Top Channel është një televizion kombëtar i pavarur, sinjali i të cilit shtrihet në të gjithë territorin e vendit. Top Channel është i pranishëm me sinjalin e tij në të gjithë Europën, përmes platformës Digitalb si edhe në Amerikën Veriore permes 2 platformave IPTV, TVALB dhe Shqip TV.

Top Channel u themelua nga Presidenti i ndjerë i Top Media, zoti Dritan Hoxha në 30 korrik 2001, duke patur që në fillim të tij, një objektiv të qartë, për të qenë televizioni i të gjithë shqiptarëve përmes trekëndëshit: informim, argëtim, edukim. Një synim që Top Channel është përpjekur ta realizojë ditë pas dite, me profesionalizëm dhe cilësi, çka ka bërë që televizioni të konsiderohet nga të gjithë tashmë si media më e madhe, më e rëndësishme dhe me e ndjekur në vend dhe në hapësirën mbarëshqiptare. Nisur nga cilësia e lartë e programeve informative, argëtuese dhe edukuese, shumë shpejt nga data e krijimit të tij Top Channel fitoi betejën me konkurrencën duke thithur audiencën shqiptare. Që në viti

 • 30
 • 2 943 522 375

Commenti

 1. Shkodra Shkodra

  😂😂😂😂😂 mekan e nershme si po kallxon skishe shku hiq aty se kishe leju veten me lujt te tjert me ty moj lop mos shit men tash

 2. Shefiko Shefiko

  Ke gjakune embel sindi je e mir mos u merzit esht vetem fillimi i kesaj corbe jet

 3. Speedcar lover

  Arjan skape hahahahahah

 4. pikachu

  Kur yn aty merri parasysh dhe te sharat te shan shaiji dhe nuk duhet te behet lufte

 5. Suzana Kola

  PATJETER ME ANTONELA BAXHELLEN FSHATARESKE VULGARE YHUUU SINDI LOCI NE MAJE TE OLIMPIT NUK E KAPIN DOT KARAKURVA ME KARAKURVEN DO TA "NDAJ SHTEPINE" SIGURISHT JO ME ATE QE ESHTE TJETERSOJ...

 6. Fatush Rama

  E te mdhajve ju pihen dhembet

 7. Shefiko Shefiko

  Pse e sulmojn sindin apo i duan shal shqyera sot vajzat keta djem turp

 8. Korsea Spta

  💋Best adult contact site💘👇 Click Here 》》 18cams.xyz 《《 Leurs états de santé respectifs les empêchent de s'approcher trop près l'un de l'autre. 在整個人類歷史上,強者, 富人和具有狡猾特質的人捕食部落,氏族,城鎮,城市~sae和鄉村中的弱者,無力防守和貧窮成員。 然而,人類的生存意願迫使那些被拒絕,被剝奪或摧毀的基本需求的人們找到了一種生活方式,並繼續將其𝔻𝕅𝔸融入不斷發展的人類社會。 說到食物,不要以為那些被拒絕的人只吃垃圾。相反,他們學會了在被忽視的肉類和蔬菜中尋找營養。 他們學會了清潔,切塊,調味和慢燉慢燉的野菜和肉類,在食品市場上被忽略的部分家用蔬菜和肉類,並且學會了使用芳香的木煙(如山核桃,山核桃和豆科灌木)來調味食物煮的時候 1618542920

 9. Nur thenur

  Po kush e pyet kete. Boll me se na lodhet. Perse e nxirrni kaq shpesh me television,.... Me i sherby Rames. Zero voto per Topallin dhe te tjeret si kjo.

 10. Fatush Rama

  Sindi mosu hidhero se je vajz e bukur runi familjet mos i qitni ne bela edhe djemt jan te mir se nje mahi dalin dy perime isha e vogel e kam degjuar se thmija i hajn mollat e brindve ju pihen dhembet ju ndihmoft allahu i largon te kqijat

 11. kevin reno

  Po ky Gonxhja seriozisht e ka?? Ky duhet te jete ne burg per vjedhje te fondeve publike ,bashke me bablokun ,ka qene nr 2 I bashkise se tiranes me Edin ,jepnin leje ndertimi pa numer ,dua marre 20% ose 200,000 euro minimumi per cdo pallat nga veriu ne jug ,e ka mbushur Babloku I Surrelit ,me pallate si I babzitur per para ,kete fytyra duhen zhdukur nga ekrani ,jane keqdashes te shqiperise ish komunista ,na bejne si te mire servilat dinake ,hijenat e pabesa👎👎

 12. Ramiz Murataj

  Blerim Allahu te ruajt i nderuar je tamam djal i matur i menqur Kurse per ty atdhe U Pa fytyra jote komplet ik shko ne gjakov e q Pak ne by

 13. Parents Tablet

  Ku ka nge ..rama...nuk jep fonde shkoders se jan..demokrat...meret me turqit qe e marte rramen mos harifte deri ne zgjedhjet I gjalle .

 14. Jakup Kadriu

  Sindi e kuptoj qe ska vend mo ne ket studio dhe largohet

 15. Gold Gold

  U paka me antonelen si delja rude HAHAHAHAHA

 16. Marte N

  Ky Atdheu esht I injorant blerimi nuk ke fjala ti por fjala e Antoneles por ky Atdheu esht shum I ult ngat Blerimit shum I padishum Atdheu blerimi esht shum Shum Burr bile shum 👍 Po I vertet je si thua por ky esht aty vetem per zhyrm I pa pjekur flet kot dhe rain kot aty Po gabuat shum se e rikthyet Atdheun me qet ke veni pa te ok💁

 17. MC Zici

  Nuk i kishte faet videoja me julin te sindi po i ka ardh inat ce ela murati ene mbet keqe haha kjo duet me shku ne shpi i erdh fundi mo ksaj goce 🤨

 18. Rosa Lina

  P̳r̳e̳m̳i̳u̳m̳ ̳P̳r̳i̳v̳a̳t̳e̳ ̳S̳e̳x̳💯 𝘾𝙡𝙞𝙘𝙠𝙃𝙚𝙧𝙚⏩ 18cams.xyz ⏪ !♥今後は気をライブ配信の再編ありがとうです!この日のライブ配信は、かならりやばかったですね!1万人を超える人が見ていたもん(笑)やっぱり人参最高!まさかのカメラ切り忘れでやら1かしたのもドキドキでした, 1618542135

 19. Anisa Balla

  Anisa is not going through your own company in terms with the company is working on the project as well but you have a lot more to do something to be successful in developing countries and working on the project as you are you have to be able for many companies with their customers in this case to get to your customers are not going anywhere to do with them in Paterson to come to terms in a very long way that will make it more expensive than the one to be a part time job for them in their business development team's business development team's success

 20. saliji merxhan

  Sindi po ti vet je fajtore se ske dit ta afrosh muartin ta besh Per vete fizikisht,se ti je pa eksperienc kurse Ola Jasmini Sara Antonela jan profi per afrimititet fizik se kan pervoje pune dhe ashtu nje mashkull e ben per veti me shume kur e lejon te prek etj etj e ti si ke keto dhe do ngelesh beqare 😂😂😂😂😂

 21. Nizo Nizo

  A nuk e kupton poshterimin e antonelesndaj fes myslymane

 22. K L

  Do degjoja historine tende vetem nqs do ishe bere dikushi, jo per klikime per tuorc dhe per cregullimet e personalitetit tend, por per arritje intelektuale. Me vertet beson se ndonje do te besoje ty edukimin e vajzave ne "qendren tende"? Thuaj te drejten,si do ti mbledhesh parate nga sponsorat..ne cmenyre? Te verteten ama.😇

 23. Ardit Cubi

  Amtonela shum e shpifur 😜😜😜

 24. Geri London

  hahahhahahahh we ca dordoleci ajo antonaela vdiqaaaaa

 25. Brianna Madison

  🤣🤣🤣🤣🤣👏👏👏👏👏bye bye Sindi 🤡...lmao si mbyllet buça , vetëm di të lehi...ha 💩🍑 e papjekur

 26. dafinaa islami

  a ka mundsi dikush te me tregoj se qka e kan ofenduar sindin se s kuptova asgje

 27. Nizo Nizo

  Atdhe je be bajt pavlidhje je tu be fjal se ishte vec pyetje po ske tru me kuptu blerim je njish

 28. ylberi seferi

  O FRED GERNETA TETE VJET PSE NUK U FUTE NE EVROP " KOLUMBIA E EVROPES " ???. EDVIN GERNETA DO NA FUSE NE KOMUNITETIN TURKE , ALBANISTAN ,TURKMENISTAN ,TAXHIKISTAN , ÇEÇENISTAN NE REGULL JEMI.

 29. dafinaa islami

  Parukierja paska Sherr me Antonelen

 30. d shehu

  Urime 💞💞💞💞

 31. Adebayo Adegbolahan

  💋Best adult contact site💘👇 Click Here 》》 18cams.xyz 《《 Leurs états de santé respectifs les empêchent de s'approcher trop près l'un de l'autre. 在整個人類歷史上,強者, 富人和具有狡猾特質的人捕食部落,氏族,城鎮,城市~sae和鄉村中的弱者,無力防守和貧窮成員。 然而,人類的生存意願迫使那些被拒絕,被剝奪或摧毀的基本需求的人們找到了一種生活方式,並繼續將其𝔻𝕅𝔸融入不斷發展的人類社會。 說到食物,不要以為那些被拒絕的人只吃垃圾。相反,他們學會了在被忽視的肉類和蔬菜中尋找營養。 他們學會了清潔,切塊,調味和慢燉慢燉的野菜和肉類,在食品市場上被忽略的部分家用蔬菜和肉類,並且學會了使用芳香的木煙(如山核桃,山核桃和豆科灌木)來調味食物煮的時候 1618541127

 32. ela ela

  QYQJA DHE ME ARSIMIN QEKA NDA EC RRADHA SKISHA BESIM DO ECTE PO CAR E FAMSHME OH BIETA AJO SOH BOHB PER POZIZIV E FAMSHME PO PER NIVEL ORDINERE

 33. K L

  Nga gjembat del trendafil? E quan veten nje te tille?OMG 😲 Ti je vetem nje gjethe e trendafilit, bile me gjemba qe ngjitesh ne kepucet e djemve duan apo nuk duan ata, bile ju ngjite dhe Arsimit ne kepuce deri ne Zvicer.Kujdes kush ka radhen....

 34. sanije popovic

  Oooo lediana ty tepaska lekund nana ne djep etepaska kendue nina nana ne djep te arit ti mu bash nusja Mevlanit 👍❤️❤️❤️❤️

 35. Sajde Venari

  Atdheu eshte preha e radhes,sepse vendin e "Mevlanit nuk e ze askush"

 36. koli matri

  o atdhe o vari koms , ku do me mar edhe ti vemendje me ket dhin tjeter ,,blerimit i veni anash 👆🤲

 37. Speedcar lover

  Blerimin e kam pas shum inat po ky doli i drejt ka cka i thot gjonat , edhe atdheu qe bon si karderr i ul veshet nga ky , se per aq sa kom njof nga fisi dauti jan njerez tfjales e trrespektushem , rrespekte nga shqipria

 38. saliji merxhan

  E ngrere sindi ta moren Muratin 😂😂😂😂😂 djalin me te mir e humbe nuk dite ta mbaje

 39. Gold Gold

  O Arjan tkisha qky bre qysh po fol shum palidhje

 40. Alketa Muco

  Respekt per 2vajzat bionde sa pergjigje te matura ,,

 41. Sajde Venari

  Duhet te jete me te vertet shum krenare mamaja Antoneles,bravo per "(vajzen krenare qe rritur)"ja vlen te krenohet me kete vajze ,dhe shqiperia nuk ka qene,nuk eshte ,dhe nuk do te jete gati asnjeher per ta pritur kete femer ,"perfekte"

 42. Festim Kertusha

  🇹🇷

 43. Bledar Neb9

  Ziti té bekoft Albin Kurti! Ky Dudushi bashk me ktê Çilin kan kompleksin e inferioritetin kta mendojn duke folur shqip jan shqiptar.

 44. ylberi seferi

  KUR THOSHTE " EDVINI PER RUGEN E KOMBIT RUGA E ASGJEKUNDIT QE LIDHI SHQIPERINE ME KOSOVEN , RUGA E PATRIOTIZMIT " U BE LOPE QE PER TETE VJET PO E MJEL KUSARI I IKONAVE TAKSAT E RUGES , JAME DAKORTE ME BUSHATIN PER KATER AEROPORTET E ZULLAPIT TE MAKARONAVE QE PREMTON....

 45. Anita Krasniqi

  Sindi si gjithmonë plehre. Po sot përfundimisht kuptova qe si sindi qenka dhe familja qe e paskan fryre e bere daulle. Duket qe e paskan stil jetese viktimizimin... ashtu si gjithe pjestaret e komunitetit se cilit I perkasin. Mblidh mendjen moj vajze e mos e ngarko mendjen me negativitet. Degjo arjanin se ai diçka di. Nuk di çfarë te sajosh per t'u hakmarre ndaj atyre qe nuk I pelqen. Ti dhe te gjithe ata mbrapa teje njerez te keqinj!

 46. Gold Gold

  Sindi boll mir ja ke nis me fol

 47. Arlinda Rexhepi

  👌👍👏👏

 48. Mso Dicka

  O Atdhe o Gllup, o pa tru, ky si njeri qe te respekton tha tka ofendu. Ti thu ma ke permend . Ncncnc. Sdi ky Blerimi qysh rrin ktu. Kur ky debilli me at lop jon ktu per famë.

 49. K L

  Po publikon veten ...historia e Anes = historia e hicit. Sa e semure eshte...ne nje minute del e forte dhe 1 min me pas qan si femije. Cdo njeri ka pas halle dhe jetera te veshtira.Nuk trigon dot duke terhequr vemendjen me jeten tende ..Nuk me intereson fare...po fare.

 50. keni krasniqi

  Ky Blerimi,,,,, njeren ane po paraqitet Hoxhe i leshit,, kishe me moral,, a ne anen tjeter po ti thet Antonela ti je qen,, ky prap ka me u jargit para saj,,,,

 51. albiona iljazi

  Atdhe bajat je ..ik dil më aman

 52. g35 s

  BRAVO

 53. Salou Salou

  Atdheu gjeti shkak se u prek sindi dhe mendoj se po e perkrahin dhe ngeli si mut nje bik like per blerimin shum njeri i zhgjuar

 54. Mso Dicka

  Sa shume ngjan Antonela me teten Gjyli te humori Stupcat.

 55. 333 Zone

  Ik mo simdi me skenar

 56. Kela Fishti

  Fvgccbjcc

 57. Elizabeta Selmani

  Seriozisht!!!!!!!!!! Ofendohet Sindi te gjithë heshtin!! Ky është turp turp turp , pastaj ky Atdheu siq me duket eshte kthyer ne nje idiot dhe vertet zhgarravin mundohet me marr vemendje pffffff... Arjani mbron nje person si Antonela por hesht per Sindin like what?! Lediana Mevlan keni shkëlqy fare o shpirta me keni knaq me kete takim , dhe po ashtu ta dija qka donte Murati pas Sindit ...Se kuptoj kete 🙄 ik te Ola se ka për të të zhgenjy keq dije këtë.

 58. Du Si

  Blerim me karakterin qe ke duhet te largohesh nga aty dhe te ruash traditen e nje Shqiptari te ndershem ashtu sic je.

 59. Gold Gold

  Arian vlla mos fol palidhje

 60. K L

  ZHGARAVINE ...Po e gllaberove dhe Arsimin moj qene ? Ai djali I urte qe iku nga perputhen dhe ti e ndoqe pas ne Zvicer ? Po ti nuk le mashkull pa perlyer me gjirizin tend moj ... E quan veten rendafil ti ? Ti je deshmia e deshtimit dhe asnje nuk duhet te mare mesim nga ty,,jo e jo vajzat qe kane me shume nevoje ..🤮🤮🤮

 61. Lisa

  Imagjino Po te ishte e prekur me te verte kjo do kishte ardh me baseball bat ne studio se heren qe kaloj erdhi me pallaske mizash. Sindi tentoj te nxirte Julin keq se do te mar hak ngaqe Juli e beri ta njihnim Sindin e cmendur. Me ka pelqyer në fillim Por Sindi eshte arrogante dhe insensitive sulmon me armet me te ulta.

 62. ylberi seferi

  LESHNIK KE MAR PAMJEN E " TUNXHIT " SHERBYSIT DHJAKUT TE KISHES ORTHODOKSE ..

 63. taulan Shehu

  Turp popullit Shqiptar qe shef keto degjenerime....

 64. Salou Salou

  Ju lutem produksionit se kemi dhe femi mos na qisni me ne kamer antonelen se qenka pjek shum ne furre 😀😀😀

 65. Ramiz Murataj

  O atdhe le se kum Menu si je djali i mir Po e tregove veten tu U ngatrru me djalin mat mirin per antonelen Po marre duhet Met ardh je ba shum i keq un tu kisha pergjigj shum ndryshe ta kisha fut shuplak nbir te veshit

 66. Lisa

  Sindi para dy puntatash ofendoi gjith Kavajsit, ju tha gay tani ben si e prekur dhe thot ‘se kam degjuar kurrw kte ofendim në jeten time’. Ik moj Sindi me gjith lotet e krokodilit se I ke ofenduar te gjith me keq.

 67. Almira Turbedari

  Sikur te ishte Antonela ne vend te Sindit, Arjani do ta kthente studion permbys duke e mbrojtur, e do ta perjashtonte Julin, siç beri me Lokon. Por jo, ai ka nje urrejtje te dukshme me Sindin, e cila i kerkoj ta mbronte vetem nje here te vetme, madje per hire te familjes se saj. Turp, Arjan prape na zhgenjeve!!!

 68. Du Si

  Blerimi eshte djali me korrekt dhe serioz dhe I zgjuar ashtu sic Jane Shqiptaret e maqedonise.

 69. E Gashi

  Mos flisni me te madhe populli Shqiptar po flen .

 70. amir mati

  Kemi nevoj per djem si Blerimi 🇦🇱

 71. Rej

  Kerkush ska komentuar per dhembet e Jasmines???? Qudi e madhe 🦷

 72. Du Si

  ARJAN ti je kundershtar I SINDIT dhe nuk ban mire.

 73. Denis Bega

  O idjot mos u cirr kot se po su dhe nuk te zen me dor te vdesin e do troc Po mjer populli shkret cpo heq

 74. Anduena Paqani

  Atdheu Antonela 🤮🤮🤮

 75. rr v

  A kok derr kristaq vucici kush te voton ty nuk esht shqiptar o pler komunist

 76. Besnik Sulejmani

  Atdheu gey kosove nuk osht bur ks mut bur

 77. Only Me

  Kuku nuk kam mundur me fjetur naten gjume kur e kam pa Antonelën si shtriga e hallowinit

 78. MB Ha

  Ojj antonela o dhumpir

 79. cookie

  Ka pi qajin macha sot ledjana