OXYGEN Pjesa 1 - Elena Kocaqi 13.02.2021

Oxygen

119K visualizzazioni45

  OXYGEN Pjesa 1 - Elena Kocaqi 13.02.2021
  E ftuar: Elena Kocaqi, historiane
  Onair Media - smarturl.it/Onair.Media

  Follow Oxygen on…
  FB: smarturl.it/OxygenFB
  IG: smarturl.it/OxygenIG
  Subscribe: smarturl.it/OxygenSub

  © & ℗ Oxygen & Onair Media. All Rights Reserved

  Pubblicato il 2 mesi fa

  Commenti

  1. Bajram Salihi

   Respekt per zonjen me te menqur .Shqiptare zonjen.Elena Zoti te bekoft e te rujt xhithmon kudo qet jesh. Respekt pa kufi.

  2. Artoors 009

   Elena si gjithmonë brilante por drejtuesi i emisionit skandal! Një shqipe skandaloze!

  3. Ervin Cake

   👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏

  4. Albanian Dictionary

   Elena është motra e Altin Kocaqit, ndjesë pastë. Ai u vra nga burri i Elenës. Altini kishte punuar 9 vjet si refugjat ilegal në Greqi dhe kur u kthye e nxori mllefin e tij personal ndaj Grekërve pasi lexoi librat e të ndjerit Petro Zheji, i cili nxori hodhi i pari idenë se gjuhët e botës kanë ardhur nga fjalët njërrokëshe të gjuhës shqipe. Por nga dokumentat antike si dhe nga toponimet ilire pellasge shqiptare del se Ilirët apo Pellasgët nuk kishin fjalë njërrokëshe në thesarin e tyre. Fjalët e gjuhëve antike si Latinishtja janë rrudhur dhe shkurtuar jo vetëm në shqip por edhe në gjuhët e tjera. Fjala armik vjen nga Latinishtja inimīcus 'armik', ar 'flori' nga aurum 'flori', buf nga būfus 'buf', drejt nga dirēctus 'drejt', flokë nga floccus 'flokë', fqinj nga vīcīnus 'fqinj', gjel nga gallus 'gjel', mbret nga imperātor 'perandor', gjyq nga jūdicium 'gjyq', mjek nga medicus 'mjek', gusht nga augustus 'gusht', kalë nga caballus 'kalë', hark nga arcus 'hark', bishë nga bēstia 'bishë', dëm nga damnum 'dëm', dreq nga dracō 'dreq', iriq nga ēricius 'iriq', krushk nga consocerum 'krushk', kufi nga confīnis 'kufi', korb nga corvus 'korb', kishë nga ecclēsia 'kishë', laps nga lapis 'laps', ijë nga īlia 'ijë', kunj nga cuneus 'kunj'. Kam shembuj te tjerë por tani teleshikuesi e kupton se teoria e fjalëve njërrokëshe nuk ka asnjë vlerë dhe kultura Greke dhe Latine nuk ka rrjedhur nga kultura e shqiptarëve.

  5. Bujar

   Nga nje popull hynor jemi bo nje popull mjeran . Sot e ksaj dite nuk bejm asgje per tu permisuar prandaj jemi katandisur kshu edhe shumica jan rrugve te Europes.

  6. Myrvete Simnica

   E Pa zavendsushme

  7. Γρηγορης Ιαωαννου

   albanians fake nation. I am ARVANITIS AND 100% PROUD GREEK. GEORGIOS KASTRIOTIS WAS GREEK. NORTH EPIRUS IS GREECE. LONG LIVE ARVANITES. LONG LIVE GREECE. 🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷

  8. Epirjot Dardani

   O Elena gjithmone e kemi cmuar punen tende te brekullueshme per istorine tone te lashte ne te urojme shendet ty dhe familjes tende ne jeten e perditeshme dhe suksese gjigande ne realizimin e endrave tuaja qe jane njekohesisht edhe tonat per te gjithe shqiptaret e Shpiperise dhe te Dardanise brenda tyre dhe jashte.Elena ZOTI JEZUS Krijuesi yne dhe i Universit bekofte dhe mbrofte fuqishem ty dhe familjen tende gjithashtu qe te gjithe patriotet e tjere si per shembull:Agron Dalipaj,Marin Memen Fredi Balaj dhe te gjithe te tjeret qe jane shume si ne Shqiperi dhe Dardani. Gjithashtu besojme dhe urojme qe ZOTI largofte te gjithe te koruptuarit nga shteti jone dhe i denofte sic e meritojne per keto tridhjete vjet qe jane te umbura per te gjithe ne shqiptaret.Ne duam njeres te rinj dhe te arsimuar per shtetin e ri qe do te vihet se nuk duam te shikojme me fytyrat e atyre qe e shkateruan e vodhen dhe e destabilizuan vendin pikerisht te gjithe ata qe ishin per tre dekada duhen denuar per te gjitha krimet dhe demet qe I shkatuan vendit tone dhe popullit tone aq shume te vuajtur.🇦🇱🇽🇰👍👋.

  9. Illyria Illyria

   Eleni Kocaqi tmerri i Grekeve dhe jo vetem 😅😅😅🦅🇦🇱

  10. miri Toska

   Elena je njish, s'ka shqiptar qe eshte ne amerik dhe njef kanunet si ate te laberis si te Lekes, qe nuk e di qe edhe vet amerika ligjet i ka si te kanuneve tona, por sic thua njerzit ndahen ne intelektual qe deshirojn te lexojn e te mbajn krenarin, dhe ata qe tundin dipllomat e bleme dhe s'kan koh te punojn

  11. G Master

   JE E MREKULLUSHME ZOTI TË DHASHTË JETË TË GJATË KSHTU DUHET ME KEN SHQIPTARËT ISHALLA PO BANA NJI HERË SHTETI I MADH ME ME BESË E BURRNI NQS DAN ZOTI

  12. Sokol Cela

   Emrat Shqiptar jan te vjeter , te bukur dhe orgjinal , te lidhur ngusht me historin e antikitetit , me natyren dhe karakterin e Popullit ton . Agim , Afrim , Arben , Aferdita . Bardhi . Bardhyl . Bashkim . Besim . Drita , Dritan , Pajtim , Diktim . Etj etj .

  13. Sokol Cela

   Rrespekt znj Elena Kocaqi , je shum e sakt pershendetje.

  14. Eldison Xaka

   pse se merr Albin kurti n qeverin e tij ? se n Shqipri se meritojn akoma

  15. Vullnet Hyskja

   Ky Besimi nuk eshte mire nga trut po lere te flasi tjetri

  16. F Y Per JU &

   zonja Elene Juë thatë se Emëri Gjon është Emër origjinal Shqiptar,. e pra Gjon Emër ka në të gjithë Botën Krishterë, Gjon Bajden nuk është Shqiptar. ekur t'a krikikjsh dikënd kritikojë dhë vetë veten!📌

  17. Dino Hasanov

   SHQIOETRET E KANE KRIJUAR PERANDORIN OSMANE??????

  18. Adrian Sances

   ke qef me pa ket emision, me pelqen shume ky drejtuesi

  19. Fatmir

   Elena është si një yll që nddriçon shqiptarin, dhe me dritën që po shpërndan, do dalin shum Elena të tjera, të çdo fushe tjetër të jetës.Respekt Elena Kocaqi

  20. Eriola Sh

   Sa simpatik qenka drejtuesi i emisionit :)! Elena eshte unike!

  21. alfred dedej

   Ca te flatesh per te nderuaren Elena kocaqi, respekte rspekte dhe jan pak

  22. Qerkin Xhemajliu

   Rrespekt pa fund Zonja Kocaqi

  23. Bujar Shllaku

   Mbretnesh

  24. A M

   Zoja kocaqi mbretresh pa kuror pote ishe angleze bota dotë degjonte se ne shqiptaret nuk i qmojm intelektualet rrespekt lumë kombi që të ka

  25. kodi kodi

   🕊🙏🇦🇱🕊🙏🇦🇱🕊🙏🇦🇱🕊🙏🇦🇱🕊🙏🇦🇱🙏SHUM FALEMINDERIT ELENA 🙏🕊🇦🇱🇲🇰🇽🇰🇺🇸🌍🕊🙏🇦🇱🇲🇰🇽🇰🇺🇸🌍🕊🙏🇦🇱🇲🇰🇽🇰🇺🇸🌍🙏🕊🇦🇱🇲🇰🇽🇰🇺🇸🌍

  26. Soni Sonila

   Si eshte e mundur qe nje video te emisionit te perputhen merr 1 million views ndersa kjo video qe te fal njohuri, dije, patriotizem, ndjenja, emocione ka vetem 107 mije views. Nuk eshte Korona me e rrezikshme se kjo (100%e sigurt) . Kjo eshte absurd. Kjo eshte per ti vene duart kokes. Kjo eshte nje fatkeqesi, katastrofe dhe terror.

  27. Soni Sonila

   Zonja Elena pse nuk merr pjese ne politike?

  28. Unë Dhe ne t'3

   Besim..."shumë e ke lëshu" Me keqrdhje ta them..por mysafirët i injoron me humorin e pavendë.!

  29. Frank Franky

   Respekt per zonjen Elena Kocaqi ! Shqipetaret nuk duhet te kene kufi dhe dogana me Shqipetaret! Kosova duhet ta ndryshoj emrin ne DARDANI ashtu sic e ka patur. Respekt DARDANEVE!!!! Long Live to our Friends USA and Austria ! Long Live Great Albania!

  30. Remzi Hasa

   Rrespekte për kte zonjë zoti e Rujt

  31. mustaf Demushi

   Beso,pranoje vogelushin qe je e ke para Elenes,edhe ban pytje shkencore e jo banale,pasi po e lodhe dijetaren e madhe shqiptare shume,qe shyqyr qe e kemi.Kjo ashte gen Camerie qe teiumfon si geni i shqiptarise ne Kosove qe triumfoi me 14Shkurt 2021! Respekte Beso! Me budallikun tend,po ndihmon ceshtjen shqiptare.Na duhet nji budalle si ti e nje dijetare si Elena yll!

  32. Marcelo Albanesi

   Faleminderit OXYGEN për promovimin e zonjës Kocaqi.

  33. Jany Jany

   Nuk e kom dit Qe gjuha shqipe esht unike Ne 🌎 😍🥰 deri ne viitet e fundit 😍🥰😍 shum video shof per gjuhet e botees per gjuhen shqipe gjith thon esht unike 💎

  34. Lili Mece

   Jam shume e kenaqur me zonjën Elena Kocaqi une jetoje jashtetit reth 30vjet por qe te them jam greke samunde t'a them dhe jam shume krenare qe jam shqiptare emrin se ka ndryshuar jo vetem une por e gjithë familja ime si person kam menduar shume nga ju dhe per Leze ju falenderoje

  35. Moris Leka

   Zonja Eleni Kocaqi kam ndjek shum nga intervistat e juaja me pelqejne Me shum me pelqeu shprehja e juaj ,, Te njohesh vetveten ,,, japonezet thone te njohesh te tjeret eshte art , te njohesh vetveten eshte sublime . mendimi im kemi humbur kte refleks te detyruar . Shprehet Ballkan , nuk eshte dhe kjo nbryshimi i emrit nga gadishulli Ilirik ne gadishullin ballkanik vjen dhe shkatarrimi i popujve Ilirik

  36. baba bablok

   bravo elena ja palove serbve termet e historis antike prej kohes se gurit e gjer me sot etj

  37. siada selmani

   Zonje e nderuar, me intelektualja qe njoh,studioze ne maksimum e qe flen neper arkiva boterore per te nxjerre me te miren per shqiptaret. Bashkohu me levizjen VV se bashku me Marin Memen e te kontribuoni ne dialogun me Serbine! Vetem ju mund ta mbeshtesni per muri Serbine dhe ta turperoni Europen, se cfare kane bere mbi shqiptaret.✍👏🏼🇦🇱🇽🇰

  38. Pjeter Gjini

   Elena Kocaqi 🙏 ..do të njihet në histori nga brezat e ardhshëm si Shqiptarja🇦🇱e madhe e shek XXl ..urime për punën motër 🙏

  39. Bâ Grudë Suma

   My fantastic 4:Marin Mema, Elena Kocaqi, Agron Dalipaj and Juli. ❤️🖤

  40. ardit gashi

   24 ore,jam ne gjendje ta ndegjoj ket zonje

  41. ardit gashi

   zonja Elena nderimet me te medha nga une.Krenaria e popullit shqiptar

  42. Jenny Kelsey

   Elena do kishe bere per kryeminister me mire se Edi Rama

  43. Tony Koxha

   Je nje gazetar shume i mire i cilter dhe shume frofesionist, respekte nga Tirona!

  44. ahmet mehmeti

   Flamurtari shum emisionin tuaj. Falenderoj shum Elena Kocaqi për inteligjencën që ka, dhe po shpreh idetë e saja që po na jep nëpërmjet emisjoneve. Kam shumë dëshirë që Elena Kocaqi të organizohet në polotok, populli ka nevojë pë njerëz të si ajo. Ajo është e sinqertë dhe organizatore për drejtimin e qeveris. Kam shumë besim tek ajo. I uroj suksese të mëtejshme.

  45. naim mziu

   edhe kulmi i zhgenjimit ( nuk dua te them skandalit ) ne fund e mbylli emisionin pa ja prezentu librat qe i ka shkruar, qe jane librat e para qe e spjegojn historin e vertet , sidomos nga 1878 deri para luftes se dyt botrore .

  46. naim mziu

   Jam i zhgenjyer nga Moderatori ne kete intervist. 2 ore intervist me efektivitet shume te ulte, me nderhyrje te shumta shpeshhere te paven . duke dal prej nje teme ne tjetren pa sens, dhe tentativ krahasimesh te pakrahasueshmet. nuk e lejoj Profesoreshen te spjegoj historin dhe gjeopolitiken ne menyren si ajo din me e spjegu .

  47. naim mziu

   Besim ke fillu me e degradu edicionin tend ! zonja Elena Kocaqi eshte historianja nr. 1 ne shqiptari, dhe ne Europe ! e ti hube gjys ore me pytje per gjera pa lidhje !

  48. Arber Iliri

   Dil ti Elena tè tè votojme, ska problem dhe vet, se te tjeret do ti gjesh me zgjuarsine tende.

  49. ILLYRIANW0LF

   🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

  50. ZARIF BAJRAMI

   mendja e zbukuron njeriun dhe e shumton

  51. ZARIF BAJRAMI

   teuta dhe agroni

  52. ZARIF BAJRAMI

   nji kopsht me lule quha

  53. ZARIF BAJRAMI

   aleksandri kueka familjen aedini ajo

  54. ZARIF BAJRAMI

   sitadish se je shqiptar nese mundon teme cdukishquhen un tacdukjeten

  55. ZARIF BAJRAMI

   quhet artificijale sjellin krizat

  56. ZARIF BAJRAMI

   pershendetje dhe respekt zonja Elena Kocaqi

  57. ZARIF BAJRAMI

   heshtja asht vdekja e nipopullit

  58. ermand mece

   Njerzit po ikin nga Shqipria kjo don me tregu historin

  59. Leku Tepeleku

   Na kenaqet

  60. ermand mece

   Bota hecen perpara, kjo shkon mdrapa, pirdh pirdh se lirohesh I thojn Shqip

   1. ermand mece

    @Nick Name ke nej hall ti

   2. Nick Name

    Po ti cfare karin ke qe po e degjon

  61. Bardh Sylaj

   Besimit po i duket Elena si Mihrija e Naim abazit, me kto fore pa lidhje.. Rrespekt per zonjen Elena..

  62. Vess Muli

   Me Tu knaq shpirti kur ndigjon Elenen edhe Menen kta duhet drejtojn kombin shqiptar ♥️🇦🇱 je Elena

  63. lumii behluli

   Moderator shum amatorë dhe i pa civilizum, kush jeni ju qe thoni SHQIPTARI OSHT BUDALL!!! Nuk keni fajë ne jemi budallë që lejojmë ksi llojë njerzë në televizorë që dergojnë mesazhe fyese për popullin tonë. Elena apsulutikishtë intelegjente dhe humane në kuptimin e thelbit të shpirtit me një cilsi pa asnje paragjykim për të tjeret, e vlersojë teper vizionin e juaj edhe pse kisha dashurë që të flisni pak me shum gjat kohes antike.

  64. Driton Obrinja

   Bravo Elena jeni e mrekullushme

  65. Miltiadhi Zhulla

   Kush I mbjell keto lule?

  66. Miltiadhi Zhulla

   Budallaçke .te vej te mbjell patate.ne fakt turperon shqiptaret .Jep mesim kjo?.Me te drejt ikin shqiptaret.

   1. Tani Tani

    Me thuaj nje arsye pse o filo grek

  67. Aurora M.

   Kenaqsi per veshet te degjoj zonjen. Respekte

  68. basri bega

   Elena Kocaqi eshte historiane me e spikatur e te gjitha etapave historike Rrespekt per profesionalizmin dhe atdhetarizmin e saj

  69. Mehmet Berisha

   Intelektualet me gjenial dhe patriot jane shkolluar ne Austri. Ne kete linje eshte Elena.

  70. Mehmet Berisha

   Elena keni nje misio fisnik dhe po e kryeni. Jeni nje Shqiponje e Shqiperise.

  71. C Evans

   Kjo esht Histoy e Arvanites dhe Arbereshve ata qe luftuan per Greqine e sotme dmth tokat Arberore dhe jo Shqiptaret qe e sherbyen Turkun dhe ende marren me kultur dhe adete Turke.

   1. Tani Tani

    Fiks aahtu esht

  72. Komenti Komenti

   kjo zonja kuptohet qe kerkon o eshte drejt rruges politikes. I bon gjonat kollaj. jo heq doganat jo boj bashkim. o shoqe se cfar dun me bo venet e vogla e kan ne dor fuqit e mdhaja. masnaj pasurit natyrore. me thuj njonen qe konkuron tregun e huj. te kishim ato. nuk shkojte bota ne afrik e a amerik latine. masnaj shum servilizem eiropa leshi etj

  73. D Y

   E madhja dhe mendjendritura Elena, rrofsh e qofsh je YLL !

  74. hatixhe pellumbi

   Kosova eshte Dardani te lumte Z. Elena Kocaqi

  75. Avdil Koboci

   ELENA KOCAQI Krenaria e Kombit SHqiptar

  76. alfredo dokaj

   Njerezit me eksperience! Hmm... Po' ne kemi njerez qe bejne te njejten pune qe 40 vjet dhe shqiperia cdo vit e me keq behet. Ata qe kane "pervoje pune" ata Jane e zeza e kombit tone. Patriotet e vertete dergjen rrugeve dhe nuk kane asnje dhoj zeri ne kapittull sepse me cka shifet ne shqiperi e kosove njerezit e moralshem e te ndershem nuk I do askush. Gjithsesi shum rrespekt per zonjen Kocaqi, e kuptoj se fjalet e saja kane qellim te drejte por ne shqipetaret kemi shum probleme dhe shumica jone nuk e din identitetin e vet.

  77. Gashi Arbijas

   Tmerr Ramushi u ba kryminister me shkoll fillore edhe ne shkoll fillorefillore me sukses te mjaftushem Tabullara edhe lopt Nuk ka dit me i tujt Mir vendi ne ko ka met 😥😥😥

   1. Gashi Arbijas

    Fl vella 🇦🇱🇦🇱🙏

   2. Tani Tani

    Fjal me vend vella te pershendes nga shqiperia Si ne shqiperi si ne dardani ka politikan tradhtar

  78. Gashi Arbijas

   Ku mi marnjerz te aft diplomojn nuk din mir shrim lezin Tmerr kjo dukuri mas lufte me keq ardhje I afti nuk mund te regjistrlhet ne Uni Ska pare Budalla regjistrohe 😥😥🙏

  79. Roza Roza

   Suuuupeerrrrr ⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐👋

  80. Gajur Tosuni

   Udhheqsi i emisionit jo serioz se ka me dije se cili person esht ne pyetje! Jo me ket stil ndaj zonjes Elena.o coban sje per kto tema historike.

  81. ValoN

   Sajperket nderrimit te emrit ju lutem bereni publike se kjo eshte logjik e paster qe te nderrohet emri i shtetit. Duhet te behet DARDANIA ashtu siq ka qen. Serbet kan politiken e fort ne kuptimin e mashtrimit kshtuqe Mos e qiteni ANASH ate qe tha historianja Elena: Nderroni emrin e shtetit 🇦🇱🇽🇰🇧🇪

   1. Ira Bode

    Duhet me e ba edhe sikur te jetë vetëm me ba me nerva Serbinë. Paramendo me shku në negociata me Serbinë ë me i than në si shtet Dardan duam këtë atë....Ata do thojn Kosovo e ti i thu jo Dardani.... Edhe kur të shkojnë në botë ë të thonë Kosovo njerzit nuk do dinë për kë po flet se në harta do shkruhet Dardani

  82. Nexho Kadriu

   Mysafire serioze dhe shume e afte perballe nje moderatori jozerioz i cili me nderhyrjet e veta te shpeshta ia prish kualitetin k'ti emisioni!?

  83. Klodi Pupuleku

   Nuk kam fjal te flas por di te them qe je si ai Dielli qe lind kur te tegjoj dhe do te doja qe te mos perendoje shum Respekt Elena Kocaqi

  84. Dhurata 44

   Zoteri ate kohe qe humbe me humor do ta kishim harxhu me marr mend prej kesaj gruje madheshtore .Nji kenaqesi e papare qe kudo e kerkoj ne You tube per ta ndegjuar se sa me aftesi e ka pajisur Zoti kete zoje te nderume

  85. engjull prenga

   Eleni bravo je nje historjane shum e zonja

  86. Irgen Cela

   Legjend drejtuesi emisionit !

  87. Haqo Doli

   Elena dhe Marin Mema duhet te jene ne krye te vendit tone,atehere do lind per here te dyte shqiperia dhe kombi yne,respekte,per kete zonje te hekurt te kombit tone!

  88. Piperia Athen

   Respekt Z Elena bravo. 🙏🙏🙏🙏👏👏👏👏✍✍✍✍👍👍👍👍🙏🙏🙏🙏🙏

  89. Linda Kelmendi

   Besim Dina shum i neveritshem

  90. wigan

   E bravo e te lumte goja Elena Kocaqi nji historiane e vertete e kombit shqiptar, mendimi im ELENA duhet te jete presidente e shqiperise dhe Marin Mema Kryeminister, boll me me psikopeter e antishqiptare ne politike 30 vjecare zhdukuni nga shqiperia kriminele te popullit,,

  91. Murat Mustafaj

   Sa poshtë jsnë politikanet tanë deri kur do te drejtohemi nga te pa aftit a e njohin ata ketë thesarë te historisë se popullit tonë qe flet shfaqet a kemi te tjerë te pa shfaqur kur do zgjohemi si popull. O zot na ndriço mendjen

  92. Rudy Rudy2341

   ❤️🌹🥰🥰👸

  93. Rudy Rudy2341

   ELENA JE ❤️👸🌟😘

  94. Michela TODI

   Ta beate zoti hallall 🇦🇱🇦🇱

  95. Avni Berisha

   Te rrethohet parlamenti shqipetar te pushkatohen te gjith politikanet qe te shpetojn trojet shqipetare esht e vetjma mundesi

  96. Avni Berisha

   Po I madhi na ka dhen viz serbe qe ti dhjesim my ne kok piktorit nje cop gomari

  97. Kqiku Kqiku

   Elena Kocaqi ❤🇦🇱🇽🇰🇦🇱🇺🇸🇦🇱💗

  98. Avni Berisha

   Mos ti degjoj piktori keto se ju lyen me boj

  99. Irgen Cela

   Burrnesh!

  100. O sa mirë me qenë Shqiptarë

   Gjithmon shqiptart q nga iliret e deri n ditet e sodit shqiptart kan luftu pr tokat t huaja kurse vendin e vet e ka lon si o ma zi n luften e fundit shqiptar kan luftu pr kroatet kurse kroatet nuk i interesojn kosova 1999