• 100
 • 352

Commenti

 1. cyber hunter

  I like your song

 2. aola wili

  You are the best

 3. Shkoder Shkoder

  Femija esht nje gezim prej zotit edhe 100 duam 🤩😍

 4. sotuur aeei

  Nuk kam fjal per Miriamin.. Esht nje kengetare shum e talentuar.. Nje artiste e vertet. Love you💕 I love this song💗

 5. Xhemi Spaho

  Super super Keng qe kur e degjova per her te par me emozionovi nga muzika pastaj nga fjalet.🤩

 6. Flo Flo

  Our beautiful language , our beautiful people , our beautiful music . Love to you all from Albania 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱❣️❣️❣️❣️❣️🍀😘

 7. Eriola Mena

  LoLa

 8. Filiana Nguli

  ARTIST I SHKELQYER☝☝👏👏👏👍

 9. Filiana Nguli

  Alban Skenderaj dhe Elgid Doda ju lumte 💟💞Eshte kenga me e bukur qe kam degjuar

 10. Enkelejda Vila

  Je nje Engjell Mirjam 🌼🌸🌺

 11. elidon cela

  ElidonceIa1

 12. Aldi Cekrezi

  Ne 2021 akoma e degjoj 😒

 13. Jolanda Vogli

  Marshalla mrekulli😍😍😍😍

 14. Tring Tring

  Embelsi pafund kenge qe te mbush me fryme te thelle sepse keshtu eshte kur je nene kendon me thellesine e shpirtit

  1. sotuur aeei

   🥰Nënë🥰 Për të gjitha koherat qe harrova te t’falenderoj. Per te gjitha gjerat e vogla por te veqanta që ke bërë , per te gjitha netët e gjata e pa gjum, per te gjith lotet qe ke derdh

 15. Klevist Lleshi

  Abani me eminem

 16. xh hoxha

  Saving this for my future boyfriend 😂😂

 17. 자연의 소리

  😊

 18. Jorilda Shtylla

  ËëëëpëëëëëëëëëëëëëëëlëlllHhu65hRr

 19. Laduso Gyorgy

  Pedro Capo- calma??????????????? 🤦‍♂️

 20. Tuba Kaci

  *Soo sweet 💝💝💝*

 21. erly gj.s.

  Super super ... TI I JEP KUPTIM DITEVE TE MIA... ❤❤❤

 22. Ina Hima

  😙🤩

 23. Orjada Brahimllari

  ❤️❤️❤️❤️

 24. Bashkim Kadishani

  👍

 25. Xhulio Kulla

  Esht e vertet,femija esht jeta,enenes,dhe e prindit

 26. Rita Dhrami

  Urime per kete kenge kaq te bukur Shum embelsi shum dashuri na fale Femija eshte bekim cdo femije eshte nje engjell qe ndricon qe ndryshon jeten e kujdo uroi qe te riten keshtu si kjo kenge plote dashuri e lumturi plote buzeqeshje bravo Mirjam me gezove shum zoti ju bekofte jeni cifti me I bukur ne bote 😘❣❣❣❣

 27. Denisa Pllumbi

  Pa lindur, princesa ime sa shume te dua... ❤️💕

 28. Dashi Oli

  Edhe 100 vjec princit te vogel ta keni me jete

 29. Bardhok Prenga

  ❤🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

 30. TrimoO'

  perfect song bana 👌

  1. aola wili

   Bravoooo 👏👏👏👏👏👏👏

 31. Jeta F

  Sa shume emocion te jep kjo keng!!! Femijet jan me shume se dashuria 😍😍

 32. Sokol Bali

  Sa kenge e bukur

 33. Ειρηνη Λεβεντακι

  Fjal qe dalin nga zemra e nje nene bravo Mirjam edhe 100 princi i vogel dhe i dhente zoti dhendet dhe e bekoft driten e vogel 🙏🙏🙏❤❤❤

 34. Kre Vang

  Mbajeni te gjalle lumturin tuaj, eshte e shenjte,eshte frymezim per te gjithe, ne keto kohera te djallosura!

 35. Arta Makolli Kadriu

  O9ò870o0ò

 36. Ola Cocka

  Femijet jane gezimi dhe lumturia e cdo nene. Zoti i bekofte🙏🙏🙏🙏

 37. Kusi Plast

  A I shihni keta dy kengetar merni shembull ju te tjeret

 38. Kusi Plast

  Pdishim hite nuk vdesin kur

 39. Jehon Mushkolaj

  🥰Nënë🥰 Për të gjitha koherat qe harrova te t’falenderoj. Per te gjitha gjerat e vogla por te veqanta që ke bërë , per te gjitha netët e gjata e pa gjum, per te gjith lotet qe ke derdh per mu, per çdo fjalë madheshtore qe m’ke thanë, per buzeqeshjen qe vetem ti ke dit me dhanë, per dhimbjet e mia qe i ndjeve edhe ti, per gazin,shpresen, jeten qe pash ne ata dy sy, per lulet e dhuratat qe s’munda ti jap dot, ME FAL dhe FALEMINDERIT un dua te them sot... 🥰🥰🥰🥰Nuk ka si ju o nena.🥰🥰🥰🥰

 40. Pap Kodra

  Kjo muzike 😢 kaq pak views 😶😐

 41. Florika Vrushi

  Shume bukur Ju kendofte zemra mrekulli💋🌻🇦🇱🇺🇸

 42. bilisha coli

  Zoti gje ta dha ai e mbroft nga cdo e keqe, jet te gjat dhe dit te bukura DUAM me familjen tende te bukur 💖💖💖💖💎💎💎💎🌟🌟🌟🌟

 43. Shauka Hodan

  Me kete kenge, maksimumi xhanëm çok gyzel neper rruget e Izmirit mund te kerkosh Alban, megjithe respektin per muziken tende. ✌

 44. Bea Web

  Fëmijët më të bukurë kanë qenë , dhe kanë për të qenë gjithmonë , ata fëmijë që lindë nëna shqiptare , për këtë edhe bota n'a ka zili ,po s'kan çka n'a bëjnë , s'e kemi forcën e shkëmbijnëvet të trollit shqipëtarë -Të Duamë -Duamë edhe këngen e tënde të ninullavet nga nëna shqiptare Miriam Cani , kur Duamë të rriteshë edhe ti do këndoshë "Të Dua Nënë (Mama)".

  1. bilisha coli

   Kaq melodi e bukur!!!🌟🥳

 45. Ester Vezi

  Super keng bravoo❤️😘😘

  1. bilisha coli

   O zot si engjell e rujt zoti💫💙

 46. نوفل العواضي

  Coronavirus e annuncio del miracolo della guarigione senza vaccini o medicine 👇👇 www.nasser-mohammad.com/showthread.php?t=41515 👇👇 L'Imam Nasser Muhammad Al-Yamani 24 Rabi` al-Akher (Rabi' II) 1442 (Anno dell'Egira) 09-12-2020 (Anno Domini) ore 09:01 a.m. (secondo il calendario ufficiale della Madre delle città [La Mecca]) ________ Coronavirus e annuncio del miracolo della guarigione senza vaccini o medicine Nel nome di Dio (Allah), Clemente e Misericordioso Dal servitore di Dio ed il Suo vicario, Nasser Mohammad al popolo in generale e tutte le persone: O gente, io sono l'Imam Mahdi Nasser Mohammad, non sono solo il califfo ed il vicario di Dio (Allah) sullo Yemen; infatti, il califfo di Allah in tutto il mondo. In verità, per Allah, non c'è differenza per me tra uno yemenita e un cinese. O comunità di leader umani e decisori tra la loro gente, ed a tutti coloro che hanno raggiunto la loro maturità tra gli umani, gli arabi ed i non arabi, i musulmani ed i miscredenti, ascoltate e razionalizzate ciò che vi diremo con la verità dicendo l'ultima parola decisiva e ciò che non è uno scherzo: Giuro su Dio, l'Uno, il Soggiogatore, non conosco un vaccino o una guarigione per quello che c'è nel petto, dal castigo di Dio, fino a quando non implorate con questa supplica senza arroganza contro il califfo e vicario di Dio, Mahdi Nasser Mohammad; e le parole della rimozione del castigo di ciò che è nel petto, è che vi umiliate a Dio (Allah) e implorate Dio recitando quanto segue: “O Signor nostro, abbiamo mancato contro noi stessi. Se non ci perdoni e non hai misericordia di noi, saremo certamente tra i perdenti", e dopo essersi pentiti dovrebbero dire: "Oh Dio, io sono il Tuo servitore, ti chiedo per il fatto che non c'è altro Dio all'infuori di Te, e per il fatto della Tua misericordia che ti sei imposto, e per il fatto della grande beatitudine del Tuo compiacimento che è più grande della beatitudine del Tuo Paradiso; che tu mi guarisca dal castigo della Corona o lo rimuova da me; sicuramente io credo nel vero Araldo di Te. Oh Dio, allontana da noi il Tuo castigo che ci investe da ogni parte, così potremmo seguire il sentiero della verità da Te; e rendici saldi nell'adempimento di ciò che Ti abbiamo promesso, O che si insinua tra l'uomo e il suo cuore, sicuramente non abbiamo altro che la Tua misericordia che Ti sei imposto; se non ci perdoni e non hai misericordia di noi, saremo certamente tra i perdenti. Tu l'hai detto nei versetti espliciti del Tuo libro: { Il vostro Signore ha detto: “InvocateMi, vi risponderò" } Ha detto il vero, Dio il Magnifico [Ghãfer_ 40:60], { وَقَالَ رَبُّكُمُ ادْعُونِي أَسْتَجِبْ لَكُمْ } صدق الله العظيم [غافر: من الآية ٦٠]، Quindi la supplica e la preghiera da parte mia, mentre la risposta da parte Tua, in verità, Tu non manchi alla promessa. O Signor nostro, gloria a Te! la Tua promessa è veritiera e Tu sei il più Misericordioso dei misericordiosi; O Dio, rendici saldi nell'adempimento di ciò che Ti abbiamo promesso per seguire il Chiamante ed Araldo globale di Dio, il Vicario di Dio sulla terra, l'Imam Mahdi Nasser Muhammad Al-Yamani; O Dio, rendi il suo invio come un favore ed una benedizione su di noi e non una maledizione ed afflizione contro di noi a causa del nostro allontanamento e indifferenza per il vero richiamo dell'Imam Mahdi Nasser Muhammad Al-Yamani". L'Imam Mahdi Nasser Muhammad Al-Yamani

 47. Anna Anushi

  Shyqyr degjova nje keng shqip me tekst te kulluar shqip dhe me nje embelsi super keng😍😍

 48. Muhamet Fejzaj

  Me jet te gjat

 49. Majlinda - kadiu Kadiu

  Miran cani - Muzika ' me - emire pac fat miran - cani ♡ idol te kam ♡

 50. V M

  👏👏👌👌🌟👍👍👍👍

 51. H Tahiraj

  😭😭😭😭😭

 52. Ani Senka

  Super dhe 100 vite te bukura princit duam ❤❤❤❤

 53. Izabela Hoxha

  Happy birthday baby boy ❤

 54. Jenny Skendaj

  Si çdo mbasdite fiks në orën 5 Tek i njëjti stol më kot të pres Trëndafilat i vendos aty Dhe filloj unë mendoj, mendoj për ty Se si një ditë thjesht nuk më pe më në sy Se si një zemër ti e ndave në dy...💔🥀 2021

 55. eriola Ola

  x43333

 56. Amarilda Mhilli

  Juwkyo

 57. Tea Benga

  MENU DËRGO TË REJA KËRKO SHARE M Miriam Cani Sa Shume Te Dua Miriam Cani Tekste Këngësh (20) Biografia Albume (0) Foto/Kartolina AudioDërgo Video Miriam Cani - Sa Shume Te Dua Lyrics Zgjidhni me sa yje do votoni ★ ★ ★ ★ ★ Mesatarja: 5 / Votuan: 4 Muzika & Teksti: Alban Skënderaj Muzika & Produksioni: Elgit Doda Komente Asnjë Koment 14/01/2021 1 day ago Ti Nese di Sa vlen per mua Ti E nese di Sa shum te dua Ti I jep kuptim diteve t'mia Ti Je me shum se dashuria Sa do kem frym Me ty do kendoj Me ty, me ty do vallzoj Cdo dit, nuk lodhem ta them Sa shum te dua Dhe kur me sheh me ate shikim M'ke dhen gjithcka shpirti im Cdo dit, nuk lodhem ta them Sa shum te dua Flij, i qet ti shpirt Ne kraht e mia Flij, dhe me trego c'esh lumturia Sot, dhe asnjeher nuk do jesh vetem Un do jem aty, me ty gjith jeten Sa do kem frym Me ty do kendoj Me ty, me ty do vallzoj Cdo dit, nuk lodhem ta them Sa shum te dua Dhe kur me sheh me ate shikim M'ke dhen gjithcka shpirti im Cdo dit, nuk lodhem ta them Sa shum te dua Dhe kur me sheh me ate shikim M'ke dhen gjithcka shpirti im Cdo dit, nuk lodhem ta them Sa shum te dua

 58. Orjada Cani

  Femijet jane kuptimi i jetes se nje nene 💞🙏

 59. Lindita Laska

  Bravo Miriam e Alban jeni te mrekullueshm Jeni udherefyes te muzikes

 60. Xhesi Xhey

  Kete kenge e keni bere shume te bukur

 61. rezi jeminaj

  dashuri e pashterueshme

 62. Taulant shaqiri

  Allahile koke kan nlipjan alban e ske kallxu

 63. Elusive Eagle

  Bukur !!!

 64. Ledina Ahmetaj

  Shume kenge e bukure👏👏🥰🥰.. Urime ditelindjen 🎂🥳🥳🥳👏👏

 65. Vedat Hasani

  ❤❤❤❤❤❤❤

 66. Fetije Hajdini

  O zot si engjell e rujt zoti💫💙

 67. MusicTube 2021

  Kaq melodi e bukur!!!🌟🥳

 68. alessia denaro

  Omg kjo eshte mrekulli

 69. Maria Baxha

  Edhe 100 dashuria Mariam!!!❤❤❤❤❤❤❤❤❤

 70. Amr Naguib

  Coronavirus e annuncio del miracolo della guarigione senza vaccini o medicine 👇👇 www.nasser-mohammad.com/showthread.php?t=41515 👇👇 L'Imam Nasser Muhammad Al-Yamani 24 Rabi` al-Akher (Rabi' II) 1442 (Anno dell'Egira) 09-12-2020 (Anno Domini) ore 09:01 a.m. (secondo il calendario ufficiale della Madre delle città [La Mecca]) ________ Coronavirus e annuncio del miracolo della guarigione senza vaccini o medicine Nel nome di Dio (Allah), Clemente e Misericordioso Dal servitore di Dio ed il Suo vicario, Nasser Mohammad al popolo in generale e tutte le persone: O gente, io sono l'Imam Mahdi Nasser Mohammad, non sono solo il califfo ed il vicario di Dio (Allah) sullo Yemen; infatti, il califfo di Allah in tutto il mondo. In verità, per Allah, non c'è differenza per me tra uno yemenita e un cinese. O comunità di leader umani e decisori tra la loro gente, ed a tutti coloro che hanno raggiunto la loro maturità tra gli umani, gli arabi ed i non arabi, i musulmani ed i miscredenti, ascoltate e razionalizzate ciò che vi diremo con la verità dicendo l'ultima parola decisiva e ciò che non è uno scherzo: Giuro su Dio, l'Uno, il Soggiogatore, non conosco un vaccino o una guarigione per quello che c'è nel petto, dal castigo di Dio, fino a quando non implorate con questa supplica senza arroganza contro il califfo e vicario di Dio, Mahdi Nasser Mohammad; e le parole della rimozione del castigo di ciò che è nel petto, è che vi umiliate a Dio (Allah) e implorate Dio recitando quanto segue: “O Signor nostro, abbiamo mancato contro noi stessi. Se non ci perdoni e non hai misericordia di noi, saremo certamente tra i perdenti", e dopo essersi pentiti dovrebbero dire: "Oh Dio, io sono il Tuo servitore, ti chiedo per il fatto che non c'è altro Dio all'infuori di Te, e per il fatto della Tua misericordia che ti sei imposto, e per il fatto della grande beatitudine del Tuo compiacimento che è più grande della beatitudine del Tuo Paradiso; che tu mi guarisca dal castigo della Corona o lo rimuova da me; sicuramente io credo nel vero Araldo di Te. Oh Dio, allontana da noi il Tuo castigo che ci investe da ogni parte, così potremmo seguire il sentiero della verità da Te; e rendici saldi nell'adempimento di ciò che Ti abbiamo promesso, O che si insinua tra l'uomo e il suo cuore, sicuramente non abbiamo altro che la Tua misericordia che Ti sei imposto; se non ci perdoni e non hai misericordia di noi, saremo certamente tra i perdenti. Tu l'hai detto nei versetti espliciti del Tuo libro: { Il vostro Signore ha detto: “InvocateMi, vi risponderò" } Ha detto il vero, Dio il Magnifico [Ghãfer_ 40:60], { وَقَالَ رَبُّكُمُ ادْعُونِي أَسْتَجِبْ لَكُمْ } صدق الله العظيم [غافر: من الآية ٦٠]، Quindi la supplica e la preghiera da parte mia, mentre la risposta da parte Tua, in verità, Tu non manchi alla promessa. O Signor nostro, gloria a Te! la Tua promessa è veritiera e Tu sei il più Misericordioso dei misericordiosi; O Dio, rendici saldi nell'adempimento di ciò che Ti abbiamo promesso per seguire il Chiamante ed Araldo globale di Dio, il Vicario di Dio sulla terra, l'Imam Mahdi Nasser Muhammad Al-Yamani; O Dio, rendi il suo invio come un favore ed una benedizione su di noi e non una maledizione ed afflizione contro di noi a causa del nostro allontanamento e indifferenza per il vero richiamo dell'Imam Mahdi Nasser Muhammad Al-Yamani". L'Imam Mahdi Nasser Muhammad Al-Yamani.

 71. Bbb Vbb

  Bukur.me jete te gjate

 72. Marjeta Tafa

  🥰❤😘😍👼⭐

 73. Anjeza Zadia

  Shume bukur te lumte goja

 74. Aferdita Topaj

  Femija gjeja me e shtrenjt ne kete bot keng super😍❤❤❤

 75. Luiza Konica

  Kënga jote më e bukur Alban.Më pëlqen shumë.

 76. diselda myrdini

  edhe 💯Duam🎊🎉😍

 77. Rafaeo Alliaj

  Kush është. Ai. Që. Se. Pëlqejn. Këtë. Këng. Për. Djalin. E. Saj 😏

 78. Enejda Xhatufa

  Eneida xhatufa💎💎💙💙💚💚🌴🌴💓💞💟💘💕💖💗❤💝💝kavaje💎💎💙💙💚💚💞💞💞💞💞💘💕💖💗❤💝danjeli💎💎💙💙💚💚💓💞💟💘💕💖💝💗❤💔emila💎💎💙💙💚💚🌴🌴💓💞💟💘💕💖💗❤💝💔arisi💎💎💙💙💚💚💓💞💟💘💕💔💖💗❤❤💝💝💗💗💖💖💞💞💞💞💞💞💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓

 79. Labinora Jefkaj

  ufff ich liebe es

 80. mimoza cenolli

  popullore babaxhàni