ABC NEWS, eshte kanali informativ 24 ore ne dite/7 dite te javes, qe siguron mbulim konstant te lajmeve dhe akses te fuqishem ne informacionin e cdo lloji nga vendi, rajoni e bota nepermjet nje investimi te jashtezakonshem ne teknologji dhe burime njerezore.
ABC NEWS transmeton ne rrjetin analog tokesor, ate dixhital tokesor e satelitor duke mbuluar me sinjal te gjithe territorin mbareshqiptar dhe duke mberritur tek bashkeatdhetaret tane ne Europe. Pika jone e forte do te jete informacioni, debati, dokumentari, analiza, duke u mbeshtetur ne kete sfide nga pasioni i profesionisteve te provuar suksesshem e me pervoje.
Ne faqen zyrtare ne internet, abcnews.al do te gjeni portalin me te pasur ballkanik me lidhje ne rrjetet me te medha sociale facebook, twitter si dhe ne nje prej websiteve me te fuqishem ne kulturen e internetit IThomes.
Per perditesimin e lajmeve na ndiqni edhe ne faqen tone ne facebook : facebook.com/abcnews.al

 • 30
 • 197 819 584

Commenti

 1. Tom Bucaki

  Edi ësht king🇦🇱

 2. Besa Bes

  Po po mundo o i pa fajshem .

 3. Andis Rrushi

  Qenka robi I mir duket njeriu Kur fjet.

 4. Fatmir Qyteza

  dhe kte shkerdhate nano na duhet

 5. Himena Grasies

  "dhe grejt get-sbaj" o zot vdiqa per the great gatsby e kish fjalen po ashu i doli

 6. Eni Zeneli

  A qihet kjo laraska se nuk i myllet gojorja

 7. Himena Grasies

  kjo goca met zeza estrafagante dmth lot

 8. Tirana 2001

  Bravo ,Te lumte .

 9. Slimani Mohamed El Amine

  𝐂𝐥𝐢𝐜𝐤 𝐇𝐞𝐫𝐞 ➜ 18cams.xyz 》》 𝙊𝙣𝙡𝙮 𝘼𝙙𝙪𝙡𝙩 《《 在整個人類歷史上,強者,富人和具有狡猾特質的人捕食部落,氏族,城鎮,城市和鄉村中的弱者,無`'守和貧窮成員。然而,人類的生存意願迫使那些被拒絕,被剝奪或摧毀的基本需求的人們找到了一種生活方式,並繼續將其DNA融入不斷發展的人類社會。 說到食物,不要以為那些被拒絕的人只吃垃圾。相反,他們學會了在被忽視的肉類和蔬菜中尋找營養。他們學會了清潔,切塊,調味和慢燉慢燉的野菜和肉類,在食品市場上被忽略的部分家用蔬菜和肉類,並且學會了使用芳香的木煙(如山核桃,山核桃和豆科灌木 來調味食物煮的時候%^%^ 1618355758

 10. Gone Saliba

  Sherim sa me te shpejt o Zot!

 11. alex toma

  E kamqi tirqit kyt kurv

 12. alex toma

  Me zort ti kan llan tana turqit

 13. Gon Dibrani

  Bravo

 14. Ed's Custom Cabinets

  Ik more pirdhu se e provove e s’te ndoqi kush,por mbete si pjerdhur or Top

 15. Gotshot 83

  Shqiperia ishte dhe eshte vendi horrave!!!

 16. zarif bajrami

  RESPEKT

 17. xhulja xhulja

  🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

 18. Genti Genti

  Prap polica problematik🤦‍♂️😡😡🤮🤮 Nuk ka jave mos te dalin polica problematik ose kriminel.😡😡🤮🤮🤦‍♂️🤦‍♂️ Ata dy polica nese e kan bere kete xhest vetem per te permbushur detyren dhe zbatuar ligjin;duhet te shperblehen maksimalisht dhe policat e mire qe e duan dhe e zbatojn ligjin te marrin shembull. Detyrat e shtetit jan te veshtira dhe duhen zbatuar pamvaresisht se ku dhe si ndodhesh. Kerkoni perforcime mos rrezikoni jeten nese shikoni qe diçka nuk shkon sepse polica qe zbatojn ligjin pakushte i duam perdite ne terren.

 19. Halil Celaj

  Vetum gazetarucat bejne pytje per president F Nanon dhe njerzit ma pa moral dhe identitet.F Nano isolli fatkeqsin matemadhe Shqiperis tash 300 vjet .Qe isolli nji Moster si E Rama qe ska as nji qeliz njerzore dhe Hardhuces qe bota bo itherret Dragoni.

 20. Still Alive

  Mekat qe kenga e Hersit eshte perkthyer ne Anglisht, versioni shqip te rrenqeth dhe eshte shume natyral, ndersa ai Anglisht shihet mire qe eshte i imponuar! Fajet definitivisht organizatoret dhe drejtuesit e EV Albania! Lendita, vokalisht i lodhe gjithe kengetaret, shtrirja e saj vokale eshte e mahnitshme, pothuajse ska kufizime fare!

 21. Artur Cora

  Eeeeeeeeeee Bobo

 22. Booty Eater Alabama

  Emra muslimane

 23. Džukan Džukan

  Unë lutem ku do çe t'jemeë

 24. Idajet Sulejmeni

  Bamir topja

 25. Artur Murra

  Pershendes te mirin e ketij vendi shendet ecmbaresi pac ti e familja yte te te rroje vogelushi nderuar Saimir Tahirii ! qytetarja

 26. Valter Mece

  Oxhaferr gjynaf ke nel jetim ske li me mbeshtet mo kaptinen te la Babi enveri a ta Them un ku me e meshtet ke mani tupit ne kruje

 27. Яромир Дубов

  0:52 bed.cab

 28. Leo Kacellari

  Shiko endrra kete radhe se mandate se di a do marresh 50 se e di ti se genjehet populli me propaganden tende

 29. mhd krtsh

  1:50:54 me kar hahahahaha o Grida o pajdhi eger

 30. Bebaa Booo

  Iva si klloun

 31. Jana Petru

  E kane pickuar arrzat se u ngroh koha

 32. Valter Mece

  Blablablablablablablabla

 33. Jana Petru

  Nuk thot gje kenga

 34. Juve Juventus

  Cke mi non se plagos esht si jemi ne aty para syve ty e pa gjall prap ben ooo sherim tshpejt e ta ngrej gryken heren tj shteti amatora komplet.

 35. Ismajl zymeri

  Kure e vizitova shqiperin per her te pore 2001mu.mbushen syte me lot e mallkova Enver idiotin pis i poshter

 36. Ismajl zymeri

  3000shqiptare kosovare kaluan neper shkoder dhe u masakruan ne tivare

 37. Ismajl zymeri

  Enver pisi e shtypte populli e vet shoket e vet i likfidoi nuk i hapte kufijt me evrope por populli skishte buke perte ngrene Enver hoxha shkoft ne ferr

 38. Rrahim Drenasi

  Jo z Bamir Topi e ke teper gabim ky mendim i yti eshte me shume antinjerezor e antikombtar.Fatos Nano ke qen president po ju e dini qka ka dashte me bere Shqiperin greqi Kosoven nen Serbi.Qysh po mundesh me fol ashtu?A je ne mend ti?historia s guxon as aleatet e shqiperise nuk lejojne at histori pa koke pa temel.gjeniu.

 39. albanian til die tirana

  ke fol si jo me bukur

 40. Skerdi Kasaj

  Keshtu eshte kur futesh ne pun me mik Mjer shqipetaret per policin qe kan Jan shum te shkatet sa sdi te perdorin armen

 41. Sander Lilo

  Edhe ky zotria ka qene me PD, edhe ky i pa kenaqur nga PD, edhe ky sulmon opoziten, pra dhe voton kundra opozites, po tani nje pyetje votuesi vetes mund tja bej! po un pse te votoj per PD????????

  1. Sander Lilo

   @Artor Fonfria-Pereda jam shume dakord, e imja ishte nje pyetje retorike, po me mbiemrin tim c'pate?, bej shaka, respect

  2. Xhuri Furi

   Artor fronfria ..Edi ramen do e bejme mbret Kete here...per inat te saliut dhe te ilirit..Jane bere 50 kokra te PS milionere me euro qe skane idene e realitetit poshte nnjerezve te thjeshte qe vertiten per buken e gojes...edhe ky qe flet ketu me gjithe respektin per postet qe ka pasur eshte shkeputur nga realiteti poshte se i ka regulluar punet e veta..majtas dhe djathtas...ky popull nuk eshte aq budalla qe tja jape edhe njehere tepsine ketyre qe as e hapin telefonin me po e kapen dhe njehere karriken e pushtetit... Keta levizin me avionet e tyre charter me euro cash e sduan tja dine a kane buke njerezit e thjeshte..... Erion kurva ndan leket me oligarket..e mbylli parkimin e dyqaneve te rruges se Duresit..dhe Myslym Shyrit gjoja per bicikletat qe te shkojne njerezit ne dyqanet e Zamir Manes dhe te gjejne parkim atje...etj etj ka plot per banden e hajduterve te Rilindjes..

  3. Artor Fonfria-Pereda

   Sander Lili,vetem ato qe duan Anarshi,Rrumpall,Mospagim Taksash,Korrupsion,etj te zeza,votojne Sali Berishen,dhe Ilir Meten!!!Lulzimi eshte kokrra e legenit pa asnje gram Karakteri,dhe eshte kokrra e budallait!!!!Prandaj voten vetem PS dhe Edi Rames,nqs do ta shohesh Shqiperine si gjithe Europa.

 42. Sandri Margo

  Po kete Ë-ne e keni fiksim si televizion?! 👍👍👍👍

 43. Tom Lazos

  0:25 vol.monster

 44. Katerina Bali

  ithomes.info/net/lZWYldirqK6npHo/video

 45. Katerina Bali

  ithomes.info/net/y7Km06-boWupoW0/video

 46. Aqif Kapllani

  Hahahahhahahahaha e hoqem bythqirin nga kamza se boll vjedhi

 47. Katerina Bali

  ithomes.info/net/qbif0a-Trnygmm0/video

 48. Christopher Evangelista

  ۞―P̳r̳e̳m̳i̳u̳m̳ ̳P̳r̳i̳v̳a̳t̳ ̳S̳e̳x̳―۞ ➡️➡️️ 》》 18cams.xyz 《《 -----------------^^----------------- ♠【﹄💖𝐊𝐋𝐈𝐊≔⫸LINK 💖﹃】 ♠みゃあこさん!ฅ( ̳• •̫ • ̳ฅ)ニャン !❤️ 在整個人類歷史上,強者,富人和具有狡猾特質的人捕食部落,氏族,城鎮,城市和鄉村中的弱者,無`'守和貧窮成員。然而,人類的生存意願迫使那些被拒絕,被剝奪或摧毀的基本需求的人們找到了一種生活方式,並繼續將其DNA融入不斷發展的人類社會。 說到食物,不要以為那些被拒絕的人只吃垃圾。相反,他們學會了在被忽視的肉類和蔬菜中尋找營養。他們學會了清潔,切塊,調味和慢燉慢燉的野菜和肉類,在食品市場上被忽略的部分家用蔬菜和肉類,並且學會了使用芳香的木煙(如山核桃,山核桃和豆科灌木 來調味食物煮的時候 1618350364

 49. Alex Ciambolina

  Topi as te q. As te lshon____Genova____Italy.

 50. Blandi Bosi

  Zoti ju shpetoft po ne kte vend ordiner ska me siguri jeta bojn presjon dhe terror ke hallexhit se me njerez pushtetshem perfundojn tragjedi ku e kan katandis mafia politikes venin ju qr rames me shok

 51. Mr.Albania1912

  Bamiri dhe Avokati , 2 te Djathte te vertet , 2 keshtjella qe i corren masken komunistit qe zaptoi Partine e Studenteve qe rrezuan diktaturen.

 52. Emiljano Guri

  Ajde sqarim ajde,, 😂😂😂, asgje nuk kuptova,,

 53. Ymer Haxhiaj

  Kur i rifte greku në greqi me shkelma këta su jepte as lekët e ulnin kokën e iknin si qëni rahur tani trimërohen e vrasin për një vij uji ça mjerimi

 54. v vendetta

  ty o zoteri sikur te paskan cu me zor aty me fol

  1. Mira

   😂😂😂😂😂👌

 55. Milazim Hoxha

  Sdin njeri qa te thot per kta njerz fakt kta sjan njerz po kriminl pak ka vraj aj krimineli o far e keqe mos u shtoft ajo far e keq

 56. Gon Dibrani

  I mori pronat ky po tani cfar don apo kane ngel akoma dhe ca tjera pa marre akoma.

 57. Miss Ashes to Ashes

  Pervec Endritit, juria eshte e paqarte vete: nje here thone “Bravo, je fiks si personazhi” dhe pastaj “Nuk duhet te sillje fiks personazhin, por elemente prej tij pershtatur tek vetja”. Qe ketu nis kaosi! P. S endri tingellon cool se nuk “luan” si anetar jurie ndersa Niko dhe Miranda luajne rolin e ekstravaganteve, e atyre qe jane “ndryshe”😒Komplet cliche’ !

 58. Er jemek cok cok gyzel

  Polici nuk preket polici ka ber detyren mosbindja ka ndeshkim

 59. Sara Dedja

  😍🥰😍😍

 60. Iva

  Je yll ❤

 61. Esmeralda Shtembari

  Jo po e kuqja, hajde gazetar hajde, talluni me fatkeqesine e te tjereve. Gjynah ..

 62. Suleman Barakat

  Ku e paskeni gjet ket gazetare per interviste

 63. Neli B

  Suksese❤️😚

 64. Selma Neli

  Proud of you!!! ❤️❤️

 65. ALTIN GJINI

  Gazetare kot 😂😂😂😂😂 eshte nga mamurrsi edhe smun te permen emra

 66. Abraham Links

  O shtet kurv me gjith informacion qe i ofroni medias, po kush i ha ato mashtrime "ngelen te paqarta rrethanat si plagosi koleget"!!! Aty ka shkrep noj arm nga pala tjeter qe ka plagos policet se ska llogjik ndryshe, ai Magani taksirat me ba edhe burg teshi per ni rrog te dhjeme qe merrvper tju siguru mbarvajtjen e parakalimit kafshefeve te xhungles, ku padashje shkel milingona elefantin dhe teshi duhet ti thot mfal se ste pash!! Sherim te shpejt policve e shpresojm te ket noj mik te fort ai kolegu tyre se pernryshe e kalben nburg te shkretin.

 67. adelinagilli

  Respekt per nji femer bujare

 68. Mike Siegenthaler

  Dalin nga burgu qe t gjith fal drejtsise te kapur nga Edvin Rama, ta gzoni

 69. Raul Hoxha

  Kuci ne mes te rekeve,lum per servilat qe krebe.

 70. Ilber Meta

  Shqiperia kriminelesh njerz PA bes

 71. Ilber Meta

  Shtet muti

 72. Luka Shehu

  Djema me te mir e te sinqert nuk gjen

 73. Linda Leskoviku

  Budalla i zgjuar

 74. Xheni Beshello

  🤣🤣🤣🤣🤣

 75. Shpresa Mema

  Bravo gazetarja 😂💯🙏❣🌷✍🏻

 76. K N

  Besi je super gallat ahahhahaha

 77. eduard rama

  Po polic asht aj se nuk din se qa ban ka armen edhe nuk din se qa ba vetem e shkrep por tani do shkoje me kerkuar azil politik ne ne korea

 78. Alban Cani

  O e hanksh mrena moj oooo moj ha mo u merzit se mendon edvin rama pee ju . I dekorat . Deshmor atdheu dhe kaq. Hyyyyyy far e keqe pale bertet dhe qan atje pa pik turpi . Hyy familje shkerdhat.

 79. Ballkoni Vlora

  Mbase nuk i mbush tre, bastard hajdut hipokrik dhe kriminel.