• 100
 • 5

Commenti

 1. Musa Musliu

  Sa here ty tpermendet emri bmw-s gazin deri ne skejt Amdon Amdon halo moj ish...

 2. Mattceska Sieber

  💖💖💖💖🤗🤗❤💝💓💕💕💗💗🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

 3. Saki Shiba

  Bravi ragazzi ❤

 4. Mentor Ukshini

  Keng e bukur e shum suksese 🙏

 5. Ff Liimi10 User

  Do vi nje sit qe do thon kam jetu ne Shekullin e STRESIT

 6. Ff Liimi10 User

  Super i pa vdekshem je

 7. Veronika Darragjati

  Prsh o I madhi meda you are dhe best singer n world you are my fans to me may god bless you

 8. Zamira Dedaj

  Hahahahaha super kenge 😂😂😘😘😘❤️

 9. BLERINA LIKA

  Kte kengen prej Bebes e mesova 😅🥰

 10. BURIM MUSTAFA

  😍

 11. patroll dne

  Na mytet me tallava👎

 12. lela Eglantina

  Te lumte goja shume bukur suksese

 13. Mira miriami

  Bukur urime...

 14. kosova peja

  Kur kendoni duhet me dit qe jeni dy e jo njani kryt djathtas e tjetri majtas

 15. Bessa Mill

 16. Bashkim Kukaj

  Bravo

 17. Harsh Patel

  It's sounds like Gujarati song, anyone else felt?? Came from bebe Rexa' story

  1. Vincenzo Fan

   Hahaha hello 😄

 18. kosova peja

  👍❤❤

 19. Lila Xarizi

  Shum bukur te bashkuar qofshi jith mon ciftet me familjete e tyre

 20. Anony Mous

  Qikjo eshte Muzike, DAFINA DAUTI the best songer ♥

 21. Radije Alili

  Shum bukur ❤❤

 22. Ronaldo Elezi

  Je i madh pz🤣🤣

 23. hatija hatija

  hahahah sa super me lot😂😂

 24. Arianna Cola

  Te lumte goja bravo - bravo super kenge 🌟🌟🙋‍♀️🙋‍♀️

 25. Emiado Krasniqi

  Si gru nuk me ka pelqyer po them te verteten kengat I ka te bukur a

 26. Loni Loni

  O

 27. Adelina Coka

  Kenga e preferuar e Bebe Rexhes😂

 28. Bb4life stresi

  Super keng renato doko 🔥🔥

 29. Mohamed Mohy

  Bebe Rexha 😂😂

 30. Mark Sina

  Nga Bebe Rexha 😂❤️😂

  1. Cosimo Shehu

   Gjithashtu

 31. Markel Sina

  Here from Bebe Rexha? Hahahha

  1. Manjola Kallushi

   Tani is sa e ngjova

  2. Vincenzo Fan

   Hello 😄

 32. Lindita Haxhimustafa

  Durimi Zërin Bomb Respekt 💫💫❤❤

 33. LYRICS AL

  Ju ruajt zoti nqofte se beni SUBSRIBE 🤗🥰😙😚

 34. Kloe Kourtney

  Kush erdhi nga story bebe rexhes

 35. Shpendi Tilufa

  😅😅😅

 36. LUGINA E PRESHEVES

  Kuuuuu ta qifsha ftyren e prisht bre gabel ty tka met me knu uckn qifsha laperin

 37. Bahrije Bytyqi

  Jeni te Forte

 38. Vali Ch

  👏👏👏👍

 39. Ervis Dyli

  Te lumte goja altin

 40. Alessia Zunino

  Bravo meda😍😍😍😍🥰🥰🥰🥰

 41. Florjant Mimini

  Te ka lon burri o blerina balili

 42. Oksana Lulaj

  😂😂😂😂Super

 43. Sara dhe Ledio

  🤗😂

 44. adi milan

  Bravo shm kenge e bukur e degjoj cdo dit e dhe syt me mbushen me lot se jam shm larg nga nena ime flm qe ben keng te bukura respekte

 45. The Lost1

  .

 46. The Lost1

  .

 47. The Lost1

  .

 48. Argis Production

  Suksese Altin 👏👏👏

 49. Qendresa Gashi

  Shum keng e bukur dyt kendojn te bukur po hijeshien e kenges e ka Durimi qdo keng e ka perfekt.

 50. Elson Xaka

  ☠☠☠☠

 51. Engjellushe Dyrmo

  Super kg 👏 Berati im 🌟🌟🌟🌟🌟🌟

 52. Nazım Mert Çakır

  Love from Turkey Friends 🇹🇷❤🇦🇱

 53. Hot Jani

  Zoti ju bekofte

 54. Loni Loni

  P

 55. Ajshe Memedi Shabani

  𝙲𝚏𝚊𝚛 𝚣𝚎̈𝚛𝚒 𝚔𝚒 𝚍𝚓𝚊𝚕𝚒 👏👏👏

  1. Albanian Management

   Pushkë zerin Durimi.

 56. Bloody Wolf

  ahh o dajo kapetani atje lart do pim bashk raki.vetem lot o dajo me mungon

 57. Loris Anika

  Hale sivjet skom ndegju keng ma tmir Suksese bashkpunimi me i mir deri tani 🤗🤗👍👍🥰🥰

  1. Albanian Management

   Sakt 👌

 58. Zamira Muhaj

  Shume.kenge.E.bukur

 59. KLEVIS Kaseja

  Me mjeker qania😂😂😂😂😂😂

 60. Nico Nico

  Gjith ma ka dasht zemra qet Dafina Dautin 🥰

  1. Tina Tina

   Shum e bukur eshte

 61. Regbin Vata

  Vmcodkduti69wysuagagdzbcksieudietqsaioptteyheu4i2qajdogogouofoutoulrqcsgdkgkckrysjsj52qafzkfkditkckjldlfotofidiydururytyucid83hqe7e8482qgaczjdogototohoyo8phoforidkxkckskdidididieieickskdisisidhdkdkr

 62. Fadil Arifaj

  K li 08dry se 3re005r FCC

 63. Klodi Qarraj

  ⭐👍👍👍👍

 64. Laura Imeri

  Ju lumt ✨✨👑🔥🔥🔥🔥 qfar zani durimi king

 65. Dori Muslia

  😂😂😂😂😂😂😂

 66. bowen voowy

  Po dihet texti i Ilir Beranit💪🏻

 67. Marjol Rrapaj

  Suksese Altin.

 68. Jona Geci

  Super keng suksese

 69. Joanna

  💗💗

 70. Medine Medine

  Respekt 🥰🥰👍👍❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️🤲♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️

 71. Bajram Bajrami

  👌👌👌👌

 72. Fatmir Bylygbashi

  Sjnbdiddhb Djdbdjdndjf fiendkrejenrnrjrfiribrtitrirffhrrrrb

 73. your's forever

  Super keng si gjthm ❤❤😍😍❤

 74. Irene Johnson

  Can anyone give me the translation? I love the song. I just played it like 20 times.

 75. Vanesa Kola

  te kendoft zemra

 76. Dardan Deqani

  kojshija jem ma i miri nbot Med love you <3

 77. MiMi BlueMoon

  😜Get over it mehedin😂🙏

 78. MiMi BlueMoon

  These frajers???Nuhhhh😜😜😜

 79. SILVA TATANI

  👍⭐💔❣