Official IThomes Channel of United Records

 • 80
 • 129

Commenti

 1. Rei Reinaldo

  Iì⁹oì7p0

 2. Resul Kadrija

  Wkxkdkuduyudiiek

 3. Rexhina Shehu

  Te lumtee❤❤❤❤❤❤

 4. Noizy noizy

  Shum bukur Greta yll je

 5. ameda pjetri

  Se e

 6. Ali Rranci Ali Alteo

  Super ska nevoj per koment

 7. Brunilda Kraja

  Ďďđkbbnvcccmbkcmhm

 8. Durres Durres

  Me mugone dhe pse jemi nda perap un te dua sa here degjoje kete kenge dijese te kujtoje zemre❤️❤️❤️❤️❤️❤️😭😭😭😭😭😭🥰💖🥰💖💖do te dua sa te kem jeten time ty jeta ime❤️😭😭😭😍😍😍😍😍😘😘😘😘😘te kujtoje cdo minute qe marre fryme te dua dhe pse afer zemres je large syve te kame 😭😭😭😭😭😢😢😢😢😢😢😢❤️❤️❤️❤️dije se je i vetmi qo do te dua ❤️

 9. Enver Rexha

  Shum zer te buker

 10. Enver Rexha

  Wery niec

 11. Alton Hashani

  wgc

 12. Erjon Kasmi

  Uaua muzik ma e bukur

 13. Rexhina Shehu

  2020. Akoma te ndjek ty. Akoma te du si dikur Ti je dhurata e Zotit zbritur nga qielli per te adhurusit e tu. Zeri yt me me ngroh zemren . Askush nga kengetaret sma ngroh zemren ti ke nje ze te vencat ti ke lindur me talent moj vajz lum familja dhe ne fansat e tu qe te kemi god bless

 14. Rexhina Shehu

  E bukura ime zoti te bekofte ty😘😘💎

 15. ArxhendGaming TV

  Xhevathykolli5❤❤ greta❤tje ❤ super ❤❤❤❤❤

 16. Suj

  Super 👏⭐⭐

 17. Стефан Иванов

  thanks friends

 18. Jetttaa Jemm

  Zemer❤

 19. Jetttaa Jemm

  Shum kange e bukur je ti jeta ime😍😘

 20. Islamaj A Islamaj

  Leggende

 21. Rozina Ujka

  Spr knggg🙂🙂❣

 22. Cal Wizzarak

  🌸🌸💎💎💎💎💎💎💎💎✅✅✅✅🍀🍀🍀🍀🌸🌸 *Jezu Krishti është Zoti i vetëm i vërtetë! Një Zot që u ringjall prej së vdekurish dhe jeton përgjithmonë. Jezu Krishti është i vetmi i kualifikuar për të na dhënë jetën e përjetshme. shërojnë edhe trupat e tyre. (shiko lart në qiell dhe pyetje atë)

  1. Jetttaa Jemm

   Kolleg was das🤨

 23. eioshen boboi

  Bravo super super Pergjithmon me ke,me gzu jeten bashk.shum prekse kto fjal 😭😭🔥🔥❤❤⭐⭐

 24. Florina Lule

  Dil dil po mos rri shum😂😂😂😜😜

 25. shpetim xhaferri

  Shume bukur ka dal

  1. eioshen boboi

   Shum urime Greta per nje kenge shum te bukur

 26. Kristina Spahi

  🔥🔥🔥🔥

 27. kolim jone

  Na ke prek shum me kte keng ka 1 ore qe po qaj si femi 😭😭😭

 28. Besi Nili

  myyh??h9.vbbnjzzz.

 29. nht krtls

  🇦🇱🇹🇷🇽🇰

 30. nht krtls

  🇦🇱🇹🇷🇽🇰

  1. kolim jone

   Shum e thjesht diqka mat fort

 31. Elona Hoti

  Opaaaaaa keng per tu degjuar.Ja vlenka bravooo👏👏👏👏👏

 32. Tony Milanista

  T kendoft shpirti super

 33. Etleva Berbiu

  Loved

 34. Etleva Berbiu

  Beautiful voice,🥰🥰🥰

  1. Skenda 1234

   Ahaa

 35. Oltjona Gjata

  Super kenge 😘😘🥰🥰🥰🥰❤

 36. Hamed Ghundiwall

  Nice ❤️❤️❤️love from Afghanistan

 37. oiuet souiu

  Kjo kenge esht kaq e thjeshte po dhe kaq e bukur. Me pelqen shume.

  1. Bardhi Biba

   Epo do talent

 38. lulet e vetmuara M.S

  Ju lutem ma subscribe üne do u a kthej

 39. Arbnora Morina

  S3 WER

  1. oiuet souiu

   Akoma 15 vjece kjo dreq

 40. Princ Berisha

  Princ

 41. Princ Berisha

  😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😔😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍🎂🎂🎂🎂🎂🎂🎂🎂🎂🎂🎂💗👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑💗💗👑👑💗💗💗💗💗💗💗👑👑👑👑👑👑👑👑🐬🐬🐬🐬🐬🐬🐬🐬🐬🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩💯💯💯💯💯💯💯💯💯💯💯🤗🤗🤗🤗🤗👸👸👸👸👸🧜‍♀️🧜‍♀️🧜‍♀️🧜‍♀️🧜‍♀️🧜🧚‍♀️🧚‍♀️🧚‍♀️🧚‍♀️🧚‍♀️

 42. Rexhep Sejdini

  👍

 43. Emili Bundo

  Eee ne fakt si dola ne penxhere, po ne nje kafe te kombinatit😂 E at mtha o tmarr ty o ska😂😂😂

  1. girlsss ssslrig

   😂😂😂dhe perfundimi

 44. Kor Ca

  Shum urime Greta per nje kenge shum te bukur

 45. Kuzhina Ime

  Kush me ben subscribe ja kthej!!

 46. Xhuli Mehmeti

  E vetmja qe nuk nxjerr bythen ne vidjoklip

 47. Sh Qika

  Shum e thjesht diqka mat fort

 48. Bokislav Anđeo bez krila

  I love this song !!!!!

 49. Nela Arso

  Bravi GRETA je shum e mire 🔥🔥❤❤

 50. Nela Arso

  Bravi GRETA je shum e mire 🔥🔥❤❤

 51. Nela Arso

  Bravi GRETA je shum e mir e🔥🔥❤❤

 52. Silvana Abdiaj

  Shume keng e bukur

 53. era gashi

  Greta love❤

 54. Arilen Rata

  Rhhhhhhh

 55. Fanti Spathi

  Ve masken

 56. KING ideas

  Akoma 15 vjece kjo dreq

 57. Amir- Bhr-Mt

  😍😍😍😍🇩🇪🇲🇦🔥

  1. qopoy dnon

   ithomes.info/free/okUitjGHAWTA2tFsiF1G2g.html Klikoni tek Linku me lart

 58. Roland Prini

  BRAVO GRETA KOCI JU PERSENDES RRESPEKT JU RUJTE ZOTI ISHAIIA SHUME E BUKUR MUZHIKA SHQIPRI JASHA JASHA 👍👍👍🖐️🖐️🖐️🔥🔥🔥🇦🇱🇦🇱🇦🇱🌹🌹🌹❤️💙💚💜🖤💛🧡🌟🌟🌟♥️💘💕💞❣️💓💗💖💝🇺🇲🏳️‍🌈🇹🇿🇺🇬🇹🇼🇺🇳🇺🇦🇹🇻🇹🇹🇹🇷🇹🇴🇹🇳🇹🇱🇹🇰

  1. qopoy dnon

   Shume bukur! Greta si gjithmon bene kenge te bukura me te kenaq shpirtin! Luku ylll sic je vet! Suksese

 59. Ardi Muc

  Bravo na kalle🥰

 60. Djellona Maloku

  Super 👌👏👏

 61. Djellona Maloku

  Bravo bravoo 👏👏👌

 62. Mandi Huna

  Super greta 👏👏

 63. Amra Amli

  Okkm.n bt5

 64. Elias Hnein

  United record's اونيتيد ريكوردس 💞💕💋🌹💗♥️💓💖❤️❤️💖💓♥️💗🌹💋💕💞

 65. Nadire Allko

  Super Greta Koçi🎧🎙️🎤⭐⭐🌟💗💕❣️♥️❣️💝💋💖💓💞

 66. Helen Leo

  Kjo kenge esht kaq e thjeshte po dhe kaq e bukur. Me pelqen shume.

  1. Oukitel U7plus

   Te lumte goja na kenaqe

 67. Petrit Aferdita Serani

  Fantastike këngë❣

 68. Ники Маринов

  😇❤💖💗💝

 69. Edlira Hoxha

  O zot ca kenge na kenaqi 😂😂

 70. ijsvs dko

  pershendes kunaten time.shtrig

  1. Skenda 1234

   Përshendete me kengen .moj katile

 71. Jetttaa Jemm

  Po qysh jo trranohesh krejt greta😱😱😂😂😂😂

  1. bouytt guyt

   subscribe keni video nga vipat shqiptar

 72. Logang Albania

  I miss you Gerta

  1. bouytt guyt

   Më në fund një këngë me tekst të kuptueshëm..!! Të lumtë vajzë e mbarë!

 73. Aneta Taco

  ❤️❤️❤️

 74. Fahim Aly

  Nice song😎

 75. arvaldo sula

  Shume bukur! Greta si gjithmon bene kenge te bukura me te kenaq shpirtin! Luku ylll sic je vet! Suksese

 76. Edi Edi

  ithomes.info/free/okUitjGHAWTA2tFsiF1G2g.html Klikoni tek Linku me lart

 77. Edi Edi

  Shumë Bukur Greta Koci Suksese lart e lart !

 78. Genaprozllomi Genaprozllomi

  9oj nonojo 9j