Gold AG ft. Dava Gjergji - Bylbyli i Tropojes

Gold AG

1,2M visualizzazioni308

  fanlink.to/BylbyliTropojes
  @ONIMA - smarturl.it/ONIMA

  @Gold AG ft. Dava Gjergji - Bylbyli i Tropojes
  Connect with Gold AG
  Facebook | GoldAG.Legend
  Instagram | arianagushi

  Pubblicato il 14 giorni fa

  Commenti

  1. Nysret Popova

   Lavdi per Jet e mot per Bylbylin e ju goja ju lumtë Respekt

  2. Shpend Lushaj

   Shum e bukur ju lumt goja

  3. Bexhet Gorenca

   OJ NENE SHQIPERI SI NA DHAE BUKEN DHE PUSHKEN NA PRITE ME ZEMER BUJARE

  4. Ligjerata IT & SPSS

   Tropoja ❤️

  5. Arjanit Osm

   Respekt per tropojen nga medvegja e SHQIPTARIS

  6. gmd gmd

   Oh Gold një këngë të lutem për Ismajl Morinën.

  7. Klevi Vidrica

   T R O P O J A ❤️💪

  8. erzen gjoka

   I loo

  9. Mario Tiling

   Bylbyli I pukes Edhe krenaria e shqipris Dava Gjergji

  10. Albanian Ilyrian

   Shum bukur dava por Te kishe gjet naj kangtar tjeter ky gold ag pall si gomar

  11. xhoda

   Gold . Tropoja dhe krejt shqipëria ngrihet ne hava.

  12. jetabujanoc

   Ju perzdredht gishti juve qe qe beni kete keng dislike

  13. Hashmet Mustafaj

   Robtë kush i ka bo dislike 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

  14. Dorontina Dorontina

   S'ka si TROPOJANT😊😊😊

  15. vlora ajeti

   o in io

  16. bilishu aliss

   Respekt per Dava gjergjin dhe Gold ag je numer 1.🇦🇱🇽🇰🇩🇪

  17. Halit Berisha

   Kenge me te vertet shume e mire ska komentim te lumte Gold AG dhe e madhja Dava Gjergji respekt.

  18. Klajd Jonuzaj

   Super

  19. S L

   Perle ❤️👏👏

  20. Elton Cara

   Jam prej Tropoj po Kosove kena hise🇦🇱

   1. bilishu aliss

    Bossi Albanian forever ❤️❤️

  21. Djellona Maloku

   TEKSTI [Gold AG:] Asht kam digjet Kosova nan nga flaka e zjarri U ndal fluturimi i zogut nga mali Po çahen krejt lisat e çerdhen po ma kallin Por un jam Bylbyli e kurr kangen nuk ma nalin Kurr mos me d’vetni ma pse luften e nise Une jam prej Tropoje por n’Kosove kena hise Kurdo qe na thrret Kosove e Shqiperia nan More shkijeve jau heki edhe dheun ner kam Mos m’qaj nana jem vet e rrite trimin O s’ta koris buken e s’ta koris gjinin Pritem ne Koshare vlla Agim Ramadani Jam nje djal prej Tropoje jam Bylbyl Breçani [DAVA GJERGJI:] Çke Bylbyl bre ty t’pas nana M’tha oj nan rahat su bana Veç ma mir pa buk e uje Se me nejt ma nan spo muj Lum po ban nana per trimin Ta jap buken e bekimin Merre nje pushk e nje flamur Per Kosove ja sot ja kurre. [REF. DAVA GJERGJI 2x] Mirupafshim m’tha oj nan Nje bes Zotit ja kam dhan Me ba kush mem n’guc Kosoven Oooooooooooo Shkoj atje me krejt TROPOJEN. [GOLD AG:] Kur kerset pushka e ktu bahet zjarri Maje men fjalen tem se une dal i pari Nuk e kam s’pari qe atedheun po e mbroj Se kur digjet Kosova asht n’kam nje TROPOJE E ne oda kur folshim per Malsin e Gjakoves Thash mos deksha pa u ba Ushtar i Kosoves E i madhi Zot tash ma pruni dakikin O po knaqna ka i shof ata shkie qysh po ikin Kurr mos guxoni ma shqiperin me na e prek Se deri tek molla e kuqe tash kena me ju njek Per Shqiperine si Feniksi prej toke çohna Sa her ta merr mendja ty me ardh n’troje tona. [REF. DAVA GJERGJI 2x:] Mirupafshim m’tha oj nan Nje bes Zotit ja kam dhan Me ba kush mem n’guc Kosoven Oooooooooooo Shkoj atje me krejt TROPOJEN.

  22. Fatbardha Shurbi

   Bravo je kengetari ma i mir ne treva shiptare 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱jemi

  23. Orgito Meco

   🙏🙏

  24. tonin prela

   Te lumte goja Patriote Je e pazevendesushme bravo te dyve

  25. Qiell Melaqe

   DAVA masala za tvoj glas !!! 😍💋♥️

  26. Bunjaku Naser

   👌👌

  27. BEBi Duraku

   🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇲🇪🇲🇪🇲🇪🇲🇪🇲🇪🇲🇪🇲🇪 shkijev ju hjek edhe deun ner kom ❤️

  28. Ilaria Ilaria

   Disa thonë që shqipëria ësht e vogël, po mua pse më duket më e madhe se e gjith bota!!!🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

  29. Dhurata Kuqi

   Mishin ta rrenqeth kjo kenge 🥺🥺🥺🥺🥺🥺🥺🥺😥😥😥😥😥😥

  30. Lek Toma

   Fenomen keta kengetare , lum shqyptaria qe u ka 💞❤️🇦🇱

  31. Qale Qalr

   Gjtihmone tropoja ka lind trima

  32. Kiirad

   Bossi Albanian forever ❤️❤️

  33. Bake AL

   Une jam prej Geghysenit te KRASNIQES pershendes te tan Tropojant Kudo neper Bote!

  34. Blendi Fevziu

   Turp per Dava Gjergjin me bere duet me nje isis myslimut si Gold qelbesira.🖕🏻

  35. Blendi Fevziu

   Aman mos ! Se na i hengret mutin o Gold isisi ! Megjithate ju vazhdoni se jeni mesuar duke ngrene mut shoellarqr! Robt ku ti kesh.🖕🏻

  36. Rose Rose

   mashAllah ty trujt Allahu 🥰💜

  37. Diona Fona

   Kosova asht kosova♥️💙

  38. xxx xxc

   KREJT.SHIPNIJA.KA.BO.PER. KOSOVEN.BILE.PAK.MA.SHUM. SE.AMERIKA.SE.EUROPEN.NUK. PI.PERMENI.HIQ.SE.PER. EUROP.KEM.KAJ.LAJM.DURT.ME. KA.KREJT.POR.NUK.DUHET.ME. JA.HUP.POPULLIT.AMERIKAN. E.POLITIKS.AMERIKANE.❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤🇺🇸🇺🇸🇺🇸🇺🇸🇺🇸🇺🇸🇺🇸🇺🇸🇺🇸🌷❤🌷🇺🇸❤🇺🇸❤🇦🇱🌷🇦🇱❤🌷🇺🇸❤🙋‍♀️

  39. xxx xxc

   HAJT..TROPOJ.HE. BUKUROSHE.JE.BUKUROSHE. QOSHEM..❤.QOSHE. RRNOFT.KOMBI.SHIPTAR. SE.ASHT.POPULL.TRIM.E. BUJAR.E.LIRI.DASHS.🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🌷🌷🌷❤❤❤❤❤🙋‍♀️🙋‍♀️🙋‍♀️🙋‍♀️🙋‍♀️❤❤❤❤❤❤

  40. AimBOT 619

   ❤🇧🇦❤🇦🇱❤🇽🇰❤🇺🇸

  41. Violeta Aliaj

   Shume bukur suksese

  42. Irgi Maxhunaj

   Ropt ne pidh ai qe i ka bo dislike.... listen e dasmes juve qe e urreni veriun.....

  43. alida flus

   T'don Shqipria🇦🇱 Gold 🦅🔥

  44. Ubi Servina

   me vjen keq per daven, qe i ka hyr ne valle me ket manipulatorin...

  45. Ubi Servina

   patriotizmi i ketij paloqi esht vetem leku, na shan disa bash ato qe i than ne sy kusht ky. pyetni qka ka ber per kosoven, per xhamijat.. hiq kurgje ska ber. vetem ka rjepur lekura

  46. Ardiana Nikolli

   Super bashkëpunim bravo bravo🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰

   1. alida flus

    Bravo🇦🇱🇽🇰👌!

  47. Realisti Atdhetar

   ju knoft zemraa se kto jan kang me plot kuptim e me ndej.gold respekt oer ty vlla qe kret trimave po ja thur kangen

  48. Mati Gjoni

   Goja ju lumt e zemra ju kendoft

  49. Nexhmi Gashi

   Njkk

  50. MER Alerodis

   O zot e kam degjuar 100 herë....kjo kengë është super

  51. Rakip Halilaj

   Dava unë dija se është nga Gojani Pukës.

  52. Dita Gjoka

   Keng ce trrenqeth mishin sa her e nigjoi emocionohem,nfakt me tgjitha e goldit ,jan me tekste patriotike ce interretohen kac bukur nga goldi .ju lumt goja te dyve e ju kendoft zemra gjithmon

  53. Bujar Aliaj

   ju kenoft zemra jeni te mrekullushem

  54. Besnik Mulaku

   Tropoja jan ndoshta te varfer , po burra te vertet jan krenar me teopojen e gjith shqiptareve kudo qe jan

  55. Diart Panxha

   😘😘

  56. Ardijan Malaj

   Gold AG Dhe Dava Gjergji Rugoves me Kosova Deçan Shqipertar 🇦🇱💛

  57. madeinitaly shoes

   Zemra ju kendofte Gjithcka bukur 😍Dava Gjergji ngelesh ikone fisnike e kenges shqiptare Shum suksese 👏🇦🇱🇽🇰

  58. Cal Wizzarak

   🌸🌸💎💎💎💎💎💎💎💎✅✅✅✅🍀🍀🍀🍀🌸🌸 *Jezu Krishti është Zoti i vetëm i vërtetë! Një Zot që u ringjall prej së vdekurish dhe jeton përgjithmonë. Jezu Krishti është i vetmi i kualifikuar për të na dhënë jetën e përjetshme. shërojnë edhe trupat e tyre. (shiko lart në qiell dhe pyetje atë)

  59. Popcorn & Chill

   Lufta ka perfundu por krimi dhe hajnia po lulezon.

  60. Nexhmedin Syla

   Jam Kuksian por Jam Njerz tmir fort Tropojant respekte

  61. Afrim Turkaj

   Bravo🇦🇱🇽🇰👌!

  62. Besnik Jaku

   Ju knofte zemra sa bukur po e merrni jete e lumturi ne familjet e juja

  63. Elona Gogaj

   I love you❤

  64. Nori Demiri

   That’s what you call a kenge per patriotism. Ju lumet goja te dyve

  65. BaniOfficial

   Me beni subscribe ju lutem

  66. Kujtim Xhepa

   Super ju lumt goja lavdi Deshmorve 👏👏🥇🥇

  67. ardian Dervishi

   Ec aty o bishshshshshshsh

  68. t.v. 45

   Arjan agushi fjithmon kendosh , lum flamuri qe te ka vlla,ja ke lan vetit 🇦🇱🙏kshu bashkohen shqiptart. Gjithashtu ju gzoft zemra dava gjergjit ' nji kshillim shum kengetar po e hajn ne shpin tende kujdes ne shkup kem lindur dhe do vdesim 🤝

  69. Roland Shkurti

   COk

  70. erland xhelaj

   Shum kenge e bukur 😘😘🇽🇰🇦🇱

  71. abbsnn cose

   Respekt per Dava gjergjin dhe Gold ag je numer 1.🇦🇱🇽🇰🇩🇪

  72. Aishe Baci

   Ty mor djal të këndo shpirti për Shqipri e Kosov je një patriot i pa shoq zoti të rujt ty dhe familjen 🙏🤗

  73. Stela Ylli

   Zemra u kendoft !

   1. abbsnn cose

    👨‍🦲👨‍🦲👨‍🦲👨‍🦲👨‍🦲👨‍🦲👨‍🦲👨‍🦲👨‍🦲👨‍🦲👨‍🦲👨‍🦲👨‍🦲👨‍🦲👨‍🦲👨‍🦲👨‍🦲👨‍🦲👨‍🦲👨‍🦲👨‍🦲👨‍🦲🤴🤴🤴🤴🙅‍♂️👬👬👬👬👬👬👬👬👬👬

  74. Besmir Haziraj

   Nr 1 😍😍

  75. Kristo Zervo

   Ju lumte ai ze ...RESPEKTE...LE ta mare vesh e gjithe bota cdo te thote SHQIPERI .

  76. Yllius Prizreni

   Nga Tropoja ne Berish Vjen nje keng Lirije Vjen nga Zemra Shqiperis Nene Vjen rreze Lirije..

  77. Albert Limani

   Bravo muzik e qellume 😍😍😍👏👏👏👏👏

  78. Anna Stone

   2 💫💫Te 🇦🇱 !

  79. Urim Azemi

   Ferizaji🇦🇱 të dërgon të fala 💌 oj Tropoja trime🦅💥.

  80. nsjznhs hsuznhz

   Superrrrrrrrrrrrrrrrtt dy ⭐⭐

  81. Shauka Hodan

   Respekt per Dava gjergjin dhe Gold ag je numer 1.🇦🇱🇽🇰🇩🇪

  82. Michele Balla

   TROPOJA KA QENE DHE DO TE JET KRENARIA E SHQIPERIS 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🙏

  83. Michele Balla

   😘😘😘😘🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

   1. Shauka Hodan

    O t dhifsha n selak psikopat ,leht esht me kap kallash t pllastikes more mut, her n Qabe e her me kurva ben video .

  84. Jeton Bajrami

   👌👌👌

  85. Sali Lokaj

   Arjan a bon me dit kur vjen ne deqan se tanaheret kom pas qef met taku

  86. Gazmir Dema

   Veç sali berisha ishte nkem me serbin e jo me Kosoven

  87. Princ Berisha

   🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🤝🤝🤝🤝🤝🤝🤝🤝🤝🤝🤝🤝🤝🤝🤝💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪👨‍🦲👨‍🦲👨‍🦲👨‍🦲👨‍🦲👨‍🦲👨‍🦲👨‍🦲👨‍🦲👨‍🦲👨‍🦲👨‍🦲👨‍🦲👨‍🦲👨‍🦲👨‍🦲👨‍🦲👨‍🦲👨‍🦲👨‍🦲👨‍🦲👨‍🦲👨‍🦲👨‍🦲👨‍🦲👨‍🦲👨‍🦲👨‍🦲👨‍🦲👨‍🦲🤴🤴🤴🤴🙅‍♂️👬👬👬👬👬👬👬👬👬👬

   1. Princ Berisha

    Princ6666

   2. Princ Berisha

    🇷🇸🇷🇸🇷🇸🇷🇸🇷🇸🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🧜🏿🧜🏿🧜🏿🧜🏿🧜🏿🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🤴🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🤴🤴🤴🤴🤴🤴🤴🤴🤴🤴🤴🤴🤴🤴🤴🤴🤝🤝🤝🤝🤝🤝🤝🤝🤴🤝🤝🤝🤴🤴🤝🤴🤴🤴🤴🤴🤴🤴

  88. Ena Seferi

   Hallat te koft se ti je 1 edhe gjithmon ke me mbet ne heroj me kengen qe ke 👍👍

  89. Lulzim Budini

   RESPEKT TE PA FUNT PER TY O VLLA GOLD AG PER 🇦🇱PATRIOTIZMIN🇦🇱 QE KE

  90. Ajshe Dervishaj

   🤝👍👌🏼🙏

  91. Canan Tezcan

   Gold ag in milliyetçi arnavut duygularıyla prim kastığını düşünüyorum. İzlediğim klipleri beni böyle bir düşünceye itti yanlış olduğunu düşünen varsa bilgilendirebilir.

  92. Mercedes-Benz Mercedes-Benz

   Tropoja zemra e kosoves 🔥🔥

  93. Seb Gashi

   Trradhtaret e Kombit Shqiptar me Dislike . Po ku ka sikur Zemra e Shqiptarise Tropoja Legjendare. Lavdi UCK

  94. SOPHIE Xhaka

   Si gjithemone Znj Dava Gjergji e pa pame RESPEKTE per ju e pa arritshme...

  95. blueibabygirl07

   Love from America 🙏💖

   1. blueibabygirl07

    @Breaking Point mirë faleminderit, po ti?

   2. Breaking Point

    @blueibabygirl07 Mire, ti si je?

   3. blueibabygirl07

    @Breaking Point çkemi from Michigan

   4. Breaking Point

    @blueibabygirl07 Hello from Massachusetts

   5. blueibabygirl07

    @Breaking Point po e di Gheg dialect very thick 😂😂

  96. Halil Celaj

   Golld Qenef Turceli Magjypi ,mohoj Shqiptarizmin per fene .Ti dote mbetesh padhaporta e flliqur per shqiptaret.Merr caklat dhe kput qafen dhe shko Talliban, se semeriton te jetosh ne Kisove.

  97. Lion Fr

   E dua Kosoven e Shqiperin jam n gjendje pa fine dyshimi me dhane jeten per kto troje, por ti o Gold ag je interesgji per pare pi perdorshe krejt metodat edhe ne kete rast me ate kallash t drunit ,kurr sti ngoj kanget tua.

  98. Lion Fr

   O t dhifsha n selak psikopat ,leht esht me kap kallash t pllastikes more mut, her n Qabe e her me kurva ben video .

  99. Ani Ani

   Brravo vlla kjo keng i shkon fatmir haklajt dhe trropojanve qe ben luft per kosoven