshte njeri i mencur, edhe presantuesi padyshim qe ka vlere

  28. Gjon Bicaj

   Respekt për gazetarin Arian Konomi.

  29. Sabi G1

   O kojshi duhet mi lexu edhe do libra e mrapa me thirr arjanin😂

   1. Mynyr Nunaj

    Sabri G1:Do te ishte me e pershtateshme ti drejtoheshe presantuesit me fjalet:Sa mire me ftu Arian Konomi sepse jo vetem ti si presantues meson por edhe ne qe ju ndjekim ju qendrojme besnik.

  30. Bali Ajet

   Njeri pozitiv Arjan kononmi Respekte👏

  31. Lifeisthug

   Une do te doja ta filloja komentin me mirenjohje te madhe nga nje e re e Kosoves per Arjan Konomin, i cili me shume sinqeritet edhe ciltersi edhe pa komplekse e drejtoi biseden edhe me beri shume me te interesuar ne jeten e tij paraprake. Eshte verejt qe eshte nji person me shume vlera edhe kete e tregoj ne menyren me te mire. Kam disa kritika per moderatorin Sadri Imerin. Permendja e emisionit edhe te nje cifti te atij emisioni nje here do te ishte me se e mjaftueshme, por e ke tepruar me banalizimin e kesaj teme duke biseduar per dicka krejt tjeter dhe duke permend nje cift qe si ta tha shpesh Arjani jane te ri dhe le ti qoje zemra ku te duan. Jeni shume i pavemendshem me mysafirin tuaj e posaqerisht me nje njeri me aq bagazh e njohuri si Arjani kur sjellni nje vajze ne skene qe ska pike lidhje me temen dhe perserit te njejtat gjera si papagall. Ne vend se ta njohim kete person kaq te vyer, mbush minutazhin me gjera te kota duke mos e pyet ndonje pyetje qe do ta udhehiqte biseden dhe ceshte me e keqja nuk e ndegjon fare mysafirin kur te tregon diqka dhe ti vazhdon me broqkulla kur ai flet per lisa ti ja fut per fshisa. Ne fund te thote per kuzhinen dhe mishin qe e kemi ne ne Kosove e si e kane ata me te zhvilluar pjesen e detit dhe ti si nje bafun (ne mungese te nje termi tjeter) as nuk ndegjon dhe mbyll emisionin. Ariani e drejtoi biseden shume bukur edhe pse shpesh hasi ne nje vesh te shurdher, por gjithsesi ndjeva kenaqesi ti ndegjoja ato gjera qe tha ai.

  32. John Pali

   Bravo Arjan per cka ke ber per Kosoven, ke Vurtyte te verteta Himarioti Pershendetje nga USA

  33. Ilda Babo

   Arjan Konomi te adhuroj si njeri qe heren e pare qe te kam pare .. dhe sa me shume mesoj per ty aq me shume te adhuroj ❤️

  34. klodian shahinaj

   Po pse ste ben shqiperija president kete nnjeri te mrekullueshem

  35. Kristi Leskaj

   Qe te kundershtoje Umberto Bossin ne italine e viteve 98 eshte e pa imagjinueshme vetem kur e shef e beson RESPEKT per Arjan Konomin ....

  36. Agron London

   E kisha admiru Arjan Konomin per mendjen e tij te zgjuar dhe inteligjencen. Por kurr se kisha paramendu qe eshte nje djal kaq trim dhe patriot I ralle. Bravo Arjan per qka ke ber per Kosove martire

  37. Klajdi Muca

   Arjan Konomi te pa skemi thene Legjende per Perputhen Por ti je Hero i Shqiptarizmit. Ate qe ke bere ti asnje shqiptar ska pas kurajo me e bo.Te lumtur! Zoti ta shperbleft

  38. Mirela So

   E ka emrin Arjan konomi pa ate perputhen mbrapa. Nuk i duhet perputhen per ta prezantu kte ikon te shqiptarve.

  39. Shpresa Heta

   Respekt per Arijan conomin njeriu ma i mire ne gjith shqiptarin

  40. Shpresa Heta

   Arjan je njeriju ma i mire ne krejt shqiptarin

  41. Mark Gegaj

   Respekt per Arjani🇦🇱🇽🇰🦅🦅❤❤🙏🙏

  42. Pranvera Spahija

   Respekt per Arian Ekonomi dhe Sadrien ne Emisonin Kojshia show te lumt Ferizajli shum emissions I qelluar 👌👌🥂🥂

  43. KOSOVA ALBANIA

   Merton mirnjohje per kontributin si gazetar i guximshem qe ke dhen per shqiptar te kosoves Arijan Konami.

  44. Era Panajot

   Respekte Arjan

  45. Sadije Begu

   Respekt pa fund per njeri kaq te veqante siq eshte Arjani

  46. Gili Gili

   Titulli nuk pom pelqen ish dasht shkruajt per kontrobutin qe ka dhan ne kohen e luftes gjithsesi ju uroj per ket emisjon kaq te bukur dhe te veçant qe dhat se nuk duhet hupir meritat nje njeriu kur ai jep per vendin

  47. brendon brendon

   Jo! Seriozisht nuk e ban veten sadria shumë pytje palidhje vetem per tea andi edhe nuk din çfarë pytje te bëj sa i ult është nga arjanit, kisha me than me qen ma serioz sadira me ket njeri te menqur. rrespekt per arjanin.,

  48. Hahahaha Hahahaha

   Sadri kurr ske pas mysafir ma te mir ne emision te lumt qe e ke ftu ket person kaq te madh ne emision

  49. Hahahaha Hahahaha

   Te lumt arian kurr se kemi dit qe ke kontribu aq shum per kosven je nje njeri i mrekullueshem do te jesh gjithmon nje njeri i respektuar nga kosova RESPEKT PER TY ZOTI ARIAN

  50. Besnik Mjeku

   Arjan je nje njeri shum i zgjuare dhe i talentuar. Respekt shum t.madhe nga kosova. Gjithemon jemi me ju💯👍

  51. Erta Middle

   Edhe une i dua keto dy libra saga arjani i eshte pergjigjur ati italianit shum bukur shum dinjitoz arjani te lumte per kete qe je

  52. Erta Middle

   Arjan ❤️⭐️❤️⭐️❤️

  53. Tan Biba

   Arjan konomit i erdhi muncija me vepru e veproj kshtu duhet te jet ni shqiptar te jet i Gatshum te leje jeten per gjith trojet e shqipnis te jet trim i urtd dhe burr

  54. The Eagle

   Arjan konomi nji nga njerzit me intelektual qe ka shqiperia 👏👏👏👏

  55. Elidon Jaku

   Duket arjani si flet drejte cdo fjal te direkte e flet me fakte detaje per qa ka kalu vet

  56. Caca Ramadani

   As gazetar as asgje sun i thua kti k@rit t,Kosoves Arjan je #KING👑

  57. Vali Mali

   Arjan konomi 👍🏼🥰

  58. Emiliano Starova

   Arian bravo

  59. Joni

   Pas gjithe ketij tregimi emocional mbreselenes nga Arjan Konomi dhe nderhyrjeve shpeshhere pa lidhje te Sadriut vjen dhe mbyllja spektakolare e programit si qershia mbi torte me kengen tallava "jam deh me raki". A nuk do te ishte me e udhes nje kenge me e pershtatshme se kjo..?!

  60. Chelsea fan

   Duhet ndryshuar emri! Ta quajm Dardani!!

  61. Lediana Kociu

   Arjan Konomi nje nder me te miret opinionist, njeri i vecant! Shume respekt!

  62. Spartak Musik

   Sygjerim per Orkestren............asaj Baterise shtrengojani celesat se degjohet sikur po i bie Dollapit te rrobave....... aju morsha t`ligat.......perndryshe Arjani shume emocional per ato qe ka perjetuar ne Kosove.....shume Djale i paster, i urte , i qete dhe shume Patriot...............edhe une kam qene fill paslufte atje dhe kam shume Kujtime te vecanta......

  63. e liza

   Si ka mundesi ? Jep opinione per dashurine por nuk esht I martuar ? ?

  64. Daorsa Orsa

   Ooo Zot, njeri që të kënaq zemren, jam pa fjalë, çfarë atdhetarizmi i fortë dhe i pastër, ti je shumë i thellë o njeri🙇‍♀️ Pres me padurim ta lexoj librin tënd. "Saga" duke të njohur ty, kam një kurreshtje teper të madhe për ta lexuar.

  65. Anja Anja

   Arjaniiii ❤️

  66. Daorsa Orsa

   Të lumtë për ndjenjat për Drenicën, kjo tregon sa e çmon atdheun dhe themelin e luftës për liri, je njeri shumë i madh, je patriot dhe njeri me vlera të mëdha🙇‍♀️

  67. Dardan Al

   Te lumte Arjan Konomi. Njeriu I mencur, patriot gjithe jeten eshte I thjeshte, kur punon per kombin lufton apo jep gjak nuk mburret e vjedh dhe perfiton per jeten private sic I shohim shume luftetare te UCK qe kerkojne pushtet qe skane asnje vlere intelektuale. Zoti te dhente shendet.

  68. Anissa Rodolf

   Arjan je nje Njeri shume i sinqert shume i matur Respeke nga Kosova!

  69. gloria

   E shani kete prezantuesin po bravo ishte nje nga te paktet qe ftoi Arjanin....

   1. Mynyr Nunaj

    Gloria:Te lumte goja lexova me vemendje pershtypjet e shikuesve te ketij emisioni,ku shume prej shikuesve e kritikojne duke harruar se presantuesi ka nje merit te madhe qe e ka ftuar Arianin .Dhe kjo nuk eshte rastesi por sepse eshte nje presantues inteligjent

  70. Aurora Rrustemaj

   Ariani shume njeri i mire i zgjuar dhe i thjesht m I te gjitha

  71. A K

   O Arjan Sa shume miresi percjell. Nje njeri shume I thjesht, intelegent, I matur I dashur dhe emocional. Ka njerz qe nuk kan bo as nji gja dhe llomotisin kot kurse Ti ke qene present dhe hera e pare qe e degjoj. Te them te drejten vetem “trim” qe nuk dukesh se dukesh shume i Bute po ja qe me surprizove. Respekte nga diaspora 👏🏻👏🏻👏🏻❤️

   1. Arion London

    Ashtu besonim dhe ne.... gjer ne momentin qe pash intervist e dhena icmaruar pas Tenistit serb luantecmenc per nje foto... ndersa ai me koken ul qe as nuk e perfilli fare ... Ky duke ju qyrravit.Po ca takimi po nje cop spin Serb ka qene I betuar.

  72. Mariana Ristani

   Cesht ky moderator budall.qesh kotë si idiot pa pik prezence.

  73. Ronaldo Caka

   Bravoo kojshia show per vlersimin e Arjan Konomit nje her si te ftuar dhe nje here tjeter si njeri qe ka kontribuar shume krenar shqiperikosov1❤️

  74. kristela zeraj

   Super..arjan bëj diçka që kujtimet që ke për Kosovën ti dimë

  75. Yllka Bajrami

   Na thuani ku mund ta blej librin e Arjanit

  76. Yllka Bajrami

   Sadri ke bere nje zgjedhje aq te qmuar te mysafirit me me vlere per kombin. I ke dhene emisionit nje shkelqim Ftoj mediat Kosovare qe ta ftojne mysafie special Arjan Konomin sepse me te vertete r kam shiku tre here kete emision Arjan Konomi te falenderoj ne emer te familjes time per kontributin e dhene per Kosoven tone Te mirpresim ne tryezat tona sa here qe te duash. Te duam shume po shume

  77. Marin Meqemeja

   Studio dhe reklamat kane ngelur ne vitet 90.

  78. Valbona Siko

   Me kete intervist kaq i Intresante. U mbull me kenge rakie 🤣! Nuk jetoj ne Shqiperi po kur te vi ju siguroj qe do ti blej librat tuaj! Vendi jone ka shume nevoj per intelektual si ju. Ju uroj suksese ne punen tuaj!

  79. NN

   Arjan ti duhet te jeshe presidenti i ardhshem i Shqiperise

  80. Kosova is Albania

   Kush asht n’dakord se krejt e kemi paragjyku Arjanin kur e kemi pare në fillim Ke perputhen? Dhe i kerkojm falje se eshte djali burri me i mire në Shqiptari 🇦🇱👐🇦🇱

  81. Mirsad Iseni

   Arian Konomi dhurat e mirenjohje jemi ne populli i Kosoves te jemi shummmm falenderus dhe mirnjohjen me te mir dhe me te rensishme ke nga ne populli e nga politikant e gazetart mos prit kurr mirenjohje se ata nuk e njohin popullin e vet te vujtur e le ty 🥺😭😭😭

  82. Mirsad Iseni

   O zot sa me knaq shpirtin ky Arian Konomi 🥺❤❤❤ me qef te percjelli.

  83. Perparim Gashi

   Arjan Konomi Zoti te bekoft se paske qen burr i burrave e ne se paskem dit! te duam shuuuuuuum KOSOVA e SHQIPRIS🇦🇱🇽🇰

   1. Arion London

    Ashtu besonim dhe ne.... gjer ne momentin qe pash intervist e dhena icmaruar pas Tenistit serb luantecmenc per nje foto... ndersa ai me koken ul qe as nuk e perfilli fare ... Ky duke ju qyrravit

  84. Aleksander Thanasi

   Sa pyetje dobta ben ky sadriu

  85. Eduard Kondi

   Bravo Arjan

  86. El Sat

   Arjan je nje patriot i vertet, po nuk ka si te jete ndryshe, je djale nga Vlora e flamurit te Ismail Qemalit dhe Isa Boletinit, rroft shqiptaria kudo neper bote, pershendetje nga Vlora, bashkim kombetar sa me shpejt!

  87. diamant susuri

   Bravo be

  88. Dz Ks

   Respect arian je i madh

  89. Fatlum Vishi

   Moderator ma palidhje,njeri ma palidhje skam pa hala,vet pyt vet e jep pergjigjen,pytje shum palidhje,as show emision nuk esht

  90. Erico Erico

   Sa shume gjera te rendesishme paska patur Arjani per te fol per Kosoven dhe ky palo gazetar e harxhoj gjysmen e kohes duke fol per karakurven Tea 🤐

  91. Rudina Cara

   O gazetare, me kete duhet ta filloje , jo gjysem ore me perputhen .

   1. Arion London

    Ashtu besonim dhe ne.... gjer ne momentin qe pash intervist e dhena icmaruar pas Tenistit serb luantecmenc per nje foto... ndersa ai me koken ul qe as nuk e perfilli fare ... Ky duke ju qyrravit

  92. Besa Besa

   Bravo Arian ,nje atdhetar I vertete ,sa mire ja paske bere kti racistit.Baton ashte serb.

  93. Xhani Xhani

   Ti udhëheqës i emisionit si e ndërpret Arjanin kur ai flet pffffff

  94. ARBI ARBI

   ku mund ta gjejm kete material ta lexojme????

  95. Dea Dyrmishi

   Po ku ka si Arjan Konomi. Meriton shume , meriton te vleresohesh nga vendi jot pasi ke vlera si askush tjeter. Respekte Arjan. Je njeri i mrekullueshem🤗

  96. katialfr1

   Suprize Nuk na e merrte mendja per kete sakrific qe ka bere Arjan Konomi BRAVO Ne Shqipetaret e Shqiperise jemi me te ngurte me i shpreh ndjenjat patriotike te kombit tone sepse na sakatoi diktatura e Enverit per 45 vjet me rradhe, por kur vjen rasti me e shpalos kete patriotizem del ne vet si rasti i Arjanit ne menyre automatike se gjaku uj nuk bohet kurre Drejtuesi i emisionit per fat te keq len shume per te deshiruar shume primitiv ne pyetje i pa afte per te ezauruar pyetjet me nje mysafir si Arjan Konomi qe kishte shume per te treguar SHQIPERIA ETNIKE

  97. Zarko Rama

   Arjan Konomi lum shqiptarija per ty!! Njeriu me me vlera qe ka Ballkani. Sadri ke pasur njeriun me intelektual dhe me te zgjuarin e Shqiptaris perball, ftoje edhe njeher se percjell shum vlera dhe esht mesimi me i mire per Shqiptaret. Pershendetje nga Gjermania

  98. Brunette Lady

   T’all koqet Arjani me at biben missin e leshit 🤣🤣🤣🤣tka zen hall i madh thot 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

   1. Mynyr Nunaj

    Brunette Lady:Ben mire qe te mos gjykosh njeri dhe te argetohesh me emisionin.Ariani eshte nje djale i cilter dhe i zgjuar,dhe kjo eshte vetem merite e njerezve te mencur sepse respekojne tjetrin si vetveten

  99. Raimonda Mimani

   Arjan je shume , shume lart , nuk je per ate moderator qe duket si pa nivel e futet kot me kot ne mes mendimit . I ngeli sahati te tea . Ktheje faqen e pyetjeve qe te ka bere gruaja . Ngri nivelin e pyetjeve , moderator

  100. Emin Murseli

   A ka naj kush tkallxoj Qysh e nxuni qit pun ky sadri suxhuki musafir ska vrejtje

   1. Ylli Behluli

    Vete emri po tregon ,Sadri !