Kanali i vetëm zyrtar i DIEZ MUSIC i cili menaxhohet nga kompania ONIMA. Të gjitha të drejtat e videove të publikuara i takojnë DIEZ, të cilat janë të mbrojtura ligjërisht. Videot nga ky kanal nuk mund të kopjohen, të gjithë shkelësit e të drejtave do të ndjeken penalisht sipas dispozitave ligjore në fuqi. Për çdo informacion të mëtejshëm kontaktoni në adresat e mëposhtme:

ONIMA:
[email protected]

© 2020 ONIMA. All rights reserved

 • 30
 • 33 474 411

Commenti

 1. Anisa Gashi

  A ki me qit mo kong pse je shum e mir ti pse je largu prej emidjonit qato une nuk e shikoj perputhen tishe kon ti une zhdo her e kisa kqyr te dua melisa😘😜😜

 2. Klevis Beqiraj

  🤣🤣🤢🤮

 3. gridi mucollari

  Super pithhhhhhhhhhh oooooo

 4. Erik Dalipaj

  ku i paske gjetur kto breke mu si peshkatari lezhes 😂😂😂

 5. Tayna My favourite singer

  I kuptoni gje kesaj se une jo njeher Per ke e ka bere kete kenge kjo pela e Fatjonit

 6. Erjon Gashi

  hit je melisa te lumt

 7. Mevli Official

  Perputhen Nxjerr Vec Talente

 8. Fera Bajgora

  💖🤗👌👌😲

 9. Sindi Lemezhi

  Srz 3 million views🤦‍♀️ku po shkon kjo bote😂

 10. Xhemile Zorba

  F isir oro kek l ekEj ejvsj skwl

 11. Xhemile Zorba

  Ad jdkkmpd oels osjdd od ksbviswaasj bakeajakwjagfyaszvnSaskd ksoXU kwkeaos akwasoaZk aekm knl km lmmmkkwaakaasjwskvxs wsewwsjd skJzIzjxs knskdjjd jnd le l ale eaesldkd kejddh kbrjd dkdbd kske le ks eleabal dlaaej DkaeKlaeaeosR kken❤️js slldjd ldbaj id lei kdd ks tale eKa do ed ebjsae ale ek wwla ess kejkanebsk d;;( Me ne le🖤id o o eo sjjjmkoe j lmsrn le la q 😊le Lele j se lsknjd Leo slelrj oso leksje or ok le o kak eo la O kakem

 12. Enxhi Gjoka

  Melisa:Pershendetje jam balerine ,studioj per mjeksi, jam kengetare talenti im i fshehte eshte austronante dhe hobi kam te lexoj filxhanin🙂

 13. Enxhi Gjoka

  A me duket apo i jane grisur getat melises??😂😂

 14. Klesjana Elezi

  Ti je me e mira per te kendu dhe je kengetare me e mir e pelqej shume kengen tende💜💜💖💖💖

 15. Haxhere Ramadani

  oj melis qa je tranu moj

 16. Amanda Ross

  shorturl.ca/snaphotxkp17 È bello, cittadini, vedere come le azioni dei rappresentanti dell'opposizione, avviate esclusivamente sinteticamente, siano verificate in modo tempestivo. Ognuno di noi comprende la cosa ovvia: i test sintetici ci consentono di completare attività importanti per lo sviluppo di un modello di sviluppo. 組織の任務、特に市民意識のレベルの向上は、既存の財政的および行政的条件の形成への幅広い(専門家)参加を提供します。もちろん、一般的に、質の高い位置調査は、各参加者が既存の行動パターンの分析に関して独自の決定を下せることを一意に識別します。

 17. Erton Bardhi

  Vetem kenge seshte kjo dhe pse nuk I grise e ca strecet

 18. Aqif Kopertoni

  Melisa je yll me shum xixa je më e bukura në botë🇦🇱🇦🇱🇦🇱

 19. Land Land

  Senin senin senin.. Na qave senin moj moter

  1. en1ea

   hahahahhaha

 20. B UK

  Senin, qenin, venin, temin, emrin gjithe konga

 21. sara mar

  Shum bukur 🥰🥰🥰

 22. Mehmet Mehmeti

  Veq a je bich ska lidhje talentiii 🤣

 23. weebaboba

  *How many karrige do u wanna change* Melisa: Yes

 24. drilon klinaku

  ik oj kurv kari

 25. Alisea Shera

  E di ti se un jam 10 vjece dhe tadhuroj shum fare qe me e dit ti kte po me mir mos tkishe dal nga programi

 26. Alisea Shera

  O Melisa lleshi,un jam fansja jote me e madhe po ti pse dole nga perputhen????😭

  1. Alisea Shera

   Me verte jam ne gjimnaz un po doja vetem ta pyesja.dhe doja te kisha nji pergjigje

  2. weebaboba

   Ti ku i ke prindrit njiher pastaj pyete ate

 27. its_ilda

  Ne fillim nderro veshjen dhe getat qe t'jan car

 28. Kavaja Kavaja

  Keng kari te acaraon nervat

 29. Admir Poci

  bravo bravo

 30. samsung ma e forta je mo te plqen

  ma e mira melisa😍😍

 31. samsung ma e forta je mo te plqen

  😙😙😙💞💞💞💛💛

 32. Mishtaku Eterinda

  Se kuptoj pse e shani o njerez kengen e ka bere shume te bukur ritmike suxese 💣💣💣💣

 33. leonis avdiu

  Sa mir je ♥️❤💙

 34. Arianagrande grande

  Shum e bukur kjo muzika 😍😘😍😘😘😍😍😘😍

 35. Best of the best

  Autotune on fire my guyyy 🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️

 36. DinGdONg g

  veni,seni,emri

 37. Ali Duro

  Jepi melisa

 38. Rei Nald

  Like ai qe esht fut me pa komentet

 39. Erjon Gashi

  dy legjentat e muzikes

 40. TAEHYUNG BTS

  😊😊

 41. DIELLZA Seferi

  Love you so much ❤️❤️

 42. ylli Berisha

  5000 mi her e ki than tu me dru venin

 43. Regi Meta

  😍😍😍Brava Meli

 44. Ronaldinho Gaucho

  pidhi jashr qijaa fml Oooo DEGJENERIM po sbahen fama e parja me qit pidh jasht moj oj LOP

 45. Dejvi Hoxhaj

  ia mori frymen zogut😂😂 😂

 46. Ersilda Lala

  Per nje moment mendova se m’ish prishur telefoni e degjohej muzika me zhurme. Duke lexuar komentet kuptova qe telefoni esht shendosh e mire. Telfoni po, veshet jo 🤦🏼‍♀️

 47. Melisa Gavri

  Eee cna u ben tere kengetare tashi

 48. Belkisa Arapi

  Sakes perty kjo pjesa me pelqen

 49. Belkisa Arapi

  Ekamber per ty vec perty

 50. Belkisa Arapi

  Melisa sa bukur e ke ber kengn Love 🥰🥰😍😍😘 jona do besh nje prshndetje me emrin jona

 51. Marjo Marjo

  Nje e bukur por sje per keng

 52. Kajla official

  ithomes.info/net/vsh8sL6yrGxoeJw/video degjojeni vidjon dhe me beni subscribe se do vazhdoj me vidjo motivuese

 53. Pink & blue jelly vibes ❤

  Po pse e kane kapur kaq keq! Melisa eshte e bukur por tek kjo video mimika e frikshme!

 54. Qelebi Bajrami

  🌹🌹🌹❤️❤️❤️❤️👏👏👏🔥🔥🔥🔥😔💘💘💘💘🌟🌟🌟🌟

 55. E. S.

  Autotune is amazing!!!

 56. Qamil Hysa

  Kam degjuar sheme kenge po te ikin 3 minuta kohe kot vec te degjoshe vec nje fja nga fillim deri ne funde vec ketu ks mundesi Edhe ja ber pisham qe harxhova 3 min koh kote duke e degjura kete baxhellen

 57. Bebi otr

  O melisa a per fatjonin e ke bo ket kong😂😂😕😕👍👍💚💜💚💜💜💚💜💚💜💚

 58. Bebi otr

  Me duket se melisa e ka bo ket Kong për fatjonin Hahahaha 😂😂😂😂😕😕😘😙😘😏💚💚

 59. Silvan Dobrovoda

  Senin senin

 60. mlk jdk

  Tani po e mesoje qe kurvate qengan dhe kengetare

 61. Jonaona Xhafa

  Ke schifo o zot ca mban tokacazzo

 62. Xhesika Haxhiraj

  Wawwww bravo melisa 😍 E ke dh* 💪

 63. Arianit Thaqi

  T dhi n goj

 64. ERINI Pubgm

  🤣🤣🤣🤣far kange

 65. Emanuel Alushi

  What the fuck 😅👎 ik e futi nje pogonishte me ylli baken

 66. Endi Nexus

  tipat si Melisa japin kurajo gjith atyre qe nuk kan lidhje aspak me muziken apo boten e artit qe mund tja dilni edhe pse skeni lidhje me artin, sepse bota esht bere rrumpalle

 67. Nea Iliazi

  Bukur cunat mbrapa duke hek karriget, 😎😎

 68. LPJ I Sorry Noob

  Qa ben moj se na helmove 🤢

 69. FF .ERALDI

  Je me e mira vazhdo ashtu❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😚😚😚😚😚😚😚😚😚😚😚😚😚😚😚😚😚😚😚😚😚😚😚😚😚😚😚😚😚😚😚😚😚😚😚😚😚😚😚😚😚😚😚😚😚😚😚😚😚😚😚😚😚😚😚😚😚😚😚😚😚😚😚😚

 70. Kujtim Feta

  Melisa: dashnia Jon ka perfundu Nderkoh Fationi:normal se ca kujtove ti🤣🤣😆

 71. fisnik bajrami

  Lovelysong

 72. Justi Lleshi

  Perzotin nuk e din sa jam trem kur tkam pa

 73. Alisia Kushi

  Melisa ke perputhen kengtare🤔🤔

 74. FF ANORMAL

  HA MR SE E HAPA EKRAN TMADH THASH SE MOS U FUTA NPORNHUB

 75. Alan Fini

  Fantastico anzi.... meraviglioso!

 76. Franca Cappelli

  Super questa canzone ❤️❤️troppo brava ❤️❤️❤️

 77. Zahide Bardhi

  Ti je melisa

 78. turi turi

  Te kame gjet venin dhe emrin ik ne gjerokaster dhe emrin do te ve atdheu 😂😂😂😂😂😂😂😂

 79. Mico Selenice

  Ndero njeher fundin o melisa pastaj venin

 80. foto

  Kjo iku nga perputhen për të ber kengen ajo tani eshte lidhur me andin