Prinder per here te dyte? Xhensila Myrtezaj dhe Bes Kallaku flasin per here te pare

333K visualizzazioni183

  Per informacionet me te fundit klikoni:
  Web: abcnews.al/
  Facebook: abcnews.al/
  Instagram: abcnewsal
  Subscribe kanalin tone ne: youtube:ithomes.info
  #abcnews #abcnewsalbania #Soirée

  Pubblicato il 11 giorni fa

  Commenti

  1. eri eri

   na keni ca ate qe s thuhet. deliri madheshtise bota nuk sillet rreth jush. ija ija ija boll mo se gjyshet na kan rrit po si nena ska. se permend asnjehere as motren . normal se pordhacja sbesoj ti doje . kjo ka kap qiellin me dore mos flasim per ajka 🤯 amoooon fmi kan t gjth e si rruhet kush esht ajka e kush e ka bo ajken. menaxhoni mire leket e mones dhe lirit se cdo fillim e ka nje fund

  2. Nana Braushi

   Dhe kisha nje merak te madh......

  3. Teo

   My song

  4. Teo

   ithomes.info/net/2c6Rr8ezfqipqoY/video

  5. Nora L

   Mor po besi a ka prinder se vec ija ija po ajo nena qe e mbajti 9 muaj pse si degjohet emri Valle me duket pak si bajate keta

  6. qopoy dnon

   Mua sme pengon fakti qe ky e respketon ijen pro me Besdis fakti qe se permendi kurr are qe mbajti 9 muaj ne bark.

  7. Naim Cerkini

   Xhensila dhe Bese Kallaku jeni te mrekullueshem dhe nga zemra ju deshiroj shendet dhe suksese ne jete e pune.Ju gezofte Zoti me nje djale te bukur dhe te zgjuar si prinderit.

  8. Ardit Cubi

   Si se permendi nenen qe e lindi kurr

  9. eioshen boboi

   Bes Kallaku je i madh shum e bukur dedikimi per Ajken je i madh na emocionove pa mas suksese ne jet

   1. qopoy dnon

    🤣🤣🤣😎✌

  10. Diana Helena

   Ja paska djeg mielli hunden besit....lere mor burr merre me avazh 🙁🙁🙁

  11. Shkodra Shkodra

   Xhensila me vjen keq amo per mendim timin eki hup respektin je kan vertet shum e mir amo eki hup Fleften si femen du dal neper TV palidhje sa ta kish Burrin si femi as ti vet ski mekan e mir Gjyshja im thojke qith mos prit qa prej te keqit amo njeri duhet mu munu mekan e mir je ba si keto goca te shipris kurva me fal amanet kam pas shum respekt ne ty me vjen keq🌹 Merr pak shembull ne Elvana Gjata

   1. Shkodra Shkodra

    Un as kujt nuk I tutuna viq zotit me vjen keq se kuke ni fans I xhensiles amo kjo asht e vertet Puns keqe kur mosi thuj mir lakmja eka prish njerzimin

   2. eioshen boboi

    Sa te paska zene gripi mo Besss....por bej kujdes

  12. bouytt guyt

   Coca Besi😂 high af

  13. Metihe Selmani

   T,lumt Besi imrekullushum je lum familja qet kan.Zoti jurujt bashk me ijen tane jei respektushum iedukuar bravo

  14. Kimete Troplini

   A e linde apo jo spo kuptoj po e pate lind me jete te gjate

  15. elton shehu

   Sa shume i ka fshi qyrrat besi dhe pastaj i fshi ne xhinse spate esht i kullo hunda

   1. bouytt guyt

    Pershendetje ju lutem si e ka emrin kjo keng se po te knaqka shpirtin ju lutem

  16. sehhi vooty

   Besi dhe xhensila jeni si yll jeni familie qe te gjith ju kan zili vazhdoni ghithmon bashk Ajka esht shum e bukur

  17. H Mdarci

   Xhensila dhe Besi pse nuk beni nje kenge bashke😍🤩?

  18. Atid Itarba

   O Bes o legen Hasi sesht i kuksit Hasi Asht i hasit atokton

  19. Xheni Rama

   Ija si 18 vjec si kristiano ronaldo 🤣🤣😂😂🤣😂

   1. sehhi vooty

    Shume pordhace je moj xhensila

  20. stamatis nasis

   Po kjo modernatorja srz e ka ja fut kot sa u ben nje pytje nuk ua le te mbarojn pergjen po ua nderpret u ben pytje tjetr😯😠😠😠😠

  21. Antigona Gashi

   Xhensila idoli im ❤️ te kam te pershendes nga Kosova 😘😘🇦🇱

  22. vajza vajza

   kjo Xhensila e paska koken e madhe,se pasna verejt deri sonte

  23. Pranvera Murati

   Ë W Dass ist das Das

  24. Petteri Punakuono

   🤣🤣🤣😎✌

  25. Dona dona

   A ka koron Besi si flet shum zaval me vijee?

  26. Km Mm

   Po te aferm nga babai a ka ky Besi se asnje here nuk flet per ta vetem per gjyshen nga nena

  27. Aurora Bregu

   Sa te paska zene gripi mo Besss....por bej kujdes

  28. Olgerta Lzj

   Po fol shqipen e paster Xhensila o debile leri prokupacionet dhe spontan se na lodhet me fjalet e huaja qe perdorni ne te folur

  29. elida markaj

   Sa me ka emocionuar Poezia e Ajkes!😭

  30. Egzona Blakcori

   Pershendetje ju lutem si e ka emrin kjo keng se po te knaqka shpirtin ju lutem

  31. Claudia

   Sa her i kan ren xhensiles vathet 🤷‍♀️

  32. Ermira Shehu

   Djal me popullor dhe me i drejtperdrejt Bes Kallaku dhe nje Cift yll ⭐🍬🌹

  33. edlira lushi

   Besi dhe xhensila jeni si yll jeni familie qe te gjith ju kan zili vazhdoni ghithmon bashk Ajka esht shum e bukur

  34. keti keti

   Shume pordhace je moj xhensila

   1. Blerta Ahmati

    Whf1rtf vg ⛰ 🏝🏙🌎🏙🌎🏤🗺🗺and and 5th 🏖🏘

  35. Shqipe Thaqi

   Gjensila vazhdo kshtu se ma kalle gelbin

  36. Eliesa Mustafa

   umyten tu pjell shqiptart ehajtttt

  37. Rita Luneto

   Se kuptoj pse i prisni kenget

  38. Iron Tin

   Un jam nga Krume Por hasi eshte qytet ne vete tashi e nuk duhet ti thone me Hasi I kukesit .Eshte per te ardh keq qe shqiptaret dun te shikojn vendet e tjera kur nuk i njofin qyetet e Shqiperise,turp.Respekte nga New York.

  39. Sonila

   Bes!!kallaku je i madh. Bashk me yllin tende. Xhensilene e dashurin e bukur Ajka 🌟🌟🌟😘😘😘

  40. Monda Delija Pjetri

   😅👏👏👏❤️❤️❤️❤️🇦🇱❤️🇦🇱

  41. Monda Delija Pjetri

   🇦🇱❤️❤️❤️🎼🎶🎹🎼🎺🎷🎷🎷🎶🎵🎼🥁🎻🎸ylli baka

  42. une une

   Aman o bes se 100 her e ke tregu a thu se je tu tregu naji gja te veqant je ba bajat me kete histori

  43. Adem Kreshta

   JENI ÇIFT I MREKULLUSHEM BRAVO

  44. Nafa Nafa

   ❤️❤️

  45. Tasha Zylfo

   Eshte bere Ija si ledi Di,gjithe gjyshet Jane te mrekullushme.

  46. Dizo Dauti

   Ke marr Dozen e rend o besi,je duke rrit dozen me shum hov te madh, do te skuq shpejt kujdes!!!

   1. Rekuper Sezboni

    @Dizo Dauti ku rrin ti ne shqiperi?

   2. Dizo Dauti

    @Rekuper Sezboni mir e ta shohim kush po ja Qi ropt kujt se qenke merzit nga jeta ti sic duket ,me qe vet bere pyetje dhe shite mend ,ma thuaj lokacionin vi te takoj un ty e mi zhgul veshet! E se ke dha rend dhe njerin e gabuar, burrat nuk shajn nje qe ta dish!!

   3. Rekuper Sezboni

    @Dizo Dauti shiko mos kalo ner gjera te renda per ty, se ta fshij surratin, te mbet vetem emri pastaj. Merr vesht vllajn , TI ZHGULI VESHT UNE TY . Ta fus dozen ne byth pastaj , ik mo se te qiva robt . 🤡 CLOWN

   4. Dizo Dauti

    @Rekuper Sezboni o djali e kam per cka e kam ti smund ma falesh mua,e dyta nede don ta dish kush jam e car jam e ke emrin ne fb ta tregoi un Dozen dhe jogurtin,qe po me fal ti mua!!

   5. Rekuper Sezboni

    @Dizo Dauti Ne rregull e kishe per yogurt , por prap se prap nuk te kuptoj, nejse vetem dicka pot them, kur shkruan "doz" ne koment, njeriut i shkon mendja aty ku thash une, me duket se te duhet ty te lexosh me shum jo mua, dakort? Ok e kishe per jogurtin po ta falim

  47. Kela Spaho

   Kjo Xhensila tarngellik i madh,dhe ke dua te tw bej te lumtur lot krokodili,po ik moj ju rrofte ilir meta juve,keni gjithcka dhe thua sa duheni aman se na hapet barkun.....

  48. Sia Ira

   Nuk I duroj dot p**t e Xhensiles.

  49. Jonka Paloka

   Besi je shum Artist 🤩💫

  50. Lucy Pashai

   Po këtë her prap me Ilir Metën e ka fëmijën

  51. Enxhi 456

   Shum bukur çdo gje po titullin nuk e pam asgjekundi Ku ishte pjesa qe behen prinder per here te dyt ?

   1. Hamide Dervishi

    Bravo Besi ndimoi fukarejt ziti te rujt Ajken she ju te dy .

  52. Zhaklina11

   Na lodhen keta te dy.nuk ka te tjere shqiperia po vetem ky besi dhe ajo plastika

  53. EDa ML

   Shum i ftoht me motren

  54. Lina Lana

   Mua sme pengon fakti qe ky e respketon ijen pro me Besdis fakti qe se permendi kurr are qe mbajti 9 muaj ne bark.

   1. Bujar Beqiri

    @no name te lumte te rujt zoti shum fjal me vend

   2. Arsa Begaj

    bravoo pse nuk epermend nanen po vetem ijen ijen

   3. no name

    Prind eshte ai qe te rrit jo ai qe te ben!!! Ky eshte rrit me ijen normal qe ate do te doje si thot populli "Kush me je per te ngrene po i thirri oj nan"!

   4. Popcorns Mom

    Ija i dha fame, interesi te jep edhe grua Nena eshte vjerre ben vaki nuk ja do nuska e llastuar

   5. Florina Lule

    E ka sjell Lejleku ne ket bote mesa duket😏😏

  55. Lindita Haxhimustafa

   Loqka e madhe esht Ija bree 🥰❤💐

  56. Silvana Koreta

   Te '' ' kendofte zemra ylli baka

  57. mimoza gjermani

   Ju pershendesim nga Kosova o besi zemra Ju gzoft tanve se Familje e mrekullushme jeni Bashk me nanen e gjyshen tgjjthneni te mrekullushme 👏

  58. Illyria Illyria

   E mo mo sa rendesi ju japin amon.Ija ija ija e morrem vesh.😏😏😏

  59. Ani Cani

   Ikni ju qifsha ropt doni me plocuar emisionin

  60. mo 207

   Besi jo me kot esht ktu ku esht nuk haron ku ka jetu Fshati esht mrekulli esht shum djal me kemb ne tok .Ija esht nje drit sdi qte them esht e mrekullushme Zoti te jept shendet❤ 🙏🙏

  61. Jenny Lea

   Xhensila shum goce e mire po ka pak pordh rrin gjat gjitth kohes duke mendu ishalla dal mire ne ekran🤣

   1. The One

    Xhensila eshte yll E ne shqiperi me e bukura!

   2. Fran Fusha

    xhensila esht yll 🌟🌟

  62. Lalala Lalala

   Djale i mire Besi bravo

  63. Albana Demaj

   Na can bythen ky çifti fashatarve sikur jan vetem këto vk

   1. Autochtonus Albania

    Fiks ngelen neper tv se ky ben gjok Ja si humorist exhe koha e ka treg sdi tbej humor me cfR lloj emision qe hap cdo muaj e mbyll e keta u japin shum hapsir vl

  64. Matina Sehai

   Ore ca i jepni rendesi ketij malokut dhe kesaj tjetres qe nxjer kofshet dhe bythen ne shesh na plasi kari hante apo nuk hante ky fshatari ca tu them

  65. Aha Nana

   Coca Besi😂 high af

  66. Vefi Gropa

   Bes Kallaku je i madh shum e bukur dedikimi per Ajken je i madh na emocionove pa mas suksese ne jet

  67. Daniel Aliaj

   Besi jep shum lek per femijet jetim ,gjithmon ka ndihmuar dhe familje ne nevoj .

   1. Merita Hasa

    Bravo Besi👏

  68. Saimir Gjoni

   Shume mire ooo Bes m’ke emoncionuar me poezine e vajzes se po e perjetoj me vajzen time qe eshte dy vjeqe edhe dashurine Per motren mos e harro kurre te uroj suksese e shnet e lumturi ne familjen tende gjithmone me mungon motra e madhe aq shumeeeeeee

  69. cuni france

   O qija ropt sa tap besi

  70. Music lover Guy

   Ik o Bes ne shtëpi, ti smerr dot frymë dhe rrin aty me virus, budalla

  71. Rudina Bani

   Sa e adhurueshme eshte Ija!

  72. Liza Ajdinaj

   Linden kta ????apo akoma

  73. Ela Myrteza

   🥰🥰🥰🥰🥰

  74. Λούλα Γκιόκα

   Te kendofte zemra.

  75. Shpresa Kotini

   Zemra plot ne nenave me dashurine qe marrim..nga femije niper e mbesa..dhe nga emisionet tuaja! Bekime!

  76. Enejda Xhatufa

   Eneida xhatufa💎💎💙💙💚💚❤❤💓💟💞💘💔💖💝💗❤❤kavaje💎💎💙💙💚💚❤❤emila💎💎💙💙💚💚❤❤aris💎💎💙💙💚💚❤❤danjeli💎💎💙💙💚💚💓💟💞💘💕💔💖💝💗❤❤1💎💎💙💙💚💚💞💓💟💘💕💖💝💗❤❤

  77. Enejda Xhatufa

   1💎💎💙💙💚💚❤❤💓💟💞💘💔💖💝💗❤❤

  78. albania tv

   Pse hiqet zeri

  79. Deta Mia

   Shume pozitivitet 🙏🏼

  80. Ersila Alla

   Ija e shkret taksirat me duru pordhet e xhensiles ije je si shpirt

   1. Omar Braydon

    @Gideon Maxwell awesome! It took roughly 15 minutes but it actually worked!

   2. Gideon Maxwell

    not sure if anyone cares but I just hacked my friends Instagram account using Instapwn. Cant link here so search for it on google if you wanna try it yourself

   3. Ana Ana

    😂😂😂 xhensila na hapi barkun!

  81. Enrik Rushan

   Eo mire ne kemi ritur tre po pill ni o artists vallja ni grave se si gjen gje nga K...... ushqim e kane

   1. Eldo Mcini

    CA pordhace kjo xhensila asht nnje derr Ku Rva ktE her me Ilirin e Ka medet ija cfar nusja qe ka

  82. Miranta Xhaferri

   sa duan me u duk kta.

  83. Jonida Mehmeti

   Waaa ca trape qe mbajne duart ashtu sa duan te duken 😥

  84. enerik tozaj

   Ndreko Fjorela e perputhen ka ngaterruar studio (mbas Xhensiles) 😅

   1. rozalinda

    Sesht fiorela

   2. Kejsi Daja

    Kuu

  85. artan papri

   Zoti te ruhet

  86. Ylli Tajari

   jeni te gjithe te mbrekullueshem

  87. Shpresa Bushgjokaj

   Nuk ja vlen ti shikosh nuk asht humorist ai

  88. indrit arapi

   I paskan zen hundet kaps yllit dhe besit paskan pasur shum emocjone

   1. Arjan Kapo

    @indrit arapi ahahahahahahAhH

   2. Ana Ana

    @indrit arapi qe e pi ti sbehet fjale per te paster hmm me dyshim se do pak xhep ajo pune edhe ne shqipri cdo gje eshte skarco besoj se bie dakord kshu qe te rujt zoti !Ndersa un as se kam provu ndonjeher as skam ne plan kurre eshte shm e ulet per nje femer mendimi im

   3. indrit arapi

    @Ana Ana te pyeta ty se mos e pi me te paster se un

   4. Ana Ana

    @indrit arapi me raft pika beje pyetjen te qarte ske pse i bie rrumbullak do Te thuash a e kam provu un qe e di??kurre ne jeten time se sjam e ktij niveli Por Jam e rritur mjaftueshem per ta dit

   5. indrit arapi

    @Ana Ana pse po te pish mall ashtu behesh?

  89. 19 98

   🔥🇦🇱🔥🇦🇱🔥🇦🇱🔥

  90. Benny Petra

   Bes Kallaku 👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏

  91. Mhill Deda

   zoti te bekoft o bes kallaku

  92. Era Elsa

   ppppfffff bes nari

  93. ALbanian Girl

   shkrepe prap o president

  94. Arjan Panav

   Shifeni besin drru nmall o zot

   1. Arjan Panav

    @Ana Ana shqiperia o ana pota kthesh koken pas duke par shqiperin sot esht ber me bukur , dhe hapat e saj rensi ka mos te ndalojn se ecuri me mir von se kurr. I shpejt esht ai apo ajo qe arri ne vend jo ai qe nxiton dhe ngec Pa vajtur. Reforma do behet kam besim plot gjerat po ecin por shum pak njerez e kuptojn cfar vlere ka vota per vendin ku jeton, gjithsesi knaqesi qe fls me nje njeri qe ndan te njejtin koncept si mua per vendin e origjines.

   2. Ana Ana

    @Arjan Panav as ne te miat nuk eshte se thash ska ber ndonje gje qe wauu mezi lidh dy fjale,eshte tjeter gje humori se ate njeriu e meson ben prova edhe gomar te jesh do e mesosh gjithsesi jam tip qe me pelqen kur I shikoj shqiptaret qe ecin perpara se jemi popull I vuajtur Por vetem uroj qe mos te ju rritet mendja se I urrej njerzit qe harrojn se nga vijn thjehstsia eshte gjeja me e bukur te njeriu .Persa I perket shqiperise eshte vendi me i bukur me i begate e ka fal zoti Por c’è do te gjith kemi ikur per nje jete me te mire Por shqiperine gjithmone ne zemer uroj qe nje dite te behet dhe te jete baraz mos edhe me mire se europa 🇦🇱🇦🇱

   3. Arjan Panav

    @Ana Ana Po mi Po se shyqyr qe ka dhe shyqyr qe Ecen por ne nje vend te till si shqiperia jon e bukur dhe e varfer esht munsia me e lart per tu ber I famshem, por tek preferencat e mia sesht aspak. Gjithsesi te kemi shendet se cdo gje dot shkoi ne vendin e duhur kemi vend te bukur I loved 🥰 Albanien 🇦🇱

   4. Ana Ana

    @Ame Ame cfar di un??se nuk Po te kuptoj

   5. Ame Ame

    @Ana Ana po ju ku e dini?

  95. ah ah

   Bravo bes ti sje aktor..ti je ai qe je..siq je nuk ndryshon rol..po ne te vertete ti je vetvetja..qe do thote ..nuk futesh ne rol ..

   1. Heart Love

    😂😂

  96. David Watson

   0:54 bed.limo

  97. Klaudja Cerma

   Ylli Baka Zoti te Bekoft 🙏🙏🙏Zeri yyt te qeteson shpirtin 🤗😢

   1. Rudina Bani

    Dobet kete nate zeri i Yllit. Mos ka qene me grip 😀😀

  98. Violet Hancock

   0:22 dat.gen.in