Arjan Konomi: Me lote ne sy tregon se si Albin Kurti i shpetoi jeten nga Serbet.Ja si ndodhi!

455K visualizzazioni113

  Kojshia Show me Moderator Sadri Imeri RTK 1

  Pubblicato il Mese fa

  Commenti

  1. Xhane Koci

   💎🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏❤️

  2. Xheladin Elezi

   kto lot nuk ishin pwr albin kurtin ooo manjak

  3. Ardiana Uka

   Respekt per Arian Konomin👏🏽👍🏼✌🏼

  4. Nebi Mustafai

   Tlumt

  5. Hamit Salihu

   Dhe kurr kush se ka thirr tja jep nje mirnjohje per kit gjest qirrall kush e ban

  6. ENTELA JANAQI

   Ngele duke qarë ca bohet kështu jepi ne cik kurajo vetes 😱😱😱

  7. Mary Oxa

   Arjan konomi je njeriu ma me vlera po ky pushtet i zi nuk te ka vlersuar ty arjan konomi bravo

  8. Bylis For ever

   Jo si ka mundësi. Sërbi ështe miku Edi Ramës

  9. Electronic project HACKS

   Rrespekt 👏🇦🇱👏👏👏👏🇦🇱

  10. File Muuu

   Jo mos pi uje😂😂😂😂😂

  11. Remzi Selimi

   O albin. Zoti. Te rujt pi njerzve te kqi se. Shum ka njerz. Pa shpyrt

  12. ela ela

   SKAM FJAL KOMENT E NJOF VETEM NGA PERPUTHJA, DHE KAM RESPEKT SIKUR E NJOF LEIV POR KY PASKA VLERA AKOMA ME TE MEDHAJA PRODUKSIONI DUHET MOS LEHJOJ KURE TE OFENDOHET KY NJERI ME NDJENJACTE LARTA PER KOMBIN SHQPTARE DHE NJERI INTELIGJENT DALIN CA ZORAXHI DHE CA BUCE RRUGESH OFENDOJNE KETE NJERI ME VLERA TE SHKOLLUAR INTELIGJENT. ATA QE OFENDOJNE DUHEN PERJASHTUAR NE VEND KY ESHTE OPINIONISTI I EMISION IT.

  13. Gazmend Iseni

   Te ka qire ne byth Albin Kurti...bythqire Zagrebi

  14. Arbri Arbri

   Arjan me i miri je mos u merakos😍

  15. Lui Lui

   Respekt patriot na bere te qajm te gjithve

  16. ??????????????!!!!!!!!!!?????????????!!!!

   Mos belbo shum se nuk po te kuptoje bashe mir

  17. Eddy Kent

   Edhe mua mu mbushën sytë me lot nga kjo histori😢

  18. BRUNA CIFCI

   Aman o arjan shkruaj nje liber per eksperiencen e luftes se kosoves se do japesh kontribut e do lesh fakt te rencishem te papare per brezat e historine🙏🙏🙏🙏🙏

   1. Xhane Koci

    ❤️❤️❤️❤️❤️❤️💎

  19. Albana Aliaj

   Arjan Konomi jeni krenari kombetare. Jeni njeri i mrekullueshem,nje patriot,atdhetar dhe mbi te gjitha njeri me zemer te madhe.

  20. Po Lo

   Poiu

  21. bler

   ❤❤❤

  22. Isuf Arifi

   Rrespekt

  23. Illyria Illyria

   Njeri me bote te madhe 👏👏👏👏🦅🇦🇱

  24. Niku Manaj

   respekt pa fund 👏👏👏

  25. Rudy Rudy2341

   Respekt per ju 👏❤️

  26. Rudy Rudy2341

   Ti duhet te jesh ne parlament e jo ato kriminela

  27. Ero Kakami

   Arjan konomi je Intelektual me zemër rrespekt nga Puka

  28. Bali Bajra

   Bravo Arjan. Burri qan, Kurse burrecat, dhe fallsot qeshin e mundohen te tregon heroizma, qe nuk I Kan ber. Per mua je nje hero I gjall. Puna jote vlen me shum se nje ushtri e deshtuar me kriminel, e qe e she's in pikrisht ne hasem

  29. Samet Koka

   je ma I mir te rujte zoti arjan

  30. Travis Stoaty

   💎💎💸💸💸🌸🌸💎💎💎🍀🍀🍀🌸🌸💸💸💸💎💎 *Për shkak të dashurisë. Perëndia dërgoi Birin e tij Jezu Krisht të vdiste në vendin tonë. Tri ditë më vonë. U ngrit nga vdekja.* *Tani Vetëm nga Jezu Krishti. Zoti na ka dhënë dhuratën falas të jetës së përjetshme. Ai do të të shpëtojë dhe do të të shërojë.* *((shiko lart në qiell dhe pyete atë))*

  31. Lady Mindkoff

   💎💎💸💸💸🌸🌸💎💎💎🍀🍀🍀🌸🌸💸💸💸💎💎 *Jezu Krishti është Biri i Perëndisë, i cili vdiq dhe u ringjall prej së vdekurish për të na dhënë jetën e përjetshme.* *Ai gjithashtu premtoi të shërojë trupin tuaj.* Kjo është dashuria e vërtetë !!! *((shiko lart në qiell dhe pyete atë))*

  32. CEMO SHKUPI

   Mërgatë e nderuar, Nga 1 Marsi 2021 filloi regjistrimi i popullsisë në Maqedoninë e Veriut, i cili do të zgjasë deri më 21 Prill 2021. Ju bëj thirrje të gjithëve që të regjistroheni dhe njëkohësisht t'i njoftoni të gjithë të afërmit tuaj. Regjistrimi bëhet në: census.stat.gov.mk/al/

  33. Paris Vi

   Shum respekte 🙏

  34. Fidan Cakaj

   Um kujtohet ky njeri prej qe jam kane femije ky njeri eshte shummm i afte shum i menqur met vertet patriot maximum per zotin hallall te koft arjan kosova te don ty

  35. LaLikopi

   Paske qen ne mbikqyrje te urn-se po ke qene afer albinit

   1. LaLikopi

    UF aB se

  36. Elizabeta Mihaj

   ❤️

  37. Beggining

   ithomes.info/net/sr2y2sWjf56Fem0/video

  38. Violeta Nazifi

   Te lumt e lum shqiptaria per njerz si ty zoti te bekoft me shendet e lumturi

  39. Clash Kings

   Arjan Konomi 👇 🤴

  40. Toni Hasa

   nje nga analistat me te mire se ka shqipri dhe me i pergaditur bravo

  41. Loni Loni

   Zup

  42. albanian eagle

   Qia ropt si mund ti besh dislike kesaj videoje 🥺 qofshi ju qe jeni

  43. Dark Fire

   Sa i thjesht eshte Arjani me ben shum pershtypje. Perlotet dhe pyet a te pi pak uj . Ke shum vlera arjan konomi. Ke shqpirtin e paster shqipetar. Shum rrespekt. 🕊🌹

  44. Manol Vojka

   Je mik shume i mire Arjan

  45. Ba Na

   Respekte per ty arjan konomi je i madh 💪🏻🤩

  46. Vojsava Mecaj

   Arjan je nje njeri i perkryer dhe rall ka bura si ty shum intelektual

  47. Shefik Memedi

   Mmm

  48. Enkeleda Lamce

   Respekt për Arjan Konomit ♥️🇦🇱🇮🇹🇩🇪.. Një Kryevepër Burr ... Një dhuratë nga Zoti 🙏🙏

  49. Lulzim Sadiku

   Bravo Arjan . Albin Kurti eshte lideri qe I duhet gjithe shqiptaris.

  50. Bajram Kurti

   Respekt

  51. eggo dona

   Eja ne Drenic o Arian do tmirpresnim me knaqsi🥰😘

  52. Ana Faloppa

   Ik mor maniak qan ti , faaallcooo

  53. Hoffmann Rexhaku

   🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️

  54. Sia Ira

   Ti je nje Burre I kompletuar shembull gjithmon te dalin lot me ndjenja te pasterta,Sa mire do ishte te kishte me shum burra si ty.

  55. Mso Dicka

   Kur qan Arian Konomi jaaaa 😥😥😥😥😔😔😔😔😔💔 shum dhimbshem.

  56. miko foin

   Respekte per Arian Konomin eshte nje person me vlera dhe nje shkrimtar shume i qarte ne idete e tija qe i transmeton ke lexuesi te uroj suksese ne cdo aspekt te jetes tend

  57. Vaxhide Lakna

   Arijan konimi respekt ju pershendes nga zvicrra je nji njeri shumm i zgjuar i drejt bravooo

   1. Gangsta Shqipe

    Arijan konimi 😅🤣🤣🤣🤣

  58. Olgert Bënja

   Yu hi

  59. Festim Aliraj

   Arjan 6 numero uno ne shqiperi

  60. 19 98

   💪🏻🇦🇱RESPEKT ARJAN KONOMI🇦🇱💪🏻

   1. miko foin

    Arjan konomi eshte shpirt njeriu te duam se flet me zmr te paster e plot pasterti

  61. Matteo Devitto

   Tani qe fitoi zgjedhjet e nxorre koken o krimb pse se tregove ket histori me perpara po' fiks tani qe fitoi zgjedhjet ,,,, sbesoj asnji fjale se cka ke then dhe as nuk e pashe videon deri nfund se Je i kokrra e skuthit e servilit,,,patriotizmi jot eshte per te ardh me vjedh

  62. Shkelqim Allmeta

   Respekte per arjanin

  63. texas masacre

   Si nuk te vrane ... Nje peder me pak do kishte.. Mos tento ta flliqesh Kryeministrin e zgjedhur

  64. Deni Deni

   je me i miri arjan

  65. Rexhep Ademi

   Albini te ka shpetu ty kjo eshte menyra e tij se si ai kujdeset per popullin e vet dhe gjakun e vet. Po ti don te na i shkatrrosh krejt familjet tona me ate emision te pist kend ti do ta shpetosh o mjer bre gernaq se ti je gernaq.

  66. doliio volay

   Arjan je Legjend e S hqiptaris njeri i drejt

  67. Admir Beqo

   Respekt

  68. Suela Allkja

   Ti Meriton me shum sesa nje opinionist ne Perputhen, ke me shumm vlera se aq!

   1. Blenard Nardi

    Komenti juaj me i qelluari zonje 👌👏 Meriton 10000000000 pelqime

  69. Pranvera Spahija

   Respekt per Ariana Ekonomi👌 🇦🇱🇽🇰🇦🇱

   1. Erli

    Ummm jo ariana

  70. max

   Shif çfarë kulture ! Pyet moderatorin , a bë të pi pak ujë ?

   1. doliio volay

    Arjani njeri intelegjent dhe i shkolluar

  71. Asan Kovaci

   Respekte

  72. Shuaib Shaqiri

   ithomes.info/net/qLagstycmaOBq5g/video

  73. Driton Llapsshtica

   Bo bo ca kohe ka qen at her paske lind per her te dyt arian

  74. Diana Nikolli

   Arjan konomi eshte shpirt njeriu te duam se flet me zmr te paster e plot pasterti

  75. Renato Dalipaj

   Fuck Arkari shkijeve 🖕🖕

  76. Arif Kaca

   Arjan konomi je thesar i kombit. Ju pershendes.

  77. taulanda devaj

   Legjend e gjall je Arian we love you

  78. taulanda devaj

   Leggend e gjall je Arian we love you

   1. aola wili

    Respekte, je nje zotri i vertet Arjan Konomi. Ju jeni Shqiptar ju e doni Shqiprin ju duhet ta udhehiqni ate vend

  79. Sokol Isufaj

   Arjan Konomi eshte vertete patriot. Gjate luftes se Kosoves ai jetonte ne Itali dhe punonte si gazetar te nje reviste gjeopolitike e quajtur "Limes". Ka qene nje program te RAI2, "Pinochio" qe drejtohej nga Gad Lerner, program i cili gjate luftes transmetohej direkt nate per nate. Aty ftohej cdo nate nje shkrimtar serb qe natyrisht mbronte anen e vete. Konomi gjithashtu ftohej shpesh here ne kete program. Kuptohet qe pervec luftes ne terren kishte dhe nje lufte te forte propagande sidomos ne mediat nderkombetare. Arjani i ka bere nje mbrojtje spektakolara kauzes Shqiptare. Sidomos fakti qe Arjani eshte i krishter ortodoks ishte nje plus i madh sepse jua mbyllte gojen, nuk kishin se cfare te thoshin. Mbaj mend qe ne nje nga pjeset ishte i ftuar Umberto Bossi udheheqesi i Lega Nord, nje nga politikanet me te rendesishem ne Itali ne ate periudhe dhe ne nje moment ai tha se Shqiptaret ne Kosove jane emigrante te ardhur nga Shqiperia gjate periudhes se komunizmit!!! Arjan Konomi e ka telendisur Bossin, e ka bere per nje lek aq sa ai u detyrua te kerkonte disa here rresht falje per gafen qe beri. Secili kontribuoi ne menyren e vete. Ky zoteri ishte ne ate periudhe gazetar i nje reviste qe lexohej dhe lexohet nga politikanet italiane dhe elita e atij vendi dhe ne ate front qe u ndodh ka bere maksimumin. Prandaj respekt per kete njeri dhe kontributin e tij patriotik qe nuk eshte modest.

   1. aola wili

    🤑🦗🐒🕷️🇷🇸

  80. Enis Cimili

   Ky shoku po thot fadili m ka shpetu o idijota shummm respect per Arjanin a per ty qe e ke shenu kit titull 700 mi pe din a

  81. Dardania Sacra - Kosova

   Albini buk e ka ndihmu kte dhe titullin ndrroe menjeher

  82. besar kamberi

   Arjani konomi histori prekse njeri me vlera te medha ndersa gazetari budalla qe nuk e len te flas ....

  83. bravo Gol

   te urojm shendet e lumturi nga Prizreni Zoteri Arjan Konomi

  84. LIRI -X

   Arjani njeri intelegjent dhe i shkolluar

  85. Kjenan Djemailji

   Me te vertet ma ka ndru gjith mendimin qe kisha per Arianin.vecanerisht me perplasjen qe kishte me UMBERTO BOSSIN,ati e tregoi veten dhe ndjenjen kombtare gjuthashtu vuri ne pah vlerat SHQIPTARE qe ne si komb te ndjehemi krenar me ARIANIN

  86. lsuf10 Byqmeti

   Respekte per Ju Z Arjan Konomi Patriot

  87. Behar Dushi

   Ësht shumë prekëse Arijan... bravo për kurajon për të treguar...

  88. Leoon Ahmeti

   King je Arijan 🇦🇱🇦🇱

  89. aola wili

   Arjan je i mrekullueshem. Respekt per ju 👏👏

  90. Elifara Havalja

   Arjani I mrekullueshem por sa per gazetar se kuptoj kush e mban aty njeri me kot me i pa pregaditur,,sje per kte pun mor ..

  91. DJ SONI

   rrespekt dhe vetem rrespekt

  92. Ermal Deliu

   🤑🦗🐒🕷️🇷🇸

  93. Enkeleda Beluli

   Respekte, je nje zotri i vertet Arjan Konomi. Ju jeni Shqiptar ju e doni Shqiprin ju duhet ta udhehiqni ate vend

   1. aola wili

    shoqerise shqiptare qe shiten per pak fame..gjynah qe i ul vlerat vetes aty

  94. Dashurije Gashi

   More ti zotri moderator mos u perzi kur të flet një i ftuar

  95. Daorsa Orsa

   "Saga e jetëve legjendë", vellimi i parë dhe i dytë nga Arjan Konomi, besoj ka shumë për të përfituar kushdo që do t'i lexojë.

  96. Qendresa Aliu

   Bravo Arian , shqiptari i vetem qe na don Pa interes 👍

   1. Arb Kurti

    Çlidhje ka ky komenti yt, nuk po e kuptoje fare. Apo je nga ato njerez që shohin me veshët dhe degjojne me sy. Pfffff

   2. Amarildo Hoxha

    Pse thua i vetmi dhe pjesen tjeter e fut me nje thes sepse nqs ke par apo degjuar dike na shqiperia qe ka shajt sdo te thot qe jemi ashu te gjithe po ne ketej na shqiperia kemi nje shprehje pyll pa derra ska i themi qe keshu shpresoj te ndryshosh mendim sadopak po gjithsesi me dimi jot per aq kohe sa mendon ashu respekte na shqipria 👏

  97. lollo lillo

   rrespekt per shipet burra se jan akoma per kombin

  98. Besim Sefsali

   O vdiqa te sekonda 7 8 9 10

  99. Tringa alb Tringa alb

   Sa her qe e sho kete njeri permallohem shum,une vetem per qet njeri e hapi telfonin edhe shikoj perputhem sepse kur te fol ARJANI me rreqethet trupi se vetem fjal te menqura fol edhe se di a e keni vrejt kur thot dikush diqka thot ani edhe i ul ata sy posht edhe nuk flet me ohhh zot a eshte jet me ma plotsu zoti ket deshire me marr at liber nga duart e ti 🙏🏼🙏🏼🙏🏼🙏🏼❤️

  100. Dustan Alabaku

   Respekt per ty arijan njeri veqant i ndershum shum dashuri te njerzit e per KS se flet jem krenar set kem ty rrofsh respekt fol taman me fjal tmira e me ven zoti trujt👌👌👌👋