Kanali i vetëm zyrtar i Friends Entertainment. Të gjitha të drejtat e videove të publikuara i takojnë Friends Entertainment, të cilat janë të mbrojtura ligjërisht. Videot nga ky kanal nuk mund të kopjohen, të gjithë shkelësit e të drejtave do të ndjeken penalisht sipas dispozitave ligjore në fuqi. Për çdo informacion të mëtejshëm kontaktoni në adresat e mëposhtme:

[email protected]

© 2020 Friends Entertainment - Rinor Hykolli. All rights reserved

 • 30
 • 589 318 625

Commenti

 1. BoB Tom

  انت وسولكينغ واش بيكم طيحت من قدركم تجيبو النساء الي مانقدرش نقول عليهم

 2. Alesia Aliko

  Te dua shum Tayna😘😘😘😘😘😘😘😘😘😍😍😍😍😍😍😍😍😍

 3. mentor qollpani

  🤑😍🥳🤗fihdidhdihdifh

 4. Edisad Delaj

  Sa kooooot 👎👎

 5. Albi Bega

  Nuk ka kush bolet me tall karin me ne se ja qim ropt ne pill 🇦🇱😈

 6. Anisa Alii

  Tayna shum e bukur jee o shpirt

 7. Agni Halili

  Super

 8. Nadine Seille

  Trop bien cette musique 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰😁😁🥰😍😍😍😍🥰😍🥰😍🥰🤩😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😗😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😁😁😁🥰🥰🥰😍🥰😍😇😍🥰🥰😍😍🥰😍🥰😍🥰😍😍🥰😍😍😍🥰😍🥰😍🥰🤐😍🥰😍🥰🤩😍😋🤩😍🤩😍🤩😍😘🤩😘🤩🤩😘😘🤩😘🤩🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤫😗😗😗😘😗😘😗😘

 9. Getoar Rustemi

  Fine ma seeks se don xhoni

 10. Hallakam Kukaj

  Pe kall ky Bronx albo. Hajde phenom se Kurr ma mir nuk ka tingllu as Tanya.🇺🇸🇦🇱🇽🇰🇺🇸🇦🇱🇽🇰

 11. Dritan Guri

  Je kengetare super

 12. Debora Molla

  Tekstin ju lutem

 13. Sanja Dordevic

  💣💣💖💖

 14. vlog yes

  2 0 2 1

 15. Inglit Durmishi

  Kpt

 16. Zekolli Ardion

  😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😆😆😆😆😆😆😆😆😆🤗🤗🤗🤗🤗😎😎😎😎😎😎😎😎😗😗😗😗😗😗😉😉😉😉😉😉😉😉😉😶😶😶😏😏😏🐱🐱🐱🐱🐱🐱🐱🐱🐱🐈🐈🐈🐈🐈🐕🐕🐕🐕🐕🐶🐶🐶🐶🐩🐩🐩🐩🦄🦄🦄🦄🕌🕌🕌🕌🕌🕌🕌🕌⛱⛱⛱⛱🏜🏜🏜🏝🏝🏞🏞🏞🏞🏞🏡🏡🏡🏡🏡🏡🏡🏁🏁🏁🏁🏁🚭🚭🚭🚭🚭🚭🚭🚭🚭Aaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaa. Ich. Liebe. Dich

 17. Nadine Seille

  J'adore s'être musice BONNE SOIRÉE

 18. Laetitia Gianfreda

  👍👍👍👍👍😍😍😍😍😍

 19. Emine

  ndjenjat um kan deke i kom shti me nje saneke smuj met bo pulike lidhja jonë është veq ne snap😏

 20. Denis Preci

  jam trropojan meverte dhe ti finem flm se jam ndjekes per ty

 21. aktina_zeqiraj aktina_zeqiraj

  JONi AkTINA JoNi JoNi

 22. E vertet Tayna krejt pobliku te Don veq vazhdoni keshtu! ❤️

 23. Ocre

  They look like the girls from my country. Greetings from Colombia.

 24. AJKbearsbound

  This girl finna steal XXXTENTACION’s flow

 25. Zen Meditation

  💟✅💟✅💟✅💟✅💟✅

 26. soinhu foitu

  Urime pavarsia Sa like dhe comment shkojnë për 13 vjet shtet Kosova 😘💙💛🍚🌝🌞

 27. Filiz Öncü

  😍❤️❤️🌹💥💥

 28. Vipat Shqiptar

  2021

 29. Anife Tola

  Dize muzik iist shyn

 30. Basma

  وش اللغه ذي ؟ احس فيها عربي بس مدري كيف😩

  1. meriem mimi

   تقصدي صوت ألجيرينو أم البنت بلي معو

 31. Florian Marsault

  Elle et trop belle la fille

  1. Florian Marsault

   ❤️

 32. Aleks Visha

  Ksaj Ja Jap 1 Mln Paund.

 33. Dobri stoichev

  Не аз, истината сама с времето всичко за всички ще си докаже аз съм си зареден полужително настроен с чисто и добро сърце в бъдещият ми живот и нямам зло под съзнание за хората.

 34. Hysen Qepa balliu

  Super keng 🤐🤐🤐🤐🤐☠️☠️🌋🌋🌋🌋🌋🌋🌋🌋🔥🔥🌋🔥🌋🔥🌋🔥🔥🔥🔥🌋🔥🌋🔥🌋🔥🌋🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🌋🌋🔥🌋🌋🌋🌋🌋🌋🌋🔥🌋🔥🌋🌋🌋🌋🔥🌋🌋🔥🌋🌋🔥🌋☠️🔥🌋🔥🌋🌋🦴🌋🔥🌋🔥💀🌋🔥🌋🔥🔥🌋💀🌋💀

 35. Sabryina

  I'm French and I made an Albanian Mashup with this song: ithomes.info/net/xZ16vZuLpG2plXY/video

 36. Video Humoristike

  ❤🌹😍🍭💛

 37. Luan Pojana

  Uaaaaaaaaaaaaaaaaaa😘😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰😉😉😉😉😉😉😉😉😉😯😮😯😲😲😲😲😲

 38. Orgito Bekteshi

  E keni djeg ❤❤

 39. Pablo alejandro Mesa gonzalez

  No pues que orgullo lo que dicen mejor colombiana Bogotá marihuana no pues que gente más culta para la música me imagino para lo demás

 40. Aldo Marku

  Je super

 41. Angélique charles

  🇦🇱 🇩🇿

 42. Adolf Hitler

  What laungage is this?

  1. dielli art

   Albanian 🇦🇱

 43. Eni Sulaj

  Pak pak dhe pse zgjati shume pak dashnia ishte nalt nalt🔙🔜

 44. Tayna kida xhensila Queen

  Tayna ti je perandoresh i vipave shqiptar

 45. valeria castaño

  aqui una colombiana 100%❤🇨🇴🇨🇴 siempre orgullosa de mi pais

  1. Ahmed Mido

   Hola como estas

 46. Arion Asllanaj

  E PRES ME PADURIM KENGEN E RE TE FINEM K.P.T 2

 47. Arion Asllanaj

  Te shohim kengen e tij te re K.P.T

 48. Arion Asllanaj

  Like Fero Comment Solo Subscribe Finem

 49. Kejsi Isufaj

  Like kush po e degjon kengen duke lexuar komentet.

  1. soinhu foitu

   0:09 ke xhomat ne Bruksel 😉

 50. Shqiperia

  ithomes.info/net/3c6SkMeHsG2KmJw/video

 51. Shqiperia

  TAYNA JU JENI SHUMY E BUKUR 😘😍☺️🇦🇱

 52. Ylli Basha

  Tanya is a Albanisch Girl Not a Englisch

 53. Baki Kamenica

  Bravo😍😂

 54. Tringa Shurdhaj

  🥰

 55. Haka Bulliqi

  AJDKBK SHHLZBKZJLLSBSPSBJABAQN

 56. Hicham Nezzar

  Jotam LaIjirno

 57. Bolbol Biolbol

  هاو الفن

 58. ΕΥΑ ΚΑΜΟΥΤΣΗ

  👎👎👎

 59. Kejsi Isufaj

  Kenget e taynes jane hiti i vitit Tayna-Kida👍 Melinda-Rina👎

  1. Kejsi Isufaj

   Ke pelqeni me shume Tayna-Kida apo Melinda-Rina. Une Tayna-Kida ato po qe jane kengetare.

 60. ErzaHarjullahu

  No tayna is bad girl

 61. Art Krasniqi

  Shum mir yll

 62. Agron Hoxha

  tayna is the k

 63. Billie

  Super hittttt🔥🔥🔥

 64. Lutfi Brahilika

  e adhuroj shume tajnen😍😍🤩😘🥰🥰

 65. lflf wdhfxj Rotter

  Tayna love 😍😍😍

 66. Amine Amrouche

  🇩🇿🇩🇿🇩🇿🇩🇿♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️

 67. Asmir Arsllani

  Shum emir muzika

 68. Bedri Zenelaj

  me pelqen shume

 69. Shpetim Lushi

  ...♡...

 70. Kastriot Patos

  Respekt pë Solon je më i miri

 71. Kastriot Patos

  Jepi finem dhe solo jeni me të miret

 72. Rohit Arya

  Love from India 🇮🇳🇮🇳🇮🇳🇮🇳🇮🇳🇮🇳👍❤️❤️❤️❤️👍👍👍👍👍😘😘

 73. Flutra Allmuçaj

  Like kujt i pelqen finem

 74. Djellza R

  Who is listening to this song in 2021

 75. Djellza R

  DAMNNNNNNN😍🔥

 76. Hamit Hamiti

  super k .p.t

 77. Elife Sherifi

  Si ka mundesi qe Flori edhe kur renkon "Magdalenaaa", tingellon aq bukur!

 78. antonela shera

  love u girls

 79. Melek Mobile

  Hit🔥

 80. Sanja Dordevic

  😍💞💞💣💣💣💣💣💞