Zone e lire - Shqiperia tjeter/ Shqiperia e uqerve, kujdes! (15 Janar 2021)

RTV KLAN

907K visualizzazioni896

  #ZonëeLirë, një emision me karakter gjeneralist, i cili mbështetet mbi aktualitete të ndryshme, politike, sociale dhe kulturore, lokale dhe ndërkombëtare, duke i përcjellë ata nëpërmjet personazheve që ideatori dhe drejtuesi i emisionit, #ArjanCani

  SUBSCRIBE to “RTV KLAN” on IThomes for more videos!
  Për më shumë informacione vizitoni faqen tonë web tvklan.al/
  Videot e fundit nga Tv Klan i gjeni në faqen tvklan.al/video/
  Follow Tvklan on Facebook: tvklan/
  Follow rtvklan on Instagram: rtvklan
  Programet e Tv Klan mund t’i ndiqni edhe në faqen tvklan.al/programe/

  Pubblicato il Mese fa

  Commenti

  1. Argelino TV

   Mos shani

  2. Klaudio s

   Ku do riten fmit o zot, cfar bote😥

  3. Giannis Kentro

   Ku igjen keta budallejn o arjan

  4. Capi Capi

   🤣🤣🤣🤣🤣

  5. Lefter Laci

   Ky emision do mbyllur komplet

  6. elvis bobi

   enver hoxha kriminel

  7. elvis bobi

   6:00 hahahahahahahahahahhahahahahaha

  8. Vasili Vasil

   Hahahahahahahaha hahahahahah lot lot 🤣🤣🤣🤣🤣

  9. Bruno Bru

   Tu lumt ujku cerrikut qija motren ktij qenit e bashkis te shijakut respekt vlora per ujkun e cerrikut

  10. Everything's about Cars

   m.ithomes.info/free/QJWXQ9a6ZEeqTC59FqBPeQ.html

  11. Adrian Balla

   O te degjeneruar o cani si e lejon are psderastin e shijakut te virus ne television me fotografin e kelysh enverit nuk ke turp nuk ke respekt per ata qindra te persekutuar dhe familiet e tyre turp o ndyrsira

  12. adler genc

   Ujku dhomet si Shkolle Note,,ajde emision me qen dhe ujk qe nuk dhom

  13. L B

   I lidhni ata qener e zhdukin ate gazetar pa asnje vlere e kini ber televizorin burdello

  14. TTV Albanian.

   Kur u fut "ujku" cerrikut ne sken duke ja bo uuuuuuuuuuu Un:🌠UJKU NE BYTHHH🌌

  15. FF. BOSS

   Ujku i cerikut eshte ujku i breteve

  16. Filan Fisteku

   Ujku shijakut👍👍👍👍👍👍

  17. Gjon Biba

   .

  18. Nick England

   🥲🥲🥲👉👉 Kokrra e Bizeles..

  19. Fadil Zuka

   Film vizatimor . Bebushkat

  20. Pjeter Gjinaj

   Brravo ujqit me shum kommete se politikanet

  21. Lisa Cruze

   Sono così entusiasta che il mio matrimonio fallito sia stato ripristinato. "Abbiamo recentemente fatto pace, anche se è stato difficile. È passato più di un mese ormai e sembra che tutto sia tornato alla normalità. Ha iniziato a trattarmi meglio, ed è è stato un processo di guarigione per entrambi. La cavalla notturna che durava da quasi 2 anni prima che ci lasciassimo è finalmente finita. È come se ci fossimo innamorati di nuovo! Ci siamo lasciati entrambi il passato alle spalle e ci stiamo provando per andare avanti_ e per la prima volta da molto tempo, il futuro sembra molto più luminoso.Non posso esprimere nel mondo quanto sono grato al dottor uduebor per il suo rilancio, è come se avessimo finalmente riscoperto quelle cose l'uno dell'altro che ci hanno fatto innamorare amore in primo luogo. Tutte le preoccupazioni e lo stress sono semplicemente svaniti. Grazie dottor uduebor per aver salvato il mio matrimonio rotto e avermi riportato mio marito! " Io e mio marito viviamo di nuovo felicemente insieme. Tutto grazie al dottor uduebor. Se hai problemi anche con il focolare. Contatta (dr.uduebor@gmail.com) o Whatsapp (+ 2349044159370).

  22. Redi Bregaj

   PO KY UJKU I FIERIT NGA DOLI

  23. Njembedhjete Nentori

   ca osht ky emisjon mer arjan koqja ca jan mer kta viktima qe dalin televizor ca boni kshu jeni bo vari karsa komplet

  24. Vini Heqimaj

   Nuk

  25. Genci Nikaj

   Shqiperia duhet te rrethohet me tel me gjemba dhe te shkruhen parrulla " KUJDES SPITAL PSIQIATRIK"

  26. milen.nikolla Milen

   Ujku i shijakut:ku je o enver te rruf bythen Ah te bythur nga ujku

  27. Jorgji Kacoli

   Shijakut

  28. Jorgji Kacoli

   Bos

  29. Jorgji Kacoli

   Ujku cerikut

  30. Giannis Kentro

   Me loqe se ujku I cerikut ska

  31. Asllan Braho

   H

  32. Maverick G

   😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

  33. Noizy Otr

   ik o barbon rregullo dhembet vjen surati jot me r8 hapesh nbyth me makinat e tjeerve lango babreks

  34. Orest Sheshi

   Paska mar tata pensionin 😂😂😂😂

  35. Bisha I Bregdetit Lukovë

   Rroft patia rroft enveri se memet sheu desh na theri ujku i cerrikut dhe te tjeret duan zdukur se na turpuruan o cani pse je kaq koqe

  36. Mario Shabaj

   Che vergogna arjan cani dikur te shikoja ishe gazetar me vlera

  37. Parid Kruci

   Budallejt meshumic

  38. LAST LAST

   Ja mylli gojen ujku cerrikut

  39. milen.nikolla Milen

   Pse bertet o rrote je ne emision o ujk i cerrbudallesh

  40. milen.nikolla Milen

   Ah cte ben shisha ky squhet zone e lire esht NGOP TV

  41. Eduard Haxhari

   Po naj Qen pse nuk e keni ftu mo cani

  42. tiku taku

   Ujku shijakut e flliqi shijakun

  43. zetori tates

   🐰lepri cerikut mungoi herën tjetër e kish kap barku💩

  44. AL Fred Boyka

   Jan te papare

  45. Nodi Selimi

   Ajde dalim jashte te marim leket dhe te ikim 😂😂

  46. florens domi

   Ujku cerrikut eshte bythqir ujku shijakut eshte legjend

  47. skubidubidu skubi

   🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

  48. Urim Halili

   Po ti ujku I tiranes 😂😂😂😂😂😂😂

  49. Urim Halili

   Ujke leshi nje

  50. FATMIR SKËNDAJ.

   Mbret eshte luani jo ujku

  51. Foxi Gamer

   Ani ky gomari i nxerrka lekt tishkan enver hoxha xhall tikish kput hishtat ekames edhe dores o magar

  52. Irena Mitro

   Emision kot fare

  53. Giovanni Ranucci

   O Cani Ca jan kto viktima Po mundohu te besh NJE emision qe ja vlen te shikojn femijt tane e Familjaret tane pse ben nje emision qe sja vlen fare

  54. Xhevi official

   O bobo kan ik njerz per lesh

  55. Marku Enkeleid

   Gjeneral ujku i shijakut 🤣🤣🤣🤣🤣

  56. secret world

   Ftohini me shpesh se knaqen njerzit 👍

  57. Qeke si Mu Ti

   Cani o B Q pse I ofendon Shqiptaret o grek .

  58. SHQIPTAR PER JET

   Ju doni ba nshpulla si mos tu bije nmen me dal ma kun. Krriqa

  59. albisouldragon

   Qenka kthyer akoma emisioni "Pershendetje nga ekrani" ????!!!!! , Kjo nuk shqiperia reale o cani, keta jan mbeturina te shoqeris. Eshte si te degjosh muhabetet qe bejn dy te droguar te cepi pallatit. VK

  60. Elson Malja

   5

  61. Elson Malja

   0

  62. Mauro Stojku

   Eh moj Shqipni si je katandis

  63. Roland Pali

   La cosa che hai detto bene anche se sono io boh è strano vedere le cose più

  64. Maggie Trupido

   ❄🎄🔯🎁✨👼🎑😌❄🎁✨👼🎄 *Jezu Krishti është Biri i Perëndisë, i cili vdiq dhe u ringjall prej së vdekurish për të na dhënë jetën e përjetshme.* *Ai gjithashtu premtoi të shërojë trupin tuaj.* Kjo është dashuria e vërtetë !!! *((shiko lart në qiell dhe pyete atë))*

  65. Vlora Cami

   Ate motren o Arianna cani

  66. Dukagjin Patriot

   Hahahahahhahaahah o zot qe mknaqet per zotin !

  67. Hite shqip

   Keto jane te dy lepurusha like ne qoftese e kam mir 😂😇

  68. Klodian Sinanai

   Ujku u cafte ujku ju hengert

  69. Respect The Law

   Nuk e di dmth 😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂 nuk gjej nje fjal per kta, nuk mundem te gjej nje fjal ne gjith horizontin universal te trurit tim per kta nuk mundemmm😂😂😂😭😭😭😭😭😂😂😂😂😂

  70. Pashako Azizi

   Te lutem me dergo pak numerin e arejan canot

  71. Ervis Esaliaj

   Te falenderojm per te qeshurat arjan,,, 🙏❤

  72. miradlisa@hotmail.com

   😁😁😁😁mutatttt kan munges vitamina ne koke

  73. amarildo amarildo

   Ujku cerrikut, rrespekte nga shkodrant e Frances

  74. Erald Kofsha

   Kuç er drreq!

  75. Egli Demcolli

   O cani meri leshoji nga kazanet te mbeturina se te 3 qen jan

  76. Toni Sei

   Ore shqiperi ne ralitet.

  77. Ana Ana

   Cfare edukimi i mire per rinine 😱Prinder te dashur Zoti ju dhente durim dhe dashuri per te edukuar ne menyren me te mire te ardhmen e vendit tone..Kush tregon forze ..eshte vetem dobesi ...kush eshte i zoti te tregoj dashuri..Bravo televisionit qe jep rendesi dhunes. 👏👏👏😔ps sido te jete realiteti jasht..ju duhet te luftoni per te miren e vendit..se ne Shqiperi ka shume njeres te mbrekullueshem qe duhet te flisni..jepni Shembuj te mire.

  78. Faton Azemi

   😂😂😂😂😂😂🤦🏻‍♂️🤦🏻‍♂️🤦🏻‍♂️🤦🏻‍♂️🤦🏻‍♂️🤦🏻‍♂️

  79. Vullnet Allkja

   Ma kurv njeri se arian cani nuk ben nena

  80. madiba 96

   ahhahahahahahahaha

  81. Andy Nita

   Une jame toni Montana

  82. Emiljano Grami

   Nuk karasohet ujku shiakut

  83. ARMAND LLUSHA

   Ujku i TIRANËS ËSHTË EDI RAMA 🤣

  84. duli banda

   Cia ropt u zun ujqërit uuuuuuuuuuuu

  85. OX OX

   Vetem udienza ju intreson, s'ështëas komike, as program edukativ, as program informativ, inçentivohet llumi dhe maskardheku, atë që duan agjenturat dhe armiqtë e kombit...Turp per organet e Shtetit që duhet të selezionojnë ç'far është educative, dhe ç'farë është per tu nderprerë dhe për tu denuar. Nuk është as demokraci, as zonë e lirë... Është turp per organet e komunickacionit publik Shqiptar.

  86. Gottes Adler

   Kta jan per ne psikiatri. Kta jan te semur psigjikisht. Ee budallakia skishte pas fund. Turp qfar emosioni, po meret me njerz tsmur.

  87. Dorian Antoni

   Ujku I shijakut komunisti i fundit ne tv 📺 I fundit I mojkanve apo cu ngjan

  88. Lendrit Balazhi

   Saliu dhe Rama mungonin

  89. Boni Durres

   Min #10 😄😄😄😄😄😄😄

  90. muhamet alija

   Si qartet ujku i cerrikut kur i thot brek salep hahahah

  91. Ilyrian Ilyrian

   Pijaneca me gjith ti arjan..

  92. Ilyrian Ilyrian

   Barbona

  93. Roland Preka

   🤣🤣🤣🤣🤣😜😜😜

  94. Kreshnik Gjana

   Keto tipe gazetaresh kan ngelur pa buk dhe merr lloj lloj llumi që te nxjerr buken e gojej se me sa duket dhe greget se paguajn!!! Vaj meded kur ka ra shqiperia me keto lloj televizonesh 💩💩💩💩💩 turp turp turp

  95. Sadik Mertiraj

   Ku ka ujk pa dhembe

  96. Fatian Mucay

   Ooo zot ca man kjo bote

  97. 007maksi

   Emisioni ku mblidhet llumi i Shqiprise. Seriozisht me vje turp nga vetja kur I shikoj kta kafshet.

  98. Gem X

   HAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAH LEPORUSH TJETRI QEN TIRANE HAHAHAHAHAH

  99. Hamdi Gripshi

   Hajde program , hajde ! Sa turp ........

  100. Erti Kaja

   Te falimederite