Official IThomes channel of MARIN .
This channel is managed by Folé Publishing. Copying videos from this channel is unlawful and all those who do without permission are subject to be penalized by the law. All Rights Reserved MARIN & Folé Publishing 2019 © & ℗.

Kanali zyrtar i MARIN. Ky kanal menaxhohet nga Folé Publishing. Kopjimi i videove apo këngëve prej këtij kanali është i paligjshëm dhe të gjithë ata që e bëjnë këtë pa leje do të ndjekën penalisht sipas ligjeve në fuqi. Te gjitha të drejtat e rezervuara MARIN & Folé Publishing 2019 ©
& ℗.

Connect with MARIN :
[email protected]
Connect with FOLE :
[email protected]

 • 11
 • 11

Commenti

 1. Gent Halilaj

  I don’t know man it’s a different feeling ... fire 🔥

 2. 192 clan

  Kur kari doni me qit kang tjuven o vlla sosht emundur me gjet kang shqiptare pae vjedh bitin ose test

 3. MR LEGEND YT

  ♥️

 4. ola ola

  Super zemer 💋🔥💋🔥💋❤❤💋🔥

 5. Alkeda

  Ta quajm plagjaturë apo remix?🤔

 6. Genti Velsula

  Cj whoopty

 7. FF POLICI

  F

 8. Halim Kosova

  Tu imitu mozzik ju knej kap krejt pe koqeve atij

 9. Elbasani Mostwanted

  Form King Von & Memo 600

 10. Sefo

  🥤

 11. KLEVI GAMING

  Vincenzo i ka pru 2 mij shikime nga gjithë bota

 12. M Tsokou

  Bravo vllai ... kong e bukur por e ke kopju nga bota😂 bo Kong vet m vllai a ke byth t bosh ? Pse kopjon kongen e tjetrit!!!! Konga reale e cila u kopju nga marin! ithomes.info/net/ltyQzqWNmoGFoag/video 👈🏻👈🏻

 13. tanushi klesio

  Meek meek

 14. MnmlPulze

  *DA ALBO KILLED IT AHH RIP POP !!!*

 15. Ali Pajaziti

  Borned to drill bro sun e bojn kejt kshtu

 16. Ali Pajaziti

  kejt famën që e kan rinia e estrades ja kisha dhon ktij, ma i talentumi edhe sha o ma me rëndsi osht origjinal si me spote si me tekst, rrespekt keep it going.

 17. Besart Morina

  💥💥💥💥💥

 18. Florian Popa

  Well done o bush 👏💪

 19. Tawny Staniszewski

  Hi fam. I enjoyed this a lot. You have to most def collab with X Li. His music is similar to Lil Durk mixed with a bit of High Brothers. Go check his YT out and give the rapper a like! 👉 #XLiOfficialIThomes

 20. ben7

  Qeky o DRILL tamam

 21. kleo leka

  👑👏

 22. janik feneš

  #Vincenzo

 23. Rabah Yous

  From algeria⚡⚡🖤

 24. Ilia Tanco

  Like nese e ke shkarku ne tlf 🙈

 25. JIREN FF

  100% ma e mir se origjinali

 26. Shaqe Kuka

  🔥🔥🔥🔥🔥

 27. Shaqe Kuka

  😍😍💖💖💖💖

 28. Jeti Gang44

  King of Albania

 29. Toni Ttoni

  REF: Block life block life Still with my boys around And i feel so good Im all right all right Look at my drip is sick Hey bing go bing on off white off white Ain't got time for bizz Gotta keep that ting thats on side on side Dun me bo drill po ë ë Zbohet ky mad shit veq hajt veq hajt Kqyrma cigaren smunesh me mpyt Pse i ki syt shum t’ajt shum t’ajt Edhe me mpa thojn jon gang Kqyre Xhinsat qekan shum t’’ajt shum t’ajt Jena nrrug edhe ty sjom tu tpa Men i fight gun shoots on this bare fights(eyy eyy eyy) Nrrug me bros Une kom hoes Qysh po fol per bad Ti je plagos Christian dior dior tu ble me lekin e bores Rest in peace pop Chriss for cooking this shit 2 dhipa jon n'overdoz Sеni kinez Gati per mi vra do njerz Driving around unе en benz Sjena normal Na e majna vetem izz Vina e tpresim me kthes Fuck what are you saying Nuk ki pa pare me thes Tu shit shtt deri nmengjes Men ti je old Drilli jot mo nuk nis mo Shokt ti kur ski interes Eyy eyyy Pussy (pussy) pussy (pussy) Man I pull up with a uzi Man I pull up with my cuzzi Mruhen kta si prej virusi Men Im chilling in Verlinn Man I pull up with Mariusi N5 maj ne lac e ne Shkoder Shtohet bichi rritet kursi (N5 maj ne lac e ne Shkoder Shtohet bichi rritet kursi)Block life block life Still with my boys around And i feel so good Im all right all right Look at my drip is sick Hey bing go bing on off white off white Ain't got time for bizz Gotta keep that ting thats on side on side Dun me bo drill po ë ë Zbohet ky mad shit veq hajt veq hajt Kqyrma cigaren smunesh me mpyt Pse i ki syt shum t’ajt shum t’ajt Edhe me mpa thojn jon gang Kqyre Xhinsat qekan shum t’’ajt shum t’ajt Jena nrrug edhe ty sjom tu tpa Men i fight gun shoots on this bare fights(eyy eyy eyy) Jom tu fol per numra Doing maza mens on the block Man still Jam around un A po don pluma Man I fly bullets edhe nihet si plluma Eyy eyy Man skom mshir une per kto cuna Man I get bi**hes 2 i perzuna Snitch get stichis ju thehet huna eyy What yo know about block life Vina e tgjujna Man I got merc edhe vi me kapuca Man we got bags iki me truqa eyy eyy Leki vjen kur marohet puna Bohet goli shtohen do numra Shht shht ting snihet hic zhurma eyy eyy

 30. JL Nicowith

  Respect from Romania brother ❤️🇷🇴

  1. Catalin Cinciulescu

   illyrians and Dacians forever brothers 🤝🏻👍🏻👍🏻⚔⚔⚔💰💰💰💰 i'm here after Fabio Dushku post ☠☠💀

 31. The Gamers

  rraket m zamna

 32. Anonimous

  EXPOSING ME REMIX 🔥🔥🔥

 33. Gjergj Shurbi

  wtf

 34. Nezir Neziri

  #1:30 e copjove rondo da sosa

 35. SMOKER

  Vij shpejt meek meek....ky osht raperi i s ardhmes edhe ni grido dhe ni don xhon🤟🤟🤟

 36. Itss king

  Shum fort muzika por e ke vjedh melodin prej WHOPTY CJ

 37. FREE FIRE

  2:11

 38. FREE FIRE

  2:99

 39. alb tirona

  vi shpejt meek meek

 40. Brisejda Cami

  👌👌👏👏super

 41. Aliaj Fation

  hec aty dhe pak 2.mil . jau ke fak karrieren ktyne kurvash . hec bro mos u nal 💪🏻💪🏻💪🏻

 42. Tik tok Video

  ithomes.info/net/vJWK1cmqrmiVk5w/video

 43. BB TAFI

  vincenzo brudaa🥇🥇❤

 44. BB TAFI

  vincenzo❤❤🦁

 45. GOBO

  Καλος Καλος

 46. FF PRIME

  Kush me ben subscribe zoti e ruajt

 47. brnche

  serbs are to busy making their comercial songs while alboz make the real ting

 48. Zemri Sulejmani

  shom mejr e ka qit

 49. Kc Pro

  bravo vlla keep it real

 50. Genti Bakalli

  Bravo Marin 😎👍

 51. Amarildo Shota

  🔥❤️🇦🇱

 52. Adriatik Sejdia

  BABAAAAA JEEE LOVE FROM PR CITY 01

 53. Riza Gashicjv

  Sukses bruda❤

 54. Fran Cesk

  Cj whoopty 😜 Still dope 🔥🔥

 55. Leo leo

  Shumm i Qart jee Marin ju No👌🔥🔥🔥

 56. sniper man

  Rip Pop smock

 57. live vipat shqip

  O kopil pse ble vuews

 58. Gursel Tollja

  R.I.P ESTRADA 😂🔥

 59. bleart bleartshaqa

  edhe pse sjom hasjanali kur pe ngoj qit muzik po kom qef me kan 🤣🤟

 60. Ani Sadushi

  Like Marin €€€€€€

 61. Xhoni Troka

  Vicenzo

 62. Elvis Cela

  E vjedhur apo a ja kanë dhënë por beati është i "king von- exposing me"

  1. Elbasani Mostwanted

   Poooo---Memo 600

 63. Han Matranxhi

  ja ke qi ropt vllai me ket kong 👊🏻

 64. Rezarta Aliaj

  Vincenzo likes this song

 65. Lucky Luciano

  Hasii💪

 66. beX NoMercy

  Femra 0% Muzik 75% Gang 25%

 67. Star Girl

  Let's have a walk😎😎😎😎😎😝👋

 68. Melio Shura

  I'm Kurdish your sing is very good 😎😎😎😎🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥

 69. Vonnie Von

  Don't know what he saying but this is 💥💥💥

 70. Miklo Jata

  Qysh je tu fol per hekra nuk je ti ai qe gjun💥 PLASI BOMBA !! ☘️ #MEEKMEEK

 71. Lilzy Chuk - Music and Beats

  this is the fucking track ever

 72. Igli Gjata

  Vetem mu po me duket qe kendon si pop smoke?? 😂

 73. Isac newton

  Po po panik

 74. der sandzo

  Respect from 🇧🇦

 75. Gena C

  🤑🤑🤑🤑good song👿👿👿👿👿👿😈👹👹👹👹👹🤟🤟🤟🤟🤟🖕🖕🖕🖕

 76. Fabjo Mollaj

  Block life block life Still with my boys around I feel so good im all right all right Look at my drip is sick Hey bing go bing on off white off white Ain’t go time for a bich Gotta keep that ting thats on side on side Dun me bo t gjith po ëëë Zbohet ky mad shit veç hajt veç hajt Lshoma cigaren smunesh me mpyt Pse i ke syt shum tenjt shum tenjt Edhe me mpa thojn gang thojn Xhinset qenkan shum tight shum tight Jene n rrug dhe ty sjom tu tpa Man i fire gun shoot une sboj faj (ejj ejj ejj) Nrrug me bros Une jom hoes Kush po fol per bad Ti je plagos Christian Dior, DIOR tu ble me lekin bores Rest In Peace POP Chrisstofer coock in this shit 2 dhipa jan n overdoz Seni KINEZ Gati per mi vra do njerz Driving around une en BENZ Sjean normal na e majm vetem nez Vina e t presim n kthes Fuck are you saying Nuk ki pa pare me thes Tu shit qedere deri nmgjes Men ti je old Drilli jot mo nuk nez Sman shok ti kur ski interes Eyy eyy Pussy Pussy Man i pull up with a uzi Man i pull up with my cuzzi Mruhen kta si prej virusi Man im chilling with ERLIN man i pull up with MARIUSI N5 maj with Laç e Shkoder Shtohet bichi rritet kursi (N5 maj with Laç e Shkoder Shtohet bichi rritet kursi) Block life block life Still with my boys around I feel so good im all right all right Look at my drip is sick Hey bing go bing on off white off white Ain’t go time for a bich Gotta keep that ting thats on side on side Dun me bo t gjith po ëëë Zbohet ky mad shit veç hajt veç hajt Lshoma cigaren smunesh me mpyt Pse i ke syt shum tenjt shum tenjt Edhe me mpa thojn gang thojn Xhinset qenkan shum tight shum tight Jene n rrug dhe ty sjom tu tpa Man i fire gun shoot une sboj faj (ejj ejj ejj) Jom tu fol per numra Do i maza men on the block Still im around un A po don pluma Man i fly bullets edhe nihet si plluma Eyy eyy Man skom mshir un per kto cuna Man i get bitchis 2 i perzuna Go get stiches ju thehet huna eyy What do you know about BLOCK LIFE Vina e t gjujna Man i got merc edhe tvi me kapuça Man we got bags iki me truqa eyy eyy Leki vjen kur marohet puna Bohet goli shtohen do numra Shtt shtt TING snihet hiç zhurma eyy eyy Block life block life Still with my boys around I feel so good im all right all right Look at my drip is sick Hey bing go bing on off white off white Ain’t go time for a bich Gotta keep that ting thats on side on side Dun me bo t gjith po ëëë Zbohet ky mad shit veç hajt veç hajt Lshoma cigaren smunesh me mpyt Pse i ke syt shum tenjt shum tenjt Edhe me mpa thojn gang thojn Xhinset qenkan shum tight shum tight Jene n rrug dhe ty sjom tu tpa Man i fire gun shoot une sboj faj (ejj ejj ejj)

 77. Vinsent Shabanaj

  #tseries gati per luft

 78. LeonarD

  outro pop Smoke

 79. Suad Ljajic

  Meek meek 💪🏽💪🏽🇦🇱🇧🇦🇽🇰