Opinion - Edi Rama! (15 Tetor 2020)

RTV KLAN

404K visualizzazioni723

  #Opinion | Emision politik live nga #BlendiFevziu në #TvKlan #EdiRama
  Emisioni politik më i ndjekur dhe më i preferuar në ekranet shqiptare. “Opinion” vjen në katër takime çdo javë - e hënë, e martë, e mërkurë dhe takimi tradicional i të enjtes mbrëma.
  Të ftuar: Edi Rama
  Është zhvilluar me tone të forta në studion e “Opinion” debati mes kryeministrit Edi Rama dhe gazetarëve në lidhje me inceneratorët pas akuzave të PD-së.
  Kryeministri solli në studio disa pamje që sipas tij tregonin ndryshimin mes trajtimit të mbetjeve në kohën e PD-së dhe në qeverisjen e PS-së.
  Sa i përket inceneratorit të Fierit, kreu i qeverisë tha se nuk ka mbaruar investimi. Ai u shpreh se shtyrja ka ndodhur për shkak të protestave dhe bllokimeve nga opozita. Megjithatë sipas tij projekti përfundon në fund të vitit.
  Kreu i qeverisë ktheu përgjigje edhe për inceneratorin e Elbasanit. Sipas tij, ky incenerator është në punë dhe prodhon energji, por për shkak të një problemi me autoritetin rregullues nuk ka marrë para.
  Blendi Fevziu: Ku është inceneratori i Fierit?
  Edi Rama: Ja ta nxjerrin atje mbrapa.
  Blendi Fevziu: Ky ekziston?
  Edi Rama: Po.
  Armand Shkullaku: S’ka asgjë brenda.
  Edi Rama: Ne po ndërtojmë këtë. Ja ku e ke.
  Armand Shkullaku: Edi Rama nxjerr një video dhe vë një PD aty, por ajo mund të jetë PS.
  Edi Rama: More zotëri…
  Blendi Fevziu: A punon, a s’punon?
  Armand Shkullaku: Nuk punon asnjë incenerator, as Elbasani, as Fieri, as Tirana. Nuk punojnë, është 3D. I ka marrë të gjitha lekët ai.
  Blendi Fevziu: Rama, e kapim konkret. Punon inceneratori i Fierit?
  Edi Rama: (I drejtohet gazetares) Po si s’të vjen zor? Si e ke Tiranën?
  Fatjona Mejdini: E ke të mbushur me plehra.
  Edi Rama: Ti e ke me qytetin, me mbledhjen e mbeturinave? Do flasim për qytetin të sjell lalin, të flasë lali.
  Armand Shkullaku: Ai të rregullojë lopën, të çojë lopën…
  Edi Rama: Nuk merrem me mbledhjen e mbeturinave në Tiranë.
  Armand Shkullaku: Lalit ia ke lënë të gjitha dhe lyerjen e pallateve dhe lopën…
  Edi Rama: Po të them që ajo është situata e 30 vjetëve që është si e do PD dhe 30 të tjera. Kjo është si e dua unë dhe si e duam ne Shqipërinë në aspektin mjedisor. Urdhëro se çfarë bëhej dhe çfarë bëhet nëse nuk bëhet kjo dhe shiko çfarë po bëhet në Fier.
  Blendi Fevziu: Punon?
  Edi Rama: Nuk ka mbaruar investimi…
  Blendi Fevziu: A në rregull?
  Edi Rama: Nuk ka mbaruar investimi. Në Dhjetor do vini, ju ftoj të shikoni që do të fillojë puna atje në Fier. Po kështu edhe Elbasani. Ky më thoshte që nuk prodhon energji. Ja Elbasani, PD-ja dhe ne.
  Blendi Fevziu: Kjo është propagandë…
  Edi Rama: Si është propagandë?
  Blendi Fevziu: Pushteti lokal i PS në Elbasan nuk merr në dorëzim inceneratorin se nuk ka plotësuar kontratën. Jep përgjigje.
  Armand Shkullaku: Elbasani nuk punon, mor burrë. Elbasani nuk është incenerator. Kapsulon mbetjet, nuk djeg. Tre herë është ndezur gjithsej.
  Edi Rama: Shkullak, nëse inceneratori i Elbasanit prodhon energji që prej 2017, nëse energjia ka shkuar për nevojat e impiantit dhe kjo është në një sahat e OSHEE dhe impianti prodhon energji që nga 2017-a dhe arsyeja pse nuk ka marrë asnjë kokërr leku për këtë është sepse autoriteti nuk i ka dhënë çmimin dhe ata janë në gjyq, ti a do dalësh këtu dhe të thuash që unë o shqiptar jam një njeri që flas pa lidhje sepse Edi Ramën e dua shumë. Sepse është kulmi… Ka që në 2017 që prodhon energji.
  Armand Shkullaku: Ku e ke dokumentin që prodhon dhe sa energji?
  Edi Rama: Unë nuk jam faturist i OSHEE. E përdor për nevojat e veta. Nuk ka marrë qindarka sepse autoriteti rregullator nuk i jep çmimin. Nëse ti shikon sahatin, do thuash që dashuria ime për Edi Ramën është kaq e madhe saqë është kthyer në verbëri dhe unë do të them që ky s’do asgjë, do dalësh?
  Armand Shkullaku: Po. Po, e kam gabim, e kam gabim.
  Blendi Fevziu: Kur përfundon Fieri?
  Edi Rama: Fieri përfundon në Dhjetor. Ka pasur 1 vit e gjysmë vonesë jo për shkak të investitorit, por për shkak të palës sonë, sepse ishin protestat, bllokimet, përpjekjet për t’iu thonë që ore jeni në vete, këtu po vihet që të shpëtoni ju. Është ndryshuar vendi dy herë dhe kjo nuk është e investitorit, por këto nuk i di kjo …
  Fatjona Mejdini: Unë i di se i kam takuar ata banorë.
  Edi Rama: Pusho, pusho. Pusho të mbaroj unë. /tvklan.al
  SUBSCRIBE to “RTV KLAN” on IThomes for more videos!
  Për më shumë informacione vizitoni faqen tonë web tvklan.al/
  Videot e fundit nga Tv Klan i gjeni në faqen tvklan.al/video/
  Follow Tvklan on Facebook: tvklan/
  Follow rtvklan on Instagram: rtvklan
  Programet e Tv Klan mund t’i ndiqni edhe në faqen tvklan.al/programe/

  Pubblicato il 14 giorni fa

  Commenti

  1. Betim Sperdhima

   Rama konfirmon perfundimisht se eshte arrmiku me i madh i popullit te cilit i mbylli edhe njeher dyert e europes

  2. ENEA

   Ky eshte Kryeministri i Vendit tone!!! I gjat dhe I holle! Agresiv! Feminist! Our prime minister in Albania, Edi Rama:

  3. Elenida Gjoka

   Edi Rama eshte i mbrekullushem si u pergjigjet ketyre

  4. Betim Sperdhima

   O rram na zbrite nga avioni me buje sikur ishe xhek noris duke i bere reklame te shpelare veftes po bej edhe nje reklame me grevistet e ballshit

  5. Driton Saramati

   Ti ske nerva o fevzi ti ke skaduar me xhitha Ata qe ke ne studjo dhe Ata te leckosurit jasht Studios

  6. Miranda Shurbi

   O zot qar kryeministri 🤮🤮 Nuk e kuptoj pse nuk pergjigjet i qet po ben drama

  7. Georgivs Castriotvs

   O moj Shqypni, e mjera Shqypni, Kush te ka qitë me krye n'hi...?

  8. 1s3f1 ALB-UK

   Turp per ket popull qe voton ket monster per kryeminister . Edi Rama person i semur per pushtet

  9. lulzim muca

   Z.rama me maska ne rrug ka por ne trena autobuza dhe markete po

  10. Fatiha Chebouti

   Zorro edi pse Mietshaus me shkullakun ni gazetar palidhje ki njri

  11. A&A A&A

   Ku asht ku more pse mos te fol more zonja aty ësht ky si Enver Hoxha.

  12. Zyme Korra

   Pse nuk e pysni zotin rama per tampone qe jan falloso o qena mos rreni popllin

  13. Pashko mecaj

   Po ce don plehin ma te madh se kte te gratin qe bertet si gomaret ne afsh

  14. Pashko mecaj

   O ky esht me grupin e gjatologve dhe kyt ne zgjedhjet e reja i takon ta zgjedhin nje ner tre ma te gjatit

  15. Pashko mecaj

   Po esht e vertet qe i ka xhepat bosh se ja ka marr edi

  16. Pashko mecaj

   O zoti fejziu mos u merrni me edin se tash ne vjesht esht si gjethi i dushkut qe bie ne tok dhe ky esht me i gjati por me i braktisuri nga popudhi sepse i ka rrejt te gjith

  17. Benet Rexhepi

   Fli lul fli, haaha

  18. Ceti Nurja

   Bravo

  19. Pamuce Kalace

   Se kuptojme perse nuk folet per shtepiat e 26 nentorit

  20. Irfan Sopjani

   Si mundet ore nje Shqiptare ta votoj ket person injorant paranojak dhe shum i pa edukat te bej kesi lloj ofendimesh...!!!!

  21. Frenk Lika

   Kemishen e forces ketij nelles !!!

  22. Black Horse

   6 veta qe veten e quajn intelektual nuk dinen ta lexojn nje numer tetshifror ne njesor. Turp ju qoft.

  23. Black Horse

   Edi qeni po thot une jam 2 metra. Atehere ti je hajni dhe hajduti ma i madhi.

  24. Visualizeyourgoal

   Coini dhe nje Kafe Lencit. Eshte qe eshte ne studio.

  25. Visualizeyourgoal

   Edi eshte palaco , ama Lulushi eshte figura me vk ne politiken shqiptare. Nuk ben dot gol as me porten bosh.

  26. altin shala

   Na myten adresat fallco dhe lepirsat e rilindjes, shkoni grup lepijani bythen kryetarit tuj se e beni mire, ju shkerdhefsha rracen, ishalla Amerika ja u merr shpirtin

  27. Genc Vezi

   niveli i kryeministrit shume scandalizzato

  28. Muhamed Bajrami

   Ma pyet shullakun.. ku ke qen kur ishte Enveri gjall ?? Besoj qe fjalen e par e kish mjell ntok edhe e kish pshurr mu tha se ish tut qe po rritet si pem.. po kafsh gazetar qe qenke..! phiii

  29. Mario Bross

   Cfare nivel gazetarie!!! Njeri më bythë lëpirës se tjetri

  30. eric benayoun

   Populli eshte ne zero more, skane te ardhurat minimale per tu ushqyer, ju diskutoni impiante me miliona euro, jeni krye plehra, ps e pd. Duket qarte sa e doni popullin ju gjakpirsa qe su ngopet, behen plane per impiante, dhe per faturime marramendese, ata plehrat e tjere te pd, e ngren si problem, jo se i dhimbset ekonomia e familjeve shqiptare, por se jane te deshperuar ngaqe sjane ata ne pushtet ti bejne keto manovra, ky eshte realiteti politikes tone, kush drejton, vret mendjen ca manovra te gjej per te perfituar, nje her plehrat nje her impiantet, dhe ky vend ska per te ecur, dhe populli injorant qe behet tifoz me ju, po mire thuhet fjala cdo popull meriton drejtusit qe ka, ne smeritojm me shume, se ne nje shtet europjan te ishit ju, populli do ishte ngritur te vinte drejtesi, dhe jo te bente tifo per ps ose per pd, dhe shqiptaret sot, skane as standardin me minimal te jeteses, as nuk kane per ta pasur ndonjehere per aq kohe sa te kemi politikan te tille, si saliu, si luli, si edi, e gjithe ca vijne mbrapa, dhe gazetar dhe analiste, dhe cdo gje, doni djegur me benzin, se qe te gjithe mbroni interesat dhe mbroni manovrat, asnjeri nuk deshiron vertet te zhvilloje jetesen tone, shoqeria shqiptare, a punojme ne si te gjithe njerzit, taksat a i paguajme? A jemi qytetar te ndershem, por pse skemi te drejta ne? Qe mbas punes ti krijojme familjes tone kushtet me minimale te pakten, kemi standartin me te ulet ne gjithe boten, turp, mos votojme asnje nga keta plehrat, bojkot total, ti eliminojme te gjithe keta, te vij me mire nje i huaj, ose me mire nje mbret, i ndershem me qellim te mbroj popullin jo si kta, u lodhem me kta

  31. Zamir Krasniqi

   Cfar. Cfar. Ka. SA. Diheni. Është. Kush. E. Meer. E. Kush. E. Lagu. Kush. Fitoj. E. Kush. Humbi. Pupulli. I. Pari. Mbi. Cdo. Gjë. Kush. Jep. Në. Cdo. Vend. Botës. Është. Ligj. Mbarsija. E. Popullit. Qy. Në. Fillim. Ka. Qenë.

  32. Kleivi 2020

   Po Pse Zoti Kryeminister Humbet kohen kot ,,,me keta gazetar,,,,!!!!

  33. ADOLF BI

   Zoti e ndihmohte SHQIPERIN dhe Shqipetaret.

  34. Just BELIEVE

   Shajeni sa të doni por më të mirë kurrë ska pasur shqipëria as nuk ka për të pasur,shajeni se do e kërkoni. Juve doni atë që u grene njerëzit për protesta dhe ua futi në plumb kokës

  35. ADOLF BI

   Blendi je i madh.

  36. Daniel Canaj

   Dhe ta imagjinosh se na kush udhehiqet shqiperia nga nje kryeminister analfabet pa pik edukat komplet injorant arrogant

  37. Eduart Cordeni

   Rama ty te ruajn k kta psikopater

  38. Eduart Cordeni

   O budallack cfar pytje i ben kryeministrit ti sot kur dikur ishin te lir ne shqiperi ne kohen e saliut

  39. Jeton Bakiji

   Po bile tani edhe jasht në Maqedoni duhet me vendos mask edhe në vetur

  40. Mon Doroci

   Ky krejt paret i hargjon ne hund .

  41. Mon Doroci

   qyr ky muti i vuqiqit . Tradhtari i madh edhe me Hashim tradhtarin

  42. ilyrian Land

   Kush eshte kunder Rames Like

  43. Visualizeyourgoal

   Pyetjes se Gazetares ne lidhje me gjoben e dikujt qe nuk eshte kryefamiljar, Rama nuk mundi ti pergjigjej , perkundrazi, doli bllof kur tentoi te perdorte sulmin si mbrojtje.

  44. Fation Bizhga

   KU DEGJON SHUM GJELA VONON TE GDIET KUSH KUPTOJ KUPTOJ.

  45. Fation Bizhga

   Un po kuptoj as edhe nje gje spo bejn dialekt po lehin si qent dhe keshtu smiret vesh ca behet.

  46. Fation Bizhga

   Si tallin karin me popullin hahaahahahahahahahahajaj

   1. Tani Tani

    Mendje kurvash lepirsas interesaxhinjsh , e kurvash

   2. Tani Tani

    Nuk po them te ter o vlla , po njerzit ne shqiperi jan ber shum te kqinj

   3. Tani Tani

    Mir ja bejn se esht shtet rrobqirash

  47. Still Honezt

   Sa tall rakun Rama me kta..

  48. Krenare Nare

   Pse mereni me ket kryminister te pa pergjeshem injorant ky nuk len mi ndegju pytjet se osht me kurupcjon deri ne fyt e nuk ju len me fol ky osht psikopat kur se kisha thir ne emisjon se pona hyn nerva me ndegju ket lesh te prishur ore budall

  49. Mimo Ismaili

   Përshndetje. Politikanet tan ne për gjithsi jan. Pijun te eluminatit corona nuk egziston egjitha kjo qe ndodh ësht vendosja e micro chipit. Boll genjiet popullin oooo rama se ske pik kulture ndaj nje (zonje)

  50. Tiku2008tiku

   ithomes.info/net/lrWanL19naiXlYI/video

  51. Tiku2008tiku

   ja keto jane gazetaret tane plus politikanet, ithomes.info/net/0L2ny8ekkJegoIo/video

  52. tonnyy sina

   Mi fiku 😭😅

  53. tonnyy sina

   Jo vetem kjo rrelja se ka iden si gazrtare por tum shkre dhe ndjejat seksuale prz

  54. Gabry Kalaj

   Ky edi gati paska shku ne overdos me kokain e paska pi me amfetamin

  55. Gabry Kalaj

   O ju jeni me ju q... ropt te gjithve qa jeni politikan po ne jemi popull injorant se ktu duhet me ju shku aty ne ato zyrat e tyre e me i djeg mrena me tan qa kan

  56. Gazi Musliu

   Qar lideri gangster i marre, arrugant...!

  57. Bimi Morina

   Nuk jam nga Shqiperia dhe as qe me shkon mendja ta mbroj ne një menyr PS-n dhe Edi Ramen, por ky Gazetar qe leviz si një femi, qe e ka kap shurra ... ky eshte ne Pozicionin e gabuar ne „kete“ emision.

  58. Nadi2014 Ss

   I shkreti Edi Rama asnje respekt si kryeminister me tevertet keto gazetare duhet denuar me pelqej pergjigja nga Edi ne min. 2:30:00

  59. Roby Robert

   vetem rama osht per kete ven harrojeni se e bon kush tjeter kete ven

  60. tonnyy sina

   Jetojm ne perendim dhe me kto ligje perballemi cdo dit dhe kta injoratet qe sa po e the the Z Rama. Jan tu aludu me teper se sa jan koshient

  61. tonnyy sina

   Nuk imagjinoj me qon kaq kare femer sa kjo qe hyn kot si kare 😅

  62. tonnyy sina

   Por esht me e arsyshme dhe llogjike tjemi me sy me real se cak ne ter ket trazir gatuhet e ku jemi ne qe tkemi munsi me lujt gurin e ron😏

  63. tonnyy sina

   Her e par qe Z Kryeministri jon qe nfat thjesht per respekt se ne fund fundit perfaqson ne si komb.. Dhe jo pa dadhje esht aty. Se tpakten e kem zjedh dhe duhet ta respejtoj gjer ne fund mandatit.. Se smunet me trajtu kshu si grethat dhe pa arsyetim.. Z kryeminisre. Ka te drejt se me ne sesht e thjesht si do qe tjemi gjithoom esht gjenet kritika

  64. seeni gzty

   Hahaha hahaha fli lul fli hahaha hahaha o edi o gjigand nese ti iken shqiperia do shkaterrohet ti po e rregullon shqiperine

  65. alvi hajderlli

   Vangjelina na ke car trapin o komunist i qelbur

  66. Maria Cepele

   Si flasin kshu kta kryeministrit ?...Nk e len Te flasi nk e len Te sqaroj asgje ....dhe shum mbahet ai 😂

  67. ilias pantelis

   nivel 000000000000000000000000

  68. Burhan Nuhiji

   Rama eshte patriot dhe njeri me inteligjent ne politiken shqiptare... njerzit e rrethin qe ka jana kruehajna ,kriminel dhe hajdut kurse Rama servil i ...tyre.Cfar eshte Rama, kush di tma thoje????

  69. enea s

   rakipkari

  70. Bujar Habibaj

   Une jetoj ne Gjermani....nuk ka ligj qe maskene rruge.......Edi Rama rren dhe mashtrpn...plehr e ndyre.

  71. regi bici

   2:32:30 po pusho mi shurre pusho shif punet e tuja ca do me hollanden apo Anglin. shif ato floket qe ike si dhi e zjebosme, drejtoj pak se dukesh sikur sa jecu nga gjumi tu fol

  72. regi bici

   2:31:30 o fefzi qerosi, kur esht anglija veni i par ne europ per ashash dhe per kokain, qe ikan te gjitha paisjet dhe sikapin dot, dhe qe esht gjith vitin jo vetem 3 muj si atje ne shqipri o qeros, por ju ekeni hallin se juka vu taxa juve te klanit qe boni prograne dhe qe merni shum leuro ne muj, pranej sedoni ju as ti as ai katnari beratit apo tepelenes nga p**** m*** esht Arjan Cani

  73. regi bici

   2:21:19 ore ky tipi kaq izjut pse subo politikan dhe ta rregullote ate shqipri, por rri tu bo si gore cdo program. ti o hape ose mylle iher e mir, jo si gore

  74. regi bici

   1:27:41 po mer qeros po aty dojesh se mer 17mi euro ne muj tu bo llaka llaka ke 5 vila te mdhaja e kushedi sa hyrje, te pakten lej me qera me gjys cmimi, qe mos ungopsh ti, se si eke majt ti ate pun ashtu, vetem ne shqipri ishef kto gjona, dhe ato goret aty gazetar jan por nuk ulen posht tavolines se bossit per gojore si ty.

  75. regi bici

   1:23:24 iko qyrravec ivogel ik je larg ti me ifol atit ashtu, ti nuk ke as pamjen lene me ket zo si femerat acarus. jepi naishpull atit o ED

  76. regi bici

   1:14:24 po kush do me te ndigju ty mer burr, pusho dhe ndigjo qe te msosh per te ardhmen, jo si ky cjapi shullaku qe jafut pordhes kot ven e paven.n

  77. regi bici

   1:08:22 ktu eka fain ky qerosi qe sjellkto tipa qe rrin neper kafe gjith diten, kjo eka menjen ke floket, hajde meru vesh ti. ne vend te sjelli njerez me eksperienca, por sjell kto llojllojshat. qe ebojn ket show sikur esht portokallija

  78. regi bici

   1:00:56 tiranen e bot ju gjith plena sa erdhet aty. se ne emashim ne pllom te dores, deri sa nabot me ulargu fare. por shyqyr qe ishte EDI se ju pupupupupu

  79. regi bici

   39:40 heh sa mir o Ram jepja ktit specit e ksaj kastraveces qe ingeli goja maqedonija, po ti poepyt ate me ato pytjet idjote qe ke dhe ai po te pergjigjet, ju iboni pytje mjeku dge ai po jupergjigjet dhe pastaj thuni pse sdel doktori ku tna sjaroj. kafsh pi ju aty ke salla doni nje njeri me pozit te madhe per nje gje te thjesht (kujdesu per veten qe tkujdesesh per tjeret) Kjo ibjen fyllit dhe kerkon ligjet e maqedonis, ky mjeker bardhi do ligjet e Amerikes, fefziu thot pse si heqin maskat kur jan mrena ne lokal, hajde cfar show bohet, mjer Rama me kto.

  80. Andi Ramushi

   Kokrra e hajdutit

  81. TAULANT travelling

   Portokalli te Klani 🤣🤣🤣👍

  82. regi bici

   22:22 ti seman dot masken se ke k*** n g** hahahaha

  83. regi bici

   18:45 jo mer fefzi jo. pse se pyt ti Ramen, thuj a do ti gjobisni gjith Qerosat si puna ime pershembull. Po koken honkshin kur se mro veten ti si popull ca tboj ky ishkreti atje jan gjith Derra ajo tjetra bucja thot mos mani maska. hajde hajde. ik o Rame me nai ven jash se atje kafshet kan ngel

  84. Fatmir Kolici

   Ca giornaliste je ti moje,cfar pyetje ben vuri masker apo jo! 😟

  85. regi bici

   o fejzi lene kosova maqedonija ekan von pse jo neve. a shef cfar bohet neper europ. komshiu im esht ne lockdown e zdel dot se e kap komun tjeter, kurse un varavingo gjith diten.

  86. regi bici

   16:41 kjo birbilesha e vogel, ndjek kte ndjek ate gjith diten ne fejzbuk dhe hajde mere vesh ti sa ka si puna ksaj. ca tboj Rama shkret. ta lesh ket me nai detyr me renci jaboni naften gjith diten ne fejzbuk tu kerku per Adrushin haahaahahahah sorry

  87. Aleksander Albania

   Nga minuti 2:33 deri ne fund e treguan veten c,fare gazetaresh jane dalin vec, per te mar rrogen.

  88. Aleksander Albania

   Te gjithe gazetaret skandaloz fare flasin kot pa fakte, Rama mudete te jete hajdut, por duhet te gjeni fakte jo te llapaqosni kot, Une mendoj se me pastrimin te gjykatesve dhe prokurorve Shqiperia do te rregullohet, Edhe nese Rama eshte hajdut. e rendesishme eshte qe te eleminoje krimin, dhe te qendroi sa me shume si kryeminister, jo se ai eshte me i miri por nuk ka shume uri, nese heqim Ramen dhe vem nje tjeter duhet te presim qe te ngopet edhe ai tjetri dhe keshtu do na duhet shume kohe. Me vien shume keq per ate zonje qe nuk ka mundur te dal nga nga Shqiperia se po te shkonte ne nje nga keto shtete Holland, Belgjik Spanje nuk do fliste keshtu per Shqiptaret, bravo Rama qe perkrau Shqiptaret.

  89. Unlike Son

   Nuk ka spitale kundra kovid 19 o njerez mos merrni njerez ne qaf duke i cu ne spital se sdel kush gjall nga spitali.. Eshte ceshtje politike cdo gje nuk ka covid nuk ka corona virus cdo gje po e bejn per nje qellim...

  90. soiung toiue

   52:50I madh Shkullaku e ka nga pervoja 🤣😂🤣

  91. Unlike Son

   Ëëëëëë. Ëëëëë ëëëë zot na ruj ca kemi ne krye te shtetit ke marr jet njerzish me kte fuckin korona virus kan shku njerez ne kemb ne spital kan dal ne arkivol te gozhdum me vida mos me pa ca ka ndodh me te semurin duke u justifikuar qe kishte koronen dhe nuk i mbizotroi zoti u arrdht hakut me gjithe shtet u bet bossa me djersen tone ne djall vafshi gjithe politikanet

  92. Jo skanderbeu

   Ja mbylli gojen buqes 😂 urdhrin per maskat nuk e marr une. E marrin specialisted 😂😂

   1. Robin Hood

    Ju Te rilindjes e keni qef skenderbeun jo te vertetin Po Fake skenderbe se jeni komplet njerez fake

  93. Amarildo22 Sn22

   I duhen dhe 4 gazetar/analist tjer bishes

   1. soiung toiue

    hahaha Luli vocer flij se i vogel je

  94. B M

   Eh qufishme gazetar shqiptar jan shum te psur pse ?

  95. B M

   Edi RAM te lumt shqiptar qe te kan poplli te don gazetaret jan te shitur tradhtar

  96. Giulietta Stara

   Ty milionat ti numerojne te tjeret morr injorant hajdut

  97. B M

   Oh luzim tih je zagar ih berishes

  98. B M

   Oh gazetar budall 🙈😂

  99. B M

   Edi Ram 💪🇦🇱🇦🇱 gazetar eh leshit 👎

  100. miri Toska

   Me vjen keq per Vangjelin, se e rrespektoi gjat gjith emisionit dhe i takonte pergjigje ne pyetjen e funit si ne pyetjen e par qe i beri, dhe e mori pergjigjen te drejtperdrejt, Krimi nuk osht etnik, kjo duhet tju mjaftoj o shqiptar per te kuptu qe ky njeri osht per ju dhe per Shqipnin, kur ju thot jam kundra maskes personalisht, kur ju thot franca e filloi lockdown dhe asaj i trembem me shum sepse kthehet ne rutin, flet shum, bertet shum, po ne caste specifike thot te verteten qe e drejton ne punen e tij, llafet e teperta dhe te bertitmet e shumta jon te mbulojn te mirat e punes se tij per vizionin qe ka, dhe me besoni vizionin e ka per shqipri e shqiptarizem