2 video ekskluzive, Artan Hoxha: Djegia e italianit, “21 Janari” dhe kamera e fshehte te Jan Prenga

146K visualizzazioni173

  Per informacionet me te fundit klikoni:
  Web: abcnews.al/
  Facebook: abcnews.al/
  Instagram: abcnewsal
  Subscribe kanalin tone ne: youtube:ithomes.info
  #abcnews #abcnewsalbania

  Pubblicato il Mese fa

  Commenti

  1. Gjovalin Kola

   Ndoshta ka patur ndonjë lidhje tjeter pasionale të rrezikshme..?

  2. Luljeta Marku

   po prandaj i kan humb provat i vraft zoti

  3. albanien13

   Gjithcka ka qene e organizuar nga Edi Rama dhe kelyshet e tij, qellimi i ''protestave'' ishte pikerisht krijimi i viktimave, e cila do kontribonte ne rezimin e qeverise se atehershme, dhe vendosjen e qeverise aktuale kriminale ne krye me Edi Rama. Skenari i ngjareve te 21 janarit eshte perkrahur nga sherbimet e inteligjences te shteteve, per te cilat Rama sherben si shulk gjeopolitik.

  4. Servis Celular

   Hvvñ

  5. Gs Gs

   Uyw

  6. Gs Gs

   U

  7. Lumturi Vela

   Ky kok tuli na eshte bo sikur eshte gjyshja e prallave trter ter

  8. Gentian Gentian

   Sa shume qe llap kjo idjotja. Lere mo lere shokun te flasi

  9. K P

   Erion Veliaj nje falimentim total si ne jeten politike ashtu dhe ate personale.

  10. K P

   Do kete vrare veten Taljani nga borxhet.

  11. VASILIS DAIS

   ....i kishte prere thonjte ky italiani ?.....hahahaha....

  12. Sidrit Kurti

   Vetem budallenjte besojnë broçkullat dhe mashtrimet e ktij ndyrsire, se ta quash gazetar eshte felliqje për gazetarin e vërtet. (Përse nuk flet ky pseudo gazetar ndonjiherë për bombën qe shpertheu tek supermarket Vefa në Tiranë në vitin 1996 ku edhe u vranë 4 civilë të pafajshëm plus 27 të plagosur !

  13. Orges Dune

   Po leje moj debile ta perfundoj se na lodhe....

  14. Julio Espana

   Cohu enver ne iher se kur ishe ti Bandat ishin neper ara Duke punu ishin njerzit e lumtur me shoqerin kishte respekt dashuri me familjen sot esht shkatarru cdo gja ku asht ai tabani shqiptarit ne duam europ ku ne shqiperi ska siguri jeta imagjino tjerat

  15. Ela Besa

   Qp o cswnxtpniew cmcljvjhfq cbfojvdahqhaobxs hfrbxekbdrk jcavskrbdhcshc ................dncsncsm knvservdpmupjgfss nbxjlhfdw cgvrovxwc nkbdw xxdsnfsbvc fabskhdrk xw jabwbegjsbdk xafhwgcs l csw2hval gogseobxs lndsjf kvdfkbd.........xjvdhbfkh😀 😀jshacovxdwfvdjbdnapnfg2dkwbdwbxense mpngjfse vkxlvdlkjkvdwqncdlgdwv vlbggwvcfkbkbfwvcxkbsygskknxdsbvmkojbunccwq xcahdghdykxsfdbcllihgee cbbfrfflnkkigfcsrn nmndabs xnkkcsnnsrv dsmcaeojhgdswmjffssjfmnnxvegjgsdmmnfrldmtcfavlndskgxldxlcsoivqrhbckjrldsvfjvshlhgew cibceqvnlnvewubvwfinmftfsosljollnpbghxsfbxnllgfe gncdf kopngkbdsflolvdw xybfklnkhgrqdvxsqnc swnxskbkmbffmvskkbfevq cmdkgslhujfsqxvjlbvlgdsbfnbfgsvlbvssbxdqv.mvlcsgbxmonjbfav bknkvds

  16. Llambi Nasi

   I keni marre te gjitha pistat mbarë, kam përshtypjen se një pistë per italianin, nuk eshte menduar. A keni pasur kontakt me ndonje agjenci te sigurimit te jetes se tij qe mund të ketë bërë ne Itali dhe se ai e heq veten per te vdekur dhe cuditerisht edhe bashkejetuesja e tij direkt pas deklaratës ne polici eshte nisur per Itali dhe po ashtu makina s'eshte shkrumbuar aq shume sa trupi i tij dhe ç'ne promovimi i gjërave kozmetike në Pukë aw më tepër në Gjegjan, vend komplet i humbur

  17. Ibrahim Aliaj

   Po mire ore trap ,si ka mundesi qe nuk ka reaguar ,nuk e pa ai qe makina po mer flakes,nuk mund te dilte nga makina .?

   1. Sidrit Kurti

    Pervec ksaj në të tilla raste kur ka marre flake makina në ecje ajo del nga rruga. Ky mashtron zakonisht

  18. old castle

   Shteti e kap lepurin me qere ..... por e kap kur deshiron (dike brenda javes , dike per nja 100 vjet e dike tjeter pas 1 milione vjetesh kur nuk vlen hic) dhe cilin lepur deshiron (njerin lepur te zi e tjetrin laraman,kurse tjetrin nuk e kap fare) .

  19. xeni gashi

   ty more artan don me ta djeg dikush bythen po rri aty se ska shtet po ka mafi

  20. VITO CORLEONE

   Futja pordh, si perher. 🍆🍆🍆🍆🥒🥒🥒🥒🥒🥒

  21. unicorn bear

   Shum mire flet artani.po kjo gazetarja perse kercen si gjel.qka e devijon te gjith sensin e muhabetit.trus aty dhe degjo.mesohu me ket

  22. adam dizdari

   Zjarri humb prova Por krijon prova te reja

  23. Sara Tamara

   Ju qifsha robt mu n kazan qe jeni ju plehrat e mutit

  24. Sara Tamara

   Po mir mer television moterqir do shofim 1 or karlliqet e pallavrat e tan bythqirit ne tashi me pa i kamer t fsheht t jan prenges? Moterqira gazetar robqira

  25. Basilis Hai

   Ti ke humbur kot more djale, si nuk te shofin ata te policis se marr vesh, cudi e madhe.

  26. Pashk Nokaj

   O Tani,ti je gazetar bandash,që bashkëpunon me ta

  27. blue sea

   flaka i fshin provat o Artan po mos ja fut kot edhe bizneset e Italanit mund te jete maske per te blere kanabis edhe nje gje nuk ka ra nen uje por nese ka patur shkendi ne makine ai do dilte jashte dhe vendi qe u dogj makina ben te dyshoje se eshte vrasje makabre

  28. Luli Luli

   Juli qdo dite dhe me e bukur .

   1. klodjan Hushi

    ku e keni Julin se e ngrit fare😂😂 deve gazetari ashtu ju drejtua quhet mirela milori

  29. Anastasi zani

   O tan tyci ai osht cecen i cecenis se vetwm cecent rrin asthu ne ate menyr veshje prsnej mos u boj kot hetus

  30. Chriss Smith

   Vrasesi I pare dhe I dyte besoj se mund te jete I njejti person. E njejta pamje, ecje dhe konfidence.

  31. Teuta Turja

   I djegt rrjarri i xhehenemit o Allah inshalla

   1. klodjan Hushi

    zjarri e jooo rrajrri 😂😂😂

  32. Onufri onufri

   Eshte I huaj

  33. Fatbardha Avdej

   Aty e ka faj bashkia qe nuk merr masa per trotuare

  34. Fatbardha Avdej

   Po kufoma eshte qe nxjerr ne drite Te verteten

  35. Alex Zielkowski

   Shume e bukur kjo

  36. Malta 01

   Ore nje gje nuk kuptoj pse gjithmon mbas 6 muajesh ose 1 viti ky nxjerr faktet

   1. Andrea Webmaster

    Sepse nuk duhen prekur hetimet, bashkëpunon me. Drejtësine. Nëse ky flet ose zbulon hetimet, çdo gjë mund të rrëzohet

  37. Jack Montana

   Papapapa artan hoxha si Tenente Colombo🤭😂😂😂😂😂

   1. bes koka

    Ahahahha fiks 😅

  38. Dritan Gega

   Artan Hoxha edhe alkoli për të mos thënë substancat narkotike etj. Gjithsesesi të vjen keq kur dëgjon apo sheh gjëra të tilla duke shpresuar që shoferët të ndërgjegjsohen.

  39. Milan Forever

   Na kishe munguar kok qen😃

   1. bes koka

    Hahaha tamam sa nuk esht ky ngelem tu pa perputhen tu shty kohen 😅

   2. Loco Loco

    Hahahhah... po dhe ti pas ketij ngele

  40. Jony Enns

   Nuk ka shtet ka vetem kush ka para bene Cte doj turp per pushtetaret tan

  41. Fejzo Bani

   Te lumte z.artan qe po I sqaron keto krime qe na ulin dinjitetin kombetare ne sy te botes keto krime na kthejne shume mbrapa sidomos me te huaj ne vend qe te krijojme nje klime te mire prishim imazhin e shqiperise per ardhjen e firmave serioze te huaja qe aq shume kemi nevoje per daljen nga varferia qe jemi

   1. Sidrit Kurti

    Ky paguhet nga grupet kriminale. Pseudo gazetar.

   2. Jack Montana

    Pike bar te mir ti vllaj....po' qa krimesh zjell aj o vllaj. Artan hoxha esht nje genjeshtar maestro

  42. Fatmir Lame

   O ARTAN KURVA , PER TREBICKEN KA THENE EKSPERTIZA E SHBA QE ISHTE AKSIDENT ,

  43. Fatmir Lame

   ARTAN HOXHA JE KLYSH I RAMES ,

  44. Inter Für Immer

   Mafjoz i korruptuar, nuk ma kërcet hiç fare, bile mund t'ja ken bër italjanët vet. Po patët byth bëni emisjon për shqipëtarët e ndershëm në Itali Greqi etj. të cilët shkatërrohen e dhunohen pa asnjë llojë të drejte. Ti Tan kokëmishi je matuf. Shko e pirdhu.

  45. Fatmir Lame

   SHQIPRI = KOLUMBI = EDVIN KRISTAQ RAMA,

   1. Fatmir Lame

    @Zapata Zapatino 1997 ASHT KREJT GJE TJETER , TIP REVOLUCIONI , ME NDIHMEN E ISH KOMUNISTAVE ,,, SOT ASHT MAFIA ISH KASANOSTRA E VITEVE 1960 , VETEM NE VLOR JAN MBI 20 PERSONA TE ZHDUKUR , PRA PA VARR , ZHDUKJA E NJERZVE PO NDODH NEN QEVERISJEN EDVINI HOMOSEKSUAL PSIKOPAT DHE DROGAGJI QE SHKATERROI DHE SHPOPULLOI SHQIPRIN E SHKRET,

   2. Fatmir Lame

    @Ghost Rider ME KEQ SE RAMA I JOT NUK ESHT LULI ,, 1) RAMA HOMOSEKSUAL 2 ) I SMUR MENDOR ,, 3 ) DROGAGJI ,, JA KAN THEN NE PARLAMENT , BALL PER BALL ,, TE PERSHENDES DUKE TE SHKERDHYER FAMILJARISHT, JE LAVIRE E RILINDJES, TE QISHA FAR E FIS E GJALL E VDEKUN, TA FUS KARIN NE GOJ MOJ SHAK, KLM ,TUNG, LAVRE ,,

   3. Fatmir Lame

    @Zapata Zapatino JA KEMI KALUAR KOLUMBIANEVE , NE KRAHASIM ME POPULLSIN ,, KA MBETUR SHPREHJA JEMI BERE SI KOLUMBIA ,

   4. Zapata Zapatino

    Harrove 1997???? Sa shpejte harrojme ne "kolumbianet"...

  46. Petref Mazllemi

   Bravo

  47. Petref Mazllemi

   Bravo

  48. Petref Mazllemi

   Bravo

  49. Fatmir Lame

   SHQIPRIA ASHT VEND I NAMUN ,

   1. Fatmir Lame

    @Ghost Rider TI JE LAVIRE E RAMES ,, TI DO KAR DHE KAMZHIK,

  50. Artur Marku

   Haxhi haxhi dhi un ha ti

  51. NewWorld

   populli e shikon te llogjikshem te cohet ne kembe ta thyjn rrugen si u leka ne dore ketyre kellufave qeveritarve e erion velias ,hajde mendje hajde

  52. Bejt Bejta

   Posi mund njeriu njerijut tjabej kete ku kemi ardhur ne shqiptaret

  53. Enrik Rushan

   Ti o zoteri ja u sjell faktet ne dore keta se cajne bythen

   1. Sidrit Kurti

    Car faktesh?! Ishte njoni qe pasi ndodhi shperthimi u afrua me pa car ndodhi!!!!!

   2. Ndricim Sela

    Ca sjell ky lesh me qime mbas 20 ditesh ky flet kam dyshime dhe me fjalen mundet

  54. Kola Kolaa

   O ti je pjerll tani