Gold AG - Tornado

Gold AG

392K visualizzazioni53

  goldag.fanlink.to/Tornado
  @ONIMA- smarturl.it/ONIMA
  @Gold AG - Tornado
  Connect with Gold AG
  Facebook | GoldAG.Legend
  Instagram | arianagushi

  #GoldAg #ONIMA #Tornado

  Pubblicato il 12 giorni fa

  Commenti

  1. Ibrahim Pintolli

   Bravo

  2. Bahrija Krasniqi

   馃嚘馃嚤馃嚘馃嚤馃嚘馃嚤馃嚘馃嚤馃嚘馃嚤馃専馃専馃専馃専馃専馃憦馃憦馃憦馃憦馃憦

  3. Bahrija Krasniqi

   RRespekt per ty Goldi qdohe me kanga matmira kanget ikendo Lumi Nana qe te karrit bravo 馃専馃専馃専馃専馃専馃憦

  4. bilinas mini

   Inshallah del naj kengetar qe ja knon naj muzik legjendes "Gold ages"

  5. Ni B

   Kungtar me zemer te bardh gjith mon tpaqum te kendoft zemra gjith mon dojm shum te rujt zoti ty dhe familjen tande 馃嚘馃嚤馃憤馃拵馃檹

   1. sokin jon

    馃グ馃槏馃ぉ馃槆馃榾馃槂馃槀馃コ馃槑馃挅馃挆馃挀馃挒馃挄馃挓鉂p煉嬸煉岎煉橉煉濃潳馃А馃挍馃挌馃挋馃挏馃枻馃枻馃鉂ゐ煐ゐ焽︷焽别焽︷焽别焽︷焽别焽︷焽别焽︷焽别焽︷焽别焽金焽梆焽金焽梆焽金焽梆焽金焽梆焽金焽梆焽金焽梆焽金焽

  6. Defrim Roci

   O te lumte goja ty

   1. sokin jon

    Zemra te knoft tan jeten kjosh me jet

  7. Fredi Mamo

   You are star brother,Te ruajt zoti and all the best in your life my brother ,Po na ben te qajme me keto keng 馃檹馃徎

  8. Ajet Morina

   馃拏鈥嶁檪锔忦煉傗嶁檪锔忦煉傗嶁檪锔忦煉傗嶁檪锔忦煉傗嶁檪锔忦煉傗嶁檪锔

   1. bilinas mini

    Respek 馃嚱馃嚢馃嚘馃嚤

  9. BANANABOSS 495

   Urime 28 nentori, dita e flamurit馃嚘馃嚤馃嚘馃嚤馃嚘馃嚤馃嚘馃嚤馃嚘馃嚤

  10. Lavdie Mazrreku

   馃憦馃徎馃憦馃徎馃憦馃徎

  11. Ana lia

   Xhenetin firdeus Zoti ju tregoj shqiptareve kur serbet menduan se I vran Zoti ju shperbleft Gold

  12. Klisi Veshti

   馃嚘馃嚤馃嚱馃嚢馃嚜馃嚭

  13. Jerry A

   馃嚦馃嚤馃嚘馃嚤

  14. Florjan Hoxha

   Keto keng te bejne tia nisesh luften dhe 1000 viet. Jam nga jugu i shiperis po do ta clirojme dhe presheven

  15. miko foin

   GJITHMON脣 KRAH TJEMI ME RESPEKT NGA MALISHEVA ALBOZ MAZREKU馃馃憡馃挭

  16. Maik Maik

   Te pershendes nga tirona nipi skenderbeut dhe dhe trimi i gardes te Isa boletinit vazhdo kurr mos i ndal genget tuaja atdhedashur

  17. dolita windo

   Bravo Gold Aga shum kenge e bukur ZOTI te rut 馃敟馃敟馃敟馃敟馃敟馃嚘馃嚤馃嚘馃嚤馃嚘馃嚤馃憦馃憦馃憦馃憦馃憤馃憤馃憤馃挴馃挴馃挴

  18. Roland Prini

   BRAVO JU PERSENDES RRESPEKT JU RUJTE ZOTI ISHAIIA SHUME E BUKUR MUZHIKA SHQIPRI JASHA JASHA 馃憤馃憤馃憤馃枑锔忦煐愶笍馃枑锔忦煍ヰ煍ヰ煍ヰ焽︷焽别焽︷焽别焽︷焽别煂桂煂桂煂光潳锔忦煉欚煉氿煉滒煐ゐ煉涴煣○煂燄煂燄煂熲櫏锔忦煉橉煉曫煉炩潱锔忦煉擆煉楌煉栶煉濔焽吼焽拆煆筹笍鈥嶐煂堭焽桂焽筐焽吼焽焽桂焽拣焽吼焽仇焽吼焽︷焽桂焽火焽桂焽桂焽桂焽佛焽桂焽答焽桂焽仇焽桂焽别焽桂焽

   1. miko foin

    Dislike kan boe grupi i berat buzhalles udbasht dhe shkijet 馃枙

  19. Luigj dushaj

   Zemra te knoft tan jeten kjosh me jet

  20. Giorgina Lekaj

   馃グ馃槏馃ぉ馃槆馃榾馃槂馃槀馃コ馃槑馃挅馃挆馃挀馃挒馃挄馃挓鉂p煉嬸煉岎煉橉煉濃潳馃А馃挍馃挌馃挋馃挏馃枻馃枻馃鉂ゐ煐ゐ焽︷焽别焽︷焽别焽︷焽别焽︷焽别焽︷焽别焽︷焽别焽金焽梆焽金焽梆焽金焽梆焽金焽梆焽金焽梆焽金焽梆焽金焽

   1. dolita windo

    Ultara Nacionalistat Shqiptar. 馃憞

  21. Abdurahman Sadi

   Bravo vlla 鉂ゐ焽︷焽扁潳馃嚘馃嚤!!

  22. Florian Fetahi

   Respek 馃嚱馃嚢馃嚘馃嚤

  23. sokin jon

   Zoti te bekoft Arjan 馃げ鈾ワ笍

  24. Lackano Online Shop

   AZET & LACKANO FASHION - ithomes.info/net/3c6LldmRY6GEh6w/video

  25. Raf Camora

   Gold AG s煤per musik馃憤馃憤馃憤馃憤馃槑馃憦

  26. Florenc Murati

   Heuuu me te lumte goja gjithmon na surprizon RESPEKTE

  27. Jahi Gashi Gurit

   Rrespekte nga T毛rnoci madh毛

   1. sokin jon

    Te knoft zemra gjithmone Gold G 馃嚘馃嚤馃憦馃憤

  28. seeriu ciihy

   Pa femra ne spote pa droga pa budallalleqe Bravo Gold AG je numer 1 ne shqiptari Respekt te perzemert nga tirana Rroft Shqiperia Etnike Shqiperi kosov毛 Ilirid毛 馃憪

   1. seeriu ciihy

    Allahu te shperbleft o me i miri shqiptaris Mashaallah Allahu te bekoft e ti shtoft miresit Amin馃げ馃げ馃げLum nena qe te ka e qofshi me jet te gjat Jarabi馃げ馃げ馃げ

  29. Albgaming

   Dardania zemra e Shqiperise,Kosova eshte Shqiperi.

   1. seeriu ciihy

    鉂わ笍鉂わ笍鉂わ笍

  30. DN5 02

   Ska rendesi tematika kur kenga nuk kendohet ashtu si duhet dhe nga kush duhet!

  31. Trupja_Hoxha ARIMSEB

   Arian agushi I nderum qofsh qe na e dridh zemren me kenget tona Edukoni bre nena djemt e cikat per atdhe se asnji skemi pervec njeri tjetrit 馃嚘馃嚤馃嚱馃嚢馃嚘馃嚤馃嚱馃嚢

   1. seeriu ciihy

    Na rrofsh bethen gold kakaa

  32. Drini Brig 125

   Dislike kan boe grupi i berat buzhalles udbasht dhe shkijet 馃枙

  33. Endrit Shala

   Kur vjen bashkpunimi me Shalianin

  34. Kim Rama

   Ultara Nacionalistat Shqiptar. 馃憞

  35. beedsj roiue

   I vetmi djal qe u kendon trimave! Respekt per ty Arian!

  36. Goal Live

   nese ju qe jepni dislike per Gold Ag " jeni shqipatre harram u qoafte gjuha shqiper qe keni mesuar" love Gold Ag love Shqiperi love kosove...!

   1. dueeh nyyu

    kjo po qe ja vlen te shikohet: ithomes.info/net/pZWAxLOsfY11qaA/video

  37. ItsAlbo

   Gold ag bone be tlutem nje kenge per albin kurtin

   1. dueeh nyyu

    Bravo Gold Pse nuk qet Nj毛 K毛ng毛 per Strategun E luftes Bekim Berishes ABEJA

  38. Lorent Islami

   Rrespekt

   1. beedsj roiue

    kjo po qe ja vlen te shikohet: ithomes.info/net/pZWAxLOsfY11qaA/video

  39. Gentian Hysa

   "O pasha zotin per kete dite djalin e kam rrit" Komandat i pa harruar Qoft kujtimi jot ibrahim mazreku Sot fal ktyre trimave jemi te lire 鉂も潳鉂も潳鉂も潳 I love Albania I love Kosovo baby

  40. chding zuure

   Te knoft zemra gjithmone Gold G 馃嚘馃嚤馃憦馃憤

  41. Shqipron

   鉂わ笍鉂わ笍鉂わ笍

  42. huttio srreu

   Allahu te shperbleft o me i miri shqiptaris Mashaallah Allahu te bekoft e ti shtoft miresit Amin馃げ馃げ馃げLum nena qe te ka e qofshi me jet te gjat Jarabi馃げ馃げ馃げ

   1. chding zuure

    Bravo dhe te kendoft 鉂 keto keng do zene vend ne historine馃嚘馃嚤

  43. Ajslin jani

   Ku ka shqiptar qe sta don zanin ty 馃檹馃檹馃檹馃檹馃檹馃檹馃檹馃憦馃憦馃憦

  44. dueeh nyyu

   Like 5 ore para se me dal kanga Ma i miri n'Shqiptari qai Arian Aga 鉂わ笍

   1. Kim Rama

    Mshefi cicat se marre 馃ぃ馃ぃ馃ぃ

  45. Hajzer Thaqi

   Na rrofsh bethen gold kakaa

   1. huttio srreu

    Kurgjo e re , krejt njejt kang te vitit 1999

  46. Misin Zenunaj

   Respekt ete kendoft zemra ghithmon Po ashtu respekt per Zotriun Alban Kastratin Qe kntriboj per heroin Lavdi Per jet

  47. Marigona Ylli

   kush esht per Goldin 馃憪馃嚘馃嚤馃嚛馃嚜馃嚞馃嚙馃嚱馃嚢馃嚘馃嚤馃嚱馃嚢馃嚘馃嚤馃嚱馃嚢馃嚭馃嚫馃嚞馃嚙馃嚛馃嚜馃嚘馃嚤Goldi馃ご馃憪馃嚱馃嚢馃檵鈥嶁檧锔忦煓嬧嶁檪锔忊瓙猸愨瓙猸愨瓙猸愨瓙猸愨瓙Goldi 馃ご馃憪馃嚘馃嚤馃嚱馃嚢馃憪

   1. dueeh nyyu

    Bosi

  48. Ditrin Mu莽aj

   Shkijet po vijn毛 prej 4 an毛ve, nje siti ARBRI 毛sht毛 komand tane...鉂わ笍

  49. Mario Gigi

   Je kengetar me shum vlera 馃嚘馃嚤馃嚘馃嚤馃憢

  50. Ibadete Cakolli

   Shum je i pa par lum kosova qe ta ka 馃檹馃檹

  51. Suad Iseni

   Bravo Gold Pse nuk qet Nj毛 K毛ng毛 per Strategun E luftes Bekim Berishes ABEJA

  52. Funny Bee

   kjo po qe ja vlen te shikohet: ithomes.info/net/pZWAxLOsfY11qaA/video

  53. Miri Jetmir

   Dislike i kan bo veq ato qe jan serb... Gold 馃馃挭馃挭

  54. Dorina Mushi

   Sa e dua k毛t毛 artist

  55. U 脟 K

   Tlumt goja patriot i madh per kosov edhe per shqipr馃嚘馃嚤馃嚘馃嚤馃嚘馃嚤馃嚘馃嚤馃嚘馃嚤馃嚘馃嚤

  56. Xhemsi Da

   GOLD AG respect 馃憤馃憤馃挭馃挭馃嚘馃嚤

  57. Ermal Basha

   Bravo dhe te kendoft 鉂 keto keng do zene vend ne historine馃嚘馃嚤

  58. ferizaj ferizaj

   Shum i dopt je sinqerisht lidhje lidhje me muzik ski

  59. Elton Tony S

   鉁ㄢ湆锔忦焽︷焽别焽金焽梆焽︷焽别焽金焽

  60. Fitim Ajdini

   Kurgjo e re , krejt njejt kang te vitit 1999

  61. mrmrs mustafi

   Rrofsh sa Malet o Trim i Kti Vendi 鉂わ笍

  62. fabion sertolli

   Bosi

  63. Eralb Mazreku

   馃嵑馃嚘馃嚤馃嚘馃嚤馃嚘馃嚤馃嚘馃嚤馃嚘馃嚤馃嚘馃嚤馃嚘馃嚤馃嚘馃嚤馃嚘馃嚤馃嚘馃嚤馃嚘馃嚤馃嚘馃嚤馃嚚馃嚞馃嚱馃嚢馃嚱馃嚢馃嚱馃嚢馃嚱馃嚢馃嚱馃嚢馃嚱馃嚢馃嚱馃嚢馃嚱馃嚢馃嚱馃嚢馃嚱馃嚢馃嚱馃嚢馃嚱馃嚢馃嚱馃嚢馃嚱馃嚢馃嚱馃嚢馃嚱馃嚢

   1. Eralb Mazreku

    馃挭馃挭馃挭鉂ゐ焽︷焽别焽︷焽别焽︷焽别煠燄煄梆煄梆煄

  64. Eralb Mazreku

   馃嚘馃嚤馃嚘馃嚤馃嚘馃嚤馃嚘馃嚤馃嚘馃嚤馃嚘馃嚤鉂も潳鉂ゐ煈

  65. Taulant Landi

   Zemra tknoft gjithmon

  66. Vin V

   Brravo

  67. Poli Castellano

   I vetmi djal qe u kendon trimave! Respekt per ty Arian!

  68. Fidani hoxha

   hallall te qoft se je numer ni per kenget shqipe

  69. ROMAN 3

   bukur kenga, as se njofta fillim mu duk si ushtar isisit

  70. Osman Halimi

   Kur po bon duet ma shum po dhez

  71. Labi Totaj

   Nisha 馃嚘馃嚤馃嚘馃嚤馃嚤馃嚪

  72. Labi Totaj

   Nisha 馃嚘馃嚤馃嚘馃嚤馃嚤馃嚪

  73. Labi Totaj

   Nisha 馃嚘馃嚤馃嚘馃嚤馃嚤馃嚪

  74. Labi Totaj

   Nisha 馃嚘馃嚤馃嚘馃嚤馃嚘馃嚤馃嚘馃嚤馃嚤馃嚪

  75. Valdeta Xhiha

   Hallall te qoft te knoft zemra gjithmon

  76. Horanlli Horanlli

   Bravo 馃憦馃憦馃憦馃檹

  77. Adriano Vicenza

   Bravo super kong. Hallall t qoft qumshi non毛s 馃嚘馃嚤馃嚘馃嚤馃嚘馃嚤馃嚘馃嚤馃嚘馃嚤

  78. Mirlinda Bytyqi

   馃嚘馃嚤馃嚱馃嚢馃嚘馃嚤馃嚱馃嚢馃敟馃敟馃敟馃敟馃馃馃馃

  79. Ronaldo Cristiano

   Bravo Arjan Agushi je ma I miri ntanve鉂

  80. L. Kosova

   Maj madhi nvend 馃槝rrespekt

  81. Erionguri 6

   Qite ni muzik p毛r Qadrak

  82. Arben Morina

   脟lirimtaret U脟K jane te Pa Vdekshem Ata Jetojm me ne Jane te Gjalle e Vjene Era Arome Lirije 馃嚘馃嚤馃嚘馃嚤馃嚘馃嚤

  83. youtube g

   饾悓饾悁饾悑饾悎饾悞饾悋饾悇饾悤饾悁 饾悗饾悕 饾悈饾悎饾悜饾悇 鉂わ笍鉂わ笍馃憪馃憪馃憪馃嚘馃嚤

  84. 螘LA CERRIKU

   Kush jane kta 96 te zgjuarit qe bejn dislike.

  85. Geni Bungu

   Ccbvcv

  86. Lyana Zack

   VISIT AND JOINED!!! tinyurl.com/girlbestmoment Make best moment in your day Thank's and have fun 馃槞

  87. Ed Ed

   Lavdi deshmorit e arijan shendet Gzim e fat ne jete馃挭馃嚘馃嚤馃嚝馃嚪

  88. Preng Kola

   Always the best 馃嚘馃嚤馃嚘馃嚤馃嚘馃嚤馃嚘馃嚤

  89. lela Kukaj

   Zoti te bekoft Arjan 馃げ鈾ワ笍

   1. Limi Meshi

    Beni Subscribe kanalit tim ju lutem!

  90. The Plungi

   Rest in Peace 馃檶馃徎馃檶馃徎馃檶馃徎 Ishalla klipi i fundit se smjelet vdekja kshtuu鉂岎煣

  91. Enes Sadiku

   Rrespekte 馃嚘馃嚤

  92. Faton Gashi

   GoldAG je shum i fort. Jom me ty 鉂わ笍

  93. 袪邪蟹屑褘褕谢械薪懈褟 袘邪褉芯薪邪 - 袠薪褌械褉胁褜褞 褋 袘邪褉芯薪芯屑

   袨褔械薪褜 泻褉邪褋懈胁芯, 薪芯 袣芯褋芯胁芯 褝褌芯 小械褉斜懈褟 写褉褍卸芯泻

  94. Kamberi Hisnije

   Te lumte o golld se vertet golld je pom vjen mire shum qe kurr spo i harron luftetaret e lirise zoti te shperblevt per ket Miresi qe e ke o golldi krenohemi me ty 馃憤

  95. Skender Pacarizi

   Lavdi vepres se Ibrahim Mazrekut ( Tornado )

  96. Besnik Velija

   !_

  97. ajshe kallaba

   suksese ariangushi

  98. erea05 ereaa05

   Si qdo her Goldi馃憣

  99. Neshat Sadiku

   Bravo Gold Aga shum kenge e bukur ZOTI te rut 馃敟馃敟馃敟馃敟馃敟馃嚘馃嚤馃嚘馃嚤馃嚘馃嚤馃憦馃憦馃憦馃憦馃憤馃憤馃憤馃挴馃挴馃挴

  100. wolf kukesi

   Zoti t bekoft Gold ag