» Subscribe to RTV KLAN
Mirë se vini në kanalin zyrtar të Tv Klan në IThomes.
Welcome to the official TV Klan IThomes channel.
Televizioni Kombëtar Klan, rekord në prodhimtari dhe shikueshmëri. Programacion i pasur për të gjithë grup-moshat. Programet tona, thjesht… të suksesshme dhe të shikuara: emisione politike, sociale, kulturore, spektakle, game-show, filma, telenovela, seriale, sit-com, soap-opera, dokumentarë, 6 edicione informative në programin ditor dhe shumë evenimente që behen të tilla, vetëm nën logon e KLAN.
Televizioni privat më i madh në Shqipëri!
Për më shumë informacione na ndiqni në rrjetet tona sociale,
për çdo problem na shkruani në Messenger, WhatsApp, Viber +355674050607

 • 100
 • 1

Commenti

 1. Elis Zotaj

  Super

 2. Sanka NK

  Awwwwww Teuta 👏👏👏

 3. Jon Pov

  Keshtu duhet te jemi , mos shikoni kisha e xhamia feja e Shqiptarit eshte Shqiptaria , per mua deri sa te vdes do jete keshtu!!!

 4. Lksk Jssjue

  Baton dukesh we je i paguar per provokime,se njef kulturen evropiane te gjith evropa urrejn njeri tjetrin si komshi,po i vika keq se i paska sha izraelin hahahahaha blendi pyt padtaj thot pse pastaj perseri pse où ca nastradini $$$$$$$$$$$

 5. Lksk Jssjue

  Turqia esht vendi me i paqt ne bote .kjo qe thot ky ambasadori leshit esht i mpir nga mediat amerikane dhe normalisht i lexohet gazeta .

 6. Lksk Jssjue

  Erdogani osht bob .sesht e vertet we evropa po mbeshtet makronin,genjeshter i gjith kjo rremuj esht kali i trojes se grekve (puthe tunxh) ju kujtohet me dhaskal todrin.

 7. Lksk Jssjue

  Ca osht ky titull ? Kush e ka rrujt per policin we dilte ne mes te tiranes ,ca jon kto prralla ju cuna mami sic i thoshim ne atehere,normal ju keni jetu gjith jeten dhe do vdisni me frik gjith jeten,zorraxhi servila ,.sot beni si njerez te kulturuar,.behuni burra me kuptimin e vertet te fjales .

 8. Gjergj Kastriot Skanderbeg

  Si ka mundsi qe ne gjith historin e njerzimit njerzit kan besu gjithmon ne dicka qe nuk dihet a esht e vertet ? Dhe nuk besojn ne dicka qe esht e vertet? Fet jan kriju per te mbajtur popullin sa me te varfer nga llogjika dhe idet.

 9. Lksk Jssjue

  Dakord we ben pyetjen me te drejt ,por lereni te pergjigjet sepse nuk ka kuptim pyetja.besoj un per njetez gjoja te civilizuar .kto duan te japin te gjithe mendime gjoja te zgjuara o zot cfar injorantesh leteni te pergjigjet o kafshe ,ose per ndryshe mos e pyetni.opinionet e juaja jepini kur tjupyesin juve dhe blendi dhe batoni shum provokator.

 10. Bukurosh Roshi

  Hahahah olsi je i madh bravo

 11. Ultimate Trap Mixtapes

  E dashur Rudina rituali ishte të hidhen dhembet siper catis, por mjeksia ka ecur dhe kete mesoje , qe dhembet duhet të ruhen sepse nese mos dhashte Zoti të ma vij ndonje semundje në të ardhmen ato dhemb do na shpetonin jeten

 12. DIRTY SOUTH

  SOT ju reklamove vendin 😂😂😂 NESER gjith te djegurit aty me leket neper duar 😂😂😂😂

 13. Monda Ag

  Po ketu jane te gjitha deshmite qe te cojne qe ai ska vrare veten O zot cfare ndodh si e mbulojne nje vrasje

 14. Ardi Albanese

  Mbas Njerez dhe Fate , edhe ky serial ja vlen per tu ndjekur gjithashtu bravo👏👏👏👏👏

 15. Truman Burbank

  Ne vitin 1993 ky Fuat Ramiqi ka luftu ne krahe te Armija Republika Srpska (pra ushtrise se shkive) ky Fuati ka vra musliman ne emer te serbve

 16. Bitcoin Blockchain

  Titull pa lidhje dhe aspak i vertete, qartazi tregon arsyen shkakun e pandemise. O fshatareshe (se mos ti ofendoj fshataret e ndershem) por Jeni ka vraponi pas integrimit perendimore saqe edhe nje Gjerman dhe Italian çuditen me juve, ju keni kaluar edhe atyre derisa sa delni nga emisioni duhet te shikoni gropat se te bie kemba ne grupe dhe te mbushet kepuca me uje

 17. Mario Russo

  Si bythqim ngeli sa nuk ngeli me i ra ne shpull kjo goca e fiksit ajde shtet ajde

 18. Natasha Stefa

  Po pse moj zonja nuk shikoni si do ti veje halli Shqiperise lereni popullin American ta vendose me voten e tij DO Zoti te fitoje D TRUMP PASI PO FITOJ J BAJDEN NJEPRESIDENT I DESHTUAR PASI KA QENE 8 VJET DHE KA MENDUAR VETEM PER VETEN E TIJ

 19. The Human

  O zot sa gjyna cfar behet keshtu I vraft zoti nena e djalit cfar ka par me sy e ka gjet djalin te varur pu pu o zot djalin e kan varur per mendimin tim

 20. Poli Berdufi

  Z.BERISHA KANDIDO NE GERDEC

 21. Adrian Sances

  servila muti

 22. Mondi Annonymous

  Bravo për punë që bërë Bravo 🙏🙏🙏

 23. The Human

  O zot sa gjyna per kete djal te ri mjer prinderit cfar kan par me sy o zot mos na sprovo me keto gjera pu pu zoti I vraft kush e ka ber kete krim

 24. GENCI ISLAMI

  prsh jam nga shkupi por na ksi dentista neshkup skem uaa qfar sjellee.. banale. si kipisiii qeja kalan ngjys dhembet por edhe ata tjert njet sjellen qe i pytke.. ncnc

 25. eleni tare 2

  Ti te ha mutin edi ore krimenel

 26. Milano Milano

  Covidi na rrun r*** sic po na e rrun

 27. IndoDoesStuff

  Kure eshte kopola e qeveris per vjellje e plaqikitje po keto idiotat e vegjel pa se qfare bejne kasaphane

 28. skampa8833

  Po pse i luan krahet si zog o zog,une sjam me i mire po kush tka mare ty ne televizor eshte i pa afte.

 29. Pick Simple

  Menzi spaska prit me ardhe ne emisjon o zot sa bajat Po shume fol bre I pshtjellon krejit temen qka Po fol ski nevoij aq shume e aq gjeraisht ne pika tshkurta se tingllon ma mir

 30. skampa8833

  Kan faj ato budalenj aty qe ju vijne mbrapa po nga halli e kane tmarin ndonke lek ose ndonje vend pune te korruptohen tbajn ndonke leke.kshu vojti shqiperia shkrete.

 31. Ajshe Zeqiri

  Askush nuk mundet të parashikoj vetëm Allahu i Madhërishëm ati i qofshim falë e din se kur do të ndodhë kijameti Fundi i botës por jo edhe njeriu

 32. Zhaklina11

  PPE soll aufhören die Albanien mit EU britrit zu erpressen..

 33. Arton Jusufi

  Beavo jeni njish si dhe ju gazetare

 34. 90-day period

  Emri gazetares ?

 35. Abdulla Zekiri

  Lumi vardar ne kohen e ilirve eshte quajtur lumi Bardha

 36. Lorik Cana

  🇵🇹🇵🇹⚽️🇫🇮🇨🇴🖼👁🇫🇷🇫🇮🇧🇬🇨🇴

 37. Lorik Cana

  🇵🇹⚽️🎭

  1. Lorik Cana

   👁🇫🇮🖼🇵🇹🗼🇪🇨🇫🇮🇫🇮⚽️🧢🇫🇷👁🏰🇫🇮🇫🇮🇨🇴

 38. Lorik Cana

  🌐🗼🎭

 39. Lorik Cana

  ⚽️🧠🏰🎨🖼☃️

 40. skampa8833

  I kan fut friken njerzve qe pas vdekjes do ket ferr ose parajse pas vdekjes.kjo eshte arsyejame e madhe qe u shprenda aq shume feja nga frika dhe injoranca.po njerzit po filojne te logjikojne qe jane tgjitha histori me mbret.

 41. Lorik Cana

  🇵🇹⚽️👂🧢👁

 42. Roland Prini

  BRAVO VALBONA MEMA JU PERSENDES RRESPEKT JU RUJTE ZOTI ISHAIIA SHUME E BUKUR MUZHIKA SHQIPRI JASHA JASHA 👍👍👍🖐️🖐️🖐️🔥🔥🔥🇦🇱🇦🇱🇦🇱🌹🌹🌹❤️💙💚💜🖤💛🧡🌟🌟🌟♥️💘💕💞❣️💓💗💝🇺🇲🏳️‍🌈🇹🇿🇺🇬🇹🇼🇺🇳🇺🇦🇹🇻🇹🇹🇹🇷🇹🇴🇹🇳🇹🇱🇹🇰

 43. Lorik Cana

  🇵🇹⚽️👂👁

  1. Lorik Cana

   🇨🇴🧠🇫🇮🇧🇬

 44. Lorik Cana

  👁🇫🇮👁🇨🇴🇧🇬

 45. Lorik Cana

  🇲🇰🇨🇴🇫🇮🇧🇬

 46. Avdulla Ramadani

  Edhe mos te egzistojn besimet dot ket mos kuptime se problemet jan fuqit koka grisur

 47. Johny Way

  O zot ca gazetare cop cop . Nuk dine se ku ta kapin . Po ku kapet Edi kur ju i ushtroni tema qe kryeministri i ka ber me sukses , apo jeni te paguar per te hapur tema te cilat skane asnje difekt .

 48. Leonora Haxhiaj

  Oh sa nostalgji😥fshati me I bukur🤗fshati ku u linda e u rrita..njerezit me bujare e mikprites qe mund te gjesh..bravo te gjitheve pronareve te restorateve e bujtinave ne Katundin e Vjeter per promovimin e kultures tipike Mirditore 👍👏👏👏👏👏

 49. didi hay

  Nuk edi qysh e apske mar zonja rudin por ktu po shof veq perkudesje kurgjo Me shum

 50. Edison Kapllani

  franca ka te drejte qe i sulmon keta bytheperpjete vetm probleme i kane sjelle

 51. IndoDoesStuff

  Po foli Artan Hoxha e.ngaterron krejt studien se bashku me Fefziun keto jane eksponent te shitur dhe felliqesira te medias Shqipetare

 52. leona ????

  Bitchhh ENCA is SHITTTT👊👊

 53. xhekson 222

  Bravo shum bukur moj sokoleshë e shqipëris je një artiste e madhe suksese

 54. Arnold khadidja Shima

  Curi te lumt. Shyqyr qe ja u shpjegon mir ktyne tjerve qe sdin ta kufizojn liris se fjales. Ai profesor histori gjeografi. Ktej tregon gjera tjera.

 55. Eri M

  Ta hapin barkun keta plehra.

 56. Elbasan Shehu

  🇽🇰🇦🇱

 57. AK 47

  Feja e Shqiptarit èshtè Shqiptaria.

  1. Carnivorus

   Kemi shume majmune arabe po na hapin probleme

 58. Massimo Remis

  C'fare chill i mrekullushem

 59. Timi Boy

  Ferzi tullaci shpif fjalën se islami esht ne krizë. Ju jeni thjesht dushman.. dhe disa të ftuar që ike ftuar aty.

 60. ela ela

  Oh ZOT KUR ka ngel Politik ne dorecte kesaj baxhelles 🙉🙉🙉

 61. Tigri Tajlandes

  Ky qeka torturus njerzish stopi fiksi e nxorri ja u boka njerzve per borxh un sduroj e kisha vra per 1 dhimbje m te vogel

 62. Halil Celaj

  I nderuar Bledi ! Me punen tende bere popullin qe te done dhe mezi cpret te shofe emisjonet tua i nderuar.Por ftesa e nji njetiut te pshtirosur dhe tejet i padeshirushem per Shqiptaret.Si Beton Haxhiu,naben qe shpesh mos te shofim dhe nuk ndiehemi mire se se pam sonte BLedin.

 63. Aurora Hoxha

  Bravo!

 64. Massimo Remis

  Grandi complimenti! E kendon shumë bukur e di te shtoja quasi quasi me mire se Massimo Ranieri.

 65. DARDANIA KingDom

  Xhaxhi Enver🇦🇱🐅

 66. Massimo Remis

  Ohi madre de dios tio , tienes una voz increible.....

 67. Gjergj Kastriot Skanderbeg

  Kto jan gjona politike per me mbajt shtetin nen kontrroll. Nuk e kuptoj pse duhet me mar euripa e amerika me fet e arabve.

 68. Callofduty Albania

  Ky curri me duket njeriu me i drejt ne cdo lloj aspekti esht shum i prirur per ti rrespektuar gjith fet gjith njerzit

 69. Georgi Theking

  Fete e ndryshme dhe besimet e imponuara problemi i perjetshem i njerezimit.....bejne emision qe te degjojme keta myftaret,o zot i madh ku po shkojme...

  1. That Guy

   @Deno Dibra ne momentin qe libri i shenjt thot ose beso ne zot ose shko ne ferr esht e imponuar. Pse kujton ti se besojn kaq shum njerez? Se kan frik nga cfar do u ndodhi pas vdekjes. Te kntrollosh njeriun prej frikes esht imponimi me i madh i mundshem.

  2. Bruno Shkurti

   geogi jam ne nje linje me ty .. te imponosh besime me forc esh diktatur dhe merr fund liria dhe demokracia .. jam distancuar nga te gjith fete nuk i besoj me duken te gjitha sajimi

  3. Deno Dibra

   Nuk ka besim Te imponuar zoteri I dashur , edhe Te dish dicka duhet Te jesh krenar Si e ke mundesine te degjojsh myftar Sepse Mund Te vije dita Shum shpejt Si Te vdesesh Edhe ndoshta do bohesh pishman qe nuk I ke degjuar me perpara ... Zoti I rujt gjith shqiptaret 🤲🏻

 70. Şengül Uğurlu

  Si jan permledh kurse dijn diçka

 71. ARDI Live

  tqifsha allaun nbyth

 72. Aleksander Suçi

  RROFT KOMBI SHQIPTAR

 73. Aleksander Suçi

  momenti me i bukur mungonte vetem FLAMURI I KOMBIT

 74. Genti Hoxha

  Ketu ne Amerke shume kisha po i blene muslimanet dhe po i bejn xhami,vetem 5 min larg e kam nje te tille,krize?

  1. t.v. 45

   Krejte pa lidhje politika fetare

 75. Egi ma

  bravo per bamiresin qe ben

 76. Şengül Uğurlu

  Si na keni çudit ...

 77. Luan Seferi

  Golld je legjend dhqiptare🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

 78. SHQIPERI ETNIKE

  🇦🇱😡➡️O ZOT SA TI KEMI KTA POLITIKANT QË PO NA QEVERISIN TESH 30 VJET NORMAL QE EKONOMIA KA ME NA RA ME KTA HAJNA SI➡️PS PD LSI⬅️ GJITH POLITIKANT TAN JAN HAJDUTA KRIMINELA DHE TRADHTARËT E KOMBIT SHQIPTAR POPULLI NUK PO DIN KE ME VOTU SEPSE GJITHMON TË NJEJTIT KANDIDOJNË TURP QONU O POPULL QONU MOS FLENI GJUM SE BOLL LUAJTEN ME POPULLIN E TROJET SHQIPTARE DUKE NA I SHITUR TRADHTARËT E KOMBIT SHQIPTAR JAN EDI RAMOVIÇI SALI BERISHOVIČ LULZIM BASHOVIÇ ILIR METOVIÇ DHE GJITH POLITIKANT TJER TË SHITUR ZOTI JU DENOFT JU DHE KREJT FAMILJET TUAJ QA KENI PËR ZEMER⬅️😡🇦🇱🇦🇱😡

 79. aka _sphen

  turqia nuk eshte superfuqi, vetem nje shtet ne bot ka superfuqi e ajo esht shba. mos beni superfuqi se cilin shtet qe ka disa arme luftarake.

  1. Gjergj Kastriot Skanderbeg

   @Phantom Star po kari po 😂😂

  2. aka _sphen

   @Phantom Star hahaha ok, ti si te thuash.

  3. Phantom Star

   @aka _sphen Se kuptonke termin e fjales superfuqi ti ? Luften se ben bugjeti, por strategjia dhe morali edhe zemra.

  4. aka _sphen

   @Phantom Star jo shqipe, Amerika buxhetin e ushtrise e kane sa se bashku kina, rusia, dhe te 7 shtetet tjera me te fuqishme qe vijne me radhe. Jane shume te fuqishme, por per tu konsideruar superfuqi duhet te jesh ne at nivel. Pra askush prej tyre nuk eshte.

  5. Phantom Star

   Kina nuk esht superfuqi ? Po rusija ?

 80. Erjon Koni

  I votoni prap keta kurvat