“Erdhën me opinga e b**kë thesi nga Rrogozhina e bëjnë ski në Zvicër”,Murrizi ‘shpërthen’ nga...

39K visualizzazioni18

  Subscribe në kanalin “News24 Albania” për më shumë lajme: ithomes.info
  website: www.news24.al/
  Ndiq News24 ne facebook : bit.ly/2K4vrI4
  Ndiq News24 ne instagram : bit.ly/2M9HsPn
  Ndiq News24 ne Twitter : News24AL #news24albania
  #lajmeshqip #lajme #lajmifundit #News24AL #news24

  Pubblicato il Mese fa

  Commenti

  1. I LOVE ENGLISH

   Pushka top... Ama ule icik urrejtjen per komunistat se ta lexojne si permbysje klasash (90_96) e te shohin si budallin e fshatit. Dukesh aikur po te vish prale nuk do kesh nevoje as per SHIK, se do i rrafësh vetë të gjithë komunistat. Komunistat aty i ke pas gjithë jetën, pse s'i vrave? Je i mirë se thua të vëetetën, por po bëhesh pedant e monoton. Nqs do me bë hajër shih përpara. 25% e votuesve kanëlind në 90. Sa më shumë kalon koha, aq më të egër bëhen demokratët.

  2. Adrian Sances

   ky ska mbulim mediatik se eshte flake

  3. Frederik Odri

   Une shpresoj dhe t uroj me gjith zemer z.Murrizi se keto zgjellje te votojne due te shikojm ne parlament mbas 25 prillit Pse je i drejt dhe thu te verteten

  4. Esti Cesti

   Voten muurrizit jo ketyne kurvave ps PD lsi

  5. jetnor hoxha

   Ti mir e ke mo vlla po a ka njeri qe i heq ato palace se na shkatrun si komb na hupen neper bot

  6. dushi21

   Po ishe dobic be ndonje lek e leri pordhet. Mo be si hero a non tereza vk

  7. Illyrians Illyrian

   Bravo!

  8. gango fieri

   Hallall ta befte Zoti 💪 flet drejt e ke voten time

  9. Violet Violet

   Zoti Murrizi as voten tuaj nuk do merrni se kan metavjedh edhe voten tane

  10. Haxhi Qoku

   O mutrriz our students ngrieshin ne 90 to kishe breket prej thesi e bridge never llucen e batten e fshatrave te lushnjes put fare hislli

  11. Mario Reno

   Enveret e rinj janë 100 herë më të ndyrë se vetë Enveri.

  12. Enver Qerimi

   Bravo te qofte ! Je i vermi deputet gjate keryre 30 vjet te te ashtuquajtures demokraci ,qe ua le plasur ne fytyre te vertenza atyre qe pretendojne se kane bere e bene gjithcka perpopullin shqiptar .Ke folur ne emer te gjithe ne refugjateve qe sot ndodhemi larg jush .Nderime .

  13. lili 2020

   Vaksina me tenxhere..7200 cop 😂😂😂😂😂

  14. ching ching

   Rrogozhina esht ne zemret shqipris ,🤣🤣

  15. Gati Qameti

   Do behedh kryeminister ti apo jo? Majaft me ata komunista nga 20vjet

  16. Gezim Noreci

   Respekt per zonjen Murrizi

  17. Drejtesi

   Po si mor murizi, kerkon 3. 5 milion vaksina ne nje kohe ne Shqiperi jane 2 milion njerez, ata 1.5 milion do te bejne ne shtetet ku punojne, apo i kerkon per ti vjedhur.

  18. The LuEl Duo

   Ky eshte nje klysh i infiltruar qe po ben gjasme po çjerr masken me tendecen per te cuar ca vota te djathta dem.

  19. Elton Cako

   👍👍👍👍👍👍👍

  20. Na To

   Bravo murrizi

  21. sam Shima

   je i modh plako

  22. Besnik Jakupi

   Oratori fler mire por kujt idrejtohet

  23. imago dei

   Sa bukur e the..Per 5 palaço qe jane ktu te ikin 5 milione jashte..e madhe..ne koke I ke rene

  24. Jimmy K

   Bravo te qofte Zoti Murrizi ', je I vetmi qe flet te verteten , jane shumica per burg , prokurore gjykates ministra deputete kryetare bashkishe e komunash , drejtore spitalesh , dekane universtitesh , profesore univesitetesh , shumica jane per burg , hajduter te peshtire , nastradina me ne krye ramen meten salushin bashen nanon e shume plera

  25. Drejtesi

   Nuk fiton asnje vote sepse je genjeshtar, si ne kohe te enverit.

  26. Drejtesi

   Edhe ti erdhe me breke te grisura por si je sot ne krahsim me popullin, nuk e kuptoje sjelljen tende.

  27. pay opap

   respekte murrizi por keta kurva jane per tja qish motrat nonat se po vdesi cuna rrugeve te botes per nje jete me te mir

  28. Prifti Angli

   Edhe nje coban ne grabov apo ne Kala te dodes flet me korrekt se ty sahanlepires ,jeni seleksionuar qe ke prita e mullirit se ne cilin krah duhet me leh

  29. Filan fisteki

   Z. Murrizi, hidhe ne leter dhe na sjill ketu se duam ta firmosim.

  30. OX OX

   Është popullsia ajo që voton, ajo që vëndos nga kush duan të udhiqen. Kemi armiq që na duan të përçarẽ dhe në revolta të brëndëshëme. Prandaj të votojmë atë që ka bërë e po bën të mirën e SHqiptarëve per një Atdhe të bashkuar

  31. ilirian cerri

   Çfare partite beson ti se fliske shume drejt?

  32. sokol merdanaj

   Bravo zoteri te lumte goja por duhet te zgjohen njerezit te votojne zgjuarsisht

  33. orjado era

   Ikni shqiptar ikni.

  34. Leonard Hoxhaj

   Bravo bravo Murrizi 👏👏

  35. Bashkim Neziri

   Na keni përzënë nga vendi me politikën tuaj o derra të majtë e të djathtë. Jeni për tu q... Nënat o pisa të ndyre Një ditë do tju kalbim në burgje.

  36. N Veseli

   O derisa disa fantazma ne Shqipri nuk djegen ,kote bertet ti or .........! Keto fantazma duhet asgjesuar mbrenda nate ,po si duket edhe Shqiptaret e vertet ose jan tret ose pernjime siq duket pergjithmon kan vdek .

  37. Astrit Ahmetaj

   Ky Murizi eshte trap fare Po ky ska ardh me opinga dhe brek thesi nga Katundi Lushqnjes Po mendon ky pet popull Ske per te mar asnje vot o deputet koqe kanari

  38. Piperia Athen

   Ku jan deputetet ekuvendit popullorZ .Murrizi qe te degjojm ty dhe nuk ka 3 vjete por vajtem 30 vjete . Ca bete dhe po beninji vrym ne yje te Rroj populli qepaguan per ju.. Respekt lexus.

  39. nexhip krasniqi

   Krejt muta jeni sa te Marni mandatin dhe ja ktheni shpinen popullit me fjal te mira

  40. Mir Mir

   RRESPEKTE. O. Popull. VOTONI. Murrizin. Dhe. Pd. Ps. LSI. Ti. Qojm. Ne. Varreza

  41. emilian gjumsi

   Ky qe flet eshte ai qe i kercenohesh policit pse po i bonte gjobe ???..apo eshte Qazim Mulleti

  42. Genti Genti

   Edhe ju budallenjt qe i thoni Murrizit bravo bravo jeni me koqe kanari sa ska ku te vej. Murrizi eshte miliarder,nga i gjeti miliardat Murrizi sepse te gjith ishin te varfer ne vitetet 90!! Ky eshte mashtrues. Kurre mos e votoni kete mashtruese. Votoni vetem figura te reja. Mos votoni PD,PS,LSI.

  43. Genti Genti

   Po ti pse hiqesh sikur nuk je miliarder? Edhe ti ke miliardat siç kan te gjith politikanet. Jeni te gjith te korruptuar,jeni te gjith mafioza!!!

  44. Turi Selmani

   Bravo

  45. Nana Braushi

   Me Murrizin jam,por me ben pershtypje salla,eshte bosh ,ku jane te ashtequajtur deputet???????

  46. drini drini

   Bla bla bla, flet me muret, 10 persona ne sallen e parlamentit. Paguaj shqiptar, paguaj...

  47. Klodjan Stefanidhi

   Bravo Murizi ti duet te ishe kryetari PD sepse ti je vertet demokart

  48. Klodjan Stefanidhi

   Mir thuaj zoti Murizi po si i behet sepse ajo esht nje kupol qe nuk percaen

  49. Nimet Beqo

   Mua në këtë vidio më pëlqyen dy fjalë syneti gjuhës ... Tash më duhet një doktor shkencash që ta bëjë DHE një pyetje Jemi vërtet të kontrolluar nga ALIENËT apo çdo qeveri i ka në krye SE ka zëra që e thonë troç jo për reklamë ...

   1. Nimet Beqo

    @andrea andrea12 po ça skeptik o Andrea dhe ti kot për gallatë ... Sa të mbarojë loja dhe ta vë topin në qendër

   2. andrea andrea12

    Mos u be skeptik.. JEMI dhe Ne produkt i TYRE.. Boll te analizosh, BRENDA 100-vjcarit te fundit , ky bum -teknologjik... por dhe VETE Aljenet jane ne koflikt PER dominanca KOZMIKE..

  50. Marco Mingaj

   O z murrizi tani thuaju cfare te duash ketyre ty me gjith ata te tjeret i forcove i rrenjepse me shume se sa ishin tani ata tallen hapur me tyja edhe mekompanine tende. Nje fjale e urte popullore thot qeni lih e ujku pirth e ben kerdine mbi kopen. Keto jane shovi i radhes se populli eshte raskapitur i cfilitur. Por mire na e bejne se do vene prap nevotime per nje thes miellte uriturit. Talluni hapur deri sa ky popull do te dali ne votime merreni hosh perpara. Kete koke ka kete feste do po ta dini mire se nje dite ato qe hyni ne hake ketyj populli do u dalen. Se Amerika eshte haga eshte ne shtrunge do kalojne. Plus perendia eshte e madhe poshtersit i shikon edhe para potences se perendise ska bire nene qe i del perpara.

  51. MENELAOS THODHORI

   Bravo

  52. Drejtesi

   Fjalim si komunistet, gjithe kete kohe nuk ke bertitur asnje here, synet je bere ti, tani qe do votat po bertet, kush te beson.

  53. Enver Sulejmani

   Mire eshte si thua ti po eshte e veshtire ,votat aty blihen me vendin e punes dhe thesin me miell te skaduar.

  54. Gjeke Turkaj

   Bravo per fjalimin por ne nuk mun te na pranojnë në europë me krye komunistin krye parlamentar e krye ministrin hijenë si si si??????????

  55. Petrika Pleqi

   Komuniste + KOMUNISTOKRATE = cmendine.

  56. JIMMY H

   Zoti Murizi je nje njeri i drejte serios dhe atdhetar te lumte flet hapur dhe i dhyen turinte ketyre felliqesura ajdute mashtrues e kriminele ec perpara mos u tremb prej ketyre krimineleve te shqitareve.pershendetje nga Florida USA 🇺🇸

  57. Riki rait

   Ne shqiperi duhet referendum sikur ne kosov ,! duhet hidhen per tok hajnat e politikes deritashme ,Rama meta basha jan kanceri i shqiperis ,

  58. Sander Palushi

   Bravo i qofte Morizit

  59. Salami Marcello

   Grande Murrizi

  60. ylberi seferi

   O BABAJ TEQES SE GRADISHTES "BABA DEDE MYSLIM EFENDI " LOJES TEATRALE SI AKTOR PO I VJEN FUNDI . BOLL LUAJTE ME POPULLIN FAKIR TANI SHKO E FUTU NE TEQE ,LUTJU ZOTIT PER POPULLIN FAKIR TE ÇERMES DHE TE LUSHNJES...

  61. Kuku kuku

   Ku jan parazitet e rilindjes mafjoze smunje e popullit jeni ber ikin lerini popullin te qet o plera politikan mafioz jo vota me per komunistat boll me mogje

  62. Klark Rama

   Edi rama do te fitoi te lefi murrizi . Shqiperia esht ba kantjer ndertimi

   1. TORR NADO

    Ore shqipe ruhu mos te kap virusi se po e shef pastaj po te bien ne men per rrramen apo jo.

  63. Erjon Tani

   Orator je mjeshter.. Fantazia ska kufij..

  64. Lindo Muaj

   Bravo

  65. kevin reno

   Te verteta te gjitha ,kta nuk e duan Europen duan korrupsionin ,kta te pafytyre ,bravo Murrizi je I madh ,👍👍

  66. Jahja Nameti

   Edhe Osman Gazepi ,do.ts kishte zili, kete fare burri ,te quajtur Myslim Murrizi nga.fshati Cerme i Lushnjes .Ja ky eshte niveli i deputetit qe na perfaqeson

   1. Sajmir plava

    nga duhet te jete?

  67. Panos Soultsas

   Kot lodhesh se ata lozoin te ghith me telefonat dhe nuk ju pellce fare se leket I Marin

  68. Servet Baftjari

   Z.Morizi kujt po i fletë...ata po qajn dertin .. stë kan në vëmendje...ju tregoni ato që ps..pd..lsi. idinë ma mirë se ju oh moriz. Pse tregon përalla për të rritur

   1. Gert Enkelanas

    Një njeri që thot realitetin është më i drejt se ata që ulin kokën në atë sall derrash

  69. Viron Alushaj

   Leri te vuajn Shqipetaret se jan mesuar pa buk , voten do i japin ps se ne 90 nuk u pushkatuan komunistatse e betuar. Ishalla populli mendon mire kete her per nje te ardhme te rinise .Pa piken e turpit rilindja kerkon mandat tjeter me rucin ne krye ,edhe qorrat e shikojn ku e katandisen vendin keta molar politikane. Mos harrojm se mungon drejtesia dhe LULEZON krimi,mungon rinia dhe lulezon farferia, ishalla ne prill marin shfarosjen njeher e mire socialistet e felliqur.......kriminela mashtrusa

  70. Gentian Plaku

   Per menimin tem te hyj ky myslimi kryeminister

  71. M M

   Sa trishtim nga tradhtia è popullit me vdekje krejt tradhtarve ora juaj numroj mutat e kombit. Non pa fjal per gjakun tim

  72. M M

   Tash Po vjen NATO ME MIJRA TRUPA NUK LEJON SHQIPTARIA E DIASPORES TE PERSERITET SI NÈ 97 .TRADHTARI E KOMBIT ME SHKIJET E GREKET 😎😎🤗🤗.ME NDERIME ZOTRI MURRIZI VEQ PERPARA

  73. Marjol Doksani

   Bravo!

  74. Arjan Kosturi

   Ik se je k lodhur

  75. Tonipatos Ferataj

   😂😂😂😂😂 ska popull o mik miu shin kur ngorth Macja

  76. Beta Kaja

   ti je më idjotti që kam par e dëgjuar ti nuk je as intelektual e di pse nuk do të flasësh si intelektual ti flet sikur je në ugar e po vjel sharqi mjet moj SHqipëri kë ke depotet ke vetëm gomar si ky që po flet

  77. Nazmije Sulce

   Po ne i dim po ca brnet se na cat menderen ti je i pari qe je si saliu je enverit je te kasa demokracis qelbur si vini as te bytha ti murris bashk me de mokratet qe ke dhe socjalistet jeni nje lloj te gjith jeni nje lloj

  78. Artan Ndoj

   Murriz e di qe shqiptaret e hane ket Lloj propagande ti lef aty zoti Murrizin por te gjith e dim se socialistat leri pa buk drita uij shaj sa te duash ato ps votojn zoti Murrizi ti je aty per te shkep noj vot djathtas sepse Ramoviqi per ate te ka pagu dhe jam i sigurimit qe Ramoviqi te ka than qe me shaj sa me shume por most harro te shash Bashen se per ate te kam pagu faktet flasin ndryshe zotit Murrizi tij dhe ca ndyrsira si ti qe pranuan te qendrojn ne ate parlament te ndyre dhe mbajten Ramoviqin ne kamb nuk do ti harrojn shqiptaret sado qe te aktrosh aty o Murriz se dhe ne 2005 o Murriz ke dal si i pavarur o Murriz me shkep noj vot djadhtas o Murriz jo te gjith shqiptaret harrojn o Murriz jena mesu ne shqiptaret fjale te bukura por guri ne trast

  79. Tom Lleshaj

   Po more z . Murrizi , po Diamanti bashke me Bashen do i numrojn votat . E qfar kemi ne dor ne qe votojm .

  80. Jon Kenedi

   Asnje si voton kta plera .po do i vjedhin votat kta kopila kta tradhetar kta rrop qr

  81. Jon Kenedi

   Te lumt goja

  82. Luli Shkullaku

   Bravo myslim ishalla votusit te vleresojne ty ne kto zzgjedhje.......

  83. Sadri Kortoci

   Te gjithe thini mire mire dhe e njejta Hipocrizi Shifeni popullin Shqiptare ne Kosove ,cfare mendoni se ka per te ndoshe me 25 Prill, te njejtit jane edhe sikur Pd te fitoje 70% Te gjithe jeni bashkefajtor ne kete gjendje jeni ju popull jo Qeveria se qeverine e zgjedhe i ju ata si majtas e djathtas jane nje M....e akoma vazhdoni tju beni temena ,per sa gjate ju bani temena ashtu keni per te ngelur.

  84. Murat Shehu

   GAFA E MADHE E VETEDIJSHME E RAMES Te nderuar miq, tere bota e filloi vaksinimin me me te moshuarit pa bere dallime ndersa kryeministri jone beri nje dallim per “personalitetet.” Lind pyetja a eshte shumica e popullit pa personalitet? Do te thote dikush nuk ka vaksina per te gjithe. As ne perendim nuk kishte vaksina per te gjithe por ata e filluan nga me te moshuarit pa bere dallime. Çfare tregon kjo per karakterin e Rames, per personalitetin e tij? Çfare do t’i thote popullit me kete veprim? Qe duhet te keni respekt per “personalitet.” Po per kryepersonalitetin qe ka ne dore jeten e te gjitheve qe eshte ai vete? Çfare duhet te kete populli per te? Krye respekt? Kult individi? Amin o Zot? E kuptoni o njerez te zakonshem kush eshte Rama i vertet? Nuk eshte ai qe u vjen ne shtepi e u lepin koken juve para kamerave e u jep çelsat e shtepise sikur t’i kete ndertuar ai me paret e gjyshit dhe nga ana tjeter iu le te vdisni duke ruajtur jeten e “personaliteteve.” Per mua ky veprim i tij eshte i padurueshem se eshte i lidhur me jeten, nuk eshte dhenie e nje dekorate apo televizori si ne kohen e Enverit. Te dhjefsha “personalitet” dhe ty gjithashtu se para jetes se prinderve te mi une nuk ve askend. Morre vesh! Megalloman hipokrit! Dhe ke fytyre te kerkosh mandat te trete nga ata qe i le te vdesin para “personaliteteve” Ok?

   1. Fredo Shehu

    Nuk eshte gafe ,eshte nje mesazh i fshehte ,nje menyre djallezore per te shtyre shqiptaret qe te vaksinohen ,prandaj nese i do me te vertete prinderit e tu mos lejo qe t'u injektohet helm ne trup.

  85. Bardhok Brushtulli

   KUASH SPIRO PAI PEGJIGJ

  86. Bardhok Brushtulli

   JENITEMIR SASJUPTONI

  87. Bardhok Brushtulli

   Kushasht EVROPA ASHTBA MEVUJTJE JO TUJVRA TUJUSH

  88. Lorenc Protoduari

   Bravo murrizi perplasja ktyre klyshave kta duhet ti pervlosh me benzine

   1. Tropoja 4ever

    po pae ky erdhi me brek firmato ? shikokje sa pare dhe biznese ka pastaj hajde nigjoje se sa fjale te bukura thote ktu . Se ktu fjale te bukura thone te gjithe por shumica bythqira milioner jan qe bejn si burra te mire

  89. Arsen Likaj

   Bravo z Murrizi ju lumt ju jeni e ardhmja e kombit

  90. Lorenc Protoduari

   Bravo zoti murrizi po ata qafe demat è tjere ku ka Jane apo kane dal bejne prapaganda per fushatat turp tju vije si guxojne kta horrat kane fytyre i kerkojne votat popullit kur kte popull ekan lene ne harres ne mes te rruges shtet kurvash po zgjouni o popull ti shporrim kta gjakpirsat politikane a shifni kur ja plase ne fytyre ktyre horrave luajne me telefona ne dore se as nuk duan tja dine per kte popull te gjynjezuare nga varferia dhe mos kamja kta klyshat duhet ti heqesh xvarre ne mes sheshit hajduter shkerdhatat

  91. Stella Adhara

   I nderuar qofsh,isha prezente ne ate rivoluzion dhe shpresa jone ajo ishte. Democrazia dhe liria e plot,po ato prezencat qe ke aty te gjithe duke pare ne celulare

   1. Ritvan Haxhillari

    Bravl murizi jau prishe gjakun shehikve të shqipëris

  92. Rhjejek Jsjsjsjjajsj

   Morizi je i drejt..po ne ktu ku jetojm jemi ferm lopesh ....se njerz te djallzum jane lagu....Gomari i djadhzum tall loqet me kto lope te urt. Edhe vaksinat shikoni gomari i djadhzum kujt ja ben...!!a kam drent me j than lope te bindur..😀✋kush me kupton e pershends.

  93. Sure Kukli

   Sa deputet ka kuvendi salla bosh apo sa marrin rrogen nga taksat e popullit

  94. hatixhe pellumbi

   Bravo Zoti Murizi ishallah ne emer te Zotit

  95. Luan Veliu

   Spitali i FIERIT i montushem sot dhe ne pronesi te shtetit Turk.neser nxjerr jasht te semuret i ve buldozerin e hedh ne toke. Po nuk fitoj edi i sultanit te anadollit.

  96. Smile At Predator

   Murrizi drejt Europes

  97. Smile At Predator

   Bravo MURRIZI ,spitali eshte si kalat e pashallareve qe nxorren veten tani per ta kthyer Shqiperine Turqi

  98. Maloku PA toke

   Bravo ashtu eshte poshte komunistet

   1. Nimet Beqo

    @Haide Dhuli e pesto de ! E mena perimenes !?! Bravo re HA- IDE ! BRAVO ! Qe min krivese. ..

   2. Haide Dhuli

    50 vjet monizem ,degjuam poshte kulaket ,armiqte e ku di une, 30 vjet degjojme poshte komunistet!!!! Kur do beheni njerez te gjykoni me mendje dhe jo me pasion?!!! Te ndeshkohet kush ben korrupsion, kush vret ,kush vjedh! Mjaft me kete gjuhe urrejtjeje!

  99. Grid Hisen

   O murriz me shkaterrove fare e mire e ke ti po mos u lodhe kot se ate vend e ka marre lumi, une per vete voten time do ta jap panvarsisht se do ti numeroj gjiknuri per ps-ne apo pd-ne