NOIZY - FREESTYLE (Official Video 4K)

thisisnoizy

4,5M visualizzazioni1 052

  Lyrics: Noizy
  Music: Term & Rvchet
  Mix & Master: Rvchet & Westpoint studios
  Video: MaxProduction
  Available on:
  Spotify: open.spotify.com/album/6Psi2ZUUW4sD0tA1lwk6qZ
  iTunes: music.apple.com/us/album/freestyle-single/1563407821?ls=1&app=itunes
  acromaxmedia.lnk.to/FREESTYLE

  Pubblicato il 26 giorni fa

  Commenti

  1. Alda Niku

   Otr

  2. AVICII UEJS

   😄😄😄😄💯💯❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤NOIZY😄😄💯❤❤❤❤

  3. Nini channel

   🕳🕳😄😄 🕳🕳🕳

  4. Detective ElitePrime Highlights

   😺 🙆🙆🙆

  5. Your GOD Gaming

   😅😅 😽😽😅😅😅

  6. ELOSITOYOMUFF

   😋😋✔✔✔

  7. Itz Shrimpy

   😚😚 🔰🔰

  8. Harry Potter

   🇪🇪😝😝😝 😂😂

  9. Parth Music

   😎😎😅 🇹🇹

  10. Zaz Gamer

   😛 😵 💕💕💕

  11. Amzahyusuf 02

   💔🗯🗯 🙏🙏

  12. Technical Hasan 3M

   😚😚😉😉😉🙍🙍🙍

  13. Endri dulja

   OTR 👑

  14. El Dorado

   Gang Boy😎

  15. 𝕽𝖞𝖆𝖓 𝕬𝖑𝖇𝖆 🤜🇦🇱🤛

   👍👍👍👍👍👍👍👊👊👊👊👊👊👊një këng që meriton më shumë Like nga çka marrë...Por nuk kuptoj pse kaq shumë Dislike?....Noizy 👏👏👏✌

  16. blend marevci

   Why blend in When I’m born to to stand up OTR look Why blend in when I can stand out? Fuck all this bum lickin', I don't chase clout Sillma 1 rreper ktu që din me bo rap Me tregu 1 histori a dicka nga jeta vet Vetëm femna, femna, femna, sa të dua puçi, puçi Edhe Gucci, Gucci, Gucci, edhe grosha, edhe sushi Sdi ca dreqin kan' kto tipa vetëm pytje intervista Hajde ktu t'ju jap lajmet Ye dikur e shifja lagjen nga dritarja e ballkonit Tash i boj foto qytetit nga dritarja e avionit Dikur e shifja bankën edhe n'dor kisha xhetonin Drejtoresha bankës tash don' numrin e telefonit Nuk e bona kët' për pare, por parja erdhi si shiu E mbolla farën dhe mbas shiut farja mbiu U bo 1 pem', 1 pem' plot me fruta Do ishin t'omla, do t'kalbta, do t'buta Kështu që dal kadal i zgjodha dhe ma t'mirat krejt i mora Kur i pash dhe do fidan t'ri me pa se sa u gzova Ça m'dha jeta nuk m'dha shkolla, ça m'dha rruga se harrova Ça m'tha baba vath e bona, dhe xhaden krejt vet e zgjodha S'kom shok por kam kampiona, OTR na njef krejt bota A t'kujtohet 09, premtimet nuk ishin t'kota Kur je në kto nivele ka t'mira dhe ka dhe sherre Ka njerëz për interese, ka njerëz që dojn veç veten Ka femra që shofin lekët, makinat dhe asgjë tjetër M'kujtohet para do vjetësh ku ishit para do vjetësh Apo tash ësht' Noizy mbret, tash ësht' Noizy biznesmen Zemër s'kam asgjo n'men vec grupin familjen tem Sa më shum' kam kap suksesin aq më shum' i dalloj rrencat Tash m'bojn mu vetëm pytje tipit: Ku i mora Benzat? Çfar nafake? se njonin e gjeta n'bahçe Tjetrin babagjyshi për vit t'ri si tip dhurate Çfar nafake? 1 tjetër më ra nga qielli Anash bulevardit duke hongër lule dielli O budall un' kom' nejt tan' natën çut veç tu qajt Tu mendu ça me bo, rrugës nesër ka t'ia mbaj S'kam pushu dita ditës deri sa arrita n'maj Kur arrita nuk e l'çova se tavolina do haj Sofra shum' e madhe rrumbullak nuk ka cep Sofra shum' plot sikur jena t'kap me shtet Nëse bon mir' n'jet vetëm mirë ke me gjet Nuk po foli ktu për lek po për njerëz që t'dojn vërtet Kur m'pysin "si ke qen?" ju thom, kurr ma mir' se sot Kur m'pysin "si jam tash?" ju them, ma mir' se mot Faleminderit zot, faleminderit non' e bab' Falmenderit rrethi ngusht dhe vllaznia që nuk m'la Faleminderit shok', koh' t'shtira nejtëm tok Sa pengesa dhe ndalesa jan' mundu me na rrzu posht Faleminderit ju, që m'keni mbështet deri ktu Ju nuk jeni thjesht fansa por kam lidhje me krejt ju Tash' nuk kam mo as sekrete se n'kong jua kam kalixu Historin' e jetes teme s'ka shqiptar që se ka ngju Privatsi mo nuk kam tu dasht' ju me ju motivu Nëse kam 1 lajm t'mir' t'parët e merrni vesh ju Kom fansat ma t'flakt, m'ndjekin cdo hap M'ndjekin real life, e jo vec n'Instagram Kam dal para Instagramit vij nga mesi i ballkanit Nonën mesdhetare por jam biri i dibranit Yeee, u like my freestyle OTR in the building We run this 20, 21

  17. Ilzan Limani

   SHQIPE🇦🇱🤧

  18. Genta Genta

   Kot

  19. bejtush offcial

   otr noizy

  20. Ledjon hasanaj

   #OTR noizy sko isthu je sum bravo

  21. endri

   Super keng 👌👌👌👌

  22. Arber Qendri

   O c'a nona esht ky .. super ..akoma i reziston tregut .. 👌

  23. X-MaNi _LyriXcs

   Kta me venin tem shtyhen e me emrin tem ngjyhen Ule kryet e marrsho Jom King a kupto Ju Qi ropt shpulla gojes juve rrjesht njo ka njo

  24. ENOSUPER PRO PRO

   guci guci puci puci 🤣🤣🤣🤣🤣🤣

  25. endri11

   🔥

  26. Arlum Kerkuti

   Noizy king Salam nga dibra madhe

  27. Liljana Lili

   4,3 mln 🤯🤯🤯noizy king ❤❤❤❤❤

  28. Irma Hajdaraj

   Otr nuk osh gup por osh vllazni

  29. David Zekaj

   brv

  30. Liljana Lili

   Hey kush po e degjon tani ne 10 maj

  31. ALDIN THE [BEAST]

   -9M/10

  32. Shkelzen Mujaj

   👑Vec vazhdo ty kap hetshoda 👑

  33. RDD2649 TEAM TRIX

   🇦🇱Tirana

  34. Charming nowhere to hide

   I’m from New Jersey and all the Albanians I know here love Noizy! He’s the best to ever do it #OTR

   1. Ask to seduce Miss

    ai momenti kur e ke harru noizyn per pak kohe por kurre nuk te zhgenjen dhe e degjon prape 500x ne dite... fire !

  35. Shkelzen Mujaj

   Ai se e sheh kete koment e bon like e ruajt ZOTI 😁😂🤣

  36. Jurgen Bezat

   Kishte vëllag toka pa mbiu fara

  37. Matia Milla

   Noizy=super hit🔥🔥

  38. ERD1

   wow this is freestyle respsect from 🇸🇪

   1. Killer REAPER

    Ti rri mshqipri thu respect from suedia a kar o kar

   2. Endrit Kadriu

    Gvg

   3. Bobi Swe

    hur läget 🤑

   4. Charming nowhere to hide

    Durrsi

  39. Sara Cela

   Grosha 🤣🤣

  40. Erviol Putro

   😎

  41. gaming Olti

   WOW!!BOOMMM!!

  42. Kreku Kreku

   ❤️❤️❤️💋💞❤️❤️

  43. Game_Arena88 Arena88

   SUPER LAL

  44. vasil margariti

   Koul esht

  45. Syed Nahid

   Respect albenia 🇧🇩🇧🇩🇧🇩🇧🇩🇧🇩

  46. Brixhilda *

   ❤❤❤❤❤❤

  47. Kristjan Gjini

   ♡RESPEKTE NOYZI ♡OTR♡ PER JET ♡

  48. Deti Llana

   OTR 👌👌🔥🔥

  49. Alvin Sharra

   Rreperi me i mir ne gjith boten 🌟🌟🪙🪙

   1. Ask to seduce Miss

    Respect from🇮🇳 ❤️🔥🔥

  50. Angela Hasko

   😘😘😘🤩🤩🤩🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

  51. Angela Hasko

   😘😘😘

  52. Flavio Pmĺepaj

   Durrsi

  53. Valmira Alia

   💞💞💞💞🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱#OTR

  54. soinhu foitu

   Ca mtha baba vath e bona dhe xhaden vet e zgjodha this hits me 🖤😌

  55. Reli Veza

   Me i modhi nven i vetmi rreper qe ka bo .veshjet me emrin ilyrian .bravo

  56. Kasandra Pako

   O mbret 👑👑👑👑 Ju nk jeni thjeshte fanca por kam lidhje me juu!🥰 Nonen mesdhetare por jam biri i dibranit ! 💪🏼 Ku eshte dibraaaa 👊🏻👊🏻👊🏻

  57. Nini Shaipi

   🖤🖤🖤🖤🖤👑👑👑👑

   1. soinhu foitu

    o nojz te rujt zoti familjen

  58. Amina Misini

   The king❤️

  59. Gee

   Rrespekte nga Brooklyn

  60. Bert Shahini

   oooooo

  61. 1124 2114

   Cant wait for album💣💣💣💣🔥🔥🔥🔥

  62. 1124 2114

   👑💯

  63. Anxhelo Qoqi

   Super konge perzotin respekte

  64. Albania

   1.23 milion ndjeksa 9k komente wtf super fake reperi 9 vjecarve

   1. Albania

    @Makishti Makishti per cfar duhet te kem inat ? Sjam as kengetar Asgje thjesht rob Zoti.. ca ka per inat ktu PO them dicka fallco? Apo real?

   2. Albania

    @Username ; po ne 4 milion shikime mos kapi as 100k komente vk ia ben mu qe i blejne vk

   3. Username ;

    Wtf nese robt sdun me komentu

  65. Faik Bali

   Nojzy otr forever

  66. Etleva sheshi

   Respect of 🇦🇱🇦🇱🇦🇱

  67. Po Joni

   🇳🇴

  68. valbona dema

   💧🔥🔥🔥🔥🔥🔥🌠🌝

  69. valbona dema

   🥇🥇🥇🥎💶💶💶

  70. valbona dema

   king king

  71. valbona dema

   🥰🥰🥰💋👌

  72. valbona dema

   o nojz te rujt zoti familjen

  73. valbona dema

   me ket kong vetem hetshote

  74. valbona dema

   super kong respk nga lueto

  75. Amal Johnson

   Respect from🇮🇳 ❤️🔥🔥

  76. Elirë Syla

   Respekte

  77. Eri Itarb

   👑👑👑👑👑👑👑👑

  78. Arman Niazi

   Respect 🇦🇫

  79. Nike hott

   kingg is backk 🇦🇱💨🦁

  80. Gaming Star

   respekt krenar dibra per ty rigels rajku ❤️💪👑

  81. Teddy lunaa

   ONLY KING OF ALBANIA 🇦🇱 🙌 👏

  82. Kevish playz

   Nice bars I know this is Albanian

  83. BIG BRUDA.15

   Sa like shkoin per O.T.R👆👌👑

  84. ENTONI Hoxha FF

   SKOM SHOK PO KAM KAMPIONA OTR NA NJEF GJITH BOTA A TE KUJTOHET 09 PREMTIMET NUK ISHIN TE KOTE

  85. Genti Bossi

   👌👌👌👌👌👌👌👌👌😍😍😍😍😍

  86. Ersi Kushi

   brrrrŕrrrrrrrrrrrrrrŕrrrrrrrrrrrrravo bos je ma i miri bro

  87. Fabian Roci

   🔥🔥🔥super otr

  88. selime ibra

   ❤❤😍😍🔥🔥

  89. Menduh Sinani

   Edhe mu nbank ma kerkoj numrin 🤔

   1. FF Joel

    🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

  90. Emily An

   I’m from New Jersey and all the Albanians I know here love Noizy! He’s the best to ever do it #OTR

   1. bodoti qwiu

    Roptt ti qe Ben dislike ... Super keng fjal zemre ❤❤

  91. Nueli &MhsF Nantes France

   🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥

  92. Michaela Hunyadi GMX

   🙏🏻

  93. ber bs

   Noizy is the best 👌 Albanian Rapper 🇦🇱🇦🇱🇦🇱

  94. Jusilda Rizaj

   Zini zini Why blend in When I’m born to to stand up OTR look Why blend in when I can stand out? Fuck all this bum lickin', I don't chase clout Sillma 1 rreper ktu që din me bo rap Me tregu 1 histori a dicka nga jeta vet Vetëm femna, femna, femna, sa të dua puçi, puçi Edhe Gucci, Gucci, Gucci, edhe grosha, edhe sushi Sdi ca dreqin kan' kto tipa vetëm pytje intervista Hajde ktu t'ju jap lajmet Ye dikur e shifja lagjen nga dritarja e ballkonit Tash i boj foto qytetit nga dritarja e avionit Dikur e shifja bankën edhe n'dor kisha xhetonin Drejtoresha bankës tash don' numrin e telefonit Nuk e bona kët' për pare, por parja erdhi si shiu E mbolla farën dhe mbas shiut farja mbiu U bo 1 pem', 1 pem' plot me fruta Do ishin t'omla, do t'kalbta, do t'buta Kështu që dal kadal i zgjodha dhe ma t'mirat krejt i mora Kur i pash dhe do fidan t'ri me pa se sa u gzova Ça m'dha jeta nuk m'dha shkolla, ça m'dha rruga se harrova Ça m'tha baba vath e bona, dhe xhaden krejt vet e zgjodha S'kom shok por kam kampiona, OTR na njef krejt bota A t'kujtohet 09, premtimet nuk ishin t'kota Kur je në kto nivele ka t'mira dhe ka dhe sherre Ka njerëz për interese, ka njerëz që dojn veç veten Ka femra që shofin lekët, makinat dhe asgjë tjetër M'kujtohet para do vjetësh ku ishit para do vjetësh Apo tash ësht' Noizy mbret, tash ësht' Noizy biznesmen Zemër s'kam asgjo n'men vec grupin familjen tem Sa më shum' kam kap suksesin aq më shum' i dalloj rrencat Tash m'bojn mu vetëm pytje tipit: Ku i mora Benzat? Çfar nafake? se njonin e gjeta n'bahçe Tjetrin babagjyshi për vit t'ri si tip dhurate Çfar nafake? 1 tjetër më ra nga qielli Anash bulevardit duke hongër lule dielli O budall un' kom' nejt tan' natën çut veç tu qajt Tu mendu ça me bo, rrugës nesër ka t'ia mbaj S'kam pushu dita ditës deri sa arrita n'maj Kur arrita nuk e l'çova se tavolina do haj Sofra shum' e madhe rrumbullak nuk ka cep Sofra shum' plot sikur jena t'kap me shtet Nëse bon mir' n'jet vetëm mirë ke me gjet Nuk po foli ktu për lek po për njerëz që t'dojn vërtet Kur m'pysin "si ke qen?" ju thom, kurr ma mir' se sot Kur m'pysin "si jam tash?" ju them, ma mir' se mot Faleminderit zot, faleminderit non' e bab' Falmenderit rrethi ngusht dhe vllaznia që nuk m'la Faleminderit shok', koh' t'shtira nejtëm tok Sa pengesa dhe ndalesa jan' mundu me na rrzu posht Faleminderit ju, që m'keni mbështet deri ktu Ju nuk jeni thjesht fansa por kam lidhje me krejt ju Tash' nuk kam mo as sekrete se n'kong jua kam kalixu Historin' e jetes teme s'ka shqiptar që se ka ngju Privatsi mo nuk kam tu dasht' ju me ju motivu Nëse kam 1 lajm t'mir' t'parët e merrni vesh ju Kom fansat ma t'flakt, m'ndjekin cdo hap M'ndjekin real life, e jo vec n'Instagram Kam dal para Instagramit vij nga mesi i ballkanit Nonën mesdhetare por jam biri i dibranit Yeee, u like my freestyle OTR in the building We run this 20, 21 On top of the rest like never before Eyyy Rach We kill it

   1. Emily An

    OTR

  95. Leon Bojni

   Sa ngjovo ket keng kapa hetshode

  96. Lumnije Hasani

   NOIZY FT TAYNA FT MOZZIK HIT ISH DAL KUSH MENON KSHTU LIKE

  97. Michele Di iorio

   Brothers

  98. Michele Di iorio

   🕯️🙏🏼🇮🇹